A cup of style

VLOGMAS DEN 23. | Zdobíme perníčky s @Kovy a @Shopaholic Nicol !
zhlédnutí 78KPřed měsícem
Letos jsme si do našeho vánočního videa opět pozvaly Nikču a Káju. Zdobili jsme společně perníčky, i když největší výzva byla vůbec umíchat cukrovou polevu :D. Komu se to povedlo nejlíp? Instagram Nikči - www.instagram.co..
BLOOPERS | Nepovedené záběry 2019 | A Cup of Style
zhlédnutí 62KPřed 27 dny
Ne vždycky se nám vše povede na první dobrou :D Dneska pro vás máme sestřih nepovedených záběrů. Většina je z roku 2019, ale nějaké jsou ještě i z roku 2018. Příjemnou zábavu! Nepovedené záběry z předchozích let: 2017: https..
ROOM TOUR | U Lucky na návštěvě!
zhlédnutí 244KPřed 7 měsíci
Přijďte na návštěvu! Lucka vás provede svým novým bytem. Mohli jste sledovat celý proces sledování a dnes pro vás konečně máme jeho výsledek! Jak se vám u Lucky líbí? Článek o kuchyni: www.acupofstyle.com/2019/05/nase-kuc..
Draw my life | A Cup of Style
zhlédnutí 371KPřed 2 lety
Ahoj všichni! Jasně, je nám teprve 22 a 25, ale chtěly bychom vám odvyprávět náš životní příběh - pomocí fixy a pastelek! Užijte si to! Objednej si náš diář: Po ČR: Velký - bit.ly/diar2018 Malý - bit.ly/diar201..
VLOG | Efektivní učení!
zhlédnutí 99KPřed 3 lety
Namíchejte si vlastní müsli - bit.ly/mix_it_acos Liftago - při registraci zadejte kód "ACOS" a získáte první jízdu do výše 400Kč zdarma!! Naše knížka: Prodej po ČR - bit.ly/acoskniha Prodej po SK - bit.ly/acoskni..
VLOG | Focení pod vodou!
zhlédnutí 256KPřed 4 lety
Na natáčení pod vodou jsme používaly Olympus Tough TG-4: www.olympus.cz/site/cs/c/cameras/digital_cameras/tough/tg_4/index.html Meet-up Ostrava - events/1464542460512769/ Náš blog - www.acupofstyle.com..
What is in my bag?
zhlédnutí 234KPřed 4 lety
Our blog - www.acupofstyle.com - kabelka Zoot - bitly.com/zootojju , slevový kupon 10% : ojjuacupofstyle - obal na telefon MUJJO - www.woodies.cz/ - obal na iPad Matt&Nat - www.urbanlux.cz/ - aplikace na zápisky Pages - App St..
DIY | Fanoušci rozhodují co budeme vyrábět!
zhlédnutí 112KPřed rokem
Tentokrát jsme vyzkoušely tak trochu jiné DIY! Co budeme vyrábět jste rozhodovali vy a to vašimi hlasy v anketách na Instagramech. Co myslíte? Povedlo se nám to? Nebo vlastně vám? :) Chceš si objednat něco od nás? Mrkni na náš e-shop..
VLOGMAS | Vařím s mamkou!
zhlédnutí 87KPřed 4 lety
Velká Vánoční soutěž - každý den na www.acupofstyle.com/2015/12/vlogmas-adventni-kalendar.html! Prodej knížky po ČR - bit.ly/acoskniha Prodej po SK - bit.ly/acosknihask Náš blog - www.acupofstyle.com Náš ..
MY MORNING ROUTINE
zhlédnutí 354KPřed 5 lety
www.acupofstyle.com
TÝDEN NA TALÍŘI | Poprvé se zdravým jídelníčkem!
zhlédnutí 58KPřed 4 měsíci
Vědět, co jím. Srovnat si životosprávu. Zformovat postavu. Jíst správně. Pochopit jídlo. To jsou důvody, proč jsem se rozhodla dát si tuhle výzvu a vyzkoušet stravovací plán od Markét Gajdošové. Sestavila nám s Luckou jídelníč..
VLOGMAS DEN 24. | Štědrý den s rodinou!
zhlédnutí 53KPřed měsícem
Naše letošní vlogmas končíme vlogem z pondělí a úterý. Štědrý den jsme trávily s rodinou a moc jsme si to užily. Doufáme, že i vy si užíváte pohodové svátky a budeme se těšit v sobotu u dalšího videa! Chceš si objednat něc..
BEAUTY | My hair routine
zhlédnutí 176KPřed 4 lety
Ve článku na blogu najdete info o všech produktech a především i druhou soutěž! www.acupofstyle.com/2015/06/beauty-my-hair-routine.html Podmínky k soutěži o fén Rowenta Instant Dry Respectissim CV6075D0: 1. Dejte "like" videu 2. D..
VLOG | Jóga na Bali!
zhlédnutí 65KPřed rokem
Tak tohle byla opravdu úžasná dovolená! Každý den jóga, výborné jídlo, surfing, a Bali obecně! Příroda, jídlo, aaaach! Tenhle vlog pro nás rozhodně bude krásnou památkou na dovolenou s mamkou na surf tripu :) Článek s kopou fotek ..
DIY | Back to school | Pomůcky do školy!
zhlédnutí 576KPřed 3 lety
Dnes jsme si pro tebe připravily 4 jednoduché DIY návody. Snad se ti budou líbit! Rozvrhy ke stažení: www.acupofstyle.com/2016/09/jak-nejlepe-nastartovat-skolni-rok.html Předobjednej si náš diář: bit.ly/acosdiar2017 Náš ..
Kousky v šatníku, které tě zachrání vždycky, když nevíš co na sebe!
zhlédnutí 98KPřed 4 měsíci
Když jsme přemýšlely nad tím, co bychom mohly tenhle týden natočit, napadlo nás, že už tu dlouho nebylo nic o módě. Nejvíc nás baví úplně jednoduché, pohodlné outfity a máme pár kousků, na které nedáme dopustit, když zrovna n..
RECEPTY | Zdravá jídla do krabiček!
zhlédnutí 107KPřed 3 měsíci
Oblíbily jsme si připravování jídel do krabiček. Díky tomu jsme připraveny i v těch nejvytíženějších dnech a víme, že se opravdu najíme. Když připravené nejsme, často máme pak takový hlad, že si v rychlosti dáme nějaké nezd..
VLOG | Stěhování
zhlédnutí 181KPřed 4 lety
Our blog - www.acupofstyle.com ­­ Facebook - pages/A-Cup-Of-Style/102578546456087 Lucka Instagram - lucie_ehr Niky In..
BLOOPERS | Nepovedené záběry 2017
zhlédnutí 66KPřed 2 lety
Krásný poslední den roku 2017! Abychom ho trochu odlehčily, připravily jsme si pro vás zase sestřih našich nepovedených záběrů za uplynulý rok. Tak snad vám vykouzlí úsměv na tváři. Není nad to se sám sobě trochu zasmát!!! Hez..
Halloweenské dýně s Shopaholic Nicol!
zhlédnutí 353KPřed 3 lety
Možná si pamatujete naše loňské vánoční video s Nikčou a perníkovými chaloupkami. Dneska jsme se rozhodly poměřit svoje síly ve vyřezávání dýní! Pokud budete taky vyřezávat, nasdílejte s námi svoje výtvory pod hashtagem #acup..
TÝDENNÍ VLOG #27 | Poprvé vidíme diáře a surfujeme na Labi!
zhlédnutí 45KPřed 5 měsíci
Tak tenhle týden byl fakt akční. V úterý jsme se dozvěděly, že už jsou hotové diáře pro rok 2020 a ve čtvrtek spustily jejich předprodej! Mezitím jsme si ještě stihly vyzkoušet wake surf, po čemž už jsme dlouho toužily. Nové d..
Představujeme diáře na rok 2020!
zhlédnutí 37KPřed 5 měsíci
Nové diáře už jsou na světě! Rok 2020 bude ve znamení černobílých proužků. Novinkou je kapsička na zadní straně diáře a motivační aktivity, které jsou letos mnohem interaktivnější. Diáře jsme opět vytvořily s nakladatelstv..
Jednoduché kroky pro udržitelnější domácnost!
zhlédnutí 67KPřed 8 měsíci
Dneska pro vás máme video plné tipů na udržitelnou domácnost. Každý krok se počítá a začít musíme od sebe - od sebe doma :). Aplikace IKEA Better Living - m2.ikea.com/cz/cs/news/lepsi-svet-zacina-doma-pub21a557e4 Článek na b..
VLOGMAS DEN 9. A 10. | Pondělí a úterý!
zhlédnutí 48KPřed měsícem
Krásné ráno! Dnešní vlog zachycuje naše pondělí a úterý. Naše dny se teď hodně točí ohledně objednávek z e-shopu, takže podepisujeme kartičky, našíváme cedulky na čepice a balíme balíčky. Doufáme, že vás baví i takovéhl..
Budeme se brát! | VLOG Z DUBLINU
zhlédnutí 88KPřed 3 měsíci
Ahoj všichni a krásnou sobotu! ěě ěě Článek o našem zasnoubení - www.acupofstyle.com/2019/10/budeme-se-brat.html Tipy na kavárny v Dublinu - www.stylishcoffee.cz/dublin-its-coffee-time/ Chceš si objednat něco od nás? M..
VLOGMAS DEN 21. | Natáčíme vánoční video!
zhlédnutí 41KPřed měsícem
S Kovym a Nikčou pro vás chystáme vánoční video a dneska jsme ho u nás natáčeli. Už dlouho jsme se takhle nenasmáli! Díky za super den! shopaholicnicol kovy_gameballcz Chceš si obje..
VLOG | Svatba!
zhlédnutí 223KPřed 4 lety
Náš blog - www.acupofstyle.com Náš eshop - shop.acupofstyle.com ­­ Facebook - pages/A-Cup-Of-Style/102578546456087 Lucka Instag..
TÝDENNÍ VLOG #30 | Máme kancelář a autogramiáda v Bratislavě!
zhlédnutí 52KPřed 2 měsíci
Nový týdenní vlog z naší kanceláře! Plánovače na 2020 www.acupofstyle.com/2019/11/planovace-nejen-na-rok-2020.html Náš nejnovější podcast www.acupofstyle.com/2019/11/8-se-segrou-o-tom-jak-sel-cas-s-cup-of.html Článek o..
Tipy na balení dárků | VLOGMAS 2019
zhlédnutí 51KPřed měsícem
Dneska pro vás máme několik tipů na balení dárků. Ukážeme vám metody jak zabalit dárek bez problému a potom několik druhů dekorací na něj! Použito ve videu: Balící papír a samolepky - Be Nice www.benice-shop.cz/ Vlna - ko..
VLOGMAS | Vánoční DIY | Den 18.
zhlédnutí 93KPřed 3 lety
Soutěžit můžete každý den tady: www.acupofstyle.com/2016/12/vlogmas-adventni-kalendar-2016.html Visačky na dárky ke stažení: bit.ly/vanoce_cedulky_nahled Více najdete ve článku na blogu: www.acupofstyle.com/2016/12..
VLOGMAS DEN 13. | Vosí hnízda!
zhlédnutí 45KPřed měsícem
Dneska společně s Weef tvoříme vosí hnízda! Mňamky, ale teda šííííleně sladký. Tiramisu: chclip.net/video/pyE36jwy87E/video.html Vosí hnízda: www.mycookingdiary.cz/recept/vosi-hnizda/ Weef: _weef_..
VLOGMAS DEN 8. | Vánoce s rodinou!
zhlédnutí 53KPřed měsícem
Neděli jsme si užili s rodinou a pořádně se nasmáli. Doufáme, že vás naše vánoční hra bude taky bavit! Recept na perníčky - www.bjukitchen.cz/recept/pernicky/ Chceš si objednat něco od nás? Mrkni na náš e-shop shop..
VLOGMAS | Vaříme s A Cup of Style!
zhlédnutí 78KPřed 4 lety
Adventní kalendář: www.acupofstyle.com/2015/12/vlogmas-adventni-kalendar.html Naše knížka: Prodej po ČR - bit.ly/acoskniha Prodej po SK - bit.ly/acosknihask Náš blog - www.acupofstyle.com Náš eshop - s..
ZÁKLADY ZDRAVÉHO JÍDELNÍČKU | S výživovou specialistkou!
zhlédnutí 54KPřed 10 měsíci
Od té doby co spolupracuji s Markét Gajdošovou, výživovou specialistkou, přemýšlím o jídle v mnohém jinak. Víc si ho vážím, cítím, že mi pomáhá a víc rozumím tomu, co pro mě dělá. Chtěla bych tyto informace rozšířit i mez..
VLOGMAS DEN 17. | Jak tvoříme scrapbook!
zhlédnutí 35KPřed měsícem
Fotky milujeme a hrozně se nám líbí mít je i fyzicky, tvořit alba a uchovávat vzpomínky. Jenom si na to málo kdy najdeme čas :D. Ve videu: Album a tisk fotek - www.laab.cz Štítkovač DYMO Růžky na fotky www.polagraph.cz Hp Sprocket Ins..
VLOGMAS Den 23. | Balíme vánoční dárky s Shopaholic Nicol a Kovym!!
zhlédnutí 235KPřed 2 lety
Nikča i Kája se k nám přidali na naše vánoční video, a společně jsme se pokusily zabalit divně tvarované vánoční dárky. Jak se nám to povedlo? Napište do komentářů, kdo z nás to podle vás zvládl nejlíp. 4 z vás vybereme a p..
Jak se efektivně učit?
zhlédnutí 270KPřed 4 lety
Článek na blogu: www.acupofstyle.com/2016/01/jak-se-ucit.html Naše knížka: Prodej po ČR - bit.ly/acoskniha Prodej po SK - bit.ly/acosknihask Náš blog - www.acupofstyle.com Náš eshop - shop.acupofstyle...
VLOG | Jak se balí Mix.it?
zhlédnutí 217KPřed 3 lety
Soutěž o Mix.it na rok zdarma! - bit.ly/ACOS_YTsoutez Naše knížka: Prodej po ČR - bit.ly/acoskniha Prodej po SK - bit.ly/acosknihask B L O G - www.acupofstyle.com F A C E B O O K - pag..
VLOG | Zmrzlina od A Cup of Style!
zhlédnutí 113KPřed 3 lety
Dnešní vlog vás vezme na náš zmrzlinový Meet-up ve Zmrzlináři! Pokud jste zrovna nemohli, určitě taky přijďte ochutnat do Zmrzlináře ve Slezské 15 v Praze. Pod Zmrzlinar.cz najdete jak web, tak i instagram a facebook! Playlist z meet-..
DIY | Rozhodujete co vyrobíme do bytu!
zhlédnutí 89KPřed 10 měsíci
Dnešní vyrábění máte ve svých rukou! Na Instagramu jste nám pomocí anket pomáhali vymyslet, co vyrobíme. Jak to dopadlo? Chceš si objednat něco od nás? Mrkni na náš e-shop shop.acupofstyle.com/ B L O G - www.acupofstyl..
TIPY NA KNÍŽKY!
zhlédnutí 28KPřed 2 měsíci
Už dlooooouho jsme vám nedoporučovaly nové čtení a tak se nám taky nashromáždilo docela dost knížek. Dneska konečně nadešel ten den a my pro vás máme spoustu tipů na to, co vám doporučujeme si přečíst. Odkazy na knížky a sezna..
Jak se připravuje Stardance?
zhlédnutí 189KPřed 4 lety
Náš blog - www.acupofstyle.com Náš eshop - shop.acupofstyle.com ­­ Facebook - pages/A-Cup-Of-Style/102578546456087 Lucka Instag..
VLOGMAS DEN 20. | Pečený čaj a Pierovy brambory!
zhlédnutí 40KPřed měsícem
Dneska se bude péct! S Luckou si můžete připravit pečený čaj jako vánoční dárek a s Pierem zase výbornou večeři! Nikol na Ukrajině - chclip.net/video/lfwpewxLus8/video.html Balení dárků - chclip.net/video/Pn9RvH-QdLY/video.html Chceš s..
Ranní rutina + jednoduchý účes | Back to school
zhlédnutí 244KPřed 3 lety
Ahoj všichni, dneska jsme si pro vás připravily školní ranní rutinu. Daly jsme dohromady pár tipů na to, jak si ráno nejen zpříjemnit, ale také usnadnit. Tak snad se vám video bude líbit! Plánovače ke stažení: www.acupofstyl..
Anna Šulc, Kovy, Jitka Nováčková, Bára Votíková, A Cup Of Style, Jakub Gulab, Czech Social Awards
zhlédnutí 134KPřed měsícem
jsou rozdány. Vyhlášeni byli celkem v šesti kategoriích. V kategorii Fun & Entertainment vyhrála Bára Votíková, v kategorii Inspiration & Influence zvítězila Anna Šulc, Cosmo Objevem roku se stal Jakub Gulab, cenu Fair Play získal Karel ..
VLOGMAS DEN 2. | Balení balíčků z e-shopu!
zhlédnutí 48KPřed měsícem
Krásné úterní ráno! Dneska pro vás máme vlog z našeho druhého prosincového dne. Vezmeme vás s sebou na nahrávání podcastu, projedeme se na Vespě, ukážeme vám, jak probíhá balení objednávek z našeho e-shopu a Niky se s vámi pod..
VLOGMAS DEN 1. | Zdobíme adventní věnce!
zhlédnutí 53KPřed měsícem
První vánoční vlog je tady. Tentokrát vyrážíme na trhy, Dyzajn market a vyrábět adventní věnce! Na Dyzajn marketu budeme i my 14. a 15. prosince prodávat naše produkty, bude to vždy od 10 do 19 hodin na Výstavišti v Praze. Náš e-s..