Duklock

1KG Steak Challenge w/ Duklock
zhlédnutí 66KPřed dnem
Mega díky Restauraci praha, že nám tyhle stejky připravili! Doporučujeme navštívit - ► Web Restaurace- bit.ly/2lNxeaB ► IG Restaurace - bit.ly/2kIoylA ► Duklock - bit.ly/36vCLEQ NÁŠ NOVÝ MERCH!!! ►..
Oslavné #ME
zhlédnutí 213KPřed 2 dny
S Bendrom sme sa rozhodli spolu natočiť #ME. Česko a Slovensko je takmer na jednej vlne tak preto Oslavný diel. Vaše MEMES majú už vyše 90 000 subs! Bender: chclip.net/user/EvilBender47 STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo ..
Zasměješ se = Chlastáš! W/Duklock
zhlédnutí 721KPřed 7 měsíci
Duklock se stavil na návštěvu, takže jsme natočili nějakou hrůzu. Duklock - chclip.net/user/DukoveVidea Herní kanál - chclip.net/user/FreakoutGameChannel Nejlepší ceny - herni-svet.cz/ Instagram https:/..
Ako ZAČAŤ s AIRSOFTOM
zhlédnutí 156KPřed měsícem
Ako som ja Začal hrávať Airsoft. Čo je dobrá Airsoft Zbraň, Čomu sa na začiatok vyhnúť. Porovnáme si zbrane. Dokonca aj rozoberieme. A môj Airsoft Loadout. 0:37 - úplne začiatky 3:00 - základná výbava 7:03 - základ zbraní a čo n..
Lužifčák #21 Duklock
zhlédnutí 105KPřed 3 měsíci
Emoji Hymna by Adam Kajumi
zhlédnutí 262KPřed 7 měsíci
Adam Kajumi vydáva svoj ďalší song s názvom Emoji. Bol to dobrý nápad vypúšťať tú pieseň do sveta? #RE #Emoji #AdamKajumi KLIP: chclip.net/video/KUwmIY9aND4/video.html STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: rea..
LAHÔDKY a ČO TI DŽENGA NAŽIVO /w Duklock, Asimister, Selassie a Evžen
zhlédnutí 13KPřed 8 hodinami
ČO MÔŽEŠ VYHRAŤ a CELÝ PROGRAM NÁJDEŠ TU : www.vidadu.space/ Túto nedeľu, 15.12. o 13:00 sa na vidaduTV odvysiela náš veľký CHARITATÍVNY LIVE STREAM! Vidadu pomáha je naša nezisková organizácia, založená z dôvodu aby s..
Posledné STOKÁRSKE Memes 3 w/ Selassie
zhlédnutí 412KPřed 4 měsíci
Posledná Tretia časť Stokarskych Memes je TU! Selassie dostal riadne zabrať keď uvidel zložku STOKARE TROJKY. Selassie: chclip.net/channel/UCNV6tckdVW3L_wiBN8tz9gQ #StokarskeMemes #SelassieDuklock #Duklock STAŇ sa ČLENOM: http..
TO Bolo TESNÉ #ME
zhlédnutí 498KPřed 4 měsíci
Dnešné #ME síce nevyšlo v Stredu ale vaše MEMES boli aj tak skvelé! Hlasuj za výhercu ALE ČAU Batohu na konci videa! STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/r/Duklo..
Tik Tok CRINGE Kompilácia
zhlédnutí 246KPřed rokem
Pozrel som sa na váš obľúbený Tik Tok. Nemohol som veriť vlastným očiam aký Cringe tam je! Tieto Tik Tok kompilácie nie sú vôbec bezpečné. #TikTok #Cringe #Re ♦ Reditik: www.reddit.com/r/Duklock/ ♦ Merch: gotshirts..
100% TRÁPNOSŤ (INSTAGRAM EDÍCIA)
zhlédnutí 330KPřed 2 lety
POZOR: Video obsahuje satirický a ironický humor. Ide o zábavu a nič iné než pobavenie diváka. Ak vám príde obsah tohto videa neprimeraný, tak ma kontaktujte na email uvedený v informáciach tohto Channelu. V inom prípade to nebudem rieš..
DUKLOCK a EVŽEN o ČESKU a FUFU SUPREME YEEZY
zhlédnutí 133KPřed měsícem
ALE ČAU! Vitaj pri ďalšej časti show Slováci versus Česko. Poznajú #Duklock a #Evžen Českú republiku a zaujímavosti o nej? Nazbierajú viac bodov ako dvojice pred nimi? Dozvieš sa vo videu! Nezmeškaj nové časti bit.ly/odoberaj-v..
AKO SA OPIŤ (9+)
zhlédnutí 490KPřed 3 lety
POZOR: Video obsahuje satirický a ironický humor. Ide o zábavu a nič iné než pobavenie diváka. Ak vám príde obsah tohto videa neprimeraný, tak ma kontaktujte na email uvedený v informáciach tohto Channelu. V inom prípade to nebudem rieš..
Moje Najobľúbenejšie TIK TOK Videá (Cringe je späť)
zhlédnutí 240KPřed 11 dny
Tik Tok v CZ a SK je na tom dosť biedne. Znamená to ale že je to všade Cringe? Môj výber NAJ Tik Tok videí je tu! #TikTok #Duklock STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com P.O. Box: Dušan Brachna P..
VAŠICH 10 Strašidelných videí
zhlédnutí 340KPřed rokem
Poslali ste mi váš zoznam top 10 najstrašidelnejších videí. Strašidelné videá môžu byť znepokojujúce rôzne. V tomto diely TopList sa pozrieme na tie vaše #TopList #Top10 #Strasidelne Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik..
ONDRA VLČEK sa Nepoučil ...
zhlédnutí 467KPřed 4 měsíci
Ondra Vlček a Verunka sú ZAS spolu .... A dávajú to najavo viac ako inokedy ... je to v poriadku? Verunka ako Pennywise samozrejme všetkých "prekvapila" .... Čo myslíš? #RE #OndraVlcek #Duklock STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bus..
Hendys vs. Creep | YouTuberi strácajú odberateľov
zhlédnutí 134KPřed rokem
Hendysovo Doupě vs. Projekt Creep. Hendys otvorene hovorí ako ho Creep a jeho ego vytáča. CHclipri strácajú odberateľov. Marzia aka priateľka PewDiePie - a konči na CHclip. #Recast #Hendysvscreep #CHclipGlitch Bussiness Mail: realduklo..
Ricardo v GTA #ME
zhlédnutí 545KPřed 5 měsíci
Zas ten Ricardo Milos a jeho MEMES. Ďalší diel zo série #ME je online. Vaše vtipné obrázky a videá. A čo ten Backpack? Ideme do toho? SONG: The Lion Sleeps Tonight (Wimoweh) - The Tokens P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83911 Bratis..
AREA 51 #ME
zhlédnutí 610KPřed 4 měsíci
Memes o Area 51 vybuchli a zobrali si celý internet! Facebook Event Storm the Area 51 nás pripravuje na tento legendárny RAID. STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/r..
Čo je MOMO? | Rage SK sa nepoučil!
zhlédnutí 191KPřed rokem
Socha MOMO desí ľudí na aplikácií WhatsApp a aj na Facebooku. MOMO sa vyskytuje hlavne v Mexiku, Francúzku a Kolumbií. Na druhú stranu tu máme Rage SK, ktorý jeho videami typu "TAKTO VZNIKAJÚ ZVUKY SVETOZNÁMYCH FILMOV!" stále nepochopil ..
Dannyho MONDAY
zhlédnutí 230KPřed 10 měsíci
Danny z kanálu TvTwixx vydáva song MONDAY, kde sa snaží ukázať že má v sebe aspoň trošku empatie po songoch ako Louis Vuitton alebo NO Respect. #Monday #duklock #RE STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gma..
Pravidlo 5 SEKÚND w/ Duklock
zhlédnutí 234KPřed 3 měsíci
Pravidlo 5 sekúnd sme dlhšie nemali pretože hostia nemali čas. Duklock ma naštastie zachránil a prišiel do štúdia zahrať si už druhý krát v tejto super show. Samo vystriedal Evžena ako moderátor a musím povedať, že mu to išlo naoza..
DUKLOCK HÁDA ICH STOKÁRSKE MEMKY | Hádaj kto som!
zhlédnutí 250KPřed 5 měsíci
Je Duklock ultimátny memečkový kráľ a priradí ku každému jeho správne stokárske meme? Stačili mu na to iba 3 otázky? Nezmeškaj nové časti bit.ly/odoberaj-vidadu a nezabudni na 🔔 #duklock #me Účinkovali: Duklock bit..
Extrémne SMRADĽAVÝ Balík v POŠTE (skoro som sa zgrcal)
zhlédnutí 282KPřed 3 měsíci
Ďakší dieľ PO BOX otvárania je TU! Najsmradľavejší diel zatiaľ! ALE ČAU Vanlúš ma ale riadne potešil! STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83911 Brati..
Minecraft TLAČIAREŇ #ME
zhlédnutí 267KPřed 5 měsíci
Tlačiaren v hre Minecraft? Čo ešte sa tam dá dať? Nové MEMES od vás v tomto #ME ma dosť prekvapili! STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/r/Duklock/ ♦ Merch: ..
Toto som mal v POŠTE
zhlédnutí 317KPřed 5 měsíci
Okrem Obrázkov a Fanartu mi posielate dosť zvláštne veci na môj PO box. tento krát som dúfam nikoho neurazil! #POBox #Duklock #Posta P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83911 Bratislava STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussines..
YOUTUBE RAP
zhlédnutí 208KPřed 2 lety
POZOR: Video obsahuje satirický a ironický humor. Ide o zábavu a nič iné než pobavenie diváka. Ak vám príde obsah tohto videa neprimeraný, tak ma kontaktujte na email uvedený v informáciach tohto Channelu. V inom prípade to nebudem rieš..
Pištoľ vs. AEG Airsoft w/ Selassie, Peťo
zhlédnutí 92KPřed 4 měsíci
Po Rokoch opäť vyťahujem svoj Glock 19 na AIRSOFT. Selassie a Peťo sa pripájajú na Ďalší 1v1v1 zápas. #Airsoft #DuklockPlus STAŇ SA ČLENOM: bit.do/clen Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/..
Prezidentské MEMES #ME
zhlédnutí 250KPřed 8 měsíci
Prezidentské Voľby sú z každej strany na očiach a s nimi prichádzajú aj Prezidentské MEMES! #ME prináša ďalšie vtipné obrázky a videá pre vás! STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Redi..
Robí si to SAMA?
zhlédnutí 553KPřed rokem
Aik a Johanka vydali nový Feministický song - Dělám si to sama. Video obsahuje satirický a ironický humor. Ide o zábavu a nič iné než pobavenie diváka. Ak vám príde obsah tohto videa neprimeraný, tak ma kontaktujte na email uvedený v i..
iPhone 11 Pro MAX Unboxing
zhlédnutí 272KPřed 2 měsíci
iPhone 11 a 11 Pro vyšli v piatok. Ja som sa dostal ku Space Grey 256GB verzií a spolu si spravíme Unboxing. Ukážeme si aj iOS 13. #iPhone #Duklock #Techlock STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com P.O...
VIEM HÁDZAŤ KARTY #ME
zhlédnutí 602KPřed rokem
Dnešné #ME vás naučí aký som skill vo vrhaní kariet a samozrejme MEME obrázky nebudú chýbať. Vyše 12 000 z vás prispieva svojimi memes, vtipnými videami a obrázkami. #AleCau #Meme #Me STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussin..
Minecraft ComeBack | Duklock LIVE
zhlédnutí 91KPřed 5 měsíci
Donate môžeš poslať TU: streamlabs.com/duklocklive Donate je nevratný! Staň sa ČLENOM a získaj Odznaky a Ikonky do Chatu TU: bit.do/CLEN #AleCau #Minecraft #DuklockPlus Nebudte tupci v chate inak BAN! ♦ Discord: d..
Fizistyle sa ROZPADÁ
zhlédnutí 274KPřed 4 měsíci
Víťa a Dominik z kanálu Fizistyle sa postavili proti samotnému Fizimu. Je to Real či nie? #RE #Fizistyle STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/r/Duklock/ ♦ Mer..
Lívia a Jej Kulturblog z PRIDE 2019
zhlédnutí 385KPřed 3 měsíci
Lívia z kanálu Kulturblog bola na PRIDE 2019 v Košiciach! Jej video o Tolerancií pobúrilo internet! #PRIDE #RE #Duklock VIDEO: chclip.net/video/bXGaFM29xWk/video.html STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@..
Je toto môj nový SmartPhone?
zhlédnutí 161KPřed 4 měsíci
Bude OnePlus 7 Pro môj nový SmartPhone a nahradí Google Pixel 3. Dal som si Týždeň s týmto Mobilom a uvidíme či zostane v mojom vačku! #OnePlus7Pro #Duklock #Tech STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmai..
SKÚS SA NESMIAŤ - Stokárske MEMES w/ Duklock
zhlédnutí 467KPřed 9 měsíci
👉🏻 MOJE TRIČKÁ: selassie.shop/sk/ 👈🏻 👉🏻 STAŇ SA ČLENOM: bit.ly/2IBvOHu 👈🏻 V dnešnom videu som vrátil úder Duklockovi výberom najlepších stokárskych memes aké som našiel na internete ! Duklock mi v..
Toto Naozaj NEROBTE
zhlédnutí 278KPřed 6 měsíci
Smart zo skupiny DMS natočil vlog kde sa venuje svojmu umeniu Graffiti. Na vlogu môžeme vidieť dvoch chlapcov čmárať svoje veci na jeho Piece. #SmartDMS #Re #Graffiti Smartov Vlog: chclip.net/video/i89PhoxNFhA/video.html STAŇ sa ČLENO..
NAVRHOL SI FRAJERKE TROJKU? Zrebný & Frlajs vs Lahôdky
zhlédnutí 244KPřed měsícem
Čierna a biela. Soľ a korenie. Zrebný & Frlajs. Niektoré veci proste k sebe patria. Dvojka, ktorá každým videom ničí CZ/SK trendy. Možno sa dozvieme koľko #Zrebný & #Frlajs dali najviac za video alebo či #Duklock priznáva každý hit ke..
SKÚS SA NEZASMIAŤ - Stokárske MEMES 3 w/ Duklock
zhlédnutí 391KPřed 5 měsíci
Duklock dosiel do studia reku dáme dake memes. Tak som navyberal poriadne stokarske memes a vznikol diel 3. Chlapci na slovensku davaju poriadne memecka takze sme boli spoko. Aj dake body som nazbieral takže som stastny, ze sa Duklock zasmial aj ke..
6ix9ine SNITCH #ME
zhlédnutí 417KPřed 2 měsíci
6ix9ine MEMES prichádzajú! Kvôli súdnemu procesu kde Rapper vypovedal. Internet ho označil ako SNITCH a stalo sa z toho MEME. #ME STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com P.O. Box: Dušan Brachna P.o.bo..
Som FUTBALISTA #ME
zhlédnutí 702KPřed 6 měsíci
Po YouMatch zápase medzi CHcliprmi prichádza #ME plné memes aj z tejto akcie. Duklock ako Futbalista! P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83911 Bratislava STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦..
Milý Tary ... Už stačí nie?
zhlédnutí 533KPřed 9 měsíci
Tary a jeho ďalší výstrelok, kde na fanúšika vytiahol vetu "máš málo peněz". Otáča to na to že bola Sranda .... čo myslíš? #Tary #TaryDuklock #RE STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ R..
KTO BOL NAJHORŠÍ HOSŤ V LVL LAMA? Sajfa vs Lahôdky
zhlédnutí 392KPřed 3 měsíci
Ďalšia časť show #Lahôdky je TU! A nemôžu chýbať sliny drásajúce pokrmy, ale aj pikantné otázky. Duklock pozval k sebe na horúce kreslo Sajfu, ktorý sa už nemohol dočkať skvelých pokrmov z Vidadu kuchyne. Sleduj čo všetko o sebe ..
Nové APPLE AirPods #ME
zhlédnutí 602KPřed 5 měsíci
Nové AirPods od APPLE v tomto diely #ME. Vaše Memes (alebo ukradnuté Memes z Facebooku a Instagramu) Twitter: DuklockTweet STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: https:/..
Pravidlo 5 SEKÚND w/ Duklock
zhlédnutí 628KPřed rokem
Pravidlo 5 sekúnd je zábavná "minihra", ktorá má mega úspech na tomto kanáli čo ma mega teší. V dnešnom dieli je hosťom Duklock. Dosť sme sa zabavili pri točení tohto videa a niektoré odpovede ma naozaj dostali :D Tak dúfam, že sa z..
Keď TOTO #ME Nedopozeráš budeš mať malé PELKO
zhlédnutí 311KPřed 9 dny
Nové #ME je tu! Predvianočný zhon treba zpomaliť pri poriadnych MEMES! Na našom Reddite je koro 90 000 ludí! Dáme 100? STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83..
S KTOROU YOUTUBERKOU BY SI SA VYSPAL? PPPíter vs Lahôdky
zhlédnutí 517KPřed 4 měsíci
Tretia časť show #Lahôdky je TU! A nemôžu chýbať aj sliny drásajúce pokrmy, ale aj pikantné otázky. Duklock pozval k sebe na horúce kreslo Pppítera, ktorý sa už nemohol dočkať skvelých pokrmov z Vidadu kuchyne. Sleduj čo všetko o ..
Je toto Najlepší Android SmartPhone? OnePlus 7 Pro
zhlédnutí 203KPřed 4 měsíci
OnePlus 7 Pro ničil internet pred 2 mesiacmi. Je to údajne najrýchlejší SmartPhone, ktorý má v sebe Andoid. 90hz Obrazovka, Hyper Charge, vyskakujúca Selfie kamera atd. #OnePlus #Duklock #OnePlus7Pro Snapdragon 855 8-jadrový 6/8/12 Gb RAM ..
V Pošte Som Mal MEGA Balík (Nečakal som čo je vo vnútri)
zhlédnutí 215KPřed 2 měsíci
Otváram zas PO BOX poštu. Tento krát to je riadne tematické. #PoBox #Duklock #Pošta STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83911 Bratislava ♦ Reditik: https:/..