Duklock

Vidíš MAČKU? #ME
zhlédnutí 90KPřed 2 hodinami
Optické klamy a iné MEMES v ďalšom #ME. 75 000 Subs je tam!!! Kto vyhral ALE ČAU Batoh? STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83911 Bratislava ♦ Reditik: http..
Extrémne SMRADĽAVÝ Balík v POŠTE (skoro som sa zgrcal)
zhlédnutí 210KPřed 2 dny
Ďakší dieľ PO BOX otvárania je TU! Najsmradľavejší diel zatiaľ! ALE ČAU Vanlúš ma ale riadne potešil! STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83911 Brati..
TO Bolo TESNÉ #ME
zhlédnutí 334KPřed 6 dny
Dnešné #ME síce nevyšlo v Stredu ale vaše MEMES boli aj tak skvelé! Hlasuj za výhercu ALE ČAU Batohu na konci videa! STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/r/Duklo..
Toto #ME pochopí len Legendárny MINECRAFT PRO
zhlédnutí 304KPřed 13 dny
#ME sa mení na Minecraft Meme forum. Vadí to? Myslím si že nie. STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/r/Duklock/ ♦ Merch: bit.ly/2RndAwT ♦ Twitter: http..
Anna Šulc vs Johny Machette | Ninja opúšťa TWITCH
zhlédnutí 214KPřed 12 dny
Anna Šulcová did an Oopsie. Johny Machette s časťou Českej scény sa pohoršujú nad Life Hackom, ktorý Anna zdieľala na svojom instagrame. Ninja opúšťa Twitch kvôli platforme MIXER. Je to kvôli peniazom? #Ninja #AnnaSulc #RECAST STAŇ ..
ONDRA VLČEK sa Nepoučil ...
zhlédnutí 418KPřed 26 dny
Ondra Vlček a Verunka sú ZAS spolu .... A dávajú to najavo viac ako inokedy ... je to v poriadku? Verunka ako Pennywise samozrejme všetkých "prekvapila" .... Čo myslíš? #RE #OndraVlcek #Duklock STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bus..
#ME GOLF
zhlédnutí 311KPřed 21 dnem
Nový Diel #ME je tu! Od Golfu až po Memes s Ondrom Vlčkom. #ME dostane značnú rekonštrukciu! Čo si o nej myslíš? STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/r/Duklock/..
Instant KARMA ...
zhlédnutí 57KPřed 2 dny
V PUBG dostávam Instant KARMU! Mal by som viac hrať a menej kecať v tej hre! #PUBG #DuklockPlus STAŇ SA ČLENOM: bit.do/clen Bussiness Mail: realduklock@gmail.com P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83911 Bratislava ♦ Reditik: ..
Posledné STOKÁRSKE Memes 3 w/ Selassie
zhlédnutí 313KPřed 23 dny
Posledná Tretia časť Stokarskych Memes je TU! Selassie dostal riadne zabrať keď uvidel zložku STOKARE TROJKY. Selassie: chclip.net/channel/UCNV6tckdVW3L_wiBN8tz9gQ #StokarskeMemes #SelassieDuklock #Duklock STAŇ sa ČLENOM: http..
Prezidentské MEMES #ME
zhlédnutí 232KPřed 5 měsíci
Prezidentské Voľby sú z každej strany na očiach a s nimi prichádzajú aj Prezidentské MEMES! #ME prináša ďalšie vtipné obrázky a videá pre vás! STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Redi..
Robí si to SAMA?
zhlédnutí 510KPřed rokem
Aik a Johanka vydali nový Feministický song - Dělám si to sama. Video obsahuje satirický a ironický humor. Ide o zábavu a nič iné než pobavenie diváka. Ak vám príde obsah tohto videa neprimeraný, tak ma kontaktujte na email uvedený v i..
Pištoľ vs. AEG Airsoft w/ Selassie, Peťo
zhlédnutí 66KPřed 13 dny
Po Rokoch opäť vyťahujem svoj Glock 19 na AIRSOFT. Selassie a Peťo sa pripájajú na Ďalší 1v1v1 zápas. #Airsoft #DuklockPlus STAŇ SA ČLENOM: bit.do/clen Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/..
Fizistyle sa ROZPADÁ
zhlédnutí 242KPřed 9 dny
Víťa a Dominik z kanálu Fizistyle sa postavili proti samotnému Fizimu. Je to Real či nie? #RE #Fizistyle STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/r/Duklock/ ♦ Mer..
ASMR: Ako Vyčistiť DISPLEJ
zhlédnutí 141KPřed 4 měsíci
Ukážeme si ako dôkladne vyčistiť váš Displej či už na Smratphone, Notebooku alebo vaše okuliare! Podané v ASMR formáte #ASMR #DuklockAsmr #Duklock STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Redi..
VIEM HÁDZAŤ KARTY #ME
zhlédnutí 525KPřed 8 měsíci
Dnešné #ME vás naučí aký som skill vo vrhaní kariet a samozrejme MEME obrázky nebudú chýbať. Vyše 12 000 z vás prispieva svojimi memes, vtipnými videami a obrázkami. #AleCau #Meme #Me STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussin..
AREA 51 #ME
zhlédnutí 453KPřed měsícem
Memes o Area 51 vybuchli a zobrali si celý internet! Facebook Event Storm the Area 51 nás pripravuje na tento legendárny RAID. STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/r..
Duklock Je Komunist! / REDDIT #2
zhlédnutí 101KPřed 16 dny
Začněte hrát WOWs teď! Zaregistrujte se do hry přes odkaz wo.ws/2KZI4EQ Aktivujte kód pozvání BOOM a získejte obrovský startovací balíček: 200 dubloonů, 2 lodě: loď St. Louis a Premium Emden,20x Restless Fire Camouflage, 2,5 ..
FaceApp #ME
zhlédnutí 327KPřed 28 dny
Face App po škandály s informáciami prináša už svoje prvé MEMES v sérií #ME. 71 000 Subs je tam! dáme 100 000 do konca roka? DuklockPlus: chclip.net/video/9QCgEzBK5j0/video.html&t=68s STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussines..
Pravidlo 5 SEKÚND w/ Duklock
zhlédnutí 166KPřed 4 dny
Pravidlo 5 sekúnd sme dlhšie nemali pretože hostia nemali čas. Duklock ma naštastie zachránil a prišiel do štúdia zahrať si už druhý krát v tejto super show. Samo vystriedal Evžena ako moderátor a musím povedať, že mu to išlo naoza..
Zasměješ se = Chlastáš! W/Duklock
zhlédnutí 590KPřed 3 měsíci
Duklock se stavil na návštěvu, takže jsme natočili nějakou hrůzu. Duklock - chclip.net/user/DukoveVidea Herní kanál - chclip.net/user/FreakoutGameChannel Nejlepší ceny - herni-svet.cz/ SKUPINA (KOMPARZ ..
Ricardo v GTA #ME
zhlédnutí 441KPřed měsícem
Zas ten Ricardo Milos a jeho MEMES. Ďalší diel zo série #ME je online. Vaše vtipné obrázky a videá. A čo ten Backpack? Ideme do toho? SONG: The Lion Sleeps Tonight (Wimoweh) - The Tokens P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83911 Bratis..
999% ľudí uspokojí #ME
zhlédnutí 253KPřed 4 měsíci
Oddly Satisfying posty v dnešnom diely #ME isto uspokoja vyše 99% ludí čo si pozrú toto video! Zároveň vyhlásime výhercu ALE ČAU merchu z minula. STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik:..
SKÚS SA NEZASMIAŤ - Stokárske MEMES 3 w/ Duklock
zhlédnutí 302KPřed měsícem
Duklock dosiel do studia reku dáme dake memes. Tak som navyberal poriadne stokarske memes a vznikol diel 3. Chlapci na slovensku davaju poriadne memecka takze sme boli spoko. Aj dake body som nazbieral takže som stastny, ze sa Duklock zasmial aj ke..
Ondra Vlček a jeho Obhajoba
zhlédnutí 379KPřed 4 měsíci
Ondra Vlček dostáva na internete celkom zabrať. Zistilo sa že jeho priateľka má len 13 rokov. Internet má za to že to nie je správne. čo na to Ondra? #OndraVlcek #Duklock #RE Peeetovo video: chclip.net/video/pMpUD9MkeTo/video.html ST..
Som FUTBALISTA #ME
zhlédnutí 557KPřed 2 měsíci
Po YouMatch zápase medzi CHcliprmi prichádza #ME plné memes aj z tejto akcie. Duklock ako Futbalista! P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83911 Bratislava STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦..
Milý Tary ... Už stačí nie?
zhlédnutí 519KPřed 5 měsíci
Tary a jeho ďalší výstrelok, kde na fanúšika vytiahol vetu "máš málo peněz". Otáča to na to že bola Sranda .... čo myslíš? #Tary #TaryDuklock #RE STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ R..
Minecraft TLAČIAREŇ #ME
zhlédnutí 257KPřed měsícem
Tlačiaren v hre Minecraft? Čo ešte sa tam dá dať? Nové MEMES od vás v tomto #ME ma dosť prekvapili! STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/r/Duklock/ ♦ Merch: ..
Minecraft ComeBack | Duklock LIVE
zhlédnutí 69KPřed měsícem
Donate môžeš poslať TU: streamlabs.com/duklocklive Donate je nevratný! Staň sa ČLENOM a získaj Odznaky a Ikonky do Chatu TU: bit.do/CLEN #AleCau #Minecraft #DuklockPlus Nebudte tupci v chate inak BAN! ♦ Discord: d..
VAŠICH 10 Strašidelných videí
zhlédnutí 298KPřed 9 měsíci
Poslali ste mi váš zoznam top 10 najstrašidelnejších videí. Strašidelné videá môžu byť znepokojujúce rôzne. V tomto diely TopList sa pozrieme na tie vaše #TopList #Top10 #Strasidelne Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik..
Je toto môj nový SmartPhone?
zhlédnutí 150KPřed 22 dny
Bude OnePlus 7 Pro môj nový SmartPhone a nahradí Google Pixel 3. Dal som si Týždeň s týmto Mobilom a uvidíme či zostane v mojom vačku! #OnePlus7Pro #Duklock #Tech STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmai..
Minecraft Ricardo #ME
zhlédnutí 413KPřed 2 měsíci
Ricardo sa objavuje v #ME. Tento krát v nekonečno verziách. Ricardo MEME comeback. STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/r/Duklock/ ♦ Merch: bit.ly/2RndAwT..
Zastavte CJ MEMES #ME
zhlédnutí 418KPřed 3 měsíci
CJ Memes sú nová epidémia v #ME. Bol by som rád ak už zavládne nové MEME. #ME #Duklock #Meme STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.reddit.com/r/Duklock/ ♦ Merch: https:/..
Nové APPLE AirPods #ME
zhlédnutí 451KPřed měsícem
Nové AirPods od APPLE v tomto diely #ME. Vaše Memes (alebo ukradnuté Memes z Facebooku a Instagramu) Twitter: twitter.com/DuklockTweet STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: https:/..
FACE APP Škandál | Týnuš Třešničková a jej NÁVRAT
zhlédnutí 307KPřed měsícem
Týnuš Třešničková je späť. Horoví o svojej absencií na Sociálnych sieťach. FaceApp ničí internet. Všetky známe osobnosti zdieľajú svoje starecké fotky. Je to bezpečné? #Recast #FaceApp #TynusTresnickova STAŇ sa ČLENOM: http..
Stratil vyše 1 000 000 Odberateľov! | Vraj som Tary 2.0
zhlédnutí 320KPřed 3 měsíci
James Charles stratil za uplynulý týždeň skoro 2 000 000 Subscriberov. Po Mojom P.O. Box Videu sa zisťuje že som namyslený a nie som o nič lepší ako Tary. #JamesCharles #RECAST #Duklock Figúrka: www.gotshirtshop.com/sk/duklock/os..
Sledujeme Já Jsem Tary w/ Bender
zhlédnutí 452KPřed 4 měsíci
Pred pár dňami vyšiel dokument Já Jsem Tary, kde Tary vysvetluje všetko čo sa stalo za posledné obdobie. Od káuz s Bambulou a dialnicou až po "drahé oblečení". Spolu s Bendrom sme sa na to pozreli. Bender: chclip.net/user/Ev..
Emoji Hymna by Adam Kajumi
zhlédnutí 244KPřed 4 měsíci
Adam Kajumi vydáva svoj ďalší song s názvom Emoji. Bol to dobrý nápad vypúšťať tú pieseň do sveta? #RE #Emoji #AdamKajumi KLIP: chclip.net/video/KUwmIY9aND4/video.html STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: rea..
2v2 Airsoft w/ Selassie, Evžen a Peťo
zhlédnutí 55KPřed 5 dny
Konečne po 1v1v1 prichádza poriadne 2v2 a Free for All airsoft hra! Vymysleli sme si TAG mod čo myslíte? #DuklockPlus #Airsoft Slážo: chclip.net/user/menameselassie Evžen: chclip.net/user/R3dVoll STAŇ SA ČLENOM:..
GOTTEM! #ME
zhlédnutí 550KPřed 3 měsíci
V #ME sa objavuje Tier List ktorý natočili aj Menameselassie a Evžen. Tak isto aj MEMES z nášho Redditiku P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83911 Bratislava STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com..
DRUHÝ PRÍCHOD KRISTA | ARCHANJEL GANDALF
zhlédnutí 331KPřed 3 lety
VIDEO NIE JE URČENÉ PRE SLABÉ J*BLÉ HLAVIČKY, KTORÉ BY MA UPAĽOVALI NA HRANICI :) Amen ľudia .... ♦ Tričká: www.gotriko.sk/home/1111-tricko-duk..
Najviac Cute Hauko #ME
zhlédnutí 408KPřed 3 měsíci
Figúrka Ale Čau sa dá objednať do 20.5. Tak po dopozreaní tohoto #ME bež do popisu kuknúť Ale Čau Merch aj s Figurkou. Figúrka: bit.ly/2EaQxRx STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Re..
VOLIL Ma! #ME
zhlédnutí 477KPřed 4 měsíci
Po prezidentských voľbách prichádza nové #ME! Okrem iného som zistil že som tiež kandidoval naprezidenta (Alebo skôr prezidentku?) Nuž porazila ma Čaputová. STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ..
Je toto Najlepší Android SmartPhone? OnePlus 7 Pro
zhlédnutí 187KPřed měsícem
OnePlus 7 Pro ničil internet pred 2 mesiacmi. Je to údajne najrýchlejší SmartPhone, ktorý má v sebe Andoid. 90hz Obrazovka, Hyper Charge, vyskakujúca Selfie kamera atd. #OnePlus #Duklock #OnePlus7Pro Snapdragon 855 8-jadrový 6/8/12 Gb RAM ..
Fizi MEMES #ME
zhlédnutí 612KPřed 5 měsíci
Od FiziStyle memes až po FanArty. Nezabudnite sa pridať v linku v popise a Postovať čo najlepšie MEMES aby ste vyhrali ALE ČAU Merch! STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: www.red..
FIZISTYLE a jeho Zapredanie!
zhlédnutí 479KPřed 5 měsíci
..
Som v GTA #ME
zhlédnutí 354KPřed 2 měsíci
Po CJ Memes z GTA San Andreas prichádza Mod, ktorý dáva mňa do tejto hry. Vaše smiešky a memes práve tu v #ME P.O. Box: Dušan Brachna P.o.box 83911 83911 Bratislava STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmai..
Pokuta 2 000 000Kč pre TvTwixx
zhlédnutí 420KPřed 2 měsíci
TvTwixx majú na krku pokutu za 2 000 000Kč kvôli ich navádzaniu detí a mládeže na hazard. Je možné že klesli až takto nízko? #Re #TvTwixx #Pokuta Radyho Video: chclip.net/video/sDXOWKeZtNk/video.html&t=313s STAŇ sa ČLENOM: http:..
Stokárske MEMES 2 w/Selassie
zhlédnutí 804KPřed 3 měsíci
Selassie vydáva Merch Robko a ako ho lepšie ukázať ako počas Stokárskych Memes. Instagram Memes so Selassiem sú tu! #StokarskeMemes #SelassieDuklock #Duklock Selassie: chclip.net/channel/UCNV6tckdVW3L_wiBN8tz9gQ Robko Merch: h..
Ondra Vlček MEMES #ME
zhlédnutí 470KPřed 4 měsíci
Ondra Vlček po jeho Obhajobe prichádza aj vo forme MEMES v #ME! Tak isto aj Article 13 a 11. Neviem či to je zrovna vtipné ale pobavil som sa. STAŇ sa ČLENOM: bit.do/Clenstvo Bussiness Mail: realduklock@gmail.com ♦ Reditik: https:/..