Klaus mladší

20 minut Radiožurnálu – Václav Klaus ml.
zhlédnutí 21KPřed 3 lety
Máme tu nový školní rok a s ním řadu novinek. Učitelé dostanou více peněz, budou stejné přijímací zkoušky na střední školy z matematiky a českého jazyka a ve školních jídelnách se změní recepty. Bude české školství lepš..
„Program Trikolóry budeme chtít prosadit s kýmkoliv, o tom je politika.“ – říká Václav Klaus mladší
zhlédnutí 26KPřed 2 měsíci
Jak vznikalo občanské hnutí Trikolóra? Jak se bude podílet v hnutí Trikolóry bývalý prezident Václav Klaus? Jaké zásady a programové body bude prosazovat Trikolóra? ► Odkaz na celé video: xtv.cz/archiv/program-trikolory-bude..
Václav Klaus ml.: Budu raději, když Britové z EU vystoupí
zhlédnutí 8KPřed 3 lety
Má, nebo nemá Velká Británie vystoupit z Evropské unie? Na otázku odpovídá pedagog a expert ODS pro oblast školství Václav Klaus ml., který bude v úterý 21. června 2016 hostem veřejné debaty nazvané Být, či nebýt v EU. Navštivte..
Václav Klaus ml.: GDPR nikdo nepotřeboval, velice na tom bohatnou různí vykukové
zhlédnutí 63KPřed rokem
Hostem Interview Plus je předseda sněmovního školského výboru, poslanec za ODS Václav Klaus mladší. Témata rozhovoru: nařízení o ochraně osobních údajů GDPR a maturita z matematiky. Ptá se Michael Rozsypal. Článek audio: http:/..
Klaus ml.: Být populistou je naprosto normální, je základ demokracie obracet se k lidem
zhlédnutí 24KPřed rokem
Václav Klaus mladší, předseda sněmovního výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu a poslanec za ODS, je hostem Interview Plus. Jak probíhalo a probíhá jednání o podpoře menšinové vládě ANO? Měla by ODS uvažo..
Martin Kupka z ODS: S Václavem Klausem mladším máme protichůdné názory
zhlédnutí 6KPřed 6 měsíci
Vedení ODS bude rozhodovat o vyloučení Václava Klause mladšího z poslaneckého klubu strany. Názorový rozdíl mezi ním a stranou je podle místopředsedy ODS Martina Kupky patrný. Nezpůsobí to rozkol uvnitř občanské demokratické stran..
„Václav Klaus ml. reprezentuje zajímavý a zdravý politický názor. Trikolóra má šanci uspět.“ – Bém
zhlédnutí 13KPřed 2 měsíci
Byl neúspěšný pokus o vyslovení nedůvěry vládě konečná výhra Babiše? Bude mít hnutí Trikolóra úspěch? Jaké je současné vedení ODS? Jakou strategii by měla zvolit politická opozice? K čemu by mohlo dojít při odchodu Andreje ..
Klaus mladší chce být ještě klausovitější než Klaus starší, myslí si Tomáš Cikrt
zhlédnutí 3,2KPřed rokem
Další Osobností Plus je bývalý mluvčí ministra zdravotnictví Tomáš Cikrt: Podívejte se, co si myslí o současné ODS a poslechněte si celý pořad zde: rozhl.as/2Uz.
Klaus: Lidé mají právo říkat hloupé názory, EU útočí na svobodu slova, chystá cenzuru
zhlédnutí 24KPřed 7 měsíci
Lidé jako já jsou na sítích masově blokováni, některé názory jsou vytlačovány z veřejného prostoru, je to útok na svobodu slova, jaký tady od roku 1989 nepamatujeme, tvrdí poslanec ODS Václav Klaus mladší. Ve sněmovně předložil..
Jana Bobošíková vs. Václav Klaus ml. v XTV
zhlédnutí 52KPřed 9 měsíci
www.xtv.cz Václav Klaus ml.: "EU nenávidím, manželství homosexuálů nepatří do veřejného prostoru, neziskovky bych krátil na nulu..." „Byla to přehlídka zmarněného času, čistě principiálně vidím tři možnosti, co může vlá..
Mluvte o korytech! Václav Klaus ml. směrem ODS při projednávání svého odvolání z výboru
zhlédnutí 33KPřed 5 měsíci
Poslankyně Zuzana Majerová-Zahradníková se odmítla podřídit stranické disciplíně ODS. 17.4.2019
Hosté Heleny Horské - Václav Klaus (díl 3.)
zhlédnutí 1,4KPřed rokem
Další pokračování pořadu Hosté Heleny Horské, tentokrát s bývalým panem prezidentem Václavem Klausem na téma 25 let české koruny.
Novou školu PORG v Ostravě otevřeli Klaus st. a Klaus ml.
zhlédnutí 1,1KPřed 8 lety
Ostrava-Vítkovice 1.9.2011
"Genderová ideologie je nebezpečná. Václav Klaus ml. jde proti kolegům..." říká poslanec Marek Benda
zhlédnutí 4,5KPřed 5 měsíci
Marek Benda - poslanec „Lidé ve straně můžou mít různé názory. Vyhození Klause ml. není o potupě, šlo o složité rozhodnutí, o kterém jsme dlouho diskutovali. Společenství musí nějak fungovat a není možné, aby si jeden myslel..
Koho volí Youtube? Václav Klaus mladší míchá kartami!
zhlédnutí 16KPřed 4 měsíci
Nejkomplexnější průzkum volebních preferencí CHclip komunity na kanále Bratříček. Grafy ke stažení: imgur.com/a/EC9d3E2 Chceš podpořit tvorbu? Způsobů je dost... Podpoř pravidelnou částkou Patreon: www.patreon.c..
Václav Klaus v XTV - ukázka
zhlédnutí 4,2KPřed rokem
Václav Klaus hostem www.xtv.cz „Mile mě překvapuje, že se nerozehrál pražský majdan,“ říká bývalý prezident České republiky Václav Klaus. „Čekal jsem, že dojde k pokusům o zpochybnění voleb. Jsou slabší než výhružně p..
Ostrá hádka mezi Václavem Klausem ml. /ODS/ a Markétou Adamovou Pekárovou /TOP 09/
zhlédnutí 126KPřed 7 měsíci
Poslanec z ODS Václav Klaus mladší dělí svým návrhem zakázat mazání příspěvků na sociálních sítích veřejnost na dva tábory. Řada lidí ve Sněmovně mu vyjádřila podporu, jiní návrh označují za paskvil. Mezi ně patří pos..
V. Klaus ml., představení Nové politické strany Trikolóra
zhlédnutí 5KPřed 3 měsíci
Poslanec z ODS Václav Klaus mladší dělí svým návrhem zakázat mazání příspěvků na sociálních sítích veřejnost na dva tábory. Řada lidí ve Sněmovně mu vyjádřila podporu, jiní návrh označují za paskvil. Mezi ně patří pos..
Václav Klaus ml.: O alternativním školství, o České televizi
zhlédnutí 5KPřed 4 měsíci
#vaclavklausml #stream #xaverlive
Co přesně Václav Klaus ml. řekl a proč ho chce Fiala vyhodit
zhlédnutí 21KPřed 6 měsíci
Navíc pohádky ovčí babička Gajdůškové a odpověď Jany Černochové Parlament ČR DATUM: 13.3.2019 PERMALINK: All rights reserved. No copyright infringement intended. For informational and educational purposes.
Václav Klaus ml. - Trikolóra - iDnes
zhlédnutí 2,1KPřed 3 měsíci
Děkuji, že sledujete můj kanál. Pro další videa určitě nezapomeňte dát odběr. Václav Klaus mladší, bývalý člen ODS, v pondělí představil své nově založené politické hnutí. Nazývá se hnutí Trikolóra a jeho cílem bude po..
Klaus odchází
zhlédnutí 5KPřed 10 lety
Praha - Václav Klaus se na sobotním kongresu ODS veřejně vzdal titulu čestného předsedy ODS, kterým je od roku 2002. Prezident ve svém projevu uvedl, že má již delší dobu nemalý problém identifikovat se s řadou postojů strany.
Rozhovor s... místopředsedou ODS a poslancem M. Kupkou
zhlédnutí 99Před rokem
Proč ODS nepodpoří menšinovou vládu Andreje Babiše? Jak reálně vidí možnosti prosadit některé zákony, když zůstane v opozici? A proč podle něj Václav Klaus mladší neuspěl ve volbách do vedení pražské ODS? Jaký byl důvod roz..
Václav Klaus ml. – Pronigerijská matematika
zhlédnutí 24KPřed 7 měsíci
Proč ODS nepodpoří menšinovou vládu Andreje Babiše? Jak reálně vidí možnosti prosadit některé zákony, když zůstane v opozici? A proč podle něj Václav Klaus mladší neuspěl ve volbách do vedení pražské ODS? Jaký byl důvod roz..
PŘEDNÁŠKA: Mgr. Václav Klaus ml. - Co si odnést ze střední školy?
zhlédnutí 22KPřed 2 lety
Dne 13. června 2017 na Škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha proběhla další z řady zajímavých přednášek, které organizuje studentský spolek s názvem Diplomatické fórum. Tématem této přednášky bylo "Co si odnést ze st..
Václav Klaus ml. nebo ODS?
zhlédnutí 34KPřed 6 měsíci
Václav Klaus opouští nedobrovolně ODS. Co si o tom myslíte? Kde nakonec skončí? Bude prezidentem? Založí novou stranu? lubosxaver lubosxavervesely
Václav Klaus ml. ohledně kandidatury na prezidenta
zhlédnutí 1,9KPřed 5 měsíci
Předseda sněmovního školského výboru Václav Klaus mladší (nestr.) připustil, že některé jeho myšlenky se ubírají směrem k případnému založení nové strany. Konkrétnější ale být nechtěl. O kandidatuře na prezidenta prý ne..
Václav Klaus ml. - sliby politiků
zhlédnutí 1,7KPřed 6 měsíci
Václav Klaus ml. trefně popisuje politickou realitu. Uvidíme, jak si povede v boji proti části vedení ODS, které se znelíbil...
Kompletní záznam z odvolávání V. Klaus ml. ze školského výboru
zhlédnutí 24KPřed 5 měsíci
Po rychlém reportu je zde celé projednávání
Partie osobností 17 - Václav Klaus ml.
zhlédnutí 1,1KPřed 2 lety
Václav Klaus mladší jde proti proudu a myslí si, že šachy mu nic do jeho profese nedávají! Hraje je ale rád, nejčastěji s Pavlem Matochou. A černého střelce na d3 sebral pěšcem, jak uvidíte ve videu.
Perfektní projev V. Klause ml. ve kterém jednoznačně odmítá podporu Babišovi
zhlédnutí 44KPřed rokem
rozprava poslanců parlamentních stran, mmj také I. Bartoše, R. Fiala, M.P.Adamová, Bartošek v PSČR. II.část © Česká televize POŘAD: ČT24 živě DATUM: 11.7.2018 PERMALINK: bit.ly/2NGXUmP All rights reserved. No copyright infrin..
Václav Klaus ml. / Miroslav Kudláček - Inkluze - Debatní klub
zhlédnutí 9KPřed 3 lety
Inkluze je pojem znamenající zahrnutí nebo přijetí do nějakého celku. Inkluze handicapovaných dětí v rámci školství je nahlížená státem, jako velmi potřebná. V běžných základních školách se vzdělává téměř 52 tisíc dě..
Václav Klaus ml. otevřel na Děčínsku první regionální kancelář hnutí Trikolóra
zhlédnutí 843Před 26 dny
Poslanec a předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus ml. navštívil město Rumburk, aby si mohl promluvit s místními občany o jejich problémech. Při této příležitosti spolu s členem přípravného výboru hnutí Trikolora Karlem Rajchlem a..
Trikolóra představila program a komentář Václava Klause ml. (4. 9. 2019)
zhlédnutí 519Před 16 dny
Ostatní videa, které nemohou být na tomto kanálu publikována naleznete na našem webu: www.politiktv.cz
Budou předčasné volby? - Václav Klaus mladší | XTV
zhlédnutí 141Před 3 měsíci
Celý díl najdete zde: xtv.cz/archiv/program-trikolory-budeme-chtit-prosadit-s-kymkoliv-o-tom-je-politika-hnuti-nebude-kadrovat-podminka-je-pouze-souzneni-s-programem-rika-vaclav-klaus-mladsi ► Webové stránky: www.xtv.cz ► Fa..
Zákaz kouření v restauracích - Václav Klaus mladší | XTV
zhlédnutí 188Před 3 měsíci
Celý díl najdete zde: xtv.cz/archiv/program-trikolory-budeme-chtit-prosadit-s-kymkoliv-o-tom-je-politika-hnuti-nebude-kadrovat-podminka-je-pouze-souzneni-s-programem-rika-vaclav-klaus-mladsi ► Webové stránky: www.xtv.cz ► Fa..
„Účelem politiky je vládnout.” - Václav Klaus mladší | XTV
zhlédnutí 113Před 3 měsíci
Celý díl najdete zde: xtv.cz/archiv/program-trikolory-budeme-chtit-prosadit-s-kymkoliv-o-tom-je-politika-hnuti-nebude-kadrovat-podminka-je-pouze-souzneni-s-programem-rika-vaclav-klaus-mladsi ► Webové stránky: www.xtv.cz ► Fa..
Členové hnutí Trikolóra - Václav Klaus mladší | XTV
zhlédnutí 323Před 3 měsíci
Celý díl najdete zde: xtv.cz/archiv/program-trikolory-budeme-chtit-prosadit-s-kymkoliv-o-tom-je-politika-hnuti-nebude-kadrovat-podminka-je-pouze-souzneni-s-programem-rika-vaclav-klaus-mladsi ► Webové stránky: www.xtv.cz ► Fa..
Rodina, manželství, nové ideologie - Václav Klaus mladší | XTV
zhlédnutí 109Před 3 měsíci
Celý díl najdete zde: xtv.cz/archiv/program-trikolory-budeme-chtit-prosadit-s-kymkoliv-o-tom-je-politika-hnuti-nebude-kadrovat-podminka-je-pouze-souzneni-s-programem-rika-vaclav-klaus-mladsi ► Webové stránky: www.xtv.cz ► Fa..
Václav Klaus ml. - Stav českého školství a cesta k nápravě
zhlédnutí 2,8KPřed rokem
Zkrácený záznam besedy, která se uskutečnila 19.06.2018
Michal Semín, Petr Hampl, Václav Klaus ml. : Politické neziskovky přetvářejí svět 29.4.2019
zhlédnutí 5KPřed 4 měsíci
Michal Semín : Politické neziskovky přetvářejí svět. Mají k tomu mandát? 27.diskusní večer s názvem „Hovory na pravici“. Pořádá : Akce D.O.S.T. 29.4.2019 Budova ČSVTS, Novotného lávka 5, Praha 1
Václav Klaus ml. podporuje Ladislava Jakla
zhlédnutí 1,4KPřed rokem
Michal Semín : Politické neziskovky přetvářejí svět. Mají k tomu mandát? 27.diskusní večer s názvem „Hovory na pravici“. Pořádá : Akce D.O.S.T. 29.4.2019 Budova ČSVTS, Novotného lávka 5, Praha 1
Trikolóra hnutí občanů 10.6.2019, představení a tisková konference, FullHD verze
zhlédnutí 15KPřed 3 měsíci
Představení nové politické strany pod vedením Václava Klause ml. Trikolóra hnutí občanů 10.6.2019 City Tower, Hvězdova 1716/2b, Praha 4
Konference Svobodné vzdělávání: Václav Klaus ml.
zhlédnutí 806Před 4 lety
V Praze se dne 23. 1. 2015 konala již druhá konference EFDD s tématem Svobodné vzdělávání. Jedním z hostů byl autor matematických učebnic Václav Klaus ml, který mluvil o státních maturitách.