Libor stach

První večeře | Syn (Libor Stach)
zhlédnutí 485Před rokem
Krátký rozhovor s Liborem Stachem - představitelem syna v našem filmu První večeře. Podpořte dokončení tohoto filmu na www.startovac.cz/projekty/vecere
Ordinace v růžové zahradě 2 | Libor Stach má přání pro Ježíška Ha Thanh!
zhlédnutí 3,8KPřed 9 měsíci
Ordinace v růžové zahradě 2 serial Ordinace2serial/
Deník koučky: Libor Stach
zhlédnutí 415Před rokem
Co přeje knize Deník koučky její kmotr, herec Libor Stach? Výjimečná kniha přední české koučky a psychoterapeutky Šárky Vávrové, za niž mluví stovky spokojených klientů. Více info o knize na www.jota.cz/denik-koucky
Sebevražda v Ordinaci v růžové zahradě.
zhlédnutí 19KPřed rokem
Sebevražda v Ordinaci. Na život si sáhne nejhezčí doktor z Kamenice!Způsobil smrt člověka, teď chce ukončit i svůj mladý život. Benjamínek kamenické chirurgie MUDr. Adam Svoboda (Libor Stach, 26) už nedokáže unést tíhu černého s..
Andrea Růžičková odpovídá na vaše otázky
zhlédnutí 20KPřed rokem
Koncem roku jste měli možnost zeptat se Andrey Růžičkové na vše, co vás zajímá a konečně vám přinášíme odpovědi na vaše otázky. Nevynechali jsme ani jedinou :-) Věříme, že se vám video bude líbit!
Ordinace v růžové zahradě 2 | Ha Thanh plní Liborovi přání! Odbourá i vás.
zhlédnutí 6KPřed 9 měsíci
Ordinace v růžové zahradě 2 serial Ordinace2serial/
1. Robert Jašków - Show Jana Krause 9. 11. 2016
zhlédnutí 132KPřed 2 lety
Hosté: Herec Robert Jašków, módní návrhářka Blanka Matragi a herečka a dokumentaristka Petra Nesvačilová, a na konci Show uvidí diváci hudební číslo kapely Jelen. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal a v divadle Archa: ww..
Šanzonový koncert Kateřiny Suchanové
zhlédnutí 501Před 3 lety
Záznam přímého přenosu z koncertu Šanzonový koncert Kateřiny Suchanové který se konal 16.6.2016 v Českém rozhlase, České Budějovice ÚČINKOVALI: Kateřina Suchanová zpěv Magdalena Křepelová zpěv Otakar Kovář klavír Ondřej..
Novinky z Ordinace v růžové zahradě : Adam svoboda se vrací zpátky do Ordinace - Co bude dál ?
zhlédnutí 1,3KPřed rokem
Záznam přímého přenosu z koncertu Šanzonový koncert Kateřiny Suchanové který se konal 16.6.2016 v Českém rozhlase, České Budějovice ÚČINKOVALI: Kateřina Suchanová zpěv Magdalena Křepelová zpěv Otakar Kovář klavír Ondřej..
Ordinace v růžové zahradě 2 | O co prosila Heluš režiséra? A z koho si štáb udělal legraci?
zhlédnutí 8KPřed 6 měsíci
Ordinace v růžové zahradě 2 serial 2019 Ordinace2serial/
Ordinace v růžové zahradě 2 | Bibi. zákulisí, kdy se Marika odbourala svou neschopností
zhlédnutí 6KPřed 6 měsíci
Ordinace v růžové zahradě 2 serial 2019 Ordinace2serial/
Historie českého zločinu: S jídlem roste chuť
zhlédnutí 28KPřed 10 měsíci
Detektivka, mluvené slovo, rozhlasové hry a četba zdarma. Další případy, autentické fotky, interaktivní mapy i virtuální spisy najdete na: www.rozhlas.cz/dvojka/historiezlocinu/ Účinkují: Jitka Jirsová, Kryštof Rímský, Libor..
Historie českého zločinu: Loupež v poštovním muzeu
zhlédnutí 20KPřed 11 měsíci
Detektivka, mluvené slovo, rozhlasové hry a četba zdarma. Další případy, autentické fotky, interaktivní mapy i virtuální spisy najdete na: www.rozhlas.cz/dvojka/historiezlocinu/ Účinkují: Jan Novotný, Jan Hofman, Růžena Merun..
Live stream - Marika a Ota
zhlédnutí 6KPřed 2 lety
Sledujte jeden z nejsledovanějších seriálů u nás! ODEBÍREJTE NÁŠ KANÁL A UŽ VÁM ŽÁDNÝ DÍL NEUTEČE.
Historie českého zločinu: Nech toho, Pepane!
zhlédnutí 22KPřed 11 měsíci
Detektivka, mluvené slovo, rozhlasové hry a četba zdarma. Další případy, autentické fotky, interaktivní mapy i virtuální spisy najdete na: www.rozhlas.cz/dvojka/historiezlocinu/ Účinkují: Libor Stach, Jan Novotný, Jitka Jirsová..
Live stream Šárka a Adam ( Ordinace v růžové zahradě 2 )
zhlédnutí 9KPřed 2 lety
Like odběr budu ráda :) DNESKA ORDINACE KOLEM 00:00 hod. SHLÉDNUTÍ ONLINE ŽÁDNÉ STAHOVÁNÍ ! Facebook: Marika Šoposká Karin Rchichev Daniel Rchichev Zlata Adamovská Instagram: @sedmilhařky @karinachichev @danielrchichevofficial Děkuji..
Kapela JeDeMe dáLL - Láska se nám může stát (Daniela, Milan, Libor)
zhlédnutí 992Před 7 měsíci
Like odběr budu ráda :) DNESKA ORDINACE KOLEM 00:00 hod. SHLÉDNUTÍ ONLINE ŽÁDNÉ STAHOVÁNÍ ! Facebook: Marika Šoposká Karin Rchichev Daniel Rchichev Zlata Adamovská Instagram: @sedmilhařky @karinachichev @danielrchichevofficial Děkuji..
Jak Na To - Libor Podmol 🛵
zhlédnutí 4,6KPřed 4 měsíci
Tento díl je opravdu nadupaný motorkami, jedinečnými triky a spousty adrenalinu. Ano přátelé, legenda na motorce odpověděla na pár mých otázek před kamerou a ukazála pár triků ve vzduchu. Libor podmol, profesionální jezdec FMX, spis..
Seniorku přepadl v jejím bytě
zhlédnutí 3,5KPřed 8 měsíci
Podrobnosti a video brutálního útoku na stařenku sedící doma v křesle Více v článku: www.krimi-plzen.cz/a/na-babicku-zautocil-primo-doma/ Zdroj videa: TV Zak
Vaculčiaková, Říha - Co na něj práskne jeho osuška
zhlédnutí 1,4KPřed 7 lety
Vaculčiaková, Říha: Co na něj práskne jeho osuška? režie: Zbyšek Humpolec (ČH2) hrají: Libor Stach, Lucie Ingrová, Vojtěch Říha, Alžběta Vaculčiaková, Jakub Rek, Ida Sovová, Jan Řezníček (všichni ČH2) zaznamenalo: ATD J..
Studio Marta: HAMLET
zhlédnutí 2,2KPřed 5 lety
HAMLET (William Shakespeare) Hamlet jako iniciační cesta, jako přerod bezstarostného studenta v dospělého muže, který je nucen podívat se do tmy. Střet s mašinérií světa vyvolá v Hamletovi otázky: je možné jednat ve zkorumpovaném ..
ZKAŽENÉ KLAPKY - Ordinace v růžové zahradě 2 [2019] 6 díl
zhlédnutí 6KPřed 3 měsíci
ODEBÍREJ PRO DALŠÍ ZKAŽENÉ KLAPKY :D !!!!!! To musíš vidět !!
Sportovní legenda Alois Pek (11. 3. 2017)
zhlédnutí 4,8KPřed 2 lety
Kulturista Alois Pek, který sklízel úspěchy na domácích i mezinárodních soutěžích (včetně titulů a medailí z Mistrovství Evropy i světa) byl 11. března 2017 na Plese sportovců v Mariánských Lázních slavnostně uveden mezi Sport..
Marek Daniel: Návrat Tondy Blaníka? Chtěli jsme si od sebe odpočinout
zhlédnutí 15KPřed 6 měsíci
Plno lidí ho zná jako Tondu Blaníka. Herec Marek Daniel ale třeba skvěle ztvárnil i Václava Havla a v současnosti hraje v představení Ungeltu Jak zabít komika. A využívá při tom i své zkušenosti ze stand-up komedií Na stojáka. „K..
Divadelní studio Marta: Henrik Ibsen - Peer Gynt (trailer)
zhlédnutí 973Před 5 lety
Autor: Henrik Ibsen Překlad: Josef Brukner a Josef Vohryzek Režie: Juraj Augustín Dramaturgie: Kateřina Menclerová Hrají: Jan Řezníček, Sarah Haváčová, Lucie Ingrová, Táňa Malíková, Ida Sovová, Alžběta Vaculčiaková, Zbyšek Hump..
Francouzi si život užívají, Američané žijí moc rychle a Češi jsou zlí, říká dlouholetý zpravodaj
zhlédnutí 50KPřed rokem
Míříte na dovolenou do Francie? Vyhněte se jihu. Pokud se tedy nechcete přetlačovat na jednom místě s polovinou Evropy, radí Jan Šmíd. „Zkuste naopak Bretaň nebo zámky na Loiře,“ doporučuje dlouholetý zahraniční zpravodaj ve Fra..
Libor Procházka a Marek Černošek: Chceme z Liberce body
zhlédnutí 609Před 6 lety
Dva zkušení členové obranných řad Rytířů tuší, že z Liberce je nutné přivézt body poztrácené na domácím ledě. "Musíme to tam urvat," burcuje Libor Procházka. Nebude to ovšem lehká práce, Bílí Tygři mají solidní formu a j..
Divadelní studio Marta: KRVAVÁ SVATBA (2014)
zhlédnutí 329Před 5 lety
www.studiomarta.cz studioMarta www.jamu.cz jamuvbrne Strašný žár jim stoupá k hlavě, strašným křikem hlava puká. A co dál? Zeď! Koho bolí jeho bolest, bude ho bolet bez odpočinku. Připravte rubáš a..
Sandow-historie
zhlédnutí 12KPřed 5 lety
Kulturistické soustředění reprezentantů TJ Sandow Mariánské Lázně 1980
Motorband - Poslední soud (Official Music Video)
zhlédnutí 137KPřed 5 lety
Motorband uvádí Poslední soud www.motorband.cz/ Hudba: Gabriel Dušík, Libor Matejčik, Text: Míra Kuželka Režie, kamera, střih: Jan Bouša Námět, scénář: Josef Šutara Účinkovali: Josef Šutara, Libor Matejčik, Klaudius Kryš..
Osobnosti o Průvodcích Rough Guides
zhlédnutí 669Před 6 lety
Motorband uvádí Poslední soud www.motorband.cz/ Hudba: Gabriel Dušík, Libor Matejčik, Text: Míra Kuželka Režie, kamera, střih: Jan Bouša Námět, scénář: Josef Šutara Účinkovali: Josef Šutara, Libor Matejčik, Klaudius Kryš..
Tomáš Etzler: Čechům se nikdy nedařilo líp. Ale zapomínáme, jak bylo dřív
zhlédnutí 21KPřed 6 měsíci
Američtí kolegové mu říkají Veterán CNN. Tomáš Etzler jako reportér projel celý svět, nechal se ohrožovat a zatýkat… a pak si najednou po sedmi letech v Číně řekl, že už bylo všeho dost. A vrátil se do Česka. „Čína mě vy..
Petr Stach 1999
zhlédnutí 1,8KPřed 9 lety
www.fit-centrum.cz
Petr Nutil: Jsme emotivní tvorové. Věříme každé blbosti, která se objeví na internetu
zhlédnutí 18KPřed 11 měsíci
Už vám někdo řekl, že ne všechno, co vidíte v televizi nebo na webu, musí být pravda? A pamatujete na to každý den? Petr Nutil, zakladatel webu Manipulatori.cz, o tom napsal knihu. „Začalo mě zajímat, proč jsou lidi připraveni věř..
Přes železnou oponu utíkali na Západ i pohraničníci, připomíná historik Ivo Pejčoch
zhlédnutí 11KPřed rokem
Psal se rok 1951 a na československých hranicích se objevily dráty. Zmizely až s pádem komunismu o téměř čtyřicet let později. „Až do roku 1965 přitom dráty proudila elektřina, v padesátých letech dokonce v blízkosti plotů na č..
Co si myslí o První večeři představitelka sousedky?
zhlédnutí 60Před rokem
Krátký rozhovor s Terezou Blažkovou - představitelkou sousedky v našem filmu První večeře. Podpořte dokončení tohoto filmu na www.startovac.cz/projekty/vecere
Janek Kroupa: V kauze Nikulin měly peníze z Ruska zajistit lobbing u Pelikána
zhlédnutí 21KPřed rokem
Ve speciálu 20 minut Radiožurnálu přivítal Jan Pokorný dva hosty - ministra spravedlnosti Roberta Pelikána a investigativního novináře ČRo Janka Kroupu. www.irozhlas.cz/zpravy-domov/jevgenij-nikulin-robert-pelikan-stanislav-mecl..
Marie Terezie změnila kult rodiny, říká historik Jaroslav Sojka
zhlédnutí 17KPřed 2 lety
Psal se rok 1743 a v chrámu svatého Víta na Pražském hradě se psaly dějiny. Na český trůn tam poprvé oficiálně usedla žena. A muži v politice z toho neměli radost. Celý rozhovor najdete i na webu: rozhl.as/2dF Odebírejte ka..
České vojáky na misích nejvíc trápí průjem a záněty spojivek, říká psychiatr Jan Vevera
zhlédnutí 11KPřed rokem
Víte, co české vojáky na misích nejčastěji trápí? Jan Vevera ano. Jako vedoucí psychiatr Armády ČR strávil už rok na misích v Afghánistánu. „S psychickými problémy se v práci setkávám mnohem méně než třeba mí američtí k..
Jiří Strach: Člověk musí hledat nějaké momenty zastavení a rekapitulace
zhlédnutí 21KPřed 8 měsíci
Máloco dnes patří k současným Vánocům tolik jako česká pohádka Jiřího Stracha Anděl Páně. Na její první díl před lety přišlo do kina 1,3 milionu lidí. A v televizní premiéře ho viděly na tři miliony Čechů. „I když v to..
Video Petr Stach
zhlédnutí 1,5KPřed 4 lety
Máloco dnes patří k současným Vánocům tolik jako česká pohádka Jiřího Stracha Anděl Páně. Na její první díl před lety přišlo do kina 1,3 milionu lidí. A v televizní premiéře ho viděly na tři miliony Čechů. „I když v to..
Lenka Krobotová: Do svých rolí bych toho dnes dala ještě víc
zhlédnutí 19KPřed 5 měsíci
Zavraždil malé dítě skutečně vodník? Po tom se v nové televizní sérii ptá Lenka Krobotová, jejíž svědectví znovu otevírá 30 let starou vraždu. Tahle třídílná televizní minisérie se jmenuje Vodník a jde o čtvrtou, předposle..
Martin Kavka: Čeština 2.0 funguje jako kronika doby
zhlédnutí 8KPřed 5 měsíci
„Zabrušovat“, „dělat zagorku“ nebo „klaus“ jako jednotka ješitnosti. I taková slova najdete v oblíbeném (a neortodoxním) internetovém slovníku Čeština 2.0. Novotvary do něj přidávají samotní uživatelé - a na výsledku ..
Ordinace Blesk a Nemocnice České Budějovice, a.s.
zhlédnutí 100Před 3 měsíci
„Zabrušovat“, „dělat zagorku“ nebo „klaus“ jako jednotka ješitnosti. I taková slova najdete v oblíbeném (a neortodoxním) internetovém slovníku Čeština 2.0. Novotvary do něj přidávají samotní uživatelé - a na výsledku ..