Sluchatka

🎧 TOP 10 True Wireless Bluetooth sluchátek: Apple, Bose, Samsung, TicPods a další | #WRTECH
zhlédnutí 191KPřed 9 měsíci
✅ Kde koupit Apple AirPods - bit.ly/AppleAirPods_WRTECH ✅ Kde koupit Bose SoundSport Free - bit.ly/BOSE_Soundsport_Free ✅ Kde koupit CELLY Twins - bit.ly/CELLY_TWINS ⬇️ Další odkazy níže ⬇️ ✅ Kde koupit ..
🎧 Super Bluetooth sluchátka za 350 Kč? To jsou QCY-T1C | WRTECH [4K] (CZ Recenze/Review)
zhlédnutí 50KPřed 2 měsíci
✅ Kde koupit QCY-T1C (Česko) - bit.ly/QCY-T1C-CZ ✅ Kde koupit QCY-T1C (AliExpress) - bit.ly/QCY-T1C-AliEx 🔴 Chceš ušetřit až 10 % při nákupu na AliExpressu? Vyzkoušej cashback Tipli a získej odměnu 100 Kč při regi..
Jak vybrat sluchátka radí Jirka Král | Alza Tube
zhlédnutí 103KPřed 2 lety
Společně s dnešním hostem Jirkou Králem si dnes vybereme sluchátka přesně pro naše potřeby. Sluchátka většina z nás využívá každý den a stávají se tak nepostradatelnou součástí našich životů. Liší se jak konstrukcí, tak..
Nechal jsem se ukecat! Tohle jsou sluchátka Niceboy HIVE pods 🎧 | WRTECH [4K] (CZ Recenze/Review)
zhlédnutí 87KPřed 8 měsíci
✅ Kde koupit sliuchátka Niceboy HIVE pods - bit.ly/NiceboyHIVEpods ✅ TOP 10 True Wireless Bluetooth sluchátek - bit.ly/Top10_Bluetooth_Sluchatka Tohle je vaše vina! Tolik z vás se ptalo na sluchátka Niceboy HIVE pods, že..
Vybíráme bezdrátová sluchátka: Cenově dostupné True Wireless modely! (SROVNÁVACÍ RECENZE #936)
zhlédnutí 40KPřed 4 měsíci
Žádali jste o ni - a zde je, srovnávací recenze cenově dostupných True Wireless sluchátek. Podívali jsme se na populární modely LAMAX Dots1 a QTY T1C. Jak hrají? Co umí? A překvapila nás? True Wireless sluchátka www.alza.cz/tr..
Jak vybrat herní sluchátka | Herní sluchátka | Alza.cz
zhlédnutí 2,4KPřed 3 měsíci
K pořádnému hraní, potřebuje také pořádná herní sluchátka. Jak ale vybrat ta správná... jak na výkon, pohodlnost, design a další věcičky, vám poradí Radovan společně s Petrem Krejcarem z kanálu AlzaTech. Herní sluchátka nale..
Vybíráme bezdrátová sluchátka: Cenově dostupné modely Sony s mostem! (SROVNÁVACÍ RECENZE #907)
zhlédnutí 8KPřed 6 měsíci
Excelentní sluchátka Sony WH1000-XM3 jsme si už představili. Dnes se podíváme na bezdrátová sluchátka s mostem - a začneme u modelu těsně přes tisícovku. Co dokážou tyto levnější modely nabídnout? Bluetooth sluchátka SONY https:..
🎧 Levný sluchátka a super zvuk? LAMAX Dots1 a repráček LAMAX MusiCan1 + SOUTĚŽ | WRTECH [4K]
zhlédnutí 51KPřed 3 měsíci
✅ Kde koupit Lamax Dots1 - bit.ly/Lamax-Dots1 ✅ Kde koupit Lamax MusiCan1 - bit.ly/Lamax-MusiCan1 🔴 POZOR SOUTĚŽ! Pokud chceš vyhrát sluchátka Lamax Dots1, jdi na můj Instagram: ➡️ whiterabbitcz..
🚨 TOP 2 NEJLEPŠÍ SLUCHÁTKA ZA MÉNĚ NEŽ 1.400 Kč | #WRTECH
zhlédnutí 84KPřed rokem
✅ Kde koupit sluchátka Niceboy HIVE - bit.ly/NiceboyHIVE ✅ Kde koupit sluchátka JBL T450BT - bit.ly/JBL_T450BT ⚠️ TOP 10 True Wireless Bluetooth sluchátek - bit.ly/Top10_Bluetooth_Sluchatka Jak vybrat super ná..
SLUCHÁTKA NA SPORT!? Beats X VS. Airpods
zhlédnutí 168KPřed rokem
Rozhodl jsem se zjistit jaké bezdrátová sluchátka jsou nejlepší na skateboarding nebo jakýkoliv jiný sport. Delší dobu jsem testoval Beats X a Airpods od Applu. Oboje to jsou bezdrátová sluchátka, která by měla být vhodná na extrémn..
DIY na bezdrátová sluchátka, 100% legit | Denny Canton
zhlédnutí 149KPřed rokem
*Rozklikni pro více informací* Kde mě můžete najít? Instagram: denny_canton Twitter: cantonovadenny Pro všechny obchodní záležitosti prosím kontaktujte: DennyKourilkova@gmail.com For all businness pu..
Jak vybrat sluchátka | AlzaTube | Host: Michal Rybka | Průvodce výběrem Alza.cz
zhlédnutí 7KPřed 7 měsíci
Jak vybrat správná sluchátka? S tím vám poradí Michal Rybka z kanálu AlzaTech. Sluchátka najdete na Alza.cz: www.alza.cz/sluchatka/18843602.htm?kampan=youtube_alzatube_sluchatka2019&..
Nejlepší bluetooth sluchátka s potlačením okolního hluku: Sony WH-1000XM3 - [recenze]
zhlédnutí 10KPřed 7 měsíci
🛒 Kde koupit bílá - www.huramobil.cz/sony-wh1000xm3-bezdratova-sluchatka-s-technologii-odstraneni-sumu-stribrna/dp-120026/ 🛒 Kde koupit černá - www.huramobil.cz/sony-wh1000xm3-bezdratova-sluchatka-s-technologii-odstraneni-su..
PRANK NA MATĚJE │ZNIČIL JSEM MU SLUCHÁTKA!
zhlédnutí 622KPřed rokem
LIKE DÁT SEM► niceboy.cz PRANK NA TAŤKU► chclip.net/video/2gyz9BCFllw/video.html Sluchátka ► bit.ly/3_Sluchatka Reprak ► bit.ly/3_Reprak Facebook ► DatlikCz Ins..
Jak vybrat sluchátka? Frekvenční rozsah, citlivost, impedance…
zhlédnutí 741Před 6 měsíci
(Snad) srozumitelné vysvětlení základních parametrů sluchátek. Jaký je význam frekvenčního rozsahu, citlivosti či impedance? Dají se podle těchto parametrů vybrat kvalitní sluchátka? DOPORUČENÍ nejlepších produktů nejen v pomě..
Úplně bez drátů? Jak si vybrat True Wireless sluchátka!
zhlédnutí 14KPřed 2 měsíci
Chcete sluchátka na sport? A chcete, aby byla úplně bez drátů? Dnes nám Mikoláš Tuček představí některé modely bezdrátových sluchátek, které opravdu žádné dráty nemají! True Wireless sluchátka www.alza.cz/true-wireless..
A4Tech Gaming: Myši, klávesnice i sluchátka pro hráče - plus SOUTĚŽ! (SROVNÁVACÍ RECENZE #960)
zhlédnutí 3,6KPřed 2 měsíci
A4Tech nabízí celou řadu produktů pro hráče: Sluchátka, klávesnice i myši. Dnes nám je představí Radovan - a nejen to, můžete si o ně i zasoutěžit! Soutěžit můžete od úterý 2.7. do neděle 14.7.2019! Produkty A4Tech ww..
Vybíráme bezdrátová sluchátka: Marshall Major III BT a Marshall MIC ANC! (SROVNÁVACÍ RECENZE #839)
zhlédnutí 16KPřed 11 měsíci
V aktuálním dílu seriálu Vybíráme bezdrátová sluchátka se vrátíme ke značce Marshall a podíváme se na jejich nejnovější model Marshall Major III BT a také model s potlačením hluku - Marshall MIC ANC! Sluchátka Marshall w..
🎧 Sluchátka, která hrají POMOCÍ KOSTÍ! To je technologie "Bone Conduction" ☠️
zhlédnutí 39KPřed rokem
✅ Kde koupit sluchátka s technologií Bone Conduction a další - bit.ly/BoneConduction_Sluchatka ✅ Kde koupit sluchátka Beasun ZD100 - bit.ly/Sluchatka_Beasun_ZD100 Tak tohle je něco, po čem jsou opravdu dlouho toužil! Te..
🔥 Levná QCY-T2C jsou ještě lepší sluchátka, než předchozí generace! | WRTECH [4K]
zhlédnutí 23KPřed 7 dny
🎡 Futuristický festival Future Port Prague začíná už toto úterý - mrkni na bit.ly/FuturePortPraha 🎡 ✅ Kde koupit sluchátka QCY-T2C (QCY-QS2) - bit.ly/QCY-T2C-AliEx ✅ Kde koupit sluchátka QCY-T1C (QCY-QS1) - htt..
Vybíráme bezdrátová sluchátka: Nejzajímavější sluchátka Niceboy! (SROVNÁVACÍ RECENZE #988)
zhlédnutí 4,1KPřed 18 dny
Před časem jsme recenzovali sluchátka Niceboy Hive Pods. Kontaktoval nás výrobce a dodal nám sluchátka, která mají opravený problém se signálem - a tak jsme je retestovali a navíc jsme přidali další dva modely Niceboy, včetně uniká..
Vybíráme bezdrátová sluchátka: Tři modely od JBL: E25BT, E45BT a E65BT! (SROVNÁVACÍ RECENZE #867)
zhlédnutí 9KPřed 10 měsíci
V seriálu Vybíráme bezdrátová sluchátka se dostáváme k nabídce firmy JBL - a podíváme se na jejich bezdrátové špunty JBL E25BT, základní model JBL E45BT a model s aktivním potlačením šumu - JBL E65BT! Bezdrátová sluchátka JBL ..
🎧 Apple AirPods 2 vs. Samsung Galaxy Buds: která sluchátka jsou lepší? | WRTECH [4K]
zhlédnutí 51KPřed 3 měsíci
✅ Kde koupit Apple AirPods 2 - bit.ly/Apple_AirPods_2 ✅ Kde koupit Samsung Galaxy Buds - bit.ly/SamsungGalaxyBuds Dlouho připravované video, ve kterém si zodpovíme klíčovou otázku - jsou lepší Apple AirPods nebo Sams..
Sony WF-1000XM3: Sluchátka, s kterými zapomenete na okolní svět - [recenze]
zhlédnutí 12KPřed měsícem
Jedny z nejlepších peckových sluchátek s potlačením okolního hluku - to jsou Sony WF-1000XM3. Ano, název je strašný, ale sluchátka jsou skvělá. Mrkněte na naší recenzi. ✅ SLEDUJ I TECHARENA.CZ ➡️ Kdy dos..
i7S Sluchátka -jak spárovat s Android mobilem
zhlédnutí 13KPřed 10 měsíci
www.gearbest.com/earphones/pp_009979815073.html?wid=1433363&lkid=16658538
🎧 Napraví sluchátka JBL Tune 120 TWS největší průšvih JBL? | WRTECH [4K]
zhlédnutí 36KPřed měsícem
✅ Kde koupit JBL Tune 120TWS - bit.ly/JBL-Tune-120TWS ✅ Autorizovaný prodejce produktů JBL - bit.ly/JBL_Partybox 📺 🎧 Apple AirPods 2 vs. Samsung Galaxy Buds: která sluchátka jsou lepší? - chclip.net/user/wa..
Levná bezdrátová sluchátka s Apple designem? Vyzkoušel jsem je
zhlédnutí 114KPřed 2 lety
Apple představil svá bezdrátová AirPods. Jsou drahá. Ale co kdybych vám řekl, že existuje alternativa za 170 Kč? Objednal jsem si jedny z Ebay (link níže v popisku) a vyzkoušel jsem je. Jak hrají? Nemají problém s dosahem? A dá se př..
Xiaomi Airdots Pro – Levná bezdrátová sluchátka (Recenze)
zhlédnutí 29KPřed 4 měsíci
Xiaomi Airdots Pro jsou sluchátka, která mě po zvukové stránce hodně zaujaly, avšak mají pár nevýhod 😉 Dnes si je tedy zrecenzujeme. Xiaomi Airdots Pro 🔴 Za fajn cenu na XM (XiaomiMobile) ➤ ht..
ℹ️ Nesedí vám Apple sluchátka? Nevadí!
zhlédnutí 15KPřed 8 měsíci
Pokud se vám stalo, že vám Apple Earpods nesedí dobře v uších, našel jsem pro to pár řešení! Vše najdete ve videu. Hezké svátky!:-)
Moje oblíbená sluchátka do kapsy - KZ ZST
zhlédnutí 2,3KPřed 5 měsíci
Často se tu bavíme jen o velkých a drahých sluchátkách. Moje oblíbené jsou ale zcela jiné a to pecky od KZ. Jsou to výborná sluchátka, která si strčíte do kapsy a taky silně upravitelná. A tady je koupíte: KZ ZST - GB: bit..
TYPY LIDÍ ● SLUCHÁTKA vs. REPRODUKTOR !!!
zhlédnutí 113KPřed 2 lety
V tomto videu se podíváme, jaké výhody a nevýhody má používání sluchátek a hlasitého reproduktoru... www.niceboy.cz Bezdrátový reproduktor ● www.niceboy.cz/produkty/soundtube Bezdrátová sluchátka ● www.niceb..
Sluchátka s Unikátní technologií - Unboxing a Recenze - Nakashi
zhlédnutí 19KPřed rokem
Přihlaš se k odběru: goo.gl/NWMBCJ Vlogovací kanál: bit.ly/NakashihoDruhyKanal Tato série: chclip.net/p/PLaNHcqj4mdblG96Bc5pI2X7nmhUJN-ERl Ostatní série: chclip.net/user/view_all_playlists Náhod..
Sluchátka HUAWEI s potlačením hluku a větru? - [recenze]
zhlédnutí 7KPřed 2 měsíci
Huawei Freelace a Huawei CM-Q3 jsou nová sluchátka, která rozhodně stojí za vyzkoušení. Potlačení okolního hluku a potlačení okolního větru je rozhodně zajímavá věc. Pojďte se s námi mrknout, jaká sluchátka jsou. ..
MÍSTO APPLE AIRPODS MI PRODALA i12 | SLUCHÁTKA Z ČÍNY | LET GO
zhlédnutí 841Před 3 měsíci
ČTI POPISEK!!!! TOHLE JE TYP VIDEA, KTERÉ SI MŮŽETE PUSTIT DO POZADÍ A NĚCO U TOHO DĚLAT... Zdravím. Dnešní video je o tom jak mi holka poslala "airpody" a stále se tváří, ..
Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds 🎧 Recenze
zhlédnutí 10KPřed 5 měsíci
Samsung Galaxy Buds jsou bezdrátová sluchátka, která vás zaujmou svou kvalitou a bezdrátovým nabíjením. Více si o sluchátkách můžete přečíst v recenzi na našem webu: www.svetandroida.cz/samsung-galaxy-buds-recenze/ ► Sled..
Nejlepší sluchátka, která jsem kdy testoval.
zhlédnutí 5KPřed 14 dny
Sluchátka Kef Space One testuju už přes půl roku a zatím to jsou ty nejlepší sluchátka, která jsem kdy používal. Ovšem za jakou cenu 😉 KEF SPACE ONE (WIRELESS) 🔴 Kde je koupit nejlevněji v CZ ➤ bit.ly/2PjKnXa 🔴 Kd..
Sluchátka: Drátová nebo bezdrátová? Herní nebo audiofilská? - AlzaTech #435
zhlédnutí 31KPřed 2 lety
Jaká si vybrat sluchátka? Drátová či bezdrátová? Audiofilská či hráčská? A jakou značku? Ve dnešní diskusi jsme se rozhodli probrat všechny možné výhody i nevýhody jednotlivých řešení! Sluchátka na Alza.cz: www.alza...
Zvukově nejlepší True Wireless sluchátka [4K] (Alisczech vol. 224)
zhlédnutí 6KPřed 24 dny
A je to tady, doslova zvukový bombonek - Sennheiser Momentum True Wireless jsou zvukově rozhodně nejlepší plně bezdrátová sluchátka, která jsem kdy testoval! Jsou dokonalá? Bohužel ne. Ale pokud je vaše priorita zvuk, není co řešit. ..
SLUCHÁTKA "NOIR"
zhlédnutí 50KPřed 2 lety
degausslabs.com/earphones/noir Více informací po rozkliknutí popisu videa. Twitch ► www.twitch.tv/adenas599 Sociální sítě: Facebook ► rothwellden Instagram ► roth.wellden..
Ultralevná bezdrátová sluchátka Niceboy Hive Pods [4K] (Alisczech vol. 206)
zhlédnutí 6KPřed 3 měsíci
A je tady recenze druhých velmi levných plně bezdrátových sluchátek. Niceboy Hive Pods jsou o něco větší než LAMAX Dots 1, mají jinak vyřešenou krabičku i ovládání. Subjektivně bych řekl, že mají o něco příjemnější a plně..
Jak připojit, spárovat bezdrátová Bluetooth sluchátka
zhlédnutí 8KPřed rokem
Jednoduchý návod jak připojit bezdrátová sluchátka k Vašemu mobilu. Podrobný popis kroků naleznete zde: www.bezdratovepecky.cz/nase-novinky/jak-pripojit-sparovat-bezdratova-bluetooth-sluchatka/
SLUCHÁTKA SAMSUNG GALAXY BUDS - UNBOXING
zhlédnutí 335Před 5 měsíci
Udělal jsem si radost a po letech koupil nová sluchátka. Zvolil jsem novinku od Samsungu. Jedná se o lehké bezdrátové špunty. Ve videu je rozbalím, ukáži aplikaci a nasazení do uší. Info od výrobce: Samsung ..
AKG N700 NC sluchátka, která vás překvapí [4K] (Alisczech vol. 218)
zhlédnutí 3,9KPřed 2 měsíci
Hledáte kvalitní over ear sluchátka s aktivním potlačením vnějšího ruchu, skvělým zvukem a rozumnou cenou? AKG N700 NC dle technické specifikace vypadají velmi nadějně. Ale pozor! Jsou to sluchátka, která buď budete milovat nebo je ..
Jak opravit sluchátka (DIY)
zhlédnutí 31KPřed 3 lety
Toto je problém většiny moderních sluchátek. Tyto mě kdysi stály 400 Kč a hrály velmi dobře. Proto jsem se s nimi nechtěl po roce a půl každodenního používání rozloučit. Nechtěl jsem je dávat na reklamaci a měsíc čekat, až m..
Vybíráme bezdrátová sluchátka: Sony WH-1000XM2 versus Sony WH-1000XM3! (SROVNÁVACÍ RECENZE #879)
zhlédnutí 7KPřed 9 měsíci
Sony se svým modelem bezdrátových sluchátek Sony WH-1000X přineslo kombinaci výborného potlačení okolního hluku, vylepšení přehrávaného audia i široké podpory bezdrátových kodeků. Jak se liší předchozí námi oceněná verze M2..
Vybíráme bezdrátová sluchátka: Cenově dostupné ryze bezdrátové modely! (SROVNÁVACÍ RECENZE #386)
zhlédnutí 15KPřed 11 měsíci
Cenově dostupná Bluetooth sluchátka www.alza.cz/cenove-dostupna-bluetooth-sluchatka-sz11206.htm?kampan=youtube_alzatech836& www.alza.sk/cenove-dostupna-bluetoot..
Jak vybrat sluchátka | Nákupní rádce
zhlédnutí 137KPřed rokem
Výběr sluchátek vám může pěkně zamotat hlavu. Díky našemu videu ale budete vědět, na co si při výběru dát pozor. ⬇INFO V POPISKU⬇ Sluchátka můžeme rozdělit na ta s hlavovou konstrukcí, ty můžete vidět například u DJs ne..