Ako by vyzeral svet, keby nacistické Nemecko vyhralo vojnu?

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 16. 06. 2017
 • Je piatok a my pre Vás máme ďalšie video. Ako by vyzeral svet a Slovensko, keby vyhralo nacistické Nemecko vojnu? Toto video vám to priblíži.
  Sleduj nás aj na Instagrame: instagram.com/interezsk/

Komentáře • 1 117

 • Interez
  Interez  Před 2 lety +173

  Ktorý scenár by sa podľa vás naplnil?

  • Brut Prut
   Brut Prut Před 5 dny

   Vyhralo nemecko......dokonce to rekl i nejakej jejich kancler.rikal:"doufam,ze co se nam nepodarilo za druhe svetove valky,doufam,ze se nam podari mirovou cestou".

  • pavouk5
   pavouk5 Před 23 dny

   Asi 1 jenže jen krátkodobě - začali by se mydlit mezi sebou...

  • Rastislav Solcany
   Rastislav Solcany Před 29 dny

   Tretí

  • kuba pavel
   kuba pavel Před měsícem

   1.

  • Sukně Na
   Sukně Na Před měsícem

   1(1)1(1)

 • Peter Petko
  Peter Petko Před dnem

  Nemecko sa sprava ako by vojnu vyhralo,este aj do Normandie Merkelovu-agresora pozvaly😄😄😄😄😄😄😄 padli vojaci na frontoch sa v hroboch obracaju

 • simon svorc
  simon svorc Před 6 dny +1

  A scenar z wolfsteina new order

 • Marcel Benko
  Marcel Benko Před 12 dny

  4:19 Taliansko by podľa mňa padlo kvôli zrade Nemecka.

 • Anakin czsk
  Anakin czsk Před 20 dny

  Največia slabina bola na miesťe kde sa odohrava day d Hytler tam poslal malo luďi tak američani pretlačili a uš to pozname.

 • 32Jozef
  32Jozef Před 21 dnem

  začnite použivať 3D zemegulu lebo zem nie je plocha prišli na to už aj google maps :)

 • Václav Nový
  Václav Nový Před 22 dny

  Zapomněli jste na Židy, kteří měli být na Madagaskaru, kdyby vyhrál válku. Holocaust přišel až po ztroskotání bleskové války na východní frontě. Jinak, pokud by Hitler porazil USA, tak by rozhodně obsadil celý světadíl. Tedy celou severní i jižní Ameriku. A po porážce Ruska (sovětského svazu) a USA, by obsadil a tím zlikvidoval i své satelity. Takže, mapa by byla následovná. Severní a Jižní Amerika, Evropa (mimo území Itálie, která by byla jejich (Německým vazalem), Afrika (krom pár kolonií, které by přenechali Itálii) by byli v Německé říši. Itálii by připadlo část východní Evropy a část Afriky. A Japonsko by mělo Asii, Austrálii a Oceánii. A myslím, že po skončení války, by brzy pohltila Německo i Itálii. Tak že, by na světě byli jen dvě říše. Německá a Japonská. Ale vzhledem k velikosti, by nebyli ty říše dlouho "naživu". A počítám, že nejdéle na přelomu milénia, by zkolabovali. A dnes bychom možná zažívali (prožili, možná už by byla za námi)první "občankou" válku. (Občankou proto, že by vlastně půl světa byl jeden stát, tedy by to byla vnitrostátní válka, tedy občanská)
  Tak tak to vidím já. A jsem rád, že Hitler válku prohrál. Jen bohužel dřív než měl. Měl nejdříve porazit Rusko (sovětský svaz), aby se provalilo zločiny komunismu (jako se po válce ukázali zločiny nacismu). A potom měl prohrát, aby se ukázali zločiny nacismu. To by jsme po válce neměli problém s komunismem, a dnes by byl klid. Hitler totiž nestačil vyhladit stopy, tak jako Stalin (a jeho následovníci).

 • sady
  sady Před 25 dny

  nejsou výherci ani ti co prohráli, jsou jen přeživšší

 • PlayzX CZ
  PlayzX CZ Před měsícem

  ehm jmenuje se video ako by vyzeral svet keby vyhralo nemecko? jj tak proč tam říkáš jak prohrál 2 sv. válku XD

 • Ander Kixa
  Ander Kixa Před měsícem

  Kokotiny pre malé deti a vymätené hlavy čo nedokážu samostatne myslieť

 • Borat Sagdiyev
  Borat Sagdiyev Před měsícem

  Zabudol si na nacistickych dostojnikov na tyranosauroch 😂

 • Zajko TV
  Zajko TV Před měsícem

  Len skoro celu Európu len

 • Leibstandarte
  Leibstandarte Před měsícem

  100% případ je, německo by mnělo evropu a kousek ruská, japonsko by mnělo asii, a italie afriku.. a víte proč 100% ? protože se tahle domluvili.. a mimochodem kdyby německo vyhrálo mneli by jsme se mnohem líp..

 • Karol Sloboda
  Karol Sloboda Před měsícem

  Ja mam este lepsi napad co by sa asi stalo keby nekdo zabil hittlera este predtym nez by zacala?

 • Monika Haladejova
  Monika Haladejova Před měsícem

  Všetky!

 • K s h F i 3 d
  K s h F i 3 d Před měsícem

  Keď som klikol na video čakal som trošku niečo iné ako mapy :D

 • Petr -
  Petr - Před měsícem

  Jak by vypadala Evropa, kdybyy Lenina a Stalina zabili hned po narození ? Asi by bylo o několik desítel milionůů lidí v Evropě více. Kdo ví. To samé platí i o tomto videu. Coby kdyby.

 • Zsolt Gaspar
  Zsolt Gaspar Před měsícem +3

  Toto celé video je ako jedna chorá myšlienka a mohla vzniknúť len v jednej narušenéj hlave.

 • Martin Agabalenc
  Martin Agabalenc Před měsícem

  pekné nezmysly

 • Kryštof Koschant
  Kryštof Koschant Před měsícem

  žádný nemecko by mělo mýt francii belgii nizozemí norsko a více států.

 • Milan Malecky
  Milan Malecky Před měsícem

  Toto video dosť nacistické Nemecko podcenuje. V r. 1939 nebol taký výrazný rozdiel v počte obyvatelov osi a spojencov. Nemecko malo vtedy toľko obyvatelov ako Británia a Francúzsko spolu. Japonsko malo cez 70 mil. a USA asi 130 mil. Vojaci z kolonii boli nespolahliví, hlavne Indovia, treba prirátať aj nemeckých spojencov ako Taliansko, Rumunsko, Madarsko, Fínsko, Slovensko, plus dobrovolníkov zo západu v SS. Čo sa týka ZSSR, pred úplnou porážkou ich zachránili len mrazy tak ako proti Napoleonovi. Nemecké jednotky mali vyššiu bojovú hodnotu ako mali spojenci. Keby sa Nemecku podarilo vydržať ešte pol roka-rok, dokončili by mnohé "zázračné" zbrane ktoré mali rozpracované, a ktoré našli spojenci, sami americký dôstojníci boli dosť vydesení ked ich našli. Išlo najmä o supermoderné lietadlá a balistické strely, vo vývoji bola aj atomova bomba. Nemci v podstate prehrali vdaka náhodám a chybám velenia, ked vojnu už mali v podstate vyhratú. Stačilo aby nemuseli zasahovať v Juhoslávii a Grécku a o pár týždnov skôr mohli zaútočiť na ZSSR a stihli by dobyť Moskvu pred najväčšími mrazmi.To tvrdil aj Hitler. Podobne keby Hitler pred Stalingradom nerozdelil armádu na dve časti by padol Stalingrad a dobyli by potom ropné polia na Kaukaze. Keby Goering nezastavil bombadovanie britskej armády v Dunkirku 1940.Keby Japonsko miesto útoku na USA zaútočilo na ZSSR, nemohol by Stalin poslať proti Nemcom sibírske divízie.Keby, keby. Rozhodne víťazstvo Nemecka nebolo nemožné, je skôr divné ako mohlo prehrať už skoro vyhratú vojnu.

  • Milan Malecky
   Milan Malecky Před měsícem

   @MaTeS Neviem nakoľko si čítal záznamy, ale Rusi boli na zimu pripravený, hlavne sibírske divízie ktoré prišli zachrániť Moskvu. Nemcom zamrzla nafta, nemali zimné oblečenie a je zázrak že to pre nich nedopadlo horšie. Za Naopleona nebola Moskva hlavným mestom Ruska. Keby dobili Moskvu už by nebolo pre Rusov lahké zastaviť Nemcov pred Uralom čo bol konečný ciel Hitlera.

  • Milan Malecky
   Milan Malecky Před měsícem

   @MaTeS Dostali,ale niektorí nemeckí vedci sa rozhodli nakoniec výskum sabotovať, už v ruskom zajatí svojim kolegom po výbuchu v Hirošime celý vzorec nadiktoval z hlavy jeden nemecký vedec.

  • MaTeS
   MaTeS Před měsícem

   + atomovou bombu měli ve vývoji ale v roce 1942 se na to vysrali protože se nikam nedostali.

  • MaTeS
   MaTeS Před měsícem

   Zima němce ale nezastavila navíc ovlivňovala obě strany byla to ruská armáda. Zabrali by Moskvu a co ? Napoleon taky zabral Moskvu a jak to dopadlo? Samozřejmě by to bylo velké vítězství pro Německo ale Rusko nekončí v Moskvě. Zázračné zbraně by jim fakt na konci války nepomohli letadla by jim byli k ničemu protože luftwaffe v roce 1945 už skoro vůbec neexistovalo + Německo nemělo benzín a muže pro tyto letadla. A navíc i kdyby se jim podařilo tyhle zbraně vytvořit tak by jich určitě nevytvořili hodně protože Německo bylo neustále bombardováno a navíc spojenci toho měli na konci války víc . Hitler nechtěl obsadit Moskvu ale chtěl obsadit Ukrajinu + ropné pole v Kavkaze které prostě Německo potřebovalo aby mohlo zahájit vůbec nějakou ofenzívu. Japonsko zautočit na Rusko ? Podívej se jak dopadlo Japonsko při bitvě o Khalkhin Gol proto nechtěli napadnout Rusko.

 • Hinza 277
  Hinza 277 Před 2 měsíci

  Až na to že blietzkrieg fungoval :DD i na velkém měřítku akorát že nevíš přesně jak to funguje, je to přesun obrovský masy tanků a pěchoty většinou ze dvou max tři armád to se v Rusku změnilo kvůli tomu že sice byly 4 armády , ale rozdělili se a proto mělo Rusko šanci s využili ji

 • Zuza Bluza
  Zuza Bluza Před 2 měsíci

  Ty si dobrý psychopat, že žijeme vo svete kde má každý človek svoje práva... žiješ ty v EU? fašizmus tu zvýťazil a okupácia je tu v plnom prúde, EU je totalita a diktát aký nemali ani nemci ani rusi ani korea. Zanikajú národné štáty , nikým nevolená EU komisia nás vydiera a zotročuje, a ani goring nám sem nenosil tretotriedne jedlo čo na západe vyradia.

 • kup ma
  kup ma Před 2 měsíci +1

  No podľa mňa sa napĺňa scenár, že sa pomaly vytrácame. Vid nadradenosť EU vo či Slovenskej republike.

 • Alexandra Bajusová
  Alexandra Bajusová Před 2 měsíci

  Máte super stránku, väčšinou si robym z toho projekty do školy

 • Oliver Krsjak
  Oliver Krsjak Před 2 měsíci +10

  Hovoríte o druhrj svetovej vojne, a použijete moderné mapy 👍GJ

 • XT007
  XT007 Před 2 měsíci

  Hoši, buhvi co by bylo kdyby Německo vyhralo válku, já osobně si myslím, že Německo mělo předurčeno ji prohrát, protože zkrátka území bylo v roce 1942 tak velké, že byl problém se zásobováním. SSSR by musel obsadit celé, protože jak jistě všichni víme, Rusáci se dostali ze Stalingradu a začali ho tlačit zpět, takže i poslední kousíček by musel dobít, Stalin by se s tím jinak nesmířil a bojoval by stále do posledního muže. Další věcí je, že dřív nebo později by praskly ty zvěrstva, co se děly v Osvětimi a tomu podobných koncetráků a s tím by měly problémy všichni. A co potom? Myslím si, že by USA dřív nebo později stejně zasáhly, pro své záměry v Evropě. Osobně si myslím, že buď by musel vyhladit a dobít celý svět, protože by stejně dřív nebo později někdo proti okupaci zasáhnul. Další možný názor je, že kdyby nechal na pokoji Stalina, neprohrál by. Je to možné, jenže Stalin by šel po něm, zas opět pro své zájmy v Evropě. Prostě agresor nikdy válku vyhrát nemůže ať je jakkoliv dlouhá, krvavá a brutální. Ovšem, když nedobylo Německo Evropu vojensky, zkusili to o pár let později politicko-ekonomicky a hle je tu čtvrtá říše zvaná EU, jež stejně diktuje ostatním státům, co mají dělat a vede ji hlavně Německo přeci...

 • Nadržený Koťátko
  Nadržený Koťátko Před 2 měsíci

  Dobrý den. Bavíme li se o nevíhodách co měly němci ale zapomínáme na vinikající techniku jako byl například panzerkampffwagen V Panther nejlepší tank druhé světové války. A co potom MG 42, me262, HO 229 ( ano bylo pár prototipů ale co ). Náckové měli vynikající techniku.

  • Nadržený Koťátko
   Nadržený Koťátko Před měsícem

   @MaTeS skvělý balanc pohyblivosti, pacéřování, palebné síly a nízká poruchovost. Panther Je spousty lidmi uznáván za nejlepší tak druhé světové války. Kvality tohoto tanku sou obrovské

  • MaTeS
   MaTeS Před měsícem

   Panther teda určitě nebyl nejlepší tank 2. světové války.

 • Danova Kontrola
  Danova Kontrola Před 2 měsíci

  preco satel porovnavas s SUA ked USA bolo zapojene voci ostatnim len chvilu ???

 • Vítězslav Dušek
  Vítězslav Dušek Před 2 měsíci

  Velmi neobjektivní.

 • Lukas Samek
  Lukas Samek Před 2 měsíci

  Seik heil

 • Boxik
  Boxik Před 2 měsíci +1

  Tohle video bylo zakázáno v Německu :D

 • Viktória Hrabinska
  Viktória Hrabinska Před 2 měsíci

  Ja tak nenávidím Maďarsko za to co podeli že sme neslobodný štat

 • SKILLERKILLER
  SKILLERKILLER Před 2 měsíci

  Čo by sa stalo keby celý svet bol 1 štát ?

 • Expy's show
  Expy's show Před 2 měsíci

  Zaujímavé video 👍

 • AldiProject76 7
  AldiProject76 7 Před 2 měsíci

  Aneb kdyby Německo nezaútočilo na sovětský svaz

 • Pepe the Kim
  Pepe the Kim Před 2 měsíci +1

  Stačilo, aby se Nacisti dostali do Baku a odřízli U.S.S.R. od ropy a vyhráli by i když Adolf udělal tolik chyb.

 • Martin Jaďuď
  Martin Jaďuď Před 2 měsíci

  TGSNT

 • Avraham Stern
  Avraham Stern Před 2 měsíci

  každý má právo na svůj názor OMFG xD když se na dějiny Evropy podívám s odstupem, tak musím i jako národovce konstatovat že nacionalismus a vlastenectví je největší brzdou pokroku, sjednocení se nepovedlo ani římanům, ani vatikánu, ani nacistům... jenom protože nedokážeme myslet ve velkém, mno tak nás holt převálcujou islamisté, z pohledu dějin je to sice jedno, ale radši bych viděl Evropu hajlujících bělochů než Evropu bubáků mlátících hlavou o kobereček :P

 • Ivan Škába
  Ivan Škába Před 2 měsíci

  chclip.net/video/XnTBZCxw_Sk/video.html

 • Ivan Škába
  Ivan Škába Před 2 měsíci

  Slováci byli falešný zrádný národ. Nyní jim to zůstalo, hrají se na demokraty ale o svém fašounském prezidentovi a dalších fašounských pohlavárech nikde a nikdy neříkají pravdu.Stále velebí svoji fašistickou republiku s hajlujícími politiky.FUJ A HANBA.

  • Ivan Škába
   Ivan Škába Před 2 měsíci

   chclip.net/video/MU2oiw1LsQs/video.html

  • Ivan Škába
   Ivan Škába Před 2 měsíci

   chclip.net/video/XnTBZCxw_Sk/video.html

 • Raptor 0099
  Raptor 0099 Před 2 měsíci

  Nacisté

 • Lukas O.
  Lukas O. Před 2 měsíci

  Dislike. Hadzes tu cislami a "faktami" len tak a bez zdroja.

 • Raseman
  Raseman Před 3 měsíci

  Osobně si myslím, že Němci by se na východě spokojili s Ukrajinou, Běloruskem, z dnešního Ruska by zabrali nejspíš jen menší části (Petrohrad a podobně). Na Kavkaze by vznikl nějaký loutkový satelit, to samé ve zbytku dnešního Ruska, kde by nejspíš vznikly menší státečky neruských národů. Pokud jde o Italské impérium, tak předpokládám, že to by dřív nebo později bylo zabráno - zas takoví přátelé s Němci nebyli a Středozemí je docela významné, tak proč si vytvořit konkurenci. Zkrátka celá Evropa by byla Německá a časem by byly pohlceny i místní loutkové státečky - snad s vyjímkou skandinávie (Norsko, Švédsko a velké Finsko). Ještě si myslím, že pokud by Britové změnili názor, nejspíš by jim byly ponechány zámořské kolonie (Indie a podobně) - Hitler se s nimi chtěl opakovaně spojit. Rozpolcení USA bych nevěřil, spíš by zde vznikl nějaký spřátelený režim, to samé Jižní Amerika a Austrálie.

 • lako 75
  lako 75 Před 3 měsíci

  Blitzkrieg..nie blietz

 • Karel Svancara
  Karel Svancara Před 3 měsíci

  Zajimavé

 • Michal Pospisil
  Michal Pospisil Před 3 měsíci

  Ti vole neni to cesky buziku

 • UniElemir Horvath
  UniElemir Horvath Před 3 měsíci

  ani jeden scenar by sa nenaplnil tak ako to tu vidime, lebo keby nemci vyhrali vojnu tak cela Europa a afrika by bola ich, mozno ze by si to rozdelili z USA lebo je mala pravdepodobnost zeby porazili USA... TAKZE NA SVETE BY SA ROZPRAVALO IBA NEMECKY A ANGLICKY... LEBO BOLI BY IBA 2 STATY NEMECKO A USA TA BY SA ASI PREMENOVALA NA AMERICA

 • Lubomir4091982 Hradnansky
  Lubomir4091982 Hradnansky Před 3 měsíci

  Slovákom by bolo lepšie ako teraz si myslím.

  • Milan Kapcala
   Milan Kapcala Před 2 měsíci

   Lepsie ? ved by sme boli ponemceni ,narodnost by sa postupne stratila

 • Hynek Zdeněk
  Hynek Zdeněk Před 3 měsíci

  Pardon, ale plné chyb a nepřesností. Např. Grónsko je na mapě (čas 3.45) větší než Afrika, nesouhlasí mapa Německa, jeho populace atd. Hodně odfláklé, ani jsem se nedodíval...

  • Random Plays Games
   Random Plays Games Před 3 měsíci

   Doufám že víš proč je grónsko větší jak afrika. Jestli ne tak kvůli tomu že je to merkátorova mapa která zkresluje velikosti protože nemůžeš dát povrch koule na 2d papír bez zkreslení podívej se na globus tam to uvidíš.

 • Rudolf CARVAN
  Rudolf CARVAN Před 3 měsíci +1

  Kdyby Hitler vyhrál druhou světovou, určitě by se točily filmy, jak hrdí němečtí osadníci vyhánějí slovanské podlidi z německých historických území východně od Karpat. Ty filmy by se klidně mohly jmenovat Eastern - analogie na western, jen o pár století později a pár tisíc kilometrů jinde.
  P.S.: Není zákonem zakázaná propagace genocidy a rasové nesnášenlivosti?

 • Migrena
  Migrena Před 3 měsíci

  Za 1. svet. vojny sa nemcom nepodarilo ovládnuť europu a ani za 2. svet. vojny nie až teraz tou úžasnou úniou ktorá vznikla v r. 1954 na pláne Hitlerovho ekonoma ktorému v r. 1942 zadal Hitler ulohu vypracovať plán ako bude fungovať europa ked Nemecko vojnu vyhrá :( on ten plán vypracoval a na tom pláne funguje EU - za všetkým sú Nemci aj Grecko nechali padnúť len preto aby vytiahli zo štátov EU finanč. prostriedky do svojich bánk v Grécku

 • riki a roblox
  riki a roblox Před 3 měsíci +2

  No tak ze ja som slovak a nesom hlupi nemec

 • jomo r.m.
  jomo r.m. Před 3 měsíci

  Tak prej bysme v případě vítězství III. říše pro Němce za málo robotovali. Válku prohráli a stejně pro ně vyrábíme součástky atd. za třerinovou mzdu. Kozino, Kozino...
  U nás se přibližně od roku 1997 přestaly zvyšovat mzdy o produktivitu práce. Od těch dob je pečlivě udržovaný třetinový rozdíl ve mzdách, aby si udrželi vysokou ziskovost. Ve světě neví, že drahé a kvalitní německé stroje jsou ze součástek vyrobených lacinými slovanskými otroky v robotárnách.
  Skoro 22 let ČNB uměle snižuje cenu koruny, protože jinak by naše exportní ekonomika zákonitě vedla k větší poptávce po Kč a tím by kačka tvrdla.
  Tvrdší měna znamená levnější dovozy ropy, železné rudy, prostě všech surovin, které musíme dovážet.
  Pracujeme s produktivitou asi 80 až 90% oproti Německu, mzdy třetinové a měly by být také na 80 až 90%.
  Všechny naše vlády uvrhly občany do bídy. Veškeré výhody nového režimu vstřebalo 20% obyvatelstva, 80% válčí za udržení společenského status quo.

 • Czdark
  Czdark Před 3 měsíci +1

  skvělý, mluvíš o 30 až 40 letech a dáváš tam dnešní(21.století) politickou mapa a ostatní

 • Rastis Orvis
  Rastis Orvis Před 3 měsíci

  Treti scenar by sa mi celkom pozdaval

 • Agrovideos Zlinsko
  Agrovideos Zlinsko Před 3 měsíci

  Ešte že tu byl Sovetsky Svaz #likerussia

 • martin strecky
  martin strecky Před 3 měsíci

  Blbe video ako cely interez...odporucim autorovi aby si nastudoval pramene preboha .. ze sa nehanbite toto vypustit..

 • Petr Waloszek
  Petr Waloszek Před 3 měsíci

  Kdyby byly v řiti ryby, nebylo by třeba rybníka!

 • Filip Lipovsky
  Filip Lipovsky Před 4 měsíci

  Skur*ení Nemci, my a otroci

 • Franta H.
  Franta H. Před 4 měsíci

  Jediná reálná varianta. 1. Žádný pakt s Japonci. 2.. Nenapadat Británii a Rusko. 3. Zabrat Evropu část Afriky a Arábie si rozdělit s Rusi. 4. Politika jako ve Francii.

  • Pepe the Kim
   Pepe the Kim Před 2 měsíci

   Další... já se na to vyseru... Nebylo to Rusko idiote.

 • Silver
  Silver Před 4 měsíci

  To mi připomíná seriál muž z vysoké zámku. Skvělý seriál, doporučuji

 • fojt&s
  fojt&s Před 4 měsíci

  1 scenár

 • NightDancer Gaming
  NightDancer Gaming Před 4 měsíci

  Chvála bohu, že žijeme v slobodnej Európe. No nič oblečiem Adidas, sadnem do bavoráku a idem na nákup do Lídla :-D

 • Honza Jiráň
  Honza Jiráň Před 4 měsíci

  Přelidnění

 • Želé Gaming
  Želé Gaming Před 4 měsíci

  vážně simyslíš že německo mělo stejně velké území před 2. světovou válkou než po druhé světové válce? něco jako východní prusko ti nic neříká? 13 procent území ztratili haloooo vydej video až po tom co si o tom něco zjistíš.

 • ________________
  ________________ Před 4 měsíci

  Pozrite sa na ten filter cez ktorý ťaháte tie jedy z cigarety - ako napríklad Kyanovodík, hádajte prečo už dealeri drog ako sú cigarety neuvádzajú decht. V dnešnej dobe, keď doslova žerete tie sajrajty - čo tu vozí LIDL KAUFLAND BILLA atd Nemecký fašistický kumpáni - pamatajte Nemci nás chceli cez vojnu vyvraždiť a teraz to robia potrevinami - otrávané potraviny nám sem vozia na megatony - tie ich hnusné a presladené odporné výrobky. Sme pre nich odpad - sme pre nich len východná europa - teraz k nám idu začať vyvážať sajrajt zvaný staré diesle a na slovensku sa už pripravuju známe nemenované servisy na stáčací maraton kilometrov. tešte sa na akciové ceny sajrajtu - čo padlo pánom zo stola to žerieme my! uvedomte si svoju hodnotu! Nemecko vojnu naozaj vyhralo ! kto vlastní vačšinu najvačších poisťovní na SR uniqa aliance ? kto vlastní najvačšie banky na SR tatra, sparkasse a fašisticke taliansko VUB? kto nám sem vozí sajrajt ako potravu pre ošípané? Sme len smetisko europy - pozerajú na nás tie ohavne ženy tie nemky rakúšanky švajčiarky - no škaredšie ženy som nikdy nevidel - takéto mutanty nám idú rozkazovať ? bezduché príšery? A ževraj nemecko nevyhralo vojnu, taký kokot.

 • filda kasik
  filda kasik Před 4 měsíci

  Je super ,že nás zachránila Amerika (Plzeň) a Sovětský svaz (Praha a ostatní , tedy do doby kdy jsme naštvali Rusko tím ,že jsme se spojili s Amerikou ,ale ne s Ruskem . Proto nás přepadli (než zemřel Stalin , tak se báli a raději se vrátili zpátky do Ruska.) )

  • Pepe the Kim
   Pepe the Kim Před 2 měsíci

   @filda kasik jo sorry, tys tam ještě napsal "Amerikou" což je další bullshit. Myslels tím USA, ne? :)

  • filda kasik
   filda kasik Před 2 měsíci

   @Pepe the Kim aby ses neposral . (I když posral xd)

  • Pepe the Kim
   Pepe the Kim Před 2 měsíci

   Další idiot... SOVĚTSKÝ SVAZ NE RUSKO

 • Jakub Dvořáček
  Jakub Dvořáček Před 4 měsíci

  kravina jde videt ze o tom vubec nic nevis

 • HowToCz
  HowToCz Před 4 měsíci

  chclip.net/video/FoTth_HRnFQ/video.html koukněte jak funguje převodovka ;)

 • Androidak Androidak
  Androidak Androidak Před 4 měsíci

  No co. Byli bychom ve stejnych srackach, jako s komunisty. Nejakou dobu by vladla diktatura a ta by pak pred prichodem noveho tisicileti padla ze stejnych duvodu, jako ten zasrany komunismus. Bylo by to proste velmi podobne. Nacismus = komunismus. Je to z blata do louze. Zatim nikdo nic lepsiho, nez kapitalismus a demokraticke parlamentni zrizeni nevymyslel. Diky bohu za kapitalismus.

 • kokos malej
  kokos malej Před 5 měsíci

  Moc rychlé

 • Samuel Litva
  Samuel Litva Před 5 měsíci

  Kdyby vyhralo německo tak jsme v piči

 • silurus glanis
  silurus glanis Před 5 měsíci

  Nemecko bojovalo na viacerych frontoch a to ich znicilo. Keby isli postupne je mozne ze dnes by sme boli inde v inej situacii inom rezime no myslim ze ten fasizmus by uz nebol. Tazko sa toto vseko odhaduje to by som nechal na odbornikov alebo ludi co v tej dobe žili.

 • M4R14N L4H0
  M4R14N L4H0 Před 5 měsíci

  Wolfenstein scenár

 • J0nny _S
  J0nny _S Před 5 měsíci

  A kde je maďarsko???😤😤

  • __ Hanzl__
   __ Hanzl__ Před 5 měsíci +1

   Váš by postrieľali lebo nemáte z nemcami nič spoločné

 • SuperBraun10
  SuperBraun10 Před 5 měsíci

  Jak ty to můžeš vědět do dneška jsem vlastně neví co ho vedlo k tomu že byl takový hovado jenomže mě už se v že to byl člověk který byl nemocný tudíž Milu pomatený a na to že byli pomatený tak docela dokázal nevídané věci dokázalo rozvrátit tolik republik že si myslím že nikdo nemůže s jistotou říct co by kdyby tyhle ty videa to může natočit jenom člověk který si myslí že ví všechno a to jenom proto že se nudí lidi do p***** už řešíme věci tak aby už se to neopakovalo a nešťourej mi do starých věcí Německo novodobý nejvíc teď pomáhá invalidním lidem protože v jak to může dopadnout když blázen převezme moc a tyhle ty rádoby teoreticky věci jsou k ničemu a akorát to je furt šťourání do bolavých míst dějin pro obě strany

  • Nemesi Glen
   Nemesi Glen Před 5 měsíci

   Žiadne extra nevídané veci nedokázal, bol iba na správnom.mieste v správny čas so správnym fanatizmom. V prvých voľbách úplne vyhorel a väčšina sa mu smiala. Len prišla zla.diba už od krachu burzy, vysoká nezamestnanosť, sociálna sféra bola v troskách , ľudia páchali zo zúfalstva samovraždy, všeobecná vzdelanosť nebola moc vysoká atd. Toto všetko prispelo k faktu že uspel. Zúfalí človek totiž hľadá zúfalé riešenia bez väčšej logiky a zväčša zvolí demagoga ktorý pôjde proti všetkým vďaka vám lebo vás chce zachrániť.. Vidieť to aj dnes pri krízach v USA, Trump, EU , Brexit a spol. SR, LSNS ,vzostup silne pravic. strán pretože nikto nezvládol svoju moc a vládu tak ako v Nemecku pred 2sv.

 • Marek Suchánek
  Marek Suchánek Před 5 měsíci

  podle mě ten první

 • Radio kuky cz
  Radio kuky cz Před 5 měsíci

  Nebyl by ani jeden scénář. Německo po vyhrané válce by šlo do další války proti Japonsku

  • Nemesi Glen
   Nemesi Glen Před 5 měsíci

   Správne. Začne to vždy nepriateľom za hranicami, pokračuje nepriateľom vo vnútri krajiny, iná národnosť, farba pleti az to skončí u vlastných občanoch resp. nepriateloch ktorí nesúhlasia s našim konaním. Japonsko aj Nemecko málo podobnú mentalitu. Žiaden rovnoc. spojenec neexistoval . Iba dočasný pre dosiahnutie cieľov ríše.

 • Ado Lauko
  Ado Lauko Před 5 měsíci

  to je vsetko len teoria

 • Filip Filipes
  Filip Filipes Před 5 měsíci +1

  8:01 nepovedal by som

 • MY GARAGEBAND SONGS
  MY GARAGEBAND SONGS Před 5 měsíci

  Ak by Hitler vyhral, svet by bol už teraz po atómovej vojne.

 • Max Maxim
  Max Maxim Před 5 měsíci

  8:00 špatná mapa krym je Ukrajinský 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

 • Adam Dovala
  Adam Dovala Před 5 měsíci

  1.

 • Omg Omg
  Omg Omg Před 5 měsíci

  Podle mě by to tak hrozné nebylo pro mladší generace, protože Německo by zavedlo řád, svět by byl organizačnější

 • miro malah
  miro malah Před 5 měsíci

  Jedného dňa pustia nuklearne bomby a bude ti to jedno xd Atomová bomba bola 1940 možno skôr myslíš si že nemajú silnešie zbrane ako len atomová bomba za 78 rokov nebud smieštny,,,,Len je to tajné ,,,

 • TKDR
  TKDR Před 5 měsíci

  Podstatné je to, že Nemci sa už upokojili a môžme si od nich v mnohých veciach brať príklad. Naopak Rusi, sú stále neusadeni, v dobyvačnom pohybe a hrozia!

 • darkmessengerX
  darkmessengerX Před 6 měsíci

  Rusy Vs Nemci.... Nemecko vyhra! nemecký sedliaci na tankičkoch a ostepoch😂😂 A nemecko Na Tiger II a pod. BOHU VĎAKA ZA USA.

 • Pavel Korabecny
  Pavel Korabecny Před 6 měsíci

  tajovou kokotinu muze vymyslet jenom slovak. ty jsi vazne objevil ameriku

  • Nemesi Glen
   Nemesi Glen Před 5 měsíci

   A takúto vetu kožu napísať iba debil, bez ohľadu na národnosť.

 • máslo párek
  máslo párek Před 6 měsíci

  :( hitrel

 • Slavomír Čimbora
  Slavomír Čimbora Před 6 měsíci

  Take rozpravky pre deticky,ze sme slobodna krajina s vlastnym nazorom??? Staci nieco povedat a uz pokuta a hrozi vezenie,za vsetko pokuta ,blee to ma byt slobodny zivot??
  Horsia doba uz ani nemoze byt ,vsak sme utlacany ako v diktature....Nemci aj po porazke sa majju najlepsie z nas ostatnych ....

 • JO3 ManTV
  JO3 ManTV Před 6 měsíci +1

  Skúste urobiť video: čo keby bol Sovietský zväz na strane Hitlera

  • Nemesi Glen
   Nemesi Glen Před 5 měsíci

   Ak by mali spojenectvo pocas celej vojny tak by bolo vitazstvo spojencov o dost obtiazne ak vobec kedze Nemecko vycerpalo na vychodnej fronte dost svojich sil. Ak by tieto vojska mohli pouzit na zapadnej fronte a to aj bez pomoci Sovietskych vojsk vyzeralo by to samozrejme inak. Ale je bezpredmetne o tom vobec premyslat kedze realita ukazala ze taketo dlhodobe spojenectvo vdaka obom vladcom bolo nemozne. Tak ako aj s Japonskym cisarstvom.@JO3 ManTV

  • JO3 ManTV
   JO3 ManTV Před 5 měsíci

   @Nemesi Glen myslím počas celej vojny

  • Nemesi Glen
   Nemesi Glen Před 5 měsíci

   Veď aj bol a vieme ako to dopadlo, tak načo robiť videá :)

 • Alexandr Hbur
  Alexandr Hbur Před 6 měsíci

  Ne že by Němci málo investovali ale oni narozdíl od sovětu vyrábeli kvalitnější tanky letadla atd.... např. 1 tiger mohl zničit 3 shermeny nebo 5 t 34 už z toho důvodu že t 34 se rozjela a najednou se zastavila na technicke potíže

  • MaTeS
   MaTeS Před 2 měsíci

   Co to meleš? právě že to byly německé tanky tiger,tiger II a panther které měly časté potíže a museli se furt opravovat. Ano němci možná výraběli kvalitnější tanky než spojenci ale taky to šlo poznat na to kolik tanků vyrobilo německo za měsíc a kolik spojenci(USA/USSR) za měsíc němci vyrobili 1 tiger a rusko 10 T34.

  • Nemesi Glen
   Nemesi Glen Před 5 měsíci

   Tiger taktiež trpel na poruchovosť a vďaka svojej sofistikovanosti ho bolo iba veľmi ťažké opraviť na bojisku. Nemecko chcelo až moc vyrábať nové technologické zbrane na svoju dobu. To malo za následok že možno jeden Tiger dal dole 3 a viac Shermanov, no spojenci za tú istú dobu dokázali vyrobiť 4 až 6 ďalších Sharm. zatiaľ čo nemci jeden Tiger. Taktiež boli spojenecké tanky univerzalnejsie a dali sa ľahko prispôsobovať pre potreby bojiska zatiaľ čo Tiger nie . Čiže nie vždy je technologická vyspelosť aj efektívna.

 • David Chvátal
  David Chvátal Před 6 měsíci

  Ale Japonsko nebylo s Německem

 • silvia57845
  silvia57845 Před 6 měsíci

  zle nahovorený komentár, zle sa to počúva....

 • Czech gopnik
  Czech gopnik Před 6 měsíci +3

  4:18
  A Kanadu by měli v p**i? :D

 • Norbert Farkas
  Norbert Farkas Před 6 měsíci

  Kedze uz kralovna Viktoria Britskej kralovskej rodiny sa vydala za bratranca z Nemecka tak si myslim ze pokial by fasisticka risa vynasala prachy za akukolvek cenu tak si mysleim Hitlerove praktiky by sa normalne praktikovaly i dnes a dokonca uplne legalne...

 • skoda fan
  skoda fan Před 7 měsíci

  Ještě že ne!

 • Gejmron CZ
  Gejmron CZ Před 7 měsíci

  Odpověď na otázku na konci: Krátce... Země by byla v piči.

  • Pepe the Kim
   Pepe the Kim Před 2 měsíci

   Ne, teď je svět v píči. Kdyby to vyhráli, aspoň by byl řád a pořádek. Odhadovalo se, že Němci vyhrajou válku do roku 1953, poté by zničili Japonské Císařství a nakonec by vzali i Itálii, ale to už jen dodávám.

 • fullhead 8
  fullhead 8 Před 7 měsíci +1

  Dobrý večer