Nejchytřejší člověk v Česku: Jsem jako žena, daří se mi dělat víc věcí najednou

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 15. 07. 2019
 • Když chci, tak jsem velmi rychlý - při psaní knih, když skládám hudbu nebo maluju, tak to dělám násobně rychleji, říká Karel Kostka, muž s IQ 206 a mimo jiné zakladatel jedné z prvních soukromých středních škol v Česku. Umělá inteligence je jen marketingový tah. Nikdo ji nemá k dispozici a jen si namlouváme, že něco takového existuje, tvrdí.
  Celý rozhovor sledujte tady: bit.ly/2xL0Qbc

Komentáře • 274

 • Linforka S
  Linforka S Před 8 hodinami

  Jsem nadprůměr. Takové tvrzení se dá pochopit jako povýšenost nebo že mi to tak prostě vyšlo, že jsem se tak jednoduše narodila a že to tak vnímám odjakživa. IQ je jen jeden způsob měření, pak je třeba emoční schopnost, takže přijít a říct: "Hleďte, jsem génius nade všemi." by byla asi lehce blbost, krom toho to takový člověk ani nemá zapotřebí, spíš potřebuje zaměstnat mozek. Že si neumí hledat a budovat přátelství? No ono je to spíš tím, že i přestože já génius nejsem, tak už i já si nemám moc co říct s většinou lidí kolem, i přestože bych chtěla. Neřeším jejich myšlenky, nemám tu potřebu a když se zeptají na názor, ptám se nechápavě proč se tím zabývají, když je to zbytečné, jsem prostě jinde a to je normální.

 • Berry
  Berry Před dnem

  Taky se mi děje že při řešení nějakého úkolu v tom hledám záludnosti, a když pak zjistím jak to mělo být tak si říkám že to je úplně primitivní.

 • jakub fulka
  jakub fulka Před 5 dny +1

  Lidí tu píší, že je vám ten člověk příjemný, sympatický. Samozřejmě, že člověk, který nemá poruchu v sociálním vnímání a je enormně chytrý, se nebude na rozhovoru chovat tak, jak by se to lidem nelíbilo, protože sám moc dobře musí vědět, jak vypadat sympaticky, tím nechci říct, že takový být nemůže, ale taková inteligence dá člověku možnost se plně přetvařovat a ovlivňovat lidi jenom na základě toho, že odpovídá na otázky.

 • Václav P
  Václav P Před 5 dny +1

  Tento člověk by měl mít 1 000 000 měsíčně a ne ty sportovci jako třeba ******** Turek Semih Kaya co bere 3.7 milionu měsíčně a ani nehraje...ubohost.lidi prosím, vytáhněte hlavu z pr

 • Flex_ MN
  Flex_ MN Před 8 dny +1

  Já mám víc heč heč

 • Skorpoin Doom
  Skorpoin Doom Před 12 dny

  206? neměl by být genius lepší než Albert Einstein ?

  • Milan Keprt
   Milan Keprt Před 3 dny +1

   Jde vidět, že jsi to vůbec nepochopil. Že má někdo IQ větší než Einstein neznamená, že bude úspěšnější nebo dokáže stejně důležité objevy. Ach jo.

 • tube96000
  tube96000 Před 12 dny

  To je frajer!

 • Matyass
  Matyass Před 12 dny

  že je chytrý poznáte už podle toho že nemá velké ego :)

 • rezor
  rezor Před 13 dny

  Skvělý rozhovor, velmi zajímavý host, moc pěkně se myšlenky sledovaly, škoda že nebyl rozhovor delší, určitě by měl ještě co zajímavého říct

 • makker hns
  makker hns Před 15 dny

  šak mu je tak 70 .. k čemu je mu to IQ ?

 • Ivan Ježo
  Ivan Ježo Před 18 dny

  Moderatorka je čupkaaaa zasranaaa

 • Jakub Kuba
  Jakub Kuba Před 20 dny

  0:58 : Na čem to jedeš? :D
  2:13 :D Pobavila si Drtinová

 • janwmtwl teď
  janwmtwl teď Před 20 dny

  Moje IQ ještě nikdo neněřil

 • Chris H.
  Chris H. Před 21 dnem

  Ano. Duše K s Jardou Duškem doporučuji,Bohužel žijeme ve světě, kde je vše naopak.Ciste a chytré duše nepotkate v politice ,tam je to pravý opak .Vlastně celý ten systém je špatný a zlí, zotrocuje a hypnotizuje .

 • Marek Šajner
  Marek Šajner Před 21 dnem

  možná, že na panu Kostkovi je mnoho věcí, které jsou daleko zajímavější, než vyplňování diagramů

 • Stanislav Furda
  Stanislav Furda Před 23 dny

  KUA, ten chlap má IQ ako je súčet IQ Českej a Slovenskej vlády...

 • Milan Wolfik
  Milan Wolfik Před 24 dny

  Já mám 20😁to IQ jak řekla slečna Drtinová

 • Karel Odhradil
  Karel Odhradil Před 29 dny +1

  Nelíbí se mi tento koncept rozhovoru. Že Pražačka, strašná VIP, se snaží dostat Vsetíňáka, protože mu asi závidí, že je 2x chytřejší než ona. Celkem mě mrzí, že chudák pán si tam asi připadá jako na výslechu a spíš se jí snaží vyvracet její tvrzení, i když je v tom profík. Připadá mi to jako nějakou porážku zvířete a nebo když si fízl zavolá na výslech nevinného člověka a ten se mu tam musí že všeho zpovídat, že ne, že to přece není tak. Viz např. fráze "vy máte 80 odpovědí na otázky?"

 • 32Jozef
  32Jozef Před 29 dny

  brilantne skvelé video klobúk dole

 • Petr Sacha
  Petr Sacha Před měsícem

  Libi se mi, ze se Drtinová jako správný Hanák, neubránila moravskému výrazu. V 6:11. Kdyz totiž na vas nekdo mluvi moravsky, tak se jako moravak tezko ubránite mluvit take moravsky.

 • Míša 7
  Míša 7 Před měsícem +1

  Studuji na Kostka škole a musím říct, že je to neobyčejná škola plná pohody a pochopení, bez zbytečných nervů, jako jsem zažila na základní škole.
  Ráda bych také (pro rýpaly) ujasnila důvody, proč se někdo hlásí na soukromou školu. Například když chcete studovat obor, který není v blízkosti vašeho okolí ale přesto chcete dojíždět každý den domů. (v tomto případě byste stejně platili min. 2 tisíce za internát a jídlo a tudíž nevidím rozdíl v placení těchto výdajů a v placení soukromé školy. Nemluvě o tom, že studenti s výbornými známkami platí výrazně méně, ne-li nic.)
  Tato škola je vyjímečná už jen svojí atmosférou a rodinným prostředím, kdo tam nebyl, těžko si představí, ale pohodová atmosféra na vás dýchne už při první návštěvě.
  Také přístup učitelů je velmi odlišný. Za celé studium se mi ještě nestalo, že by byl nějaký učitel na někom zasedlí, jako na ZŠ a s každým učitelem se dá domluvit na doučování, kdy vám velmi rád vysvětlí, co nechápete.
  A v neposlední řadě mnohé studenty přiláká možnost naučit se vysílání v rádiu, vlastní školní autobus jezdící každý den stálou trasu, nebo moderně vybavené budovy, nemluvě o škále oborů, které škola nabízí.
  Zkrátka bych chtěla vyvrátit všechny ty mýty o soukromých školách, které zpravidla šíří lidé, kteří v životě na žádné soukromé škole nebyli a doporučit naši školu všem budoucím studentům. Nenechte se odradit řečmi lidí, kteří říkají, že se na Kostce nic nenaučíte, protože to není pravda.

  • Míša 7
   Míša 7 Před 29 dny

   @Navier-Stokes Equation Věřím, že z tohoto pohledu máte pravdu, mám taky kamarádku na gymplu a rozdíl mezi tím, jakým stylem se učí ona a já je neskutečně odlišný. Myslela jsem to spíš tak, že někteří lidé mají zafixované, že po Kostce je nikde v práci nechtějí (záleží samozřejmě také na oboru, který studujete) ale znám lidi, kteří práci v pohodě našli.
   S nástupem na VŠ souhlasím, na druhou stranu, například absolventky předškolní pedagogiky jsou hned po maturitě kvalifikované učitelky. Tím pádem, ne všichni studenti na vysokou školu pokračují.
   Ale jak říkám, nástup na VŠ je rozhodně klíčová změna oproti systému na Kostce.

  • Navier-Stokes Equation
   Navier-Stokes Equation Před 29 dny

   Tak já mám zas pohled absolventa z gymplu. Lidi z Kostky na vysoké škole shoří. Neříkám, že školu nedodelaji, ale budou trpět. A to se bavíme o humanitních oborech a ne o těch náročných oborech jako medina, technika, farmacie apod. Na VŠ totiž lidi z Kostky dostanou studenou sprchu. Jsou jen číslo, učitele budou protivni a gymplaci se s tím budou umět porvat. Jo a vlastní radio si zprovoznim za 5 minut na netu.

 • Václav Bláha
  Václav Bláha Před měsícem +5

  To je podvod tohleto !!! Nejchytřejší vždy byl, je a bude jen Václav Klaus st.! Jak to řekl sám 😁🤪🤪🤪

 • Jan Šebesta
  Jan Šebesta Před měsícem +1

  Knihy píše rychle jen grafoman. O malování a skládání hudby platí to stejné.

 • ZeptejSeFilipa
  ZeptejSeFilipa Před měsícem +3

  Mám IQ 143 a vidím to stejně jako tady pán. Necítím se jako genius a ani jako nadřazená osoba. Spíš jako průměr. Více možností, více variant řešení, intuice tam je silná. Taky maluju, skládám hudbu, kóduji a konzultuji. To se mi líbilo, že je pán taky tak všestranný. Doplnil bych snad jednu nevýhodu, že když řešíte něco negativního, jste stejně tak efektivní nabídnout si více variant jak to může blbě dopadnout a díky tomu se i trochu víc stresujete než možná někdo, kdo tolik variant nevidí.

 • Krotitel Duchů
  Krotitel Duchů Před měsícem +2

  Já jsem tady to...jak se tomu to... jóoo nejchytřejší. XD

 • Petr Fuk
  Petr Fuk Před měsícem

  Zdravím, díky za rozhovor. Jen mám připomínku k proklikům z CHclip bylo by možné ten odkaz vytvořit tak, aby mne v přehrávači dvtv hodil na místo, kde CHclip skončil? Díky

 • Mathew Zetsu
  Mathew Zetsu Před měsícem +10

  Týpek přijel ze Vsetína, kurva kámo vždyť ty si náš 😂😂😂...

 • M M
  M M Před měsícem

  Právě...pak je problém řešení vybrat, všechna pohledávat...a platí, že někdy méně je více.

 • M M
  M M Před měsícem +1

  Hovno !!! Nejchytřejší je Grygar !!!!

 • Pavlína Zátopková
  Pavlína Zátopková Před měsícem

  Po dlouhé době zajímavý a příjemný rozhovor. :)

 • Joey B
  Joey B Před měsícem

  Super clovek

 • Zdeněk Makowski
  Zdeněk Makowski Před měsícem +2

  Pán je i zároveň skvělý spisovatel. Jeho prvotina Jak jsem se stal Gigolem či Deset dnů s Jolanou Travolovou mě baví dodneška.

 • Radek Čihák
  Radek Čihák Před měsícem +3

  Nepotřebuje se tvářit jako superKing, protože má důvod si věřit. Ve shodě s dalšími komentáři zde mám pocit, že mluví velmi hezky, skvěle srozumitelně i pro nás, méně inteligentní. Na druhou stranu je mi jasné, že velmi dobře ví, jak mluvit, aby takto působil. Pochybuji, že by to nevěděl a že by stál o přirozeně negativní reakce v případě, že by se v médiích při jejich zájmu o inteligenci zobrazil jinak. Řekl bych, že klade příliš velký důraz na to, aby vylíčil svůj pokorný a pochybám otevřený postoj, namísto, aby zasvitla špetka čisté radosti z pozitivního sebehodnocení, což bych při úplné otevřenosti od jakkoli nadaného člověka čekal také. Zřejmě ví, co dovede lidská závist a že my všichni - i ti, co se za inteligentní považujeme, bychom velmi rádi byli ještě chytřejší, protože máme strach, že nás někdo přechytračí. Tenhle pán o tomto lidském strachu velmi dobře ví a také se ho bojí. Závěrem chci říct, že inteligence nikoho nezachrání. Zachrání nás jedině moudrost, protože ta říká, že zachraňovat nikdo nepotřebuje, že není čeho se bát.

 • Peter Zavracky
  Peter Zavracky Před měsícem

  Tom jones

 • Mirek Nohejl
  Mirek Nohejl Před měsícem +1

  Dnes se mi paní Drtinová velice líbila. Jak řečí těla, vzhledem i mluvou. Je to tím že není v rozhovoru zaujatá. Obávám se však, že to dnes byla pouze výjimka.

  • Mirek Nohejl
   Mirek Nohejl Před měsícem

   @M M děkuji :-) opravuji :-)

  • M M
   M M Před měsícem

   Výjimka...

 • Trw'S Art
  Trw'S Art Před měsícem +5

  Toho pána znám, jsem taky ze vsetína :)

 • Tom Chrpa
  Tom Chrpa Před měsícem +20

  Tenhle by mel byt premierem !

  • Tomáš Klanica
   Tomáš Klanica Před 11 dny +1

   Карел Чáйа Полáх To je smutná pravda! 😂

  • Карел Чáйа Полáх
   Карел Чáйа Полáх Před měsícem +15

   Právě že takový člověk premiérem nebude ... protože není dement :D

  • aston405
   aston405 Před měsícem +2

   Jé, v porovnání s Babišem je tohle anděl!

 • yusuf ranjid
  yusuf ranjid Před měsícem +4

  Poznal jsem několik velmi výborných Professorů a Doktorů (Čecháčků) v cizině! Dva z nich byli moji přátelé a každý z nich ovládal 13 jazyků! Oba byli učitelé na střední a vysoké škole! Jeden z nich už zemřel. Učil latinu, řečtinu a hebrejštinu! Studenti ho nazývali *"POCHODUJÍCÍ LEXIKON!"* Několik kursů pro pedagogy středních a vysokých škol s velkým náskokem a jako nejlepší účastník ukončil! Na Karlově univerzitě mu jeden Professor do očí řekl; *"Mé vědomosti nedosahují vám ani do kolen, připadám si jako malý ptáček!"* V životě jsem tak skromného a bodrého člověka, jako byl on nepotkal!
  Znám mladého muže co ovládá 33 jazyků!! (Michal Perlinski).
  Když se zamyslím nad židovským matematikem (Grigorij Jakovlevič Perelman) a jeho vyřešení tzv. Poincarého hypotézy a odmítnutí vyznamenáni a ocenění, tak ptám se sám sebe: "Je to skromnost nebo genialita?" Sám prohlásil: *"Vím, jak ovládat vesmír. Tak mi řekněte, proč bych se měl hnát za milionem?"*

 • Trendom
  Trendom Před měsícem +5

  Hele lidi už mě nebavi ty neustálý hejty na moderátory DVTV, zejména na Emu.. Myslím si, že Ema má talent a potenciál a je celkově velmi šikovný člověk, který má hodně našlápnuto.. Přijde mi že ji ještě chybí ta úplná jistota, což ústí v to, že se občas snaží zaměrne korigovat rozhovor nějakým svým směrem, což někomu může připadat arogantní atd. Musím říct že se každým rozhovorem zlepšuje a myslím, že už nachází svůj styl který je zároveň příjemný i pro diváka. DVTV se snaží dělat rozhovory jinak a to ona dělá. Jestli chcete klasické otázky běžte někam jinam...

 • Filipek Krasný
  Filipek Krasný Před měsícem +3

  Je vidět že není z Prahy nebo Čech. To by měl sebevědomí až do nebe.

 • Jan
  Jan Před měsícem +14

  Skvělý rozhovor, klidně by mohl být i 2x - 3x delší a určitě by to nebyla nuda.

  • zorgon
   zorgon Před měsícem

   Jan Jasný no :)

  • Jan
   Jan Před měsícem

   @zorgon Vím o tom a viděl jsem. Na dvtv ale nejdou psát komentáře. Proto jsem ho napsal sem, i když se vztahuje na rozhovor z dvtv.

  • zorgon
   zorgon Před měsícem +1

   Jan Na Dvtv je celý ;) Na yt je vždy jen kousek.

 • Hana Karafiatova
  Hana Karafiatova Před měsícem

  206?WOW!!! Je to klišé, ale ten pán je nesmírně příjemný, dobře se poslouchá a je naprosto normální. Pán použil slovo intuice a v jednom rozhovoru s p. Prof. Horáčkem bylo řečeno, že intuice je jakési rychlé vyhodnocování mozku v konkrétní situaci, které nejsme schopni si uvědomit. Občas to máme všichni, ale panu Kostkovi se to děje běžně.

  • Jakub Červený
   Jakub Červený Před 16 dny +1

   Ano je to tak aj ja teda Casto pouzivam intuiciu a Privela analyzujem tak iq ako teda tu pan nemam mam asi 115 intucia sa relevantne ani nevztahuje k iq je to Process priktorom podvedomie cloveka nasaje vsetky mozne informacie alternativ syntetitzuje a vybere najvhodnejsiu moznost deje sa podvedome cize nespotrebovava racionalna energiu :) Dufam ze som napovedal

 •  Před měsícem +12

  Moc hezký rozhovor a jsem moc rád, že se pan Kostka věnuje školství, to je pro společnost jeden z nejlepších způsobů, jak může svůj dar využít.

 • Teri._.official
  Teri._.official Před měsícem +1

  Líbí se mi, že pán i přes to, že má vysoké IQ, se nepovyšuje nad ostatními.
  Také mám otázku, myslíte si, že se člověkem s vysokým IQ ,,jen tak jednou stanete" (myslím tím pílí, učením a prací na sobě) nebo se narodíte už s určitými předpoklady, aby jste se jím stali ? Nebo kombinace obou faktorů vás dovede k výbornému výsledku ? 🤔

  • Martin Martin
   Martin Martin Před 19 dny +1

   Ahoj, co se IQ týče je samozřejmě do jisté míry vrozené, ale dá se velkou mírou měnit. To právě studiem, čtením, počítáním.. prostě tréninkem mozku. IQ testy se dají také do jisté míry natrénovat, připravit se na typ úloh.
   Samozřejmě, teď nemyslím, že se z podprůměrného jedince (v hodnotách IQ) stane velmi nadprůměrný jedinec (-ll-) , ale určitý posun tam je! 😊👌

  • S O L I T U D E
   S O L I T U D E Před měsícem +1

   Bohužel je to všechno vrozené. Pomalejší člověk bude vždycky pomalejší, bude-li čelit novému problému. Jenže život jde dál a s ním musíme i my. I průměrný člověk má potenciál na to poznávat svět a čím je člověk starší, tím více těží ze svých dosud nabytých vědomostí a zkušeností a méně se spoléhá na svou inteligenci.

 • filip liptai
  filip liptai Před měsícem +3

  Také IQ a toľko ezoterických hlúpostí...Svet nie je hmotný,vesmír je statický,keď sa nepozeráme...Ešteže premietali Veľký tresk,lebo inak by sa asi ani nestal.Vesmír sa teda vlastne pohybuje len tam,kde žijú inteligentné bytosti.A ako vlastne vieme,ako sa chová prostredie v tom jadre,keď ho nepozorujeme?Inak toto tvrdenie som počul už mnohokrát.Úmyselne zjednodušené a používané ezoterickou komunitou.Lebo bežný človek tomu nebude nikdy rozumieť,tak ako ani ja.

  • Vitezslav Lorenc
   Vitezslav Lorenc Před 26 dny

   Tak to funguje ale jen v mikro světě. Pokud sleduješ moc malé částice (elektron, foton atd.), jednou se projevují jako vlnění a jednou jako částice. A to dle toho, jestli je sledujeme nebo nesledujeme. Je to dokázáno pokusy a není to žádná ezoterika. Jmenuje se to Vlnově-částicový dualismus (utf.mff.cuni.cz/~podolsky/Kvant/Dvojster.htm). To s tím pozorováním vesmíru jsou pak už jen spekulace.

 • Patrik Nerakain
  Patrik Nerakain Před měsícem +2

  BOREC!!! 👍

 • Jan Matejicek
  Jan Matejicek Před měsícem +2

  Konečně tam máte nějakého borce. Ten chlap je skvělý a hlavně normální a právě proto skvělý.

 • Jan Roznovjak
  Jan Roznovjak Před měsícem

  A co projekt venuse? www.thevenusproject.com

 • Otto Frinta
  Otto Frinta Před měsícem +87

  Nevím co se za ty roky stalo, ale z Drťky je nakonec fakt dobrá a příjemná modertárorka. No... a pak je tu ... Emma Smetana...

  • Kryspin Saxofon
   Kryspin Saxofon Před měsícem +1

   @morcatko02 xD

  • morcatko02
   morcatko02 Před měsícem +5

   @Radek Čihák Takže svou partnerku oficiálně považujete za hloupou? :-)

  • Radek Čihák
   Radek Čihák Před měsícem +1

   @Trendom Že se lepší? Její otázky jsou stále zakuklenější. To jo. Doma bych ji nechtěl. Prostě bych se bál, že si mě namaže na chleba.

  • Trendom
   Trendom Před měsícem +4

   Nechte ji být pořád.. Holka se neustále lepší a myslím že už si začíná nacházet svůj styl který bude příjemný jak pro ni tak pro nás diváky

  • Jan
   Jan Před měsícem +6

   Ema asi taky potřebuje ještě nějaký čas, aby jak se říká dozrála.

 • TOMAS FIKEJS
  TOMAS FIKEJS Před měsícem +7

  On mám větší iq než Einstein

  • TOMAS FIKEJS
   TOMAS FIKEJS Před měsícem

   Určitě nějaké testy byly ale určitě ne jak teď ale je to jedno ten týpek je dobrej

  • Luke Bruce
   Luke Bruce Před měsícem +1

   @TOMAS FIKEJS Einstein snad nikdy ani IQ test nedelal. Tech 160 si jen nekdo "typnul" ze ma.

  • TOMAS FIKEJS
   TOMAS FIKEJS Před měsícem +3

   @BROMBI 75 no jo ale od 180 se přesně neví a einstein ani nad 180 neměl

  • BROMBI 75
   BROMBI 75 Před měsícem

   Nemá je to jen odhad poslouchej video pozorněji

 • Jiri Vala
  Jiri Vala Před měsícem +1

  2:17 :D

 • Lukáš Hrůša
  Lukáš Hrůša Před měsícem +2

  Ona je fakt nesympaticka pica

 • Ivo Walach
  Ivo Walach Před měsícem +6

  2:15 no to nevím kde vzala že si to myslí každý

  • life is strange
   life is strange Před 26 dny

   Ja to mam naopak teda

  • Klujma
   Klujma Před měsícem +1

   Jn, ja jsem kripl a vim to 😂

 • Mat Carnring
  Mat Carnring Před měsícem +138

  Hlasom mi trochu pripomína Luďka Sobotu :D

 • Vlasta Dolezalova
  Vlasta Dolezalova Před měsícem +2

  Já myslím že takto vysoké IQ je obtěžující pro život

  • S O L I T U D E
   S O L I T U D E Před měsícem +2

   A čím tě to obtěžuje nebo koho? Já bych teda chtěl mít vyšší IQ.

  • Kajda Ned
   Kajda Ned Před měsícem +3

   Já bych řekl konkrétně🤔v naší republice, že už je obtěžující IQ nad 100🙄🤫😀

 • Vlasta Dolezalova
  Vlasta Dolezalova Před měsícem +1

  Ted Bundy😂

 • Jaromír Sádovský
  Jaromír Sádovský Před měsícem +1

  V dnešní době je chytrost tou hlavní překážkou celé společnosti. Na všechno jdeme hlavou a to bude náš konec, pokud se nevzpamatujeme.

  • MADHEW PRAGUE
   MADHEW PRAGUE Před 18 dny

   @frantisek velat Teď nevím na co jsi mi odpovídal.

  • frantisek velat
   frantisek velat Před 18 dny +1

   @MADHEW PRAGUE- lidé jsou jen dobří a zlí, dobří zlo nesnáší a nedělají, no a zlí používají jakékoliv IQ a škodí úpně všude !!!

  • Jaromír Sádovský
   Jaromír Sádovský Před měsícem +1

   @MADHEW PRAGUE Tyto zákony trestají normální lidi, kteří dělají dobré věci, v tom je kamaráde problém.
   Ti, co páchají pravé zlo, tak zůstavají nedotčení, díky těmto zákonům, které si vymyslela hrstka lidí a my je stále chodíme, jako beránci volit, stále dokola hrajeme tu jejich hru a oni si z nás dělají doslova prdel.

  • MADHEW PRAGUE
   MADHEW PRAGUE Před měsícem

   @Jaromír Sádovský To mě fakt dostalo, lidé kradou a vraždí protože tu jsou zákony. Je to přesně na opak, lidé nekradou a nevraždí protože tu jsou zákony. Zákony většinou omezují jen ty, co dělají nějakou špatnou věc. Obyčejných lidí se to většinou nedotkne. Samozřejmě se může stát něco nespravedlivého, ale kdyby zákony nebyly tak se těch nespravedlností bude dít tisíckrát tolik.

 • Mr. TeeKaNee
  Mr. TeeKaNee Před měsícem +144

  Mně se líbí, že řekne, že není génius. Přitom podle definice génius je. Z části jsem čekal nějakýho arogantní týpka, ale tenhle člověk je podle mě vzor skromnosti a dobroty.

  • yan7524
   yan7524 Před měsícem +4

   Génius a extrémně chytrý člověk jsou 2 věci. Génius má ještě něco navíc, co nelze změřit. Faktor X, něco, čím si dokáže dát věci dohromady, vlastnost, kterou i třeba extrémně chytrý člověk nemá a která z tak chytrého člověka udělá génia. Génia neurčuje jen hodnota IQ, to je jen předpoklad.

  • Mr. TeeKaNee
   Mr. TeeKaNee Před měsícem +2

   @Trendom Ano, přesně tak.

  • MADHEW PRAGUE
   MADHEW PRAGUE Před měsícem +3

   @Trendom Právě o to jde, člověk s vysokým iq ty špatné stránky najde, ale člověk s nízkým iq je nenajde, a tak na ně víc doplatí.

  • Trendom
   Trendom Před měsícem +5

   Mr. TeeKaNee Tak čím víc nad něčím přemýšlíš, tím snadněji najdeš i špatné stránky věci.. Čím větší IQ tím méně šťastný život většinou..

  • Mr. TeeKaNee
   Mr. TeeKaNee Před měsícem +8

   @Zu Fex Sám říkal, že to žádný nevýhody pro něj nemá. Je ale pravda, že hodně chytrý lidi mají mnohem větší sklony k depresím.

 • pemailv
  pemailv Před měsícem +2

  Říká: “svět je nehmotný, a to, že je hmotný se nám pouze jeví” - no nevím tak když si třeba zkusí skočit z paneláku na beton, projde betonem?
  Co na to fyzici?

  • JSBF2013
   JSBF2013 Před měsícem +3

   Fyzici s ním v téhle věci určitě souhlasí: o ) K utvoření takového názoru stačí bohatě znalost fyziky pro střední školy (možná i méně). To není žádná novinka.

  • Zu Fex
   Zu Fex Před měsícem +1

   @pemailv No nevím kolik lidí zmanipuluje na to, že svět není hmotný. Se mnou to nic nedělá. :D

  • pemailv
   pemailv Před měsícem +1

   Zu Fex : no právě, to muze znamenat cokoliv... ten pan je prave ze dobry psycholog a dobre by umel manipulovat 👍🏼
   Ostatne na tohle se mozek adaptoval a vyvijel posledni miliardy let...

  • Zu Fex
   Zu Fex Před měsícem +6

   Nejsem fyzik, ale pokud vím, tak nemůžeš projít betonem kvůli tomu, jaké jsou vazby mezi molekulami. Zkrátka elektrony, které obíhají kolem tvých protonů a neutronů se odpuzují s elektrony toho betonu. Když ale pořádně zatlačíš, tak by teoreticky bylo možné tě tím betonem promáčknout. Ale to by musela být opravdu brutální síla. Něco takového se děje třeba v černé díře, tam je taková gravitace, že se tam všechno do sebe zamáčkne.

   On v tom videu mluví o tom, z čeho se skládají protony, elektrony, kvarky atd., prostě až úplně na konec a říká, že to ve výsledku není hmotné. Prostě to jsou už takový extrémní odborný pindy. :D K takové diskuzi musíš vědět co to přesně z hlediska fyziky znamená jestli je něco hmotné atd...

 • Martin Plonka
  Martin Plonka Před měsícem +6

  Skvělý rozhovor, akorát paní moderátorka má nos jak satan cypa

 • Antonín Mráz
  Antonín Mráz Před měsícem +1

  Přesně jak říkal, můj první IQ test někdy ve 20letech vypadal tak, že jsem na to chvíli koukal a nějak jsem se snažil pochopit co se po mne chce. Proto taky výsledek smutných 118.
  Cca o 8let později jsem si je zkusil znova, už jsem nebyl zaskočený a měl jsem pro mne uspokojivých 125.
  Jinak skvělý rozhovor a moc příjemný pán.

  • Antonín Mráz
   Antonín Mráz Před měsícem

   @Mirek Blabla jop, to je taky možný. Možná to bylo stresem, protože jsem to neznal. Kdo ví. Ale i tak pro ten pocit na dušičce mi to udělalo radost :-)

  • Mirek Blabla
   Mirek Blabla Před měsícem +1

   Jo, to jsou tak 2 otázky... Měl si větší štěstí na otázky. :)

  • Zu Fex
   Zu Fex Před měsícem +1

   @Selinde To je spíš náhoda, že jsi měl stejně. Když jsem byl na testování do mensy, tak nám paní říkala, že někteří mají rozdíly v IQ testech i 20 bodů. (u dospělých!) A taky je pravda, že není IQ test jako IQ test.
   Mozek se ti pořád učí a přizpůsobuje. Možná nepřibývají neurony, ale pořád se učíš. (neurony se učí tak, že si nastavují citlivost)

  • MADHEW PRAGUE
   MADHEW PRAGUE Před měsícem +4

   @Selinde Při vývoji se IQ neustále mění. Já jsem třeba do třinácti byl extrémě hloupý, sice jsem měl ve škole samé jedničky, ale po stránce přemýšlení jsem byl naprostý idiot. IQ jsem měl nějak 100. Potom jsem z roku na rok zchytřel, odpovídalo tomu zhoršení známek ve škole.

  • 3FingeredMan
   3FingeredMan Před měsícem

   @Selinde ja si delal iq testu spousty a ty rozdily byly celkem velke, nejvice tusim bylo taky tech 125 a nejmene nejakych 110 z cehoz jsem usoudil ze iq testy jsou spekulativni, na tomto rozhovoru me potesilo asi nejvic to ze v drtive vetsine pripadu reseni nejakych problemu me napadaji spousty moznych reseni. To ale treba neplati u pocitani nejakych prikladu a u matematickych reseni, tam na to proste cumim jak blb a mam smulu. Naopak kdyz se jedna o zalezitosti kde neni treba neco nejak merit a pocitat tak jsem uplne ok.

 • FarM M
  FarM M Před měsícem

  Já su nejchytřejší, kšá, kšá pořad to říkám, já su nejchytřejší!!! Ze všech kykyryky

  • FarM M
   FarM M Před měsícem

   Zu Fex to je málo, chci být nejchytřejší ve celém vesmíru včetně marťanů...

  • Zu Fex
   Zu Fex Před měsícem

   @FarM M no tak pozadej mensu o certifikat a budes prohlasen za nejchytrejsiho muze nejen CR, ale celeho sveta.

  • FarM M
   FarM M Před měsícem

   Zu Fex mně naměřili IQ 288 když mi bylo 77

  • Jaromir Jelinek
   Jaromir Jelinek Před měsícem

   Ano Radek Hanka na to přesně kapnul,s tím jak ohodnotil cyranodrtinovou,palec nahoru radku

  • Zu Fex
   Zu Fex Před měsícem

   Nejseš, on je. :P :D

 • Michaela Ryparová
  Michaela Ryparová Před měsícem +35

  Je to velmi obyčejný sympatický člověk mám na jeho škole obě děti a jsem s ním jako s člověkem velmi spokojená je to úplně obyčejný a velice vctricny člověk jsem poctěna že ho znam

  • Michaela Ryparová
   Michaela Ryparová Před 26 dny

   @Cecil 1 jakou kravinu?

  • Michaela Ryparová
   Michaela Ryparová Před 26 dny

   @predator 13 jakou lekcí? Co bylo špatně v českém jazyce?

  • Michaela Ryparová
   Michaela Ryparová Před 26 dny

   @strudlak já jsem z nového Hrozenkova zkrátka Valaška od vsetina

  • Michaela Ryparová
   Michaela Ryparová Před 27 dny

   @strudlak dobrý den chápu vás a rozumím už vás nebudu kontaktovat omlouvám se mějte se krásně,hodně zdraví,hodně úspěchů v pracovním i osobním životě.misa

 • vlac 9
  vlac 9 Před měsícem +13

  Já bych ho zavřel do klece - a šťúchal bych do něj klacíkem :)

 • Petr Havlíček
  Petr Havlíček Před měsícem +50

  U mě osobně to je velmi rozumný člověk, který ví o čem mluví a to vždy.

  • pemailv
   pemailv Před měsícem +1

   Petr Havlíček : psyvhologii má zmáknutou, ten by uspěl v politice

 • Vojta Král
  Vojta Král Před měsícem +209

  Líbí se mi, že ze sebe nedělá něco víc :)

  • Vojta Král
   Vojta Král Před 2 dny

   Zefran Cochran ok.., tak jsem to nepochopil 😂🤷‍♂️

  • Zefran Cochran
   Zefran Cochran Před 2 dny +1

   @Vojta Král Tvoje definice IQ je zcela špatně. Vůbec jsi neposlouchal co říkal. Já mám IQ 154 a nefunguje to tak jak ty si myslíš .. a Inteligence není selský rozum.. to je jen selekce z inteligence.. protože i ta má více stupňů.. něco si o tom přečti a nastuduj, než o tom budeš psát :D zatím jsi to moc nepochopil.

  • Vojta Král
   Vojta Král Před 11 dny +1

   Grand Canyon z té největší :) Ale víš co, všechny Valachy co znám, jsou tak egoisticky kurvy, že to není možné :)

  • Grand Canyon
   Grand Canyon Před 11 dny

   Vojta Král tak hlavně ze jsi z nějaké další české prdele

  • Vojta Král
   Vojta Král Před 13 dny

   Grand Canyon Nemyslím, nýbrž vím :))

 • yusuf ranjid
  yusuf ranjid Před měsícem +4

  Inteligence není infekční choroba, která by druhê nakazila. Počátek moudrosti jest bázeň Hospodinova, a umění svatých rozumnost.

 • Josef Harásek
  Josef Harásek Před měsícem +14

  Je rozdíl mezi nejchytřejším a nejinteligentnějším...

  • Kentán z Montarži
   Kentán z Montarži Před měsícem +1

   Je velký rozdíl mezi inteligentním člověkem a geniálním člověkem. Geniální člověk by se dal nazvat nejchytřejším. Inteligentní člověk umí řešit problémy. Geniální člověk si problémy prostě nedělá, protože si dokáže představit mnohem více možností, jak takovým problémům předejít a nezaobírat se zbytečně něčím, co umí řešit ihned. V tom je ten hlavní rozdíl.

  • Bull Dozer
   Bull Dozer Před měsícem +1

   řekl bych, že bude i dost chytrý

  • Zu Fex
   Zu Fex Před měsícem +1

   Záleží jak to myslíte, pokud myslíte každé jinak, tak ano. Ale když je použijete jako synonyma, tak ne. ;)

  • Froggo _
   Froggo _ Před měsícem +8

   @Zbyněk Rybička v tom případě bych tohoto pána nazval nejinteligentnějším

  • Zbyněk Rybička
   Zbyněk Rybička Před měsícem +14

   chytrý všechno ví, inteligentní si umí poradit

 • Jazzel
  Jazzel Před měsícem +65

  takhle vypadá ukázkový rozhovor PALEC NAHORU👍

  • Jazzel
   Jazzel Před měsícem

   @FilipeCzech1986 nemyslím si, ale každý má právo na svůj názor 😉

  • FilipeCzech1986
   FilipeCzech1986 Před měsícem +1

   Jen ta paní to kazí, ale pán je moc fajn a smekám před ním.

  • Luděk Sova
   Luděk Sova Před měsícem +1

   Ano, máte pravdu.Toto byl super rozhovor.👍👌

 • Songs ok
  Songs ok Před měsícem +39

  A ja som si vzdy myslel ze najchytrejsi clovek v česku je BABIŠ. Totiž aby sa z eštebáka stal premiér ČR, ktory pritom vlastní skoro 300 firiem.... toš to já su ješte neviďáááu :)..... čáu lidi :D

  • Fil 10
   Fil 10 Před 15 dny +1

   Dnes je volební dééén 😂

  • Ferdiznac
   Ferdiznac Před měsícem

   Petr Mášek je to dement a svazaci z DVTV tady mazou komentare.

  • Petr Mášek
   Petr Mášek Před měsícem

   Songs ok Jak to s tímto videem má co společného ?

 • Kusher
  Kusher Před měsícem +3

  já taky umim víc věcí najednou dělat , třeba hulit u toho hrát a k tomu válet se a chlastat to jsou 4 věci - musim mít nadupaný iq tudíž .. a pán by se měl podívat kde jsou rusové s vývojem droidů možná trošku zaspal páč robotika a umělá inteligence ušla neuvěřitelnej kus cesty za posledních pitomejch deset let ...ale chápu že při jeho věku už ho to nezajímá a nemá důvod se toho obávat . ty droidi co byli vidět ve filmech Elysium nebo Chappie už rusové vehementně vyvíjej .... chclip.net/video/HTPIED6jUdU/video.html

  • Kusher
   Kusher Před měsícem

   @Zu Fex nruvěřitelný hovna tu z tebe lezou , neuvěřitelný ...

  • Zu Fex
   Zu Fex Před měsícem

   @pemailv já jsem mozek nikdy kdovíjak nestudoval. Vím, že různé části mozku mají různé specializace. Vím taky, že existuje člověk, který přišel o polovinu mozku a přesto ve škole dostává jedníčky. Předpokládám, že to zvládá, protože jeho zbývající část mozku se přizpůsobila. Taky je mi jasné, že ten člověk o hodně přišel a dřív nebo později se to může projevit.
   Když budeš Mauglího učit s iPhonem, tak se to nejspíš naučí podobným způsobem, jako ses to naučil ty. Nemyslíš? Moc nechápu co se tím Mauglím snažíš dokázat. Já jsem nikde netvrdil, že se lidstvu nepodaří vyrobit stroj, který projde Turingovým testem. Jen mi tu chybí vědomí.

   Každopádně jak říkal pan Kostka v rozhovoru - nikdo pořádně neví jak to vědomí vysvětlit. On je pak docela problém si to vědomí vyrobit a vložit je do androida, to ti jako technik můžu potvrdit. ;-) Prostě nemáš záruku, že android má vědomí. A tvrdit o počítači, že vědomí má je podobné jako tvrdit, že i židle na které sedíš má vědomí. Nebo ty snad věříš, že každá židle má vědomí?

  • pemailv
   pemailv Před měsícem

   Zu Fex co se snazis rici, lidsky mozek pocita na pozadi a uvlada hodne svalu a organu, vedomi je take soucast mozku, anebo ty snad veris na Akasu, reinkarnace, nebo Raje po smrti? Studiem mozku dojdes k tomu, ze je to prosty pocitac, pri poskozeni zcela konkretnich casti se rozbije to nebo ono.
   A priklad s Mauglim? Ten mel demonstrovat, ze bez nakumulovani velkeho mnozstvi ucicich se informaci i genius by se nezvladnul ani vysrat na WC! Co na tom, ze geneticky muzes mit predpoklady (kapacitu oblasti mozku) na to byt dobry v XY...
   P

  • Zu Fex
   Zu Fex Před měsícem

   @pemailv jen počkej až budeš starší a někdo tě posadí k nějaké nové technologii. :-D

 • Chuck Morris Page
  Chuck Morris Page Před měsícem +3

  Logický nemůže být nejchytřejší mě se nikdo neptal ! co když jsem chytřejší co když je chytřejších dalších x milion lidí ...nemůžeš napsat nejchytřejší když neuděláš průzkum na všech a to rozhodně neudělali - takže OK je to normálně obyčejný člověk - chci taky do DVTV - jsem taky jen obyčejný...dík

  • Ondřej Vitík
   Ondřej Vitík Před měsícem

   @Snuporyuk já u vás taky lul :DDD takle soudit druhého

  • Chuck Morris Page
   Chuck Morris Page Před měsícem

   @David Doležal ty si asi kokot ja říkam že nemužeš napsat vole že je nejlepší když neni srovnany že všema z uvadenych takže Nejchytřejší člověk v Česku - když jsem točil reklamu do TV a byla tam zminka že je něco nejvetšího ve střední evropě - asi pul roku byli dohady a tahanice - no nakonec se to neprokazalo protoze to nebylo zjisteno tak to tam byt nemohlo vole...takže moje rodina ma nejmene 50 clenu ani jeden nebyl nijak testovany co vim tak tu prestante mluvit decke picoviny mam pravdu protoze to tak je a urazky typu zakomplexovany chudak si nechte nebo IP je ip a ja už ted vim kde se pohybuješ takže bacha nebo deš to neni vyhrožovani to je varovani ja nezpochybnuju ze neni ten clovek chytry ale nejchytřejši protože tady jeste muže byt možnost na netestovanych že nekdo muže byt lepsi takže vole kurva mluvim od nadpisu veci - a pokud mi nato nekdo napise nake hovno tak se balim odkud koliv kde se a ty lidi vlastnorucne ujebu protoze pokud doopiči ani jeden clovek nepochopi ocem mluvim tak si dejte koule do huby a žužlejte

  • David Doležal
   David Doležal Před měsícem +1

   @Chuck Morris Page Nějak takto mluví zakomplexovanej chudák, který není schopný uznat že někdo je lepší/nejlepší a tak si svými hloupými argumenty zvětšuje svoje čtyřcentimetrové přirození :D

  • Chuck Morris Page
   Chuck Morris Page Před měsícem

   Snuporyuk napsal jsem že neni rozhodně nejchytřejš a vam primitivum zbyva jen to respektovat a prijmout misto toho tady pisete jak ubrecene hoes

  • Snuporyuk
   Snuporyuk Před měsícem +5

   Chuck Morris Page Stačí si přečíst, co píšete a jakou formou to podáváte. Už se nehádejte, přeji pěkný den.

 • Radek Hanka
  Radek Hanka Před měsícem +12

  Drtinová najednou umí udělat milý rozhovor. Když tam je ale někdo, kdo jí není sympatický, tak je to prachsprostá útočná komedie.

  • Radek Hanka
   Radek Hanka Před měsícem

   @OldSchool Gamer Ale jde. Neříkám, že se všemi. Podobný nešvar má i pan Jan Kraus. Viz jeho rozhovor s bývalým ministrem Březinou, kde na něj útočil bezdůvodně od samého začátku. Když mu to samé udělala pí. Tachecí, tak jí ze studia utekl.

  • OldSchool Gamer
   OldSchool Gamer Před měsícem

   Radek Hanka s některými lidmi to totiž jinak nejde :-)

 • Michaela Rašková
  Michaela Rašková Před měsícem +33

  Výborný rozhovor je s panem Kostkou i v Duši K, odtud ho znám. Pan Kostka má velice příjemný, srozumitelný a přirozený projev. Super.

 • Scorpio's curse
  Scorpio's curse Před měsícem +82

  Doporučuji se podívat na Duše K. kde je rozhovor s tímto pánem s Jaroslavem Duškem, opravdu skvělý člověk

  • M M
   M M Před 26 dny +1

   @Lenka K. Děkuji, spřízněná duše

  • Scorpio's curse
   Scorpio's curse Před měsícem

   @Lenka K. někomu nesedí

  • Lenka K.
   Lenka K. Před měsícem +8

   Dusek se neda poslouchat.

  • Kajda Ned
   Kajda Ned Před měsícem +6

   Ano také vřele doporučuji je to snad nejkrásnější rozhovor kterým jsem s ním jsi slyšel chytrý, lidský a pohladí duši. 😉 👏👌