Tap to unmute

Sugar Denny - Nejkontroverznější, nejzajímavější, nej...

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 29. 11. 2022

Komentáře • 634

 • Real Talk
  Real Talk  Před 2 měsíci +148

  Dejte mi odběr a lásku. Hodně lásky!

  • Eve Ke
   Eve Ke Před měsícem

   @kamila klemanová hm, nechovaj sa blbo, niekedy zbytocne subjektivne nazory kazia meno , tvoje ...skoda

  • saur 9000
   saur 9000 Před měsícem +1

   obávám se co bude příště,shopaholic adel ?

  • kamila klemanová
   kamila klemanová Před 2 měsíci

   @Kaczenka aha dá. Kdo tady poučuje, nebo říká co se smí nesmí? Já píšu jenom názor. Jinak ať si paní běhá v čem chce.

  • kamila klemanová
   kamila klemanová Před 2 měsíci

   @Kaczenka se ti nedá odpovědět?

  • Kaczenka
   Kaczenka Před 2 měsíci +4

   @kamila klemanová co si vsimat toho co nosis ty a přestat poučovat ostatní co smí a nesmí podle tvyho puritanskyho myšlení nosit? Lidi Ja z vás kvetu.

 • Pérofacky
  Pérofacky Před 2 měsíci +717

  Podle mě je v některých případech body pozitivity jen výmluva, když se sebou člověk prostě nechce nic dělat. Něco jiného je, když to zdraví člověku prostě nedovolí.

  • RUSTY
   RUSTY Před 18 dny

   @EleonoraKs je to lehké... nežer a víc se hýbej

  • RUSTY
   RUSTY Před 18 dny

   Přesně tak

  • Marťas
   Marťas Před měsícem

   @Klári Ja ve fitku nebyl ani jednou. A zhubnul jsem 30 kg. Vymluvy vymluvy vymluvy. Navic ona v XY videich vypravi ze ona vi jak zhubnout a nedela ji to problem. A navic podle toho jak se chova je mimo uplne. Staci zmenit stravu a jezdit treba na kole. Chodit na prochazky cokoliv. Ale clovek musi chtit a ne se na vse vymlouvat. Taky nemusim fitka ale cvičit se da i v lese. Všude. Bud neco s tím udělat chces a nebo ne.

  • Klári
   Klári Před měsícem

   Yes, třeba psychický zdraví ti muže zabránit v tom se sebou něco dělat. Třeba tě to, že se ti vždycky všichni smáli traumatizovalo natolik, že do toho fotka prostě fakt jit nemůžeš.

  • Marťas
   Marťas Před měsícem +1

   Vsak taky to ma úplně jiny vyznam nez co si ona myslí. To ze se vyžrala a nechce se ji nic delat není žádné body positivity. Taky jsem se vyzral na 130 kg a vymlouval jsem se. Pak jsem se zacal hybat jist jinak a jde to uplne v kliduuu!!!! Ale kdyz clovek nema zajem tak je to problem. A to i kdyby rekla ze ma slibivku spatniu nebo nevim co. Tak jsou to jen výmluvy. Protoze i lidi co to maji vystudovano atd. Tvrdi ze to jde i s tim onemocněním jen pomaleji. Kdyby mela jizy apod. Nejakou vadu. Tak beru body positivity. Ale ne to ze se vyžrala a nechce s tim nic delat.

 • Tomáš K.
  Tomáš K. Před 2 měsíci +762

  Poslouchat Sugar Denny mluvit o tom, jak fungují diety, mi přišlo vskutku zajímavé.
  Příště bych rád slyšel názor někoho bez domova na to, jak se stát rentiérem.

  • Hanz
   Hanz Před 16 dny

   @byJulie Hahaha, proč jsi si to PlusSize odstranila z přezdívky? Slepý radí jak kreslit, hluchý radí jak zpívat a obezní Julie radí jak držet diety.

  • byJulie
   byJulie Před 16 dny

   @Hanz skus si nieco o tom nastudovat a potom sa tu rozkrikuj blbecek 🤭

  • Hanz
   Hanz Před 17 dny

   @byJulie Hahahah PlusSize Julie potvrzuje informace o dietách, který poskytla SugerDenny.

  • Jaroslav Podhajský
   Jaroslav Podhajský Před měsícem

   @The Luc1f3r ego jak Nuke Dukem 😀😀

  • The Luc1f3r
   The Luc1f3r Před měsícem +2

   @Jaroslav Podhajský ale Halina je elegantní, charismatická a inteligentní dáma. Nadváha ji sluší. Ale co se dá říct o krátce zletilé špekyni co míchá češtinu s angličtinou a slovenštinou, inteligence a názory ze zvláštní školy a školky, ale za to ego jak Duke Nukem?

 • Karolína Novotná
  Karolína Novotná Před 2 měsíci +69

  Ať si váží kolik chce, člověka hodnotím podle něčeho jiného. Například Denny u mě klesá každou lží a výmluvou. Ať šlo o její spolupráce, produkty, firmy.. Přijde mi, že chce všechno a rychle, ale nakonec je to na ní moc práce. Troufám si říct, že většina lidí ji sleduje coby bizar. Ráda by to měla v hlavě srovnané a působila jako chytrá podnikatelka, ale to se jí zatím nedaří. Její mamka jí dobře upozorňuje ať brzdí a má nějaká zadní vrátka. Mrzí mě celkově jak se o své rodině vyjadřuje. Když už je nechce někde ukazovat, měla by o nich i pomlčet. Třeba to, že nyní cítím že háže vinu na maminku co se týče diet a stravování, zatímco v dřívějších videích zmiňovala šikanu od spolužáků ve škole a maminka byla ta, ke které se chodila každý den vyplakat, protože jí bylo až blbé před ostatními jíst. Pokud takto přijde opakovaně nešťastné dítě za rodičem tak maminka asi automaticky říkala, že nemusí nejíst, stačí jist zdravě a nekupovala domu tolik sladkostí. Lepší by bylo sem tam něco koupit a navest ji ke sportu, ale chápu že ve třinácti se to už nemusí podařit. Po osamostatnění si to chce Denny všechno vynahrazovat. Jenže to netrvá týden, ale roky. Je mi jedno jakou má postavu, spíš mi vadí její další výmluvy proč tomu tak je, teď zrovna vůči její mamince.. Spoustu jedinců mělo rodiče na dietách a nemělo to na ně efekt. Všechno je to v hlavě, o přiznání chyb. I co se týče firem, takřka za nic nemůže Denisa, ale spíš okolí. Je evidentně těžké s ní vyjít, to asi potvrdí každý kdo ji zná.

  • Petr K.
   Petr K. Před měsícem +4

   Možná je to i tím, že velice brzo přičichla k pěkným prachům prakticky za nic, ale teď už do toho musí dávat víc a víc aby si udržela standart ve vzrůstající konkurenci, což se jí ale moc nedaří.

  • DoZzOR
   DoZzOR Před měsícem +7

   Však její váha je až doprovodným projevem. Jen se staví do role oběti, ale odpovědnost za sebe nepřebírá. Stačí sledovat způsobe vyjadřování a řeč těla, je tam jistá afektovanost.

  • Marie Suchá
   Marie Suchá Před měsícem +9

   Velmi dobře napsáno, Denny je vnitřně nemocná a snaží se to přebít jídlem a nesmyslným nakupováním. Bohužel si její styl života začíná vybírat svou daň, snad se brzy vzpamatuje a nenechá to dojít do úplného extrému. A nemyslím jen váhu.

 • Adam Dvořák
  Adam Dvořák Před 2 měsíci +130

  Jo a jediný co mě na Vašich rozhovorech fakt vysírá je to opakovaný měnění kompozice ve chvíli, kdy je kamera ve střihu, působí to hrozně amatérsky a dá se tomu vyhnout)

 • Tomáš Fojt
  Tomáš Fojt Před měsícem +21

  Na jedné straně "body positivity" a na druhé straně vylepšení rtů, vylepšení dvojité brady... To mi strašně připomíná text z jedné Ektorovo písničky Peníze: "Říkaj, že jim nevaděj prázdný kapsy, že jsou ready na to žít jak hippies, ale nechaj na sebe řvát jak na psy, v práci, kde otročej za pár tisíc".

  • Bibiana Kukučková
   Bibiana Kukučková Před měsícem

   Ako sa v psychológii hovorí, musíš najprv niečo prijať aby si to mohol zmeniť. Na tom istom základe ide aj body positivity. Naučít sa mat rad nie je jednoduché. A takéto hnutie “nejazdí” na tom aby ľudia mali dobrú výhovorku. Má kuráž, nebojí sa o tom hovoriť a nehanbi sa ukazovať. Reprezentácia 10/10 byt so sebou spokojny a posielať to ďalej.

 • Kristýna Ranftnerová
  Kristýna Ranftnerová Před 2 měsíci +396

  Pro mě je body positivity mít se rád například s jizvami nebo pihy, brýle atd. ale jakmile se body positivity dává do obezity tak to není v pořádku.

  • Random Stepper
   Random Stepper Před měsícem +5

   Hezky napsano, v jejim pripade je to jen pokrytecka vymluva pro lenost a neschopnost s tou morbidni obeznosti neco delat. Je to tak vlastne mnohem pohodlnejsi, nejsem lina hloupa tlustoska.....jsem body positive.

  • Machio Naruzo
   Machio Naruzo Před 2 měsíci +7

   Body positivity = keď nemáš nohu a stále chodis cvicit, keď skončis na voziku a neopustas sa do konca zivota doma. Krásny priklad je Bekim.

  • f3rkiX
   f3rkiX Před 2 měsíci +8

   velmi dobre napisane!

 • MMM ESHOP
  MMM ESHOP Před 2 měsíci +111

  Denisa působí v rozhovorech o tolik líp než v jejich videích. Mile mě to překvapilo. Jinak super rozhovor . Obě jste byly super real :)

  • Beruna NNC
   Beruna NNC Před měsícem

   Taky mě překvapilo, že většina názorů má hlavu a patu... neříkám, že s nimi se všemi souhlasím ale minimálně své názory dokáže logicky vysvětlit a eventuálně obhájit... ve videích vystupuje jako pipka bez mozku, ale ikdyž jí nemám ráda, musím uznat že v tomto rozhovoru nepůsobí vůbec hloupě...

 • Dexcze
  Dexcze Před 2 měsíci +137

  Někdy před nedávnem jsem narazil na jedno její hodně staré video. Několik let zpět. Bylo jí tam tak kolem 15 let. A vypadala velmi dobře. Řikal jsem si, že kdyby to udržela, tak je z ní dneska pěkná baba.
  Zajímalo by mě, co ji vedlo k takové transformaci. Jestli nějaké zdravotní problémy - štítná žláza. Případne psychické.
  Taková transformace totiž není nikdy jen tak. Vždycky za tím stojí hodně vážný problém, ať už psychický nebo zdravotní. Ono i neřízené přejídaní má nějaké psychické opodstatnění. Obezita je zkrátka nemoc a měla by se léčit.
  Body positivy je fajn, pokud příjdu třeba o nohu. Něco co nezměním.

  • Alexandra Bednárová
   Alexandra Bednárová Před měsícem

   @L keby ju pohyb bavil tak to spali lahko, aj je menej. ale mozno je aj nejaka vydeptana. to psychomotoricke tempo...

  • L
   L Před měsícem

   @sniziiik zdravá v 19 být muže , ale obezita je tichý zabiják . Za par let muže umřít ve spánku , jako můj strejda ve 30 letech , kdyby byl morbidne obézní , ale výsledky u doktoru měl skvěle , udusil se ve spánku ..nemluvě o tom ze ji pomalu odchází orgány , klouby , protože není vše ze dne na den , teď nemá problémy za 5 let už si myslím , ze s tím bude bojovat , například neschopnost otěhotnět

  • Kusher
   Kusher Před měsícem

   Vedla jí k tomu demence a neschopnost se krotit a hlavně hýbat

  • L
   L Před 2 měsíci +1

   Řekla bych že lenost , objednávky z wolt zdarma a nuda

  • Barunka Neznáma
   Barunka Neznáma Před 2 měsíci +2

   Vždy mala rada jedlo, keď mala ešte 15, mama na nu dosť dávala pozor, čo sa týka jedla. Aj sa s ňou hádavala...ale keď už dospela a začala zarábať vlastné peniaze, konečne sa mohla najesť tak ako ona chcela... Denny je proste pažravá. To je celé. Jedlo je pre ňu na prvom mieste....

 • Lukrécia
  Lukrécia Před 2 měsíci +31

  Skvelý rozhovor! Ďakujem Lili za to, ako vedieš diskusiu. Aj ked ma velakrát nezaujme osoba, s ktorou sa bavíš, prevedenie ma vždy vcucne a dam si rozhovor celý! Skvelosť!

 • Jakub Slovák
  Jakub Slovák Před 2 měsíci +17

  Připadá mi absurdní, že se někdo hlásí k body positivity, ale zároveň s nadšením mluví o plastických operacích a estetické medicíně 😀
  Ale jakmile se dostaneme ke zdravému životnímu stylu, tak to pozor, to ne! 😀
  To je úplně vzhůru nohama, je to myšlené vážně, jo? 😀

 • Monika Pauknerová
  Monika Pauknerová Před 2 měsíci +34

  Díky za zajímavý rozhovor. Denny sleduju už od jejich začátků a vždycky vyčnívala, to mě na ní baví, nevidím důvod sledovat ostatní youtuberky, které mají vše na oko dokonalé a život zalitý sluncem, bez chyby, bez špetky humoru a sebeiorinie…
  Místy mi v rozhovoru vadilo to Liliino maminkování, ale chápu to. (Jsi maminka) Denny si ještě párkrát bude muset rozbít hubu, ale je jí 19 a to s sebou tak nějak ten věk nese automaticky, když si vzpomenu na sebe v té době, tak bych si poslala jedno velké obětí a malou facku…. Urcite se těším na další interview a co přinese za pár let 🤓 Možná trochu více pokory k zivotu i k sobě ..🫶

 • M.
  M. Před 2 měsíci +37

  Sugar je úspěšná, protože je ultra upřímná. Ukazuje to na to, že lidem v životě upřímnost a ryzost chybí v mezilidských vztazích. Tak aspoň na tom youtube to mohou zažívat se svými oblíbenci.

  • 2 Forsan 2 Pepege
   2 Forsan 2 Pepege Před 2 měsíci +5

   @Ann změnila názor protože je z ní teď hroch. To ti nedoslo? Ohýbá realitu a názory tak jak se jí to hodí, to je celý.

  • Ann
   Ann Před 2 měsíci

   @2 Forsan 2 Pepege A to ze zmenila nazor znamena, ze v minulosti nebyla uprimna? Vzdyt tyhle veci rekla v dobe kdy ji bylo tak 15, je starsi, zmenila nazory na nejake veci, je to uplne normalni a neznamena to, ze by byla neuprimna.

  • 2 Forsan 2 Pepege
   2 Forsan 2 Pepege Před 2 měsíci +9

   upřímná?:DDDDDDDDDDDDD jako myslíš třeba to jak když byla "hubená" říkala, že v životě by nepřibrala a smála se tlustym borkam co nosí leginy a ted když je tučko jak dva náklaďáky tak legíny nosí?:D ta si lže i sama sobě kámo :D ona je uspesna jen proto, že v česku není větší bizár, to je celý:D

 • Lenka Stoklasová
  Lenka Stoklasová Před 2 měsíci +56

  Ja asi jeste nepochopila duvod toceni scen na rozdilnych mistech😀muzete mi to nekdo vysvetlit?

  • Marcela Pořízková
   Marcela Pořízková Před 2 měsíci +5

   Nikdy jsem na rozhovoru nebyla, ale asi to bude tim, ze to trva treba 3 hodiny a je pohodlnejsi si udelat pauzu na wc, piti atd tim padem se ti pak treba nechce po dvou hodinach znovu sedet. A taky v tom je urcite strih, tim, ze se neco dava na herohero a ty zacatky a konce.
   A pro me jako divaka, co cloveka z rozhovoru nezna, je fajn videt ho celkove jako osobu (kdyz stoji, jak stoji, …)

  • kristina alscherova
   kristina alscherova Před 2 měsíci +3

   Ja tam nechapem viacero veciam 😂

 • Tereza P
  Tereza P Před 2 měsíci +62

  Je ji 19 let. Ty problémy ji doženou. I lidi, co se nestravuji jako ona a sportuji maji casem tu a tam problemek.

  • Rob Ivankovic
   Rob Ivankovic Před měsícem

   @Tereza P tak to je trochu přitažené za vlasy ona jen mírně obézní (zatím) nemyslím že by měla už obalené orgány tukem a ucpané cévy samozřejmě pokud by neustále přibírala na váze stát se to může

  • Tereza P
   Tereza P Před měsícem +1

   @Rob Ivankovic můžeme tu diskutovat o dědičnosti a stresu, ale pokud mám vnitřní orgány obalené tukem a ucpane cévy, tak mi nepomůže dobrý genofond. Videla jsem jeji videa pred par lety a ted a ten rozdil je extremni.

  • Rob Ivankovic
   Rob Ivankovic Před měsícem

   @Tereza P to jo ale může např. klidně dostat infarkt životospráva není úplně prvořadá rozhoduje hlavně stres a dědičnost

  • Tereza P
   Tereza P Před měsícem +1

   @Rob Ivankovic tak sportujici člověk se zdravým životním stylem určitě nedopadne jako někdo obézní.

  • Tereza P
   Tereza P Před měsícem +1

   @Kateřina Šídlová nic ji nepřeji. Ona he strůjcem svého života. Je jí 19 let a tohle si způsobila sama.

 • The Luc1f3r
  The Luc1f3r Před 2 měsíci +20

  Denča: ,,nemám ráda, když někdo řeší soukromé věci a takové lidi"
  Také Denča: ,,Já s ním nemohla pracovat, protože se mi nelíbilo co dělá v soukromém životě..."

 • Dalibor Trnka
  Dalibor Trnka Před měsícem +7

  Ať si člověk se svým tělem dělá co chce, ať vypadá jak chce...ale pokrytectví a arogance této osoby, to je mimo lidský chápání.
  Denisa v životě nedokázala uznat svoji chybu, vždycky všechno sváděla na ostatní a ze sebe dělá pořád svatou.
  A že Denisa nešíří hate? Prosím? Stačí 1 díl toho jejich podcastu a člověk hned vidí, jak si sama kálí do pusy, už roky...

 • eccentric
  eccentric Před 2 měsíci +9

  Denisa si prostě ve spoustě věcech protiřečí a odmítá často připustit svojí chybu, ale tady byla snesitelná a v některých věcech má i pravdu a rozumný pohled. Stačí už jen trochu dospět no. Jinak těch reklam jste tam dali dobrej ranec 😂 Nojo, musí se nakoupit dárky k Vánocům 🤌🏻 :d ale v pořádku, chápu

 • Šíma Prostě
  Šíma Prostě Před 2 měsíci +26

  já ji mám docela rád, je to fajn bizárek...jsem u prvních minut, ale... kdyby alespon trochu zhubla, tak prsa jdou dolu jako první, achjooo

  • Ta Lo
   Ta Lo Před 2 měsíci

   To jo, ale asi by ji zbyly jen prázdné pytlíky u kolen. Už teď je má dost svěšené 😏

 • venmazac
  venmazac Před 2 měsíci +2

  Lili posílám ❤ za to, jak si ten rozhovor vedla 🙏🏻😊

 • Anna Horáková
  Anna Horáková Před 2 měsíci +67

  Neříkám, že s ní ve všem souhlasím, ale pár věcí na ní obdivuju. Například to, že v době, kdy se hodně žen snaží vypadat perfektně (v uvozovkách), je Denny taková, jaká chce být (nemluvím tu o zdraví, samozřejmě všichni víme, že má nadváhu a že to zdravé není). Za další mi přijde fajn, že už v 16-ti dokázala vydělávat a postarat se sama o sebe. Je autentická, má své fanoušky a pochybuju, že je to zlý člověk. Dřív jsem ji nemusela, ale je prostě svá a nikomu neubližuje.. :)

  • Petra Nováková
   Petra Nováková Před měsícem +5

   @Ann To, že se k tomu pod nátlakem společnosti vyjádřila tak, aby z toho z hlediska PR vyšla dobře nijak nemění nic na tom, že @dejvsn napsal pravdu.

  • Ann
   Ann Před 2 měsíci +2

   @Dejvsn Zkus si nejdriv poslechnout jak se k tomuhle tématu vyjádřila v tomhle podcastu, než začneš kvákat blbosti.

  • Dejvsn
   Dejvsn Před 2 měsíci +9

   Prodává elektronické cigarety na které nemá pořádně ani licenci dětem a říká tomu Ochucený vzduch. Snad jen krást je horší, než tohle....

 • ela repkova
  ela repkova Před měsícem +2

  Lili nemusím ale stejně jak je to prostě takové vše už dokola a to samé tak udržet celou dobu pozornost pak už mě to přestalo bavit!

 • HTB
  HTB Před 2 měsíci +36

  Je úplne jedno aké máte plány, boh má vždy väčšie.

 • Dixus Satt
  Dixus Satt Před měsícem +7

  Líbí se mi její upřímnost a přímost :D

 • Dý
   Před měsícem +9

  To posouvání kamery, rychlé přiblížení a oddálení mě velmi rušilo. Víc by mi vyhovovalo jedno prostředí, jeden záběr na Denny, jeden žaber na Lili, jeden žaber na obě a to střídat podle toho, kdo mluví. Nebo celou dobu záběr na obě, kamera bez hnutí na stativu a je to 😊

 • Lana
  Lana Před měsícem +2

  Zvládla jsem jen první 4 minuty rozhovoru do první reklamy a výrazu tuk v hlavě. 😫

 • Ruslana A
  Ruslana A Před měsícem +19

  Nemyslím si, že do rozhovoru patří finanční rady a kritika toho co dělá. Jeden z mála lidí ze kterého jsi nemusela tahat jejich finanční status :D je to sice ve tvém stylu ale vždycky se cítím nepříjemně za tvoje hosty.

 • Marek Kotora
  Marek Kotora Před 2 měsíci +9

  nechápem jedno...keď stále rozpráva o "body positivity" prečo potom išla na úpravu pier a pichla si botox do čela...veď to nemá logiku, keď je spokojná so svojím telom, prečo si ho upravuje?

 • Martin Přenosil
  Martin Přenosil Před 2 měsíci +5

  Ne fakt ne, být norbidně obézní není v pohodě a to, že morbidně obézní člověk nemá ve 20ti zdavotní problém je absolutně itelevantní. A fakt nějaké zmrazení 10té brady, fakt člověku nepomůže. Už by bylo konečně na místě řïct pravdu, že obezita je nenoc a rozhodně to není normální a jednoznačně by se tim neměl člověk chlubit.

 • littlexsmiss
  littlexsmiss Před měsícem +2

  Drsná a nekompromisní Lili v rozhovorech se mi líbila víc. A lézt do zadku při rozhovoru zrovna Sugar Denny..

 • Peterson
  Peterson Před 2 měsíci +128

  Prosím vás, co tuto paní sledujete, posloucháte nebo snad dokonce obdivujete - proč? Co že má být na ní zajímavýho?

  • Jana Jabetynka
   Jana Jabetynka Před měsícem

   @Zuzana Přesně jste to napsala- a proto jí sleduje tolik lidí-připadají si vedle ní totiž méně hloupí- jinak si to nedokážu vysvětlit !

  • Ann
   Ann Před 2 měsíci

   Myslim ze vetsina holek (vcetne me) ji vnima jako takovou “kamaradku”. Neni dokonala, ale i tak ji mame radi, protoze je pro nas urcitym zpusobem relatable.

  • Romana
   Romana Před 2 měsíci +1

   proc oslovujes 19 letou slecnu pani? xd to se trochu nehodi ne?

  • ivana calabkova
   ivana calabkova Před 2 měsíci +1

   Protože je skvělá

  • Katarina Molnarova
   Katarina Molnarova Před 2 měsíci

   To ze vie pat slov anglicky😂 a ze je afektovana a tupa.

 • Zuzana Břenková
  Zuzana Břenková Před 2 měsíci +4

  Rozhovor mě zajímal, ale je dost náročné poslouchat neustálé "jakože, jako, prostě, jako..."
  Udělat picí hru na "jako", tak mám otravu alkoholem po prvních 5min

 • Karolína Páchová
  Karolína Páchová Před měsícem +2

  Jestli mě něco na tomhle podcastu štve,tak to jsou reklamy každé 2 minuty…to vážně nezvladam

 • Pierre Silence
  Pierre Silence Před měsícem +1

  Snad je tohle jen výjimka a dnešní 20 let staří lide jsou opravdu někde jinde, jinak je s námi opravdu konec. Se společností obecně. 😢

 • Veronika
  Veronika Před 2 měsíci +82

  Spíš než rozhovor to na mě působí jako výslech.. Takový formát moc ráda nemám, ale Denny se poslouchá dobře :)

 • Machio Naruzo
  Machio Naruzo Před 2 měsíci +2

  Stačila prvá otázka že wow, chcieť si zmenšiť prsia keď ich mas realne tlste. Nehovorim že ich nemá prirodzene väčšie ale tuk tomu dosť pridáva. A to že nemá problemy za to môže vďačiť iba mlademu veku.

 • The Roxano
  The Roxano Před 2 měsíci +4

  Je proste super, a aj ten koniec je dojímavý 🥹

 • Jirka Dvořák
  Jirka Dvořák Před 2 měsíci +10

  Někdo, kdo propaguje “Body positivity” myšlení, prvních 10 minut se řeší, co má upravený a co chce ještě upravit? Já to asi nějak nechápu 🤔

  • Bára Korandová
   Bára Korandová Před 2 měsíci

   No... Mě to přijde popravdě i docela smutný, že se o těch úpravách dělá navážno rozhovor, jak kdyby to bylo něco podstatného, i když jako sonda do duše takového člověka je to zajimavý. Ale takhle mladá holka a už vyhlazený čelo, zvětšený rty... Samozřejmě, že dneska už je to asi celkem běžná věc, ale je otázka, jakou k tomu mají lidi motivaci. Je nám to někdy více, někdy méně okatě tlačené marketingem ze všech stran, před pár lety určitě na tyhle zákroky tolik lidí nechodilo a tím pádem na to ani tolik nebyla upřená pozornost a nejen mladé holky měly o něco klidnější spaní. Možná za chvíli budou lidi vypadat bezchybně, ale taky docela studeně.

 • Em Khey
  Em Khey Před 2 měsíci +2

  První rozhovor co jsem absolutně nezvládl poslouchat déle jak minutu. Promiň Lili.

 • Jonas
  Jonas Před měsícem +2

  Jako jako jako, přečetl bych si pár knížek a natrénoval veřejný projev.

 • Atnemík
  Atnemík Před 2 měsíci +22

  5:55 "Snažím se dodržovat nějakou denní fyzickou aktivitu." Tak ten byl dobjej 🤣🤣🤣

  • Linda B
   Linda B Před 2 měsíci +16

   Dojít k hlavním dveřím pro objednané jídlo.

 • Jan Zelí
  Jan Zelí Před měsícem +6

  Borka o sobe mluvi jak kdyby neco dokazala 😂 asi 5 businessu posrala a jen ma vymluvy 😂 a jinak dela youtube a lze o tom kolik z toho ma 😂

 • Space Cucumber
  Space Cucumber Před 2 měsíci +7

  Nikdy jsem se jí nevysmívala za vzhled, přijde mi to mimo, ale nemůžu přehlížet, jak toxická a odporná osobnost to je.

 • Adam Dvořák
  Adam Dvořák Před 2 měsíci +79

  NEMĚLA JSEM S NIČÍM NIKDY PROBLÉM ZDRAVOTNĚ...V 19TI NEBO KOLIK JÍ JE...TAK SI POVÍME ZA PÁR LET ;)

 • Marťas
  Marťas Před 2 měsíci +5

  Kdyby se nevymlouvala na body postitiviy a zacala neco se sebou delat nemusi resit pos*ane botoxy a plastiky. Mel jsme taky 130 kg ale neco jsem zacal delat. Vymlouvat se je to nejlehčí

 • David Havel
  David Havel Před 2 měsíci +9

  Konečně se bavila normálně a nemluvila anglicky.

 • V Krivosudská
  V Krivosudská Před 2 měsíci +40

  Pani moderátorka ma viac serie ako Denny 🙃

 • MΛCHINΣ CODΣ
  MΛCHINΣ CODΣ Před měsícem +3

  Já mít lejtka jak baobaby, tak mě asi druhá brada taky nesere :D

 • Vincent Schwartz
  Vincent Schwartz Před 2 měsíci +12

  Doporučuju dokoukat. Kdo by to byl řekl, že mě dojme Sugar Denny.

 • Robik Bock
  Robik Bock Před 13 dny

  V prvních sedmi minutách už lze, takže vypínám...kdo někdy byl na krevních testech, ví moc dobře co se tam vyskytuje. Určitě neměla ukázkový výsledky 😂😂 takže vypínám

 • Mychan Sum
  Mychan Sum Před 2 měsíci +20

  Slečna Denny se snaží znít inteligentně a dospěle, ale plácá se tam, jako ryba na souši. A spojení logiky a jejího uvažování jde zcela rozdílnou cestou.

 • Teresa Lyon
  Teresa Lyon Před měsícem +1

  Prosím litr za každý Denisy “jako” a nemusím docela dlouho do práce .

 • Idkcast
  Idkcast Před 2 měsíci +3

  super videjko sugar denny neni taka zla jak sa prezentuje

 • xx princess
  xx princess Před 2 měsíci +600

  Nejsmutnější je, že se tu vesměs v komentářích řeší jen její váha. Přijde mi to jako dno. Jako kdyby ona nevěděla, že je tlustá. No tak je, je to její věc, její názory, její tělo, její život a pokud člověk se sebou nechce nic dělat tak nějaký vaše komentáře nic nezmění. A to jí máte všichni tak rádi, že se bojíte jaký bude mít život ve 40? Nechápu. Ať si je každý jaký chce, nikomu do toho nic není a řešit tu jen její vzhled mi přijde ubohý.

  • Jessica Fletcher
   Jessica Fletcher Před 12 dny

   je to prase 😂

  • idk the name lol
   idk the name lol Před 25 dny

   @Adél Matějová a kdo řekl že je obézní

  • UnknownEntity
   UnknownEntity Před měsícem

   To jste prostě vy češi,kritizujete druhé.

  • xx princess
   xx princess Před měsícem +2

   @Adél Matějová Člověk se musí mít rád v jakémkoliv těle. To je ten recept na štěstí. Byt spokojený. A pokud chce být tlustá, ani tvůj názor její mindset nezmění, stejně jako když anorekticce řekneš že by měla jist, nic si z toho než kritiku na tělo si nevezme a život ji to nezmění. V obou případech je právě problém poukazovani na to, že na váze záleží.

  • Adél Matějová
   Adél Matějová Před měsícem +1

   Jde o to, že tenhle člověk hlásá to, že i když jste tlustí, musíte se mít rádi a je to úplně v pořádku. Není to v pořádku. Tady nejde o vzhled, kdyby bylo Ok být obézní, tak je to fuk, ale není. Kdyby tam seděla anorektička, díváte se na ni jak na někoho nemocného který se sebou akutně musí něco dělat. Obezita je úplně to samé. NENÍ TO V POŘÁDKU a pokud je ta možnost, tak s tím něco dělejte než Vám to zničí cely život.

 • Pados Mint
  Pados Mint Před 2 měsíci +6

  Ať si každý říká co chce, ale pokud je 10-12 leté dítě a má 60-70 kilo, tak to opravdu není zdravé. Tudiž denčin argument o otom, že: Mamka do mě hustila diety od mala a pokud je prostě to dítě zdravé, tak by se to nemělo dít.
  Prostě tlustý člověk není zdravý, tečka.
  A je tak btw: ¨sám jsem takový byl jako malý, otloukánek, tudiž moc dobře vím, o čem mluvím

 • Ad_Vice
  Ad_Vice Před 2 měsíci +4

  Naprosto bez oponentury, stejně real talk, jako rty Sugar Denny...

 • Anna Marie Pokorná
  Anna Marie Pokorná Před 2 měsíci +52

  Musím říct, že Lili docela Denise napravila reputaci. Výborný rozhovor. Měla jsem za to, že Sugar Denny je nejen kontroverzní, ale taky hloupá, ale teď jsem zjistila, že není. Samozřejmě opět obdiv k Lili jak skvělé dokáže vycítit člověka naproti sobě. Jak se Denisa na konci rozplakala kvůli bráchovi, to jsem čuměla jak to mohla Lili vůbec tušit, že zrovna tohle téma nechala jako tečku. Neuvěřitelný! Jdu si to pustit znovu.

  • kamila klemanová
   kamila klemanová Před 2 měsíci

   @Eliška Jedličková díky

  • Eliška Jedličková
   Eliška Jedličková Před 2 měsíci

   @kamila klemanová Lili se ptala jestli si mysli, ze je na ni bracha pyšný…a ona rekla, ze si mysli ze Jo, ze o tom jen nemluví

  • kamila klemanová
   kamila klemanová Před 2 měsíci +1

   a co tam bylo o bráchovi? tady je to useklý.

 • Monika Aron
  Monika Aron Před měsícem +2

  Není tomu tak dávno, když si DENNY dělala prdel z nádváhy u cizích a že když přibrala, tak rekla, že "nebojtee, nebudu mit 80 kilo nejsem blazen"

 • Evulela
  Evulela Před měsícem +1

  V tomto videu padlo tolikrát slovo "jako", že začínám nabývat dojmu, že všechno co tato slečna pověděla je asi jenom "jako".

 • Bohumil Horký
  Bohumil Horký Před 2 měsíci +128

  Přes hodinku kvalitní lobotomie. Děkuji ♥

  • Lobotomic
   Lobotomic Před 2 měsíci +5

   Já vydržel 20 minut mozkového průjmu a bylo to teda MEGA! 🙄

  • Dominik Harag
   Dominik Harag Před 2 měsíci +1

   Neříkej, že jsi to vydržel celé, ty jsi mučedník.

 • dilik mli
  dilik mli Před 2 měsíci +5

  jen řve na nekoho kdo neco rekl co se ji nelibi .. a super moderatorka zareagovala kdyz ji na tu její odpoved rekla proc ona teda hejti lidi

 • Dominika Gaňová
  Dominika Gaňová Před 2 měsíci +33

  Úplně si nasrala do huby 😂😂😂😂😂Prej ja nedelam to ze bych nekoho sledovala kdo me sere nebo koho nenavidim 😂🤣ale pritom ona ma svůj profil založeny jen an tom jak je histericka jak jen řve na nekoho kdo neco rekl co se ji nelibi .. a super moderatorka zareagovala kdyz ji na tu její odpoved rekla proc ona teda hejti lidi 😂🎉

 • Maty Ff4
  Maty Ff4 Před 2 měsíci +1

  Skvělej rozhovor 💅

 • Inka K.
  Inka K. Před 2 měsíci +18

  Lili, proč zrovna tento název videa? Z celého rozhovoru by se dal najít mnohem zajímavější výběr

 • kittybrotherslife
  kittybrotherslife Před 2 měsíci +40

  Mě se líbí jak tady všichni řeší jenom to, že je tlustá a že bude hrozně nemocná. Jakože hodnota člověka se měří podle toho jak moc je stihlej? Proč nikdo neřeší, že je ta holka v 19 letech finančně nezávislá, že je finančně gramotna, že je podnikava a zkouší se prosadit v podnikání, i když ji třeba ne všechno vyjde, ale nevysava rodiče a uživí se sama a je samostatná. Ne, všichni tady budou mluvit o tom že je vtipný, že zrovna ona mluví o dietách - tak do prcic dostala otázku tak odpověděla. A kolikrát tlusty lidí vyzkouší víc diet za život než štíhlý. Přestaňte furt řešit to jak někdo vypada proboha.

  • cldlls
   cldlls Před 2 měsíci

   @kittybrotherslife Jí ale nikdo neřeší protože je tlustá, ale řeší jí kvůli vyjadřování, stylu přednesu, ruzných kauz ala ochucený vzduch a její body positivity, kdy sama pak uráží ostatní lidi (tyčky trpaslíci malíčky)
   apod ....

  • kittybrotherslife
   kittybrotherslife Před 2 měsíci

   @terez99 a já snad někde píšu že se meri hodnota člověka podle toho co zmiňujete? Ale realne ji by nikdo tolik neřešil kdyby nebyla tlustá. Je ji 19, neříkám, že je její vyjadřování a styl přednesu není dost často na facku, ale je ještě mladá.

  • terez99
   terez99 Před 2 měsíci +3

   A hodnota člověka se teda měří podle toho jak je kdo samostatný a finančně nezávislý??? Prosím běžte se podívat na kanál Kontroverzní, tam uvidíte její hodnoty:).

 • Kateřina Křížová
  Kateřina Křížová Před 2 měsíci +261

  At si o Denny každý myslí co chce, ale moc se mi líbí, že se snaží odpovídat a říct třeba i něco navíc, aby z ní Lili nemusela furt něco "tahat" . Pěkný rozhovor a moc si vážím té otevřenosti. :)

  • Týnka
   Týnka Před měsícem

   @Random Stepper😂

  • Random Stepper
   Random Stepper Před měsícem +2

   Jen to ma pri jeji evidentni hlouposti zcela opacny efekt.

 • Iveta Kysilková
  Iveta Kysilková Před měsícem +2

  ekologie ... kazdy den donaska jidla pres wolt, obleceni fast fashion, pouzivani jednorazovych wapiku atd. - ne, nesnazis se Denny

 • Iveta Fiserova
  Iveta Fiserova Před 2 měsíci +20

  Jako, prostě, jako, jako.. To byl mazec. Až tohle dítě dospěje, bude to fajn 🙈

  • Ann
   Ann Před 2 měsíci +5

   To ze pouziva urcitou slovni vatu neznamena ze je nedospela.

  • jeanette
   jeanette Před 2 měsíci +3

   myslim, ze clovek, kdyz je trochu nervozni tak si to neuvedomuje

 • Mikul
  Mikul Před 2 měsíci +56

  SugarDenny není bez chyb, ale to nikdo. Sám o sobě si myslím že je inteligentní a umí chodit v bussinesu a to je veliké plus. Zároveň mi přijde trochu arogantní, ale tak jsem si rozhovor užil.

  • Šróťa [Mezzo]
   Šróťa [Mezzo] Před 2 měsíci +1

   @kristian kozelsky to věřím že ji to něco hodilo, ale asi bych se sám sebe neoznačil jako podnikatel, když jsem nedokázal udržet ani jeden hustle...ale asi ůhel pohledu.

  • kristian kozelsky
   kristian kozelsky Před 2 měsíci

   @Šróťa [Mezzo] ale penize byly

  • Šróťa [Mezzo]
   Šróťa [Mezzo] Před 2 měsíci +2

   Ta stránka bussinesu je taky lehce nepřiměřená.... Většina projektu co měla dost rychle nevyšlo

  • Jakub Krpeš
   Jakub Krpeš Před 2 měsíci

   @Petr Nechvíle chodit v byznysu? Jak prosimvás? Všechno ji zkrachovalo, její byznys je čistě o přeprodeji nějakejch blbostí pro děti. V byznysu umí třeba chodit p. Prusa ale to se nedá absolutně porovnat tohle. To co děla je parazitování na svym vlastnim jméně

  • Petr Nechvíle
   Petr Nechvíle Před 2 měsíci +6

   Proto jí každej tak dlouho vydrží

 • Lenka Prachárová
  Lenka Prachárová Před 2 měsíci +4

  Na to že najviac peňazí vyhadzuje za oblečenie ako sama povedala , tak absolútne sa nevie obliecť alebo to nevie nosiť ..neviem 🤷🏻‍♀️

 • Radek Štěpánek
  Radek Štěpánek Před měsícem +2

  Potřeboval bych counter na slovo "jako" jen v prvních sedmi minutách ho řekne aspoň třicetkrát a trhá mi to uši.

 • Štěpán
  Štěpán Před 13 dny

  "co šířejí takzvanou myšlnku body positive", sem v 5. min a už padlo, že si chce zmenšit prsa, líbí se jí zmrazení tuku v bradě, má přifouklý rty a botox v čele, wtf? :D

 • Hanysek24
  Hanysek24 Před 2 měsíci +3

  "Nedávno jsem zkoušela dietu, 3 roky zpátky" :DDD míň žer, více se hybej, tak jednoduché to je

 • Lyve
  Lyve Před 2 měsíci +5

  Kdyby Denča nepoužívala slovo jako, tak je rozhovor o třetinu kratší

 • Jana Jabetynka
  Jana Jabetynka Před měsícem +5

  Óóó, mít vrásku v 18 letech na čele, no to je tragédie.. 😂😂Zachrání tě jedině BOTOX !! 😂😂

 • Luc Dvorakova
  Luc Dvorakova Před 2 měsíci +20

  At kazdy vypadá jak chce, ale zmensovat prsa, kdyz mas nadvahu je nesmysl. Deformuje to postavu.

 • Lenka Berková
  Lenka Berková Před 2 měsíci

  Sugar Denny jsem neznala, ale přijde mi jako fajn holka, co se se životem celkem zvládla poprat a nemá v hlavě piliny. Je upřímná a svoje.

 • Martin Vaněk
  Martin Vaněk Před 2 měsíci +10

  Dokáže někdo spočítat, kolikrát řekla: "jako" a "jakoby"?

 • Lukas Novak
  Lukas Novak Před 2 měsíci +7

  Nejvíc mi vadí, že lze,pomlouvat je namyslena a hlavně zla

 • IDDQD
  IDDQD Před 2 měsíci +36

  Máte tohle pokrytectví zapotřebí? Pár kilo navíc, jsi krásná, nadváhu. Obezita je nemoc, holka nemá pár kilo navíc, je morbidně obézní, protože se přežírá. Umře mladá, pokud jí každý bude říkat, jak je krásná tak jak je a má "pár kilo navíc"...

  • Plazmovy Horak
   Plazmovy Horak Před 2 měsíci +6

   @IDDQD co máte pořád s těma dětma? Děti ať si vychovají rodiče. Jestli má někdo tak blbý děti, že kopírují nějakou celebritu i v jídle, pak nechť proběhne přirozený výběr.

  • kittybrotherslife
   kittybrotherslife Před 2 měsíci +1

   @IDDQD co prosím? Ubohá odpověď od ubohyho člověka.

  • IDDQD
   IDDQD Před 2 měsíci

   @kittybrotherslife A co chceš, další koláč? Kdyby tam seděla nemocná anorektička, místo nemocné morbidně obézní, a vykládala bez přerušení jak je vlastně úplně v pohodě a body pozitivita, tak taky budeš říkat, jak je to úplně v pořádku?

  • kittybrotherslife
   kittybrotherslife Před 2 měsíci +2

   A na rovinu já sem si na základce prošla tvrdou šikanou, neustále na mě ostatni děti pokřikovali kus špeku na útěku, sadelnice, hrochu, tank jede a dovedlo mě to k tomu, že sem jedla jedno jabko denně a ve škole sem se bála jist a chodit i na obědy. Doteď mám s jídlem problémy, přesně díky takovým jako jste vy.

  • kittybrotherslife
   kittybrotherslife Před 2 měsíci +2

   Takže bysme každýmu tlustymu člověku se kterým mluvíme měli na potkani říkat, jak je nezdravý že je tlustej a že se sebou má něco dělat? A to samý každýmu kdo je extrémně hubenej budeme říkat jak by měl přibrat? Tohle bohužel nepomáhá.

 • HPL 6
  HPL 6 Před 2 měsíci +1

  Mohli byste někdy natočit nějaký rozhovor o marihuaně/THC/CBD atd.

 • kubik core
  kubik core Před měsícem +3

  Kameraman je brigádník? Pohyby kamerou a ostření, to je fakt mazec🤦

 • Monika Aron
  Monika Aron Před měsícem +2

  mám pocit že se začínává zadýchávat, chudák plíce, nemají prostor. achjo. kdy už jí to dojde

 • BERN (Official)
  BERN (Official) Před 2 měsíci +3

  Je to normální? Mluvit o bodypositivitě, nebo co to je za slovo slyšim to prvně a potom chodit na plastiky, botoxy a další věci? Jakoby je to každýho věc o tom žádná, ať si se sebou dělá každej co chce, ale tohle je přesně ten typ lidí co já naprosto nezvládám. Takovej ten cheating, místo toho aby člověk změnil jídelníček a začal fakt trochu víc sportovat, kor v tomhle věku, kdy ještě spalování funguje lépe než ve stáří... jak může bejt pro někoho vzor někdo kdo vyloženě svym rozhodnutím popírá to co říká, to mi hlava nebere. RealTalk mám rád a sleduju dlouho, tento díl skipnu a těšim se někoho komu se dá taky věřit to co říká.

 • Nikoleta Nemcekova
  Nikoleta Nemcekova Před měsícem +3

  Strašný úvod a 4:44 „No a tu pusu to máš botox?”🤦🏽‍♀️moderátorka nevie čo je botox a kedy sa aplikuje, nemá nachystané otázky, pýta sa hneď na asi “úvode” primitívnu otazku takže ani nemá význam to dopozerať keďže nevie o čom sa rozprávajú🤦🏽‍♀️nikdy sa so pier botox nedáva, akoby potom s nimi mohla hýbať

 • Kaczenka
  Kaczenka Před 2 měsíci +3

  Wtf nemyslela jsem ze v ČR je takovy dno všichni akorat komentujou její vzhled sere vás to hodně co? Má prachy je super pracovitá a chytrá na svůj věk🙌 vás názor má v pici tak se tu neunavujte😂

 • Dominik Harag
  Dominik Harag Před 2 měsíci +40

  Chtěl jsem počítat, kolikrát řekne jako, ale tak vysoký číslo neznám. A to jsem ve 4.minutě.

  • Adri Sleza
   Adri Sleza Před měsícem

   Tak to asi neumíš počítat, doporučuji se vrátit zpět do školy

  • Monika Nemeckova
   Monika Nemeckova Před 2 měsíci +1

   A “bla bla bla bla bla” 😂

  • kobylka1968
   kobylka1968 Před 2 měsíci +6

   A "Heleeeeeee..." :)

 • Zdeněk Souček
  Zdeněk Souček Před 2 měsíci +7

  Líbí se mi opačný efekt Dennyniny sukně :D černá má opticky zeštíhlit, ale jí to prostě jen zvýrazní "nadpičník" :( sad story

 • DavidPlays
  DavidPlays Před 2 měsíci +2

  6:35 " Ja jsem vlasnte uplne v pohode ale nevypadam na to " xDDDD ok

 • Jakub
  Jakub Před 2 měsíci +9

  vas ludi v komentaroch musi nieco strasne trapit ked ju nemate radi ale napriek tomu ju sledujete 😭

  • Pavel Cifreund
   Pavel Cifreund Před 2 měsíci +1

   nemusí nás nic trápit, ale když to pořád někdo řeší, tak se tomu nelze moc vyhnout. I když to člověk značně ignoruje, tak nějaký části se k člověku dostanou.

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov Před 2 měsíci +2

  Ja asi jeste nepochopila duvod toceni scen na rozdilnych mistechmuzete mi to nekdo vysvetlit?

 • Lukas Novak
  Lukas Novak Před 2 měsíci +3

  Celý den v posteli a nechce chodit do schodů sní jídlo za tři a nechá si to vozit

 • Monika Vargová
  Monika Vargová Před 2 měsíci +2

  Denny jsem driv sledovala, ale to uz je par let a uz se na ni vubec neda koukat ani ji nelze poslouchat.

 • DF
  DF Před 2 měsíci +1

  Ta kamera v 1:40-1:50.... 🤣😂🤣😂 ano ten větší záběr dodal váhu jejím slovům. 🤞

 • Random Stepper
  Random Stepper Před měsícem +6

  Ta holka neni nic jineho, nez nechutna. Nema doma zrcadlo, nebo ztratilu uz i posledni spetku obycejne lidske sebereflexe?

 • Vincent Schwartz
  Vincent Schwartz Před 2 měsíci +7

  Výborný rozhovor! Díky holky!

 • kores59
  kores59 Před 2 měsíci +2

  Sugar Denny siritelem body pozitivity... To Lili vazne nerekla, ze ne :)

 • Michal
  Michal Před 2 měsíci +99

  To je zase material. Vazim sice 150 kilo, ale mam krevni testy v poradku a jsem se sebou spokojena. Se pak nedivim, ze dnesni holky ve veku kolem 20 maji 100 kilo a berou to jako neco naprosto normalniho a jeste vytrubuji do sveta, jak se maji rady a jak jsou se sebou spokojene :/ Se pak budou divit, az ve 30 prijde cukrovka a ve 40 infark.

  • Jana Jabetynka
   Jana Jabetynka Před měsícem

   @Plazmovy Horak Ale i ty se pak budeš spolupodílet na jejím léčení. To se ti zdá málo ?? Stačilo by v jejím případě jen ubrat žrádla, kterým se imrvére krmí ! Pohyb ani nenavrhuji-je neskutečně líná !!

  • lstx
   lstx Před měsícem

   @Róbert Bubán A sport. U toho je největší pravděpodobnost, že se člověk zraní.

  • Pados Mint
   Pados Mint Před 2 měsíci

   @Dejvsn Je to otázka metabolismu, ale pokud vím, že mám pomalejší a ve finale jsem endomorf, tak asi nebudu žrát stejné věci, jako jarda, který je ektomorf.

  • Natálka
   Natálka Před 2 měsíci +1

   ​@Michal souhlas bereš mi slova z úst. A nerapli tu 😄 ten kdo to nechce chápat to stejně nepochopí .

  • Michal
   Michal Před 2 měsíci

   @Plazmovy Horak pisu snad nekde, ze tomu tak je? Nebo co si to domyslis za nesmysly? V prispevku jsem psal neco uplne jineho a pokud ti nedochazi pointa, precti si to jeste 2x. At je kazdy tlusty a nemocny jak chce a at klidne ve 30 umre na infarkt, je to jeho vec.

 • Tereza Jelínková
  Tereza Jelínková Před 2 měsíci +58

  Tenhle rozhovor se opravdu vydařil! Myslím, že tady byla Deny stravitelnější i pro diváky, na které v jejích videích působí, že je “až moc”. Zdála se mi tady přirozenější, otevřená, sebevědomá. Ve spoustě věcech s ní ne úplně souhlasím, ale rozhovor mě moc bavil a jdu předplatit Herohero 😊

 • Drahomíra Špelinová
  Drahomíra Špelinová Před 2 měsíci +16

  Za mě super rozhovor ❤