Tap to unmute

Drulák: Vláda se pokouší umlčovat každý hlas o Ukrajině, který říká něco jiného než ona

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 16. 09. 2022
 • Vláda v čele se současným vedením ministerstva zahraničí se snaží umlčet každý hlas, který říká něco jiného. Taková slova ve vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS vyřkl diplomat a bývalý náměstek na resortu zahraničních věcí Petr Drulák. Ten aktuálně kvůli svým výrokům čelí hrozbě vyhazovu z Ústavu mezinárodních vztahů (ÚMV). Exministr zahraničí Cyril Svoboda (KDU-ČSL) řekl, že Drulák má právo na svobodu slova, ale měl by ji raději uplatnit například na univerzitní půdě. Celý článek ZDE: cnn.iprima.cz/drulak-vlada-se...
  Přihlaste se k odběru novinek našeho zpravodajského portálu CNNPrima.cz a buďte neustále v obraze. Denně vám přes 200 reportérů a redaktorů přináší ty nejdůležitější a nejzajímavější zprávy z domova i ze zahraničí.
  ✉️ cnn.iprima.cz/newsletter
  📲 Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích:
  Facebook: cnnprima
  Instagram: cnnprima
  Twitter: cnnprima
  💻 Navštivte web CNN Prima NEWS na cnnprima.cz
  🥇 Videa, která musíte vidět:
  ⚠️ chclip.net/video/0BmRfTKVKAc/video.html
  🦠 chclip.net/video/Q5mJNGuAgrU/video.html

Komentáře • 1 795

 • Jozef Tkáč
  Jozef Tkáč Před 8 dny +474

  Držím palce Prof. Drulakovi, sledujem jeho komentáre a vidím, že má triezvy pohľad na vec a to mnohým teraz pri moci vadí, lebo oni nevedia nič iné len papagajovat, čo hlupák povie. No a C. Svoboda, na to jeho vystúpenie každý normálny nemôže ani slušne reagovať. Takže škoda slov. Je vidieť, že mnohých hore zdravý rozum opustil, keď ho náhodou niekedy mali.

  • radomir sedlacek
   radomir sedlacek Před 7 dny +5

   Kéž by sme mali takého Drulaka na Slovensku.

  • Marie K.
   Marie K. Před 7 dny +7

   Pan Drulák získal mnoho sympatizantů, doufám, že už i mladí lidé začnou chápat, co to byla normalizace a jak probíhalo křivení charakterů. Ale lidé poznají, kdo mluví pravdu, a kdo se chce jen zalíbit a kopnout si do domnělé oběti. Zábavná je ta porucha zvuku, kdy nesmělo zaznít ani slovo syn, ani jméno dotyčného synka

  • Vladimír Huneš
   Vladimír Huneš Před 7 dny

   Pravda pana profesora Druláka je pravdou objektivní, kdežto pravda vládnoucího mainstreamu, jehož součástí je i MZV, je pravdou ideologickou, propagandistickou a tedy pro český národ záškodnickou, dezinformační.

  • Hynek Stodůlka
   Hynek Stodůlka Před 7 dny +13

   Škoda, že nekandiduje na prezidenta republiky. Myslím si, že by byl neřešitelným oříškem pro takové demokraty, jako je třeba Fischer.

  • Alena Chalupová
   Alena Chalupová Před 7 dny +8

   Paní VOLFOVA prosím artikulujte není vám rozumět. Děkuji,

 • Marie Málková
  Marie Málková Před 8 dny +903

  Pan profesor Drulák je moudrý a skvělý člověk. Za ním stojí velké množství lidí, daleko více než za současnými vládními činiteli. Tady i pan Svoboda bude říkat, že na akademické půdě si může říkat co chce a na veřejnosti musí lhát. To jsme to dopracovali.

  • Plzeňský Patriot
   Plzeňský Patriot Před 12 hodinami

   @D D A to tak, že velkýho BLBA! 😞

  • Zdeněk Horák
   Zdeněk Horák Před 23 hodinami

   @George Curly
   Nějak tak to je,.. souhlasím s vámi podaným vysvětlením

  • Zdeněk Horák
   Zdeněk Horák Před 23 hodinami

   Marie Málková
   Potom je otázkou,... proč lidé nevolí osobnosti, ale politiky druhé a třetí kategorie, kteří tu byli vždy, a dokázali dokonale rozložit každou společnost,... aniž by pro ni něco udělali,... nedej Bože vytvořili.

  • Karel Baloun
   Karel Baloun Před 23 hodinami

   @George Curly naprosto přesně, a že x krát otitulovaný pan "profesor" Fiala jich musí mít nastudováno hodně, že

  • Videa zbrojních sil Ukrajiny
   Videa zbrojních sil Ukrajiny Před 3 dny

   Na svůj CHclip kanál přidávám zajímavá a overena videa z Ukrajiny 🇺🇦 🇺🇦

 • pawel cichy
  pawel cichy Před 8 dny +115

  Pan profesor Drulak, máte u mna respekt, a treba tu sialenu dobu vydrzat.

  • Miloš Svatoš
   Miloš Svatoš Před 7 dny

   Prdlajs vydržet. Je potřeba vykopat od koryt ten dobytek. Prdlajs doufat, ale zatnout pěsti a jít se bít. Lidí nebuďte zbabělci, seberte se!!!

 • Peter Kazimir
  Peter Kazimir Před 8 dny +494

  Pán Drulák ste úžasný človek.Veľmi Vám držím palce a som rád že nieste zapredaný a hovoríte svoj názor 👍👍👍

  • Vítězslav Stýskala
   Vítězslav Stýskala Před 2 dny

   Opr. Z protekce.

  • Vítězslav Stýskala
   Vítězslav Stýskala Před 3 dny +3

   Svoboda se shodil i jako bývalý ministr zahraničí. Je vidět, že tam byl jen z projekce.

  • Irina Obrman
   Irina Obrman Před 4 dny +4

   Což se nedá říct o panu Svobodovi...

  • Peter Kazimir
   Peter Kazimir Před 7 dny +9

   @Marek G. Presne tak Marečku =).To je radosť počúvať.Klobúk dole a velký rešpekt pred ním 🙂

  • Marek G.
   Marek G. Před 8 dny +26

   uzasny je este slabe prirovnanie, on je rozumovy aj recnicky genius :)

 • Tomas Herzinger
  Tomas Herzinger Před 8 dny +547

  Nikdy v životě jsem nechodil na demonstrace a na žádné nebyl. Vláda právě probouzí chuť po veřejném odporu i u lidí, jako jsem já.

  • Maria Martisovicova
   Maria Martisovicova Před 4 dny

   @Tomas Herzinger to je milé,ak niekedy prídete na SK tak rada na tú kávu pôjdem:)

  • Tomas Herzinger
   Tomas Herzinger Před 4 dny

   @Maria Martisovicova Maria, napsala jste přesně to, co mě v této společnosti nejvíce vadí. Rozdělená společnost není jednoznačně špatně. Lidé mají různé názory a různé životní postoje. Obecně demokracie, zvláště ta naše koaliční vede k rozdělení společnosti a potažmo k populismu, na kterém je postavená. Nicméně v současné době čelíme nenávistnému rozdělení společnosti, který jste popsala. Každý názor, který někomu nevyhovuje, se okamžitě setká s nenávistnou reakcí a to je špatně. Nicméně všimněte si kolik fajn lidí se v této větvy konverzace potkalo. Je tu většina lidí, se kterými bych si dal kávu a určitě si s nimi skvěle popovídal. Vy mezi ně rozhodně patříte.

  • Maria Martisovicova
   Maria Martisovicova Před 4 dny

   @Tomas Herzinger Nemôžete sa čudovať,polarizacii spoločnosti, posledné dva roky sú toho dôkazom.S ľútosťou musím konštatovať, že akademický a lekársky kredit mnohých tzv odborníkov klesol na minimum.Sloboda slová a iný názor je v takzvanej liberálnej spoločnosti,dehonestovany ako konšpiračný,. Všimli ste si spôsob kladenia otázok moderátorky? Podsúvanie názorov.Skeptizmus je na mieste.Ako to zmeniť? Médiá a politici a tzv odborníci by mali niesť zodpovednosť za to čo presadzujú a v prípade viditeľného klamstvá aj trestno- právnu.Na CHclip je video Čo je Kultúrny marxizmus s titulkami, krátke ale výstižne, odporúčam do pozornosti.Lepsie pochopíme, prečo je vo svete toľko dekadencie..

  • Ondrus21
   Ondrus21 Před 5 dny

   @Tomas Herzinger Lidi může zorganizovat jen pár lidí na světě, kteří mají zdroje. Žádná revoluce ani válka v historii nebyly spontánní. Lidi jsou tupá manipulovatelná masa.

  • Tomas Herzinger
   Tomas Herzinger Před 5 dny

   @Ondrus21 naprosty souhlas. Mam naprosto stejny nazor, proto neverim demonstracim. Ostatne si myslim, ze stat se vzdy stava zlovestnym a meli bychom se ucit zit bez nej, nebo s minimem kompetenci. Problem je ve zpusobu, jak myslenky dostat mezi lidi a jeste vetsi problem je lidi zorganizovat.

 • Silent boy
  Silent boy Před 8 dny +79

  "Kdo nejde s námi, jde proti nám." Tím se řídí současná vládní pětikoalice. Nejsem žádný fanoušek Putina a jeho režimu, ale prof. Drulák podle mě neřekl nic, za co by měl být lustrován a kritizován.
  Názor Cyrila, že svoboda slova je zaručena pouze na akademické půdě, to je šílené. Takže jinde svoboda slova možná není? To jsme to dopracovali...

 • Mira Jelinek
  Mira Jelinek Před 8 dny +92

  Lituji pana Drulaka, ze musí vést diskuzi s lidmi, jako je pani moderátorka a oponent. Normálně by to jistě neměl zapotřebí a věnoval se konverzaci s inteligentními lidmi. Má můj obdiv za pevné nervy.

 • Karel Benák
  Karel Benák Před 8 dny +137

  Že je Cyril Soboda krysa a sliizoun, to jsem věděl už od devadesátek. Ale že je až takový hnusák ... Mohl by být etalonem slizkosti a úlisnosti a slizskosti.
  Pane profesore, máte můj hluboký respekt. A pro paní moderátorku Wolfovou drobná výtka. Pokud má někdo významný akademický titul, je slušností tak danou osobu titulovat.

  • deni xiu
   deni xiu Před 2 dny

   to pojmenuje pravými jmény.

 • Jan Biolek
  Jan Biolek Před 8 dny +44

  Pane Drulák, díky, jste borec a chlap. To se nedá říct o protiřečníkovi, který mi VŽDY připomíná slizského tvora, ač oblečen v obleku. Je třeba začít nazývat věci pravými jmény. Jinak se z toho nevyhrabem. A teď se jdu z toho prospěcháře 🤮

 • Tachometr
  Tachometr Před 8 dny +576

  Takže svoboda slova může bejt jen někde a podle někoho, kdo zrovna je někym manipulovanej, je mi z týdle doby na blití!!! 🤮

  • Tachometr
   Tachometr Před dnem

   @Jiří Fajkus A víš, že jo! Hele, máš recht! 🍺🥂

  • Jiří Fajkus
   Jiří Fajkus Před 2 dny

   Ser na to a pojď na panáka. Aspoň sa poblujem z nečeho dobrého!

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 4 dny

   Milí tachometře, demoktacie a svoboda i slova i ideje je dobrá a správná věc, ale pokud si vspomeneš jsou tyto hodnoty i jeho slabynou které rády zneužívají ideolgie pomocí svých tvůrců a stoupenců kteří jim nefandí, posledními nejvíznamějšími byly MUSSOLINI(italský fašismus), HITLER(německý nacismus) a po nich jejich zástupy pohrobků (myslet si že jsme tyto negativní ideologie a jejich stoupence, vymítili ve čtyřicátém patém dvacátého století je přinejmenším naivní, stejně tak jako je naivní myslet si že ani jedna z nich nikdy nebyla a ani nyní v současném russku to je smrtelný omyl, obraz současného russka a tehdejšího meziválečného Německa se překrytím dokonale shoduje a nevidí to jen zaslepený !!!)
   Pokud jsi inteligentní pak můj názor příjmeš a necháš ho bez odpovědi, ale pokud jsi jen laik a co hůř prokremelský troll pak je mi jasné že se semnou budeš přít a tvůj slovník vůči mě samí hnůj. Tak jak se projevíš 🤔❓

  • Youtube Youtube
   Youtube Youtube Před 5 dny +1

   JAKÝ DOBY??? Jde o ty co jsou u koryt, doba za nic nemůže! Pomalu se nám tu vkrádá očividně totalita opět....

  • mutemathmancz
   mutemathmancz Před 6 dny +5

   Mě je na blití z Fialy a spol, kteří z téhle republiky dělají Palermo 80 let.

 • Mikuláš Juraška
  Mikuláš Juraška Před 8 dny +91

  Pane profesore Druláku má te naprostou pravdu a Vaše názory zdílí tísíce a tisíce lidí.Držím palce.

  • Mr Cuboid
   Mr Cuboid Před 6 dny +6

   @francouz francouz Mýlka. Opačně blbé názory má akorát Fiala, Svoboda, pak ještě pár pitomců co chce válčit a ty!

  • Alizza
   Alizza Před 7 dny

   @francouz francouz ano to je bohužel holý fakt. Lidé respektive "ovce" věří všemu co jim média podsunou. Tím jenom naznačujete, že je hodně lidí co nepoužívá mozek. Proto jsme tam kde jsme a máme petikolku👎

  • francouz francouz
   francouz francouz Před 7 dny

   A milióny lidí mají opačné názory.

 • Martin Szpuk
  Martin Szpuk Před 8 dny +447

  Pan Drulák je skvělej. A držím mu palce. Svoboda alespon rekl na rovinu, že nějaká svoboda slova neexistuje.

  • Jan VOKURKA
   Jan VOKURKA Před 2 dny

   @Miroslav Dusin jaký osobní útok? Vy říkáte, že byste nechtěl v ústavu veš.

  • Miroslav Dusin
   Miroslav Dusin Před 2 dny

   @Jan VOKURKA Jiné argumenty než osobní útoky nemáte?

  • Jan VOKURKA
   Jan VOKURKA Před 2 dny

   @Miroslav Dusin v jakém ústavu se léčíte?

  • John Town
   John Town Před 4 dny

   @Jožka John Když řeknete takovou věc bez jakéhokoliv argumentu, tak vypadáte jako pako. To jen, ať víte do budoucna. Jinak Mirek má samozřejmě pravdu a většina lidí tady je bohužel asi příliš hloupá, aby to pochopili. Já to zkusím přeformulovat, aby to pochopili i ti pomalejší.
   Zaměstnanec se musí chovat tak, aby to nebylo v rozporu s jeho zaměstnavatelem. Jinak prostě letí. Tečka. Toto nemá nic společného s demokracijí. Tu sem může plést jenom vymaštěné pako. Každý zaměstnavatel má právo si vybrat, koho zaměstnává. Pokud zaměstnanec začne vyhlašovat věci, kterou jdou proti postojům jeho zaměstnavatele, tak se potom nemůže v žádném případě divit, že ho za to jeho zaměstnavatel vyhodí, natož pokud ho pouze upozorní. Je to jako kdyby číšnice začala na svém facebooku sdílet příspěvky o škodlivosti alkoholu a nabádat k abstinenci. Ten majitel hospody se vám na nějakou demokracii může vykašlat. Takovou blechu v kožichu, jak to Mirek trefně nazval, prostě tolerovat nebude. Hotovo 20. Kdo tohle nechápe, tak má nějakej duševní problém asi. Zdrastvujte soudruzi.

  • Jožka John
   Jožka John Před 5 dny

   @Miroslav Dusin Kde mozek chybí, tam pomoci není. Je mi Vás líto a zřejmě se to nezlepší.

 • dev shure
  dev shure Před 8 dny +77

  Konečně někdo kdo něco ví, ale oni ho označí za konspiratora.. klasika no. Jinak panu Drulakovi drzim palce, at se nenechá. !

 • Milena Švecová
  Milena Švecová Před 8 dny +87

  To je strašné, co říká pan Svoboda, nesmí se tedy, říkat pravda, pokud je proti politice naší vlády 😫,to jsme to po 30 letech dopracovali. Pan Drulak je vynikající odborník a ještě k tomu statečný 👍👏👏

  • John Town
   John Town Před 4 dny +1

   @Dan Nešněra Přesně...Navíc tihle intelektuálové mají pocit, že je úplně normální, aby zaměstnanec veřejně rozšiřoval postoje, které jdou proti postojům jeho zaměstnavatele a zároveň za to nebyl nijak pokárán. Tak jo, tak to zkusme, tak třeba vy paní Švecová, kde pracujete? Schválně, uděláme experiment jak moc je tolerantní váš zaměstnavatel?

  • Dan Nešněra
   Dan Nešněra Před 6 dny +2

   Tady to nesmíš říkat, v ruSSku tě za to můžou klidně sejmout. Ale podle některých je to v ruSSku lepší.. 😂😂

 • johan stolz
  johan stolz Před 8 dny +639

  Pán profesor, vážím si Vás a dakujem Vám za to, že sa nedavate kupit! Vydržte! Svoboda bol vždy poplatný...🇨🇿🇸🇰✌️🍀

  • johan stolz
   johan stolz Před 8 dny +15

   @Zuzana Vdaka za vasu reakciu...Máte pravdu... Vždy sme doplacali na chameleonov nielen v politike ale i beznom zivote. Buďme zdraví a čestné spolu 🍀✌️🇸🇰🇨🇿🇭🇺...........

  • Da*da
   Da*da Před 8 dny +5

   @Hynek Stodůlka taky tak

  • Da*da
   Da*da Před 8 dny +10

   @Zuzana přesně.. Had.

  • Plzeňský Patriot
   Plzeňský Patriot Před 8 dny +42

   @Hynek Stodůlka Přesně, totalita jako kráva! 😞

  • Tomas Herzinger
   Tomas Herzinger Před 8 dny

   @Hynek Stodůlka Jak tam vystupuje ta hromada zaprodanců a hodnotí Drulákovo prohlášení, přitom ve většině případech je špatně reprodukují a v jiných zase vytrhují z konextu. Ti Bruselští vazalové si vážně myslí, že občan je úplně hloupý a neschopný pochopit, co se právě děje.

 • Marie Lněničková
  Marie Lněničková Před 8 dny +37

  Zřizovatelé jsou občané tohoto státu, výborně pane profesore, že máte srdce a duši. Tak jsme dopadli s politiky, kteří nás prodali. Jsem ráda, že jsme národ A.Komenského a J. Husa. ❤️ 🍀 ❤️

 • Petr Tyrner
  Petr Tyrner Před 8 dny +28

  Jen tak dál vládo, docílíte jen toho, že kdo bude na výplatní listině státu jako zaměstnanec bude pro občany nedůvěryhodný. Protože nechce, nebo nemůže říkat nic co je proti doktríně státu.

 • Vladka Mic
  Vladka Mic Před 7 dny +26

  pane Druláku, hlubolý respekt, jste statečný člověk. Nedejte se !

 • Orjan7
  Orjan7 Před 7 dny +26

  My už nežijeme v demokracii! Pane profesore Druláku, držíme s Vámi, jste odborník a znalec, máte pravdu, dneska je potřeba být odvážným a bránit zdravý selský rozum a ne být umlčován těmi, kdo hájí své zájmy!

 • Jitka Rufferová
  Jitka Rufferová Před 8 dny +573

  Potírání odlišných názorů probíhá intenzivně od r. 2020 a šrouby se utahují víc a víc. Za týden máme volby, je na nás, abychom pětikolku "odměnili". Lidé jako profesor Drulák si zaslouží náš respekt. Děkuji.

  • ukzuz ruzyne-vratnice
   ukzuz ruzyne-vratnice Před 7 dny

   @Jiří Začala to 50 letay přes 68 kdy se kmoci dostali ty nejkovanější BLUDaři ješ se přepočítali a nestáli normalizaci poměrů a tak znich od 77 byla chátra ješ P-REZIDENTovaní AGENTa BANKsterského domu SION kultu osobnosti Veci Slinty- flašky dohnala nejen ke zvolení KOMUNisty v 89 ale ropadu federce či zvolení o scela ÚČELově zavřeného pana doktora PhDr. Miroslava Sládeka dovedla kam dovedla ani už více nebrunatněli v obličeji

  • Jana Bárová
   Jana Bárová Před 7 dny

   @P P ml

  • Zuzana Pelikánová
   Zuzana Pelikánová Před 7 dny +7

   @Jiří Ja myslim jeste driv. V roce
   2015.

  • P P
   P P Před 7 dny +12

   Ano lidičky běžte volit máte už poslední šanci myslete a neserte na to tj.varovani pro cz národ!!!!!!!!!!

  • MONGO LLOYD
   MONGO LLOYD Před 8 dny

   Já volbám nevěřím, samý podvody, šméčka, kseftiky, proč by zrovna volby měly být korektní a objektivní? Nevím no..

 • Thomas Gutwald
  Thomas Gutwald Před 8 dny +19

  Tragická, dobře placená mainstreamová novinářka a typický lidovecký ksindl a skvělý a nadčasový profesor Petr Drulák! Velký respekt...👍✌️

 • Ludek Aschenbrenner
  Ludek Aschenbrenner Před 8 dny +28

  Ten pán má ještě budoucnost, na rozdíl od jeho nadřízených !!!

 • Ody Cz
  Ody Cz Před 8 dny +219

  Chválím Primu že nechala profesora Druláka aby obhájil jeho pozici. Na ČT by to bylo jak v Mnichově o nás bez nás.

  • you wonder
   you wonder Před 2 dny

   @Pavelscan Naprosty souhlas. Nalepkovani je to co mi na soucasne vlade vadi nejvic. To je totiz to co ve skutecnosti rozdeluje spolecnost nejvic. Kazdy kdo dnes 100% nesouhlasi s vladou je okamzite extremista a populista. Silne mi to pripomina komunizmus, ktery jsem tedy priznavam zazil jen jako dite. Ale dodnes si pamatuji ty hesla kdo neni se stranou je proti nam atd. To je presne co dela Fiala, bud s nim souhlasite a jste chytry clovek, pokud ne, tak jste populiusta, extremista, a rusky svab a clovek ktery podlehl vlivu populistu atd. Naprosto nechutne.

  • Pavelscan
   Pavelscan Před 5 dny +4

   Tak mě by nevadilo, že ho "odejdou", ale silně mi vadí, že jako důvod uvádějí "konspirační teorie", tam je ten problém - oni ho rovnou nálepkují. A na to se měla Wolfová zeptat, tady moderátorka selhala.

  • grindcorizer
   grindcorizer Před 6 dny

   Ale syna Bidena to museli zcenzurovat, CNN je fraška. Sláva Rusku!

 • Lenka Kubátová
  Lenka Kubátová Před 8 dny +26

  Pane Druláku, jste opravdu vyjímečná osobnost na poli našich elit, máte můj obdiv, je tu dvojí metr, dvojí pravda a každý , kdo má jiný názor než je vladní, je dezinformátor, prokremelsý šváb a kdoví co. Je to již horší, než za doby totality, toto již dávno není demokracie. To, co razí vláda, není názor všech občanů. Pan Svoboda kličkuje jak zajíc na poli.Korektnost to je poslušnost čili totalita.Přeji vám vše dobré a vydržte.

 • Miroslav Novotný
  Miroslav Novotný Před 8 dny +86

  Myslím že sme zas tam kde sme boli pred 89-tym. Držím Vám palce pán Drulák.

 • Alena Hamáčková
  Alena Hamáčková Před 8 dny +62

  Cyrilovi to příjmení vyloženě nesedne … 🤔 A kdo ho vlastně dnes platí? 😳
  Pan Drulák skvěle argumentoval, moderátorce se nedaří nasunout lidem do hlav informaci, že je to “ nějaký potrhlý konspirátor” …👍

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 2 dny

   Z praxe svého oboru vím že skvěle a sofistikovaně argumentují i psychopati, jsou to totiž zdatní a rafinovaní manipulátoři s vysokým IQ a v tom spočívá jejich nebezpečnost, často to totiž rozpoznáte až na poslední chvíli nebo když už je pozdě.
   Jistá nebezpečnost pana profesora spočívá v tom že i přes svou bezpochyby vysokou inteligenci a práci ve státním úřadu diplomatických služeb(obor dobrý většinou akorát pro kočku) (a to mě na tom udivuje nejvíce), ví o politice tak málo a v oboru vojenství je to absolutní diletant a laik, jinak by takové volovinyty nemohl vůbec veřejně vypustit z úst. ✌🏻

 • Beata Mikolasova
  Beata Mikolasova Před 8 dny +32

  Ukázka jak se nám sem, vplížila totalita, Kdo je u kormidla, že demokratický slepenec. Nemám slov.

 • Josef Kasuba
  Josef Kasuba Před 8 dny +51

  Co chcete od ministerstva,v jehož čele je největší trouba v dějinách české diplomacie a její ostuda?Pan Drulák se svými kvalitami se bez této instituce určitě obejde.Utrpi Ústav,ne pan Drulák.Drzim Vám palce a děkuji za možnost slyšet Vaše fundované názory.

 • Sedmý
  Sedmý Před 8 dny +560

  Á-ha. Pan Svoboda nám dnes sdělil, že svoboda (opak nesvobody) je možná jen na univerzitách. Jinde rozhoduje názor toho, kdo platí. 🤔. Škrabošky jdou dolů. Paní redaktorka opět nezklamala. 🤨.

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 2 dny

   @Petr Cvingraf No to mě taky zajímá, už čtyři desetiletí !? A co když to už jsou russké kinžály a iskandery !? 😁

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 4 dny

   @Sedmý 😄😄😄😄😄😄
   To víš ty sedmý =šmudlo=
   Zásah za zásah.

  • Sedmý
   Sedmý Před 4 dny

   @Armin HRADSKÝ Tak se klidně dále udivujte ...🤭.

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 4 dny

   @Sedmý udivuje mě že se opovažujete srovnávat poselství onoho filmu se současnou situací, buďto jste ten film přinejmenším pořádně nesledoval a nebo a to si myslím spíše že jste vůbec nic z něho nepochopil, jinak si nedovedu vysvětlit že jste mohl takovou nesmyslnost vůbec vypustit do éteru.

  • Sedmý
   Sedmý Před 7 dny +2

   @Vaclav Dalihod No jo ... naštěstí ještě existuje paměť národa, jako jsou filmy Vyšší princip a podobné ...🤫

 • George Alterr
  George Alterr Před 8 dny +153

  Svoboda jasně řekl, že kdo má jiný názor než vláda a bude státní zaměstnanec musí držet hubu a krok. Vítejte v totalitě jaká tu byla před rokem 89.

  • Dan Nešněra
   Dan Nešněra Před 5 dny +1

   @George Alterr Já si právě myslel to samé. Myslel jsem si, že je to jeho názor a že to tak vidí. Vždycky to nejdřív beru tak, že je to jen názor člověka. Ale jak začnou vyloženě někomu "nadržovat", nebo dokonce opakovat všechny názory Kremlu, tak to je moc a je pak jasné, že to není jen tak. Nemluvě o tom, že kolikrát vyloženě vytváří materiál, který se hodí a je potřeba pro ruskou propagandu. Jako je to u Komoušů, Okamury, Volného atp. Není prostě možné, aby všichni měli ve stejnou dobu úplně ten stejný názor a argument, jako Kreml. To není normální. Pan Drulák je podle mě vyšší, rafinovanější level těchto lidí, jako je třeba Okamura, Konečná atp. Okamura atp., to dělají dost okatě. Vše od EU zavrhují, kritizují a zrovna tak NATO a naši vládu. Extra když se řekne něco proti rusku. Pan Drulák ne. Sem tam něco uzná, nebo řekne, že válka na Ukrajině je špatná, ale pak pokračuje v obhajování ruska. Vyloženě jim straní a používá zavádějící argumenty. Kdyby to tak nebylo, tak nemám problém. Ale ono to tak právě je. EU, NATO, USA.. Vždy někdo udělá něco špatně atd. Vždy je co kritizovat. Vůbec není potřeba používat něco zavádějícího, diskutabilního atp. On to ale dělá. Třeba řekne, že Putinovi stoupá popularita, že tam lidé souhlasí s válkou, ale realita je jiná. Lidé se jen bojí říct, co si myslí. To už ale nezmíní. I když teda občas koukám na ruské youtubery a sem tam se někdo vyjádří. Ten strach tam ale je a říkají to i třeba ti, kteří se lidí ptají. Němci byli vždycky vyčůraní. Dost často se snaží ze všeho vytěžit, ale zároveň se snaží "zůstat čistí", protože ještě nesmyli tu špínu z 2. světové.

  • George Alterr
   George Alterr Před 5 dny

   @Dan Nešněra Omlouvat se nemusíte. Já váš pohled chápu. Jenže mi přijde radikální. Slyšel jsem více rozhovorů s panem Drulákem, kde jasně odsuzuje agresi Ruska na Ukrajině a Ukrajině přeje vítězství. To, že vidí rozložení sil v neprospěch Ukrajiny neznamená, že fandí Rusku. Pokud vím, tak nikdo nenapadl Němce a jejich politiky, za dlouhé váhání ohledně ruské agrese a za jejich postoje. Německo se i v této době a nejen ono snaží s Ruskem přímo obchodovat sankce, nesankce. A na současné krizi mají Němci a EU díky Green Dealu největší odpovědnost a netají se tím náš europoslanec za ODS Alexander Vondra. Z tohoto mého úhlu pohledu je pan Drulák úplně obyčejný člověk, který nedělá nic jiného, než samotní Němci nebo Švýcaři. A protože v Německu pracuji, mohu vám potvrdit, že Němci jsou pokrytci nejvyššího kalibru, kteří se bojí cokoli udělat, aby nebyli za špatné. A o tom je jejich politika včetně té unijní.

  • Dan Nešněra
   Dan Nešněra Před 5 dny

   @George Alterr OK. Jestli je to tak, tak uznávám, že jsem se spletl. Obvykle to tu samý fake profil je a ve vteřině má x lajků od jiných fake profilů. Neprojel jsem si to pořádně, moje chyba. Vidíte, co jste zažil.. A srovnáváte to s tím, že řeší člověka, který mluví ve prospěch ruSSka. To přeci není to samé. Až to zajde k tomu, co se tu dělo dříve, budu s vámi souhlasit. Ale tak hrozné to přeci není. Co se týče Druláka.. Nejdřív jsem si myslel, že je to jen jeho názor a že je to v pořádku. Pak jsem ho nasledoval více a je jasné, že hájí zájmy ruSSka a mluví v jejich prospěch. Arogantně kritizuje EU, NATO, naši vládu atp.. Ale jak dojde na ruSSko, takřka nekritizuje, maximálně jen něco málo uzná.

  • George Alterr
   George Alterr Před 5 dny +1

   @Dan Nešněra Tykaní si nechte pro sobě rovné. Pokud vám přijde jméno George Alterr divné, je mi líto. Dostal jsem jej před více jak čtyřiceti lety od spoluhráčů v kapele a od té doby jej používám. Moc dobře vím, jaká tu byla totalita. Jako rocker jsem si s StB užil mnoho výslechů a ve dvou případech i bití a nucení ke spolupráci. Nebylo mi umožněno studovat vysokou školu, takže o totalitě vím své. Když nesouhlasíte s mým názorem, tak se nechovejte jako soudruzi za oné totality. Ty každého také nálepkovali, tak jak to děláte vy. A v jedné věci s vámi souhlasím. Vy opravdu nechápete, ale rovnou odsuzujete. Podle vás už čtyřicet let jsem fake a mám trollí profil od dob, kdy žádný internet a sociální sítě nebyly. Ale argument jste žádný nepředložil. Je to vaše vizitka, ne moje.

  • Dan Nešněra
   Dan Nešněra Před 6 dny

   Ty asi nevíš, jaká totalita tu byla, že? Jinak bys to nesrovnával. George Alterr? Proč k těm fake trollím profilům nepřidáte aspoň česká jména, aby to vypadalo reálněji? Nechápu..

 • Ladislav Žlebek
  Ladislav Žlebek Před 8 dny +25

  V socialismu jsme tyhle situaci zažívali a zhlíželi jsme všichni na západ na svobodu slova. Situace se obrátila západ našel argument proti čemu jsme bojovali udržet se u moci i sílou proti lidu.

 • Hana Reuss
  Hana Reuss Před 8 dny +24

  Pane Druláku, nedejte se, zůstaňte svůj a lid vám dá zapravdu, ne ta zběsilá smečka. Jsem s vámi.

 • Martin Dvorak
  Martin Dvorak Před 8 dny +163

  Pan Drulák je borec, lidi jako on Český stát potřebuje!!!

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 4 dny +1

   Na to mohu odpovědět jen otázkou TY HODNĚ NENÁVIDÍŠ TENTO STÁT VIĎ?

 • Mauky100
  Mauky100 Před 8 dny +47

  Takže říkat, co si myslím jako odborník na danou oblast, není dovoleno, i když je to naprosto v souladu se zákonem...Já už se nedivím, že na ministerstvech nejsou rozumně myslící odborníci, ale loajální nevzdělaní patolízalové, podle toho to taky nakonec dopadá, dej blbci moc, razítko a možnost kádrovat a vítejte před rokem 1989... Jakou asi budu mít pověst, když jako VŠ pedagog budu říkat něco jiného než zaměstnanec ministerstva zahraničí? My jsme se ocitli opět ve světě dvojí pravdy jako za komunistů? Pane Svobodo, to myslíte vážně???

  • Mr Cuboid
   Mr Cuboid Před 4 dny

   @Marcela Kralova Cynik ZloDoba

  • Marcela Kralova
   Marcela Kralova Před 7 dny +4

   No , asi to myslí vážně i když to je to pro normálního člověka nepochopitelné.To jeho příjmení k němu nesedí , měl by se přejmenovat , myslím si že by bylo z čeho vybírat .

 • Oto Sonet
  Oto Sonet Před 8 dny +47

  Přesně těmito mechanizmy vzniká stav, kdy se každá instituce nakonec naplní jen kýválky, kteří instituci přemění v jakousi "echo chamber", tedy prostor kde se jakýkoli výrok nadřízeného k němu vždy vrátí jako souhlasná ozvěna, protože každý hlas který neladí, je vytěsněn. Ideální stav pro to dělat chyby a nebýt schopen chyby korigovat.

 • Drahomír Fuksa
  Drahomír Fuksa Před 8 dny +22

  Pan Drulák je skvělý diplomat i skvělý člověk. Rád a s velkým zájmem si vždy vyslechnu jeho názory , které dle mého názoru jsou pravdivé !!! Naprostý kontrast všeho je "soudruh Lipavský " !!!!!A ten ŠNAIDAUF , tak to musí být opravdu "kousek" . Vážený pane DRULÁKU , držím vám palce , jako nikomu jinému , a přeji hodně sil v boji s debilitou.

 • trojan 1673
  trojan 1673 Před 8 dny +25

  Takže kdo platí toho pravdu hlasám. To vysvětluje lži všech médií a politiků 🤔

 • Jaroslav Nejedlý
  Jaroslav Nejedlý Před 8 dny +414

  Cyril Svoboda vlastně potvrdil že jsou dvojí pravdy,jestliže veřejně nelze mluvit svobodně.

  • Jaroslav Nejedlý
   Jaroslav Nejedlý Před 5 dny +3

   @aa v jediném souhlasím že právo na to má z pozice nadřízeného , jinak to kulhá na obě nohy a hlavně p.Drulák na pozici Svobody byl a co "neskor"bude🙂!!!

  • aa
   aa Před 5 dny

   Sloboda ja to, ze ja ako zamestnavatel mozem vyhodit zamestnanca, ktory nesplna moje poziadavky. Robim na pile a tiaz by som nezamestnaval pacienta, ktory by zatlkal klince do gulatiny a presviedcal ma o tom, ze takto sa mi lepsie bude pilit. Jeho sloboda je zatlkanie klincov, ale nech si ich zatlka do svojej gulatiny.

  • Petr Pavel
   Petr Pavel Před 7 dny +20

   Na plné pecky vše odkopal jak to s tou "demokracií" je.

 • Antonin Skara
  Antonin Skara Před 8 dny +22

  To je šílený.. Pane Druláku - držím vám palce ! nedejte se zlomit od těch různých nýmandů - když vidím Fischera a další, kteří byli prezentovány - tak ty tzv. narativy a podobná žvanění mají nulovou hodnotu.

 • Petr Kubista
  Petr Kubista Před 8 dny +25

  „Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, braň pravdu až do smrti, neboť pravda tě vysvobodí. “

 • Z Strongers Predators
  Z Strongers Predators Před 8 dny +38

  Dělají to proto, že si myslí jak jim jeden názor pomůže, když zastraší ty s druhým názorem. Přitom tak jen uspíší svůj konec. No jo státní úředníci nechápou jak konkurenční prostředí názorů dokáže uzdravit tu jejich nezpochybnitelnou naleštěnou myšlenku.

  • Marcela Kralova
   Marcela Kralova Před 7 dny +4

   A hned je člověk v obraze , hezky se odkopávají . Musíme si tím projít , abychom věděli , co to tu máme za elitu .

 • Jiri Sika
  Jiri Sika Před 8 dny +32

  Znašich představitelů u moci, pod vedením pana Fialy je mi lehce šoufl již od únorového vypnutí informačních webů. A ono to stále pokračuje. Vládě bych prominul neschopnost v řízení hospodářství, ale nemohu jí prominout tyhle totalitní manýry. Pak profesor Drulák má moji plnou podporu.

 • Jaromir Base
  Jaromir Base Před 8 dny +517

  Pane Drulák máte můj obdiv, že hledáte pravdu jaká je podstata věci. V našem prostoru je vždy utlačován ten, kdo říká pravdu. Zkušenosti máme dost z minulosti i nyní. Ze pan Svoboda je diplomat, ktery si to nechce pokazit s vládou proto se vykrucuje i když sám ví, kde je pravda. Dávám mu za to pětku.

  • M a
   M a Před 8 dny

   Jasne, ruskej nacku, tahni do ruska, nechceme tu spinu jako jsi ty

  • Daniel
   Daniel Před 8 dny +22

   Svoboda mi přišel celkem racionální asi už taky dostal vakcínu 🙄

  • Ad Ei
   Ad Ei Před 8 dny +38

   @Vanova Sona Cyril Svoboda je člen KDU ČSL 🤥🤔, tudíž sdílí názory pětikolky.🥴

  • Vanova Sona
   Vanova Sona Před 8 dny +31

   A trojku z chování

 • Jaromír Svatoš
  Jaromír Svatoš Před 8 dny +13

  Drulák je velice inteligentní jedinec s rozumným a reálným hodnocením faktů .
  Ohledně svého zaměstnaneckého poměru a vztahu k Min. zahraničí podal Drulák jasné a konkrétní vysvětlení a to zcela korektní formou .
  Svoboda kličkoval jako vždycky ve své kariéře .
  Na místo ministra zahraničí se v civilizovaných zemích jmenuje velice zkušený karierní
  / nikoliv karieristický / diplomat disponující rozsáhlými pracovními a co víc ,
  soukromě-přátelskými konexemi v mezinárodních kruzích politických , bankovních i vojenských , ku prospěchu svého státu .
  Je-li Česko vůbec civilizovanou zemí , právě i jen s ohledem na toho diletantského šášuru Lipavského v tak exponované pozici , tak to si zodpovězte každý sám .

 • karel gold
  karel gold Před 8 dny +26

  Takze kriticke mysleni je uz dnes trestne. Hrozna doba. Pan Drulak vyjadril vecne, vzdelane argument, zadne konspiracni teorie. I kdyz bych s nim treba nemusel souhlasit, tak musim respektovat jeho nazory protoze jsou zalozeny na faktickem vyzkumu. A o tom by mela byt vecna debata. Svet se bohuzel ubira smerem, ze kriticke mysleni as stava neprijatelnym. Zacalo to Covidem a ted to jen pokracuje.

 • Monika Broschová
  Monika Broschová Před 8 dny +31

  Po pádu komunismu byl Svoboda velkej aktivista a bojovník za svobodu, dneska je jen zaprodanec současného nedemokratického režimu pětikolky. Pamatuju si jeho plamenné projevy, když promlouval ke studentům v mojí škole. Po více než třiceti letech je to smutná změna.

 • Alča Jirásková
  Alča Jirásková Před 8 dny +12

  pan svoboda jako notář pracoval pro jednu starší paní, ta mu za jeho práci dala milion,ale pan svoboda chtěl její barák,jak to dopadlo nevím,ale snad se s tou paní i soudil,milion mu nestačil a bylo to asi před 25-30 lety,kdy milion měl větší hodnotu než dnes, už tenkrát byl dle své "činnosti" negativně posuzován!

 • Olga Svehlova
  Olga Svehlova Před 8 dny +77

  Pan profesor Drulák je báječný člověk!!

 • rokosan11
  rokosan11 Před 8 dny +62

  Hluboká úcta k Vám, pane Dezláku a opak k panu Svobodovi.

 • Roman Kania
  Roman Kania Před 8 dny +12

  pane Cyrile , hlavně že naše vláda se vyjadřuje ve všem ke všemu kcemu má mandát a povolení , svoboda slova je úžasná 🇨🇿🇨🇿🇨🇿 pan Drulák opět skvělé!!!!!a co to byly za hezké místa když nešly vidět jejich obličeje? nové destinace na dovolenou????🇨🇿 🇨🇿🇨🇿

 • Jiří Kocur
  Jiří Kocur Před 7 dny +10

  Dobrý den
  Díky takovým lidem jako je Svoboda jsme tam kde jsme , u lidovce mne to nepřekvapuje . Pane Druláku velmi si Vás vážim za odvahu , dlouho sleduji názory , které prezentujete .

 • Pavel Hošek
  Pavel Hošek Před 8 dny +419

  Pane profesore jsou to pouze loutky. Vy ne. Smekám před Vámi.

  • ubalen3j
   ubalen3j Před 4 dny

   Deepstate!

  • Jakub Šmíd
   Jakub Šmíd Před 7 dny

   no mě připadá, že loutka je Drulák..a to loutka vedená z ruSSka... vždyť mu ty jeho predikce vůbec nevychátej... zdá se být diletantem nebo kolaborantem...

  • ukzuz ruzyne-vratnice
   ukzuz ruzyne-vratnice Před 7 dny

   @Marcela Kralova Nejvyší SOVĚT a politbiro rudých KOMISAŘů EUro-SOJUZu je jen lotkou BRUSELského PROTEKTORátu NATO (USarmy)

  • Marcela Kralova
   Marcela Kralova Před 7 dny +6

   Které plní příkazy EU.

 • Anicka Sokolova
  Anicka Sokolova Před 7 dny +10

  Pana profesora Druláka si velmi vážím, slyšela jsem několik rozhovoru. Mohu doporučit rádio Universum, kde je s ním také veden rozhovor.

 • Jarka Rysová
  Jarka Rysová Před 8 dny +9

  Rozhořčení pracovníci republiky, horníci, dělníci a pracující inteligence požadují přísné potrestání tohoto exponenta temných sil, ztroskotance a zaprodanci. Republiku si rozvracet nedáme. Rys Jiří

 • jedemhorekolem
  jedemhorekolem Před 8 dny +20

  Pán Dudák ! Držím palce 😎 jste profík.

 • Marcel Nágl
  Marcel Nágl Před 7 dny +7

  Držím panu profesoru Drulákovi palce s nadějí, že se v brzké době lidé probudí a budeme schopni se současným režimem vypořádat, skončí tyto hony na čarodějnice.

 • Miloslav Pátek
  Miloslav Pátek Před 8 dny +342

  Panu profesoru Drulákovi není tahle dosazená vláda Rychetským na pokyn USA odvahou ani po špičky palců u nohou. Pana profesora bych rád jednou viděl ve vládě. Jednoho profesora znáte velice dobře. U mě je to ale profesor školy škodičů, školy lží, školy podlézání, školy pohrdání...

  • roman svehla
   roman svehla Před 4 dny

   @Tomáš Holek ., vláda vzniklá podvodem za účasti komunisty Rychetského na pokyn ussa.

  • Tomáš Holek
   Tomáš Holek Před 4 dny

   SOUDRUHU Pátku, vláda vznikla na základ voleb. Ted už to není jako za vaší vlády, kdy vláda u nás vznikala na pokyn Moskvy

  • Matouš Červenka
   Matouš Červenka Před 7 dny +1

   Co ma vlada spolecneho s Rychetskym? Slozeni parlamentu a tedy i vlady by bylo uplne stejne, i kdyby platil stary volebni zakon. Strasny, jak hloupi lide mezi nami ziji...

  • P P
   P P Před 7 dny +18

   Souhlasím Lidičky běžte volit a konec 5kolky s fialkou a MPA

 • Soňa
  Soňa Před 8 dny +14

  To je nehoráznost. Mám odlišný názor, tak budu propuštěn ze zaměstnání? Potlačuje se tu svobodu slova, meze pravomoci nejsou žádné a ekonomiku ovládá několik vyvolených. Pokud se nepletu, to jsou znaky totalitního režimu. Pokud se národ nezmátoří, budeme smět, jen chodit do zaměstnání a z daní živit novodobé otrokáře.

 • Michal Novotný
  Michal Novotný Před 7 dny +7

  Neuvěřitelné. Nikdy bych si ještě před pár lety nepomyslel, že zaziju něco, co tak brutálně připomíná normalizační sedmdesata léta...
  Vytykaci dopisy za názory....bože 🤯

 • Lucie Hasoňová
  Lucie Hasoňová Před 7 dny +8

  pan prof. Drulák je odvážný a moudrý muž, říkat dnes pravdu je evidentně velmi nevhodné... má velkou podporu mnoha lidí a děkujeme mu za to, že nemlčí! A že na univerzitách si každý může říkat co chce? to je lež... všude je teď cenzura a totalita v masce demokracie nás tu zahalila. Díky odvážným lidem jako je pan profesor.

 • Martin MarK
  Martin MarK Před 8 dny +8

  Šialená doba, keď o slobode prejavu a pravde opäť rozhodujú politici. Pán Drulák, držte sa!

 • Juraj Šoltés
  Juraj Šoltés Před 8 dny +652

  Pan Svoboda se projevil zcela jednoznačně, jako správný lidovec. Profesor Drulák mluví nejen ke svým studentům, ale i tisícům občanů této země a proto jej nemohou soudit a dehonestovat. Jen tak dál pane Druláku. 👍👍👍👍

  • Stanislav VACULÍK
   Stanislav VACULÍK Před 2 dny

   @Videa zbrojních sil Ukrajiny Je předčasné soudit kdy a jak denacifikační operace Ruských a spojeneckých armád, na Ukrajině skončí,
   ale už dávno je jasné, že jsou to právě UKROFAŠISTI, kdo ohrožují celosvětový mír a pokoj !!!
   "Z" - A M E N - "Z"

  • VM K
   VM K Před 3 dny

   @Jožka John pane john co babička říkala vám je svědectví z druhé ruky či lépe řečeno z druhé pusy a to u soudu nemá hodnotu.

  • JIndra Šrůt
   JIndra Šrůt Před 3 dny +2

   To nešlo lépe napsat, přesně tak

  • Videa zbrojních sil Ukrajiny
   Videa zbrojních sil Ukrajiny Před 3 dny

   Na svůj CHclip kanál přidávám zajímavá a overena videa z Ukrajiny 🇺🇦 🇺🇦

  • Mr Cuboid
   Mr Cuboid Před 3 dny +2

   Kdyby byla plnná informovanost občanů a vedla se řádná diskuze, vzniklo by totiž dilema: "Stojíme na správne straně v konfliktu na Ukrajině?"
   A tak je to se vším co tu bylo. Občané naší republiky si totiž už dávno nevládnou, pokud někdy vůbec.

 • jan ziki
  jan ziki Před 8 dny +11

  demokracie je nebo není? už jsem na pochybách 🙏🤷 Fiala o proruskych švabech by tím pádem už musel sedět!! Pane Druhák hlavně se nedejte, držím palce

 • Hana Reuss
  Hana Reuss Před 8 dny +18

  Pane Svobodo co to s prominutím tady melete? Na vysokých školách říkat pravdu a nejen do médií ,LHÁT.No tak to jsem ještě nikdy neslyšela. Za toto by jste se měl totálně stydět. Ještě bych možná pochopila, ale neodpustila, že jste navedený.

 • Václav Oslík
  Václav Oslík Před 8 dny +7

  A je to tady!Pokud máš jiný názor,než jaký chceme,aby jsi měl,jsi špatný.To je hrozný,čeho jsem se dožil.Je to horší,nežm za socíku.Pane Drulák,držte se a fandím vám!

 • Netify
  Netify Před 8 dny +15

  Hraniční výroky, vystupuje nevhodně, šíření konspiračních narativů, nekorektní vyjadřování, zavádějící zobecňování.... jinými slovy říká pravdu a to je samozřejmě v rozporu s oficiální lživou propagandou.

  • Netify
   Netify Před 8 dny +3

   ​@P B239 Lež není schopná fakticky argumentovat proti pravdě, tak hledá nástroje jako nálepkování, cenzuru, očerňování, zastrašování, perzekuci apod. Pokud Drulák nemluví pravdu, není nic snazšího, než přijít s faktickými argumenty, které to dokazují. Ale ty jaksi nejsou, proč asi?

 • Roman Hradecký
  Roman Hradecký Před 8 dny +275

  Vracíme se zpět před rok 1989, tak to prostě je. Co tak hrozného bylo vyřčeno, že to nesmíme slyšet?

  • Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea Před 2 dny

   @Che Guevara Ale ty patříš k nim, když nevíš, že na všem se musí pracovat.

  • Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea Před 2 dny

   @Ne Gdo V r 1939 zde byli pouze fašistčtí Němci a Rusy k okupaci Evropy nepotřebovali. A sami tvrdili, že chtějí životní prostor pouze pro Němce.

  • Che Guevara
   Che Guevara Před 4 dny

   @Zlatá Orchidea Byl to opravdu ráj. A proč se odcinkal? Protože jsou lidi blbý.

  • Ne Gdo
   Ne Gdo Před 5 dny +1

   @Zlatá Orchidea Mas pravdu prave vtedy Rusi spolu s partnerom zacali druhu svetovu vojnu.
   Cau zlata zila

  • Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea Před 5 dny +1

   @ladislav havranek Staří na léta před r 1989 rádi vzpomínají, ale mladí nevědí, zda se vzpomíná jen doba mládí. Nebo to byl opravdu ráj, ale proč se odcinkal klíčemi ?

 • Lucy St.
  Lucy St. Před 7 dny +10

  To je prostě šílené ta vládní demagogie. Premiér Fiala nám občanům radí, že máme v nadcházejících volbách volit demokracii a ne populismus. Marně přemýšlím, o jaké demokracii to mluví.

 • Milan Capík
  Milan Capík Před 8 dny +12

  "Páči" sa mi predstava modernej "demokracie", môžeš slobodne šíriť "pravdu" toho kto ťa platí. Super, podobný názor mal aj fašisticky režim B. Mussoliniho. Zapáčil sa aj Hitlerovi, ktorého obdivovali aj mnohé americké elity.

 • Jarmila Nemeckova
  Jarmila Nemeckova Před 8 dny +10

  Pan Drulák je skvělý, ti co ho chtějí umlčet mu nesahají ani po kotníky.

 • Já H.
  Já H. Před 8 dny +5

  Nejlepší obrana pravdy a vyřešení konspirací je svoboda slova. Kdyby někdo opakovaně řikal nepravdu, tak se sám znemožní (ale musí mu to někdo dokázat). Každá cenzura nebo nálepkování do agentů je nevěrohodné.

 • Petr Pavel
  Petr Pavel Před 8 dny +7

  "Bratr" Svoboda praví ; Huse, Jane, proboha mlč, platí tě církev, na vlastní názor není prostor... 🍺😊Tak, tak, soudruzi, to je nostalgie na léta ČSSR.
  Sice totalita, ale rozvoj, nikoli likvidace národa.

 • Steinway
  Steinway Před 8 dny +5

  Pane Drulák, říkáte pravdu a to se současné totalitní vládě nelíbí protože kvakaji co jim Brusel a Washington nařídíl. Považuji vás za hrdinu.

 • Vojtech Rozehnal
  Vojtech Rozehnal Před 8 dny +5

  Kdo řekne pravdu, na což má každý právo, tak vlastně jedná nevhodné, tak toto je nás system

 • Stanislav Reif
  Stanislav Reif Před 8 dny +6

  Tímto vládní slepenec nám všem jasně sdělil, máme páky, jak každého nepohodlného umlčet.
  A p.Svoboda se rovněž stal tímto zaprodaným nástrojem.

 • Petr Kučera
  Petr Kučera Před 8 dny +12

  Nikdy, nikdo v novodobe historii neskodil teto zemi jako stavajici vlada a lidi na ni napojeni. Naprosto primo a umyslne skodi lidem a teto zemi. Obzvlast STAN a Pirati, to je extra ksindl.

  • Jarka Lhotská
   Jarka Lhotská  Před 3 dny

   Nezapomínejme na ODS , ta to všechno řídí.

 • Petr Vavřička
  Petr Vavřička Před 7 dny +5

  Pan profesor Drulák má právo na svůj názor a já s ním i s jeho názorem plně souhlasím

 • Zdenek Skop
  Zdenek Skop Před 8 dny +6

  Jestli ten problém nebude v tom, že "naše" vláda není demokratická. Ale profašistická, totalitní.

 • Ľudmila Lorková
  Ľudmila Lorková Před 7 dny +5

  Pan Prof. Drulák řekl, co už všichni dobře víme a hlavně zažíváme. Nechápu, že v demokracii nemůžete říkat svobodně názory, které jsou zjevné. Myslím, že by se vládě líbilo, abychom se chovali tak , jak to po nás vyžadovali za totality. V tom případě už u nás není demokracie, ale opět totalita! 🤐

 • standa vodinský
  standa vodinský Před 8 dny +244

  Jak bych to jenom řekl .... Karle Kryle - " Už zase ryjeme držkou v zemi....."😎

  • Dana Hauptmannova
   Dana Hauptmannova Před 8 dny +3

   Standa👌👍💯💯💯💖

  • Miroslav Dusin
   Miroslav Dusin Před 8 dny

   Rusáci zase útočí a jejich trojští koně jako PD také. S tím Krylem jste totálně mimo, ještě, že to už nemůže slyšet.

 • Peter Sevcik
  Peter Sevcik Před 8 dny +70

  Pán Drulák je hrdina!!! Držím palce.👍👍👍👍

 • Jozef Beleš
  Jozef Beleš Před 7 dny +9

  Pan profesor Drulak je vynikajuci a mudry clovek a ma pravdu drzim palce.

 • Petr Nešpor
  Petr Nešpor Před 8 dny +10

  Proč se k tomuto má vyjadřovat pan "nikdo" Svoboda ? Koho zajímá, co si myslí tento zprofanovaný politik ? Pravda je snad jedna. I když dnes se za pravdu zase trpí ! Naštěstí se za profesora Druláka postavili velmi dobří právníci ! Takže se nakonec uvidí, kdo z koho :D .

 • Ludmila Böhmová
  Ludmila Böhmová Před 8 dny +6

  Jsem ráda, že i v této těžké době jsou v české zemi lidé, kteří se nebojí ukázat vládě a všem občanům jiný pohled na válečný konflikt UK x Rusko, navíc podložený fakty.
  Lidé, buďte ostražití,
  zesilují vládní nástroje totality!
  Děkuji pane profesore Druláku.

 • Schleich Jessie
  Schleich Jessie Před 7 dny +4

  Pravda nemá datum expirace a jednou se odhalí. Přeji si dožit dne kdy ty, co dnes vědomě říkají lži, budou muset veřejně uznat, že jsou lháři.

 • john mouzes
  john mouzes Před 8 dny +4

  Pan Drulák je inteligentní člověk, který jen říká dnes tak nepopulární pravdu. Narozdíl od toho zrádce a člena Aspen institutu Svobody.

 • Darja Hubackova
  Darja Hubackova Před 7 dny +4

  Bravo, pane Druláku, tak jasně říkat názory bez všech těch ideologických keců a signálů je balzám na duši.👍👍

 • Jiřina Růžičková
  Jiřina Růžičková Před 8 dny +12

  Oni chtějí mluvit něco o korektnosti? A co dělají oni...zavádějící informace dělají hlavně ve zprávách. Si myslí že jsme nějací idioti. Pane Drulák 👋👌

  • Vojrid proc
   Vojrid proc Před 8 dny

   Já si taky myslím, že jste idioti.

 • Antonin Korynta
  Antonin Korynta Před 8 dny +345

  Soudruh Svoboda nezklamal. Připomíná me Chytrou horakyni. Samozřejmě že profesor Drulak má absolutní pravdu. Jsme znovu v totalitě o tom není pochyb.

  • Dan Nešněra
   Dan Nešněra Před 6 dny

   V nazi totalitě je tak max ruSSko. My tu totalitu nemáme.

  • Petr Z
   Petr Z Před 7 dny +10

   Soudruh Svoboda byl, je a bude jen soudruh v plném slova významu.

 • Josef Vaculík
  Josef Vaculík Před 8 dny +4

  Bravo.Tleskám panu Drulákovi. Jaká úleva slyšet normálnost a realitu. Ti nadřízení se chovají jako v padesátých letech a nebo ve středověku v církvi. Chudáci

 • Petr Kadlec
  Petr Kadlec Před 7 dny +5

  Držím panu Drulákovi palce a dávám mu zcela za pravdu.

 • Tomáš Minárik
  Tomáš Minárik Před 3 dny +3

  Vážím si pana Druláka, ze říká věci, jak opravdu jsou. A že hájí svobodu slova, v tomto zločineckém systému. Brzy tento systém padne!!!!!

 • I Tothova
  I Tothova Před 8 dny +6

  Držím palce prof.Drulákovi.

 • Jája Pája
  Jája Pája Před 8 dny +287

  Děs a hrůza. Co to vlastně ten Svoboda říká? Kam míří ? Lži, podvody a jediný správný názor má být nástrojem k ovládání myšlení lidí. Demokracie by měla stát na dialogu. Nikoliv na diktatuře ministerstva.

  • VM K
   VM K Před 3 dny +1

   @Jája Pája Jajo Pájo a závěr je ten. Naši politici vyrůstali v tomto systému a ve školách k tomu byli vedeni tak jak mohou vědět že jsou i jiné názory či dokonce pravdy než ty jejich. To si budeme aspoň ještě jednu generaci počkat než tento zlořád vymizí. Starého psa opravdu novým kouskům nenaučíte.

  • VM K
   VM K Před 3 dny

   @Jája Pája Jajo Pájo co se divíte Asi jste ještě uplně nevyrostla z dětských střevíčků. Že se může říkat pravda jen ta uznávaná a žádná jiná je pozůstatek z dob vlády jedné správné strany a to byla strana komunistická měla sídlo v Kremlu a pobočky v různých zemích i u nás v Praze byla zřízená. Instrukce z Kremlu přebíral tajemník UV KSČ a také ručil za jejich plnění. Tato pobočka měla i dosazeného prezidenta něco jako ozdoba nic víc neměl ani nikdy první dámu. Nikdo oni nikdy nic neslyšel ani ji neviděl. To bylo asi podle kremelského vzoru. Tam jsme taky o nějaké první dámě nic nevěděli A nebo u soidruhů byli ve vládě jen vdovci. I to je možné. Nevím. Nikdy jsem k nim nepatřil tak jsem se jich nemohl zeptat jak to se ženami mají.

  • Datan Fofrić
   Datan Fofrić Před 4 dny

   @John Town Jo, logika dnešních dnů. Ovšem RT je přece totalitní médium podporující diktátora. A my jsme přece ti Dušínové, co mají plný tlamy demokracie, ne?😂😂😂

  • John Town
   John Town Před 4 dny

   Nevím, na které planetě žijete, vy brouci pytlíci, ale na téhle pokud vím, nemůžeš reprezentovat svého zaměstnavatele jinak, než se mu to líbí. Tečka. Dovedete si představit, kdybyste jako zaměstnanec RussiaToday, RT, začali říkat, že speciální vojenská operace je nesmysl? Hahaha, to by byl jinej mazec, vy demokrati. Říkám tenhle extremní příklad, aby to pochopili i ti pomalejší:) Pokud máš jiné vize než tvůj zaměstnavatel, nic ti nebrání změnit zaměstnavatele a krásně se pak vypovídávat kdekoliv do aleluja. Odjakživa platilo a bude platit, že pokud budeš říkat věci, které jsou proti pozici zaměstnavatele, tak prostě letíš, zdarec, šmitec. Nevím, co na tom zdejší intelektuální smetánka nechápe 🤔

  • SixMillionSilencedAccounts ByAntiFreeSpeechYewTube
   SixMillionSilencedAccounts ByAntiFreeSpeechYewTube Před 5 dny +6

   Doporučuju znovu si pustit to, co soudruh Svoboda řekl na konci. Prakticky říká, že buď bude držet hubu a nebo tam nebude pracovat. To mi zní jako vyhrožování a omezení svobody slova ZE STRANY STÁTU.

 • Milan Sedláček
  Milan Sedláček Před 8 dny +15

  Pane Druláku děkuji vám za vaší upřímnost. Takže jsme zpátky před rokem 89. Kdy začne zatýkání a koncentráky? Ať žije revoluce.

  • Vojrid proc
   Vojrid proc Před 8 dny

   Zatýkání a koncentráky najdeš v Rusku. Jdi jim tam přednášet o svobodě slova a oni tě už nasměrují.

 • Frenky 6
  Frenky 6 Před 8 dny +7

  V praxi to teda znamená,že sa nemá hovoriť pravda (o ktorej aj tak všetci vedia) ale to čo si myslí tvoj šéf.

 • Myslící Křesťan
  Myslící Křesťan Před 8 dny +7

  Svoboda na mě působil vždy jako chronicky nerozumný člověk. Nijak se nezměnil....

 • J H
  J H Před 6 dny +4

  A máme tu opět totalitu, s tím rozdílem, že pan Drulák na rozdíl od té předchozí neskončí jako topič. A Cyril Svoboda, nic překvapujícího.

 • Milada Kubova
  Milada Kubova Před 8 dny +457

  Pana profesora si nesmírně vážím. Jsme zpět v totalitě. Nemám slov, pravda podložená fakty už se nesmí vyslovit. Kde to jsme? Za nějakou dobu bude zapovězen jiný názor i na těch univerzitách a školách.Pak se nedivte milá vládo, že budete mít plná náměstí....

  • francouz francouz
   francouz francouz Před 7 dny

   Drulákova pravda je podložena pouze jeho deformovanými názory. Rozhodně ne fakty.

  • Marcela Kralova
   Marcela Kralova Před 7 dny +4

   Přesně tak.

  • Tomáš Jasný
   Tomáš Jasný Před 8 dny +1

   ... je to spíše návrat do roku 1415 ...
   ... umístění na mediální pranýř, možné uvalení klatby a hrozí i vyobcování z akademických kruhů ...
   ... a k tomu stačila pouhá úvaha o tom, že sankce mohou poškodit nás víc než Kreml ...
   ... návratem do 50. let už zaváněl i apartheid proti zdravým občanům, který segregoval a omezoval občany, kteří měli nedůvěru k experimentální "zázračné vodičce," která prý dle specializovaných profesorů v budoucnu může v těle napáchat nevratná poškození ...
   ... 32 let budovaný "Augiášův chlív" začíná otevírat 32 let budovanou "Pandořinu skříňku" ... !
   🤔🙄😡

  • Jan Rozsíval
   Jan Rozsíval Před 8 dny +19

   Pan Svoboda, vlastně téměř neodpověděl.Jeho reakce byla v úrovních politika a bývalého ministra.Asi z toho má malou domů....

 • Myslící Křesťan
  Myslící Křesťan Před 8 dny +6

  Tak jsme se dozvěděli, že vlastně nesmíme říkat co si myslíme