Tap to unmute

Drulák: Vláda se pokouší umlčovat každý hlas o Ukrajině, který říká něco jiného než ona

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 16. 09. 2022
 • Vláda v čele se současným vedením ministerstva zahraničí se snaží umlčet každý hlas, který říká něco jiného. Taková slova ve vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS vyřkl diplomat a bývalý náměstek na resortu zahraničních věcí Petr Drulák. Ten aktuálně kvůli svým výrokům čelí hrozbě vyhazovu z Ústavu mezinárodních vztahů (ÚMV). Exministr zahraničí Cyril Svoboda (KDU-ČSL) řekl, že Drulák má právo na svobodu slova, ale měl by ji raději uplatnit například na univerzitní půdě. Celý článek ZDE: cnn.iprima.cz/drulak-vlada-se...
  Přihlaste se k odběru novinek našeho zpravodajského portálu CNNPrima.cz a buďte neustále v obraze. Denně vám přes 200 reportérů a redaktorů přináší ty nejdůležitější a nejzajímavější zprávy z domova i ze zahraničí.
  ✉️ cnn.iprima.cz/newsletter
  📲 Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích:
  Facebook: cnnprima
  Instagram: cnnprima
  Twitter: cnnprima
  💻 Navštivte web CNN Prima NEWS na cnnprima.cz
  🥇 Videa, která musíte vidět:
  ⚠️ chclip.net/video/0BmRfTKVKAc/video.html
  🦠 chclip.net/video/Q5mJNGuAgrU/video.html

Komentáře • 1 932

 • Jaroslav Nejedlý
  Jaroslav Nejedlý Před 2 měsíci +452

  Cyril Svoboda vlastně potvrdil že jsou dvojí pravdy,jestliže veřejně nelze mluvit svobodně.

  • Dagmar Mikolášková
   Dagmar Mikolášková Před měsícem

   svoboda je dezinformátor!!!

  • Jaroslav Nejedlý
   Jaroslav Nejedlý Před 2 měsíci +3

   @aa v jediném souhlasím že právo na to má z pozice nadřízeného , jinak to kulhá na obě nohy a hlavně p.Drulák na pozici Svobody byl a co "neskor"bude🙂!!!

  • aa
   aa Před 2 měsíci

   Sloboda ja to, ze ja ako zamestnavatel mozem vyhodit zamestnanca, ktory nesplna moje poziadavky. Robim na pile a tiaz by som nezamestnaval pacienta, ktory by zatlkal klince do gulatiny a presviedcal ma o tom, ze takto sa mi lepsie bude pilit. Jeho sloboda je zatlkanie klincov, ale nech si ich zatlka do svojej gulatiny.

  • Petr Pavel
   Petr Pavel Před 2 měsíci +21

   Na plné pecky vše odkopal jak to s tou "demokracií" je.

 • Mira Jelinek
  Mira Jelinek Před 2 měsíci +128

  Lituji pana Drulaka, ze musí vést diskuzi s lidmi, jako je pani moderátorka a oponent. Normálně by to jistě neměl zapotřebí a věnoval se konverzaci s inteligentními lidmi. Má můj obdiv za pevné nervy.

 • Tachometr
  Tachometr Před 2 měsíci +663

  Takže svoboda slova může bejt jen někde a podle někoho, kdo zrovna je někym manipulovanej, je mi z týdle doby na blití!!! 🤮

  • Tachometr
   Tachometr Před 2 měsíci +1

   @Jiří Fajkus A víš, že jo! Hele, máš recht! 🍺🥂

  • Jiří Fajkus
   Jiří Fajkus Před 2 měsíci +1

   Ser na to a pojď na panáka. Aspoň sa poblujem z nečeho dobrého!

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 2 měsíci

   Milí tachometře, demoktacie a svoboda i slova i ideje je dobrá a správná věc, ale pokud si vspomeneš jsou tyto hodnoty i jeho slabynou které rády zneužívají ideolgie pomocí svých tvůrců a stoupenců kteří jim nefandí, posledními nejvíznamějšími byly MUSSOLINI(italský fašismus), HITLER(německý nacismus) a po nich jejich zástupy pohrobků (myslet si že jsme tyto negativní ideologie a jejich stoupence, vymítili ve čtyřicátém patém dvacátého století je přinejmenším naivní, stejně tak jako je naivní myslet si že ani jedna z nich nikdy nebyla a ani nyní v současném russku to je smrtelný omyl, obraz současného russka a tehdejšího meziválečného Německa se překrytím dokonale shoduje a nevidí to jen zaslepený !!!)
   Pokud jsi inteligentní pak můj názor příjmeš a necháš ho bez odpovědi, ale pokud jsi jen laik a co hůř prokremelský troll pak je mi jasné že se semnou budeš přít a tvůj slovník vůči mě samí hnůj. Tak jak se projevíš 🤔❓

  • Youtube Youtube
   Youtube Youtube Před 2 měsíci +5

   JAKÝ DOBY??? Jde o ty co jsou u koryt, doba za nic nemůže! Pomalu se nám tu vkrádá očividně totalita opět....

  • mutemathmancz
   mutemathmancz Před 2 měsíci +10

   Mě je na blití z Fialy a spol, kteří z téhle republiky dělají Palermo 80 let.

 • Jozef Tkáč
  Jozef Tkáč Před 2 měsíci +549

  Držím palce Prof. Drulakovi, sledujem jeho komentáre a vidím, že má triezvy pohľad na vec a to mnohým teraz pri moci vadí, lebo oni nevedia nič iné len papagajovat, čo hlupák povie. No a C. Svoboda, na to jeho vystúpenie každý normálny nemôže ani slušne reagovať. Takže škoda slov. Je vidieť, že mnohých hore zdravý rozum opustil, keď ho náhodou niekedy mali.

  • radomir sedlacek
   radomir sedlacek Před 2 měsíci +6

   Kéž by sme mali takého Drulaka na Slovensku.

  • Marie K.
   Marie K. Před 2 měsíci +8

   Pan Drulák získal mnoho sympatizantů, doufám, že už i mladí lidé začnou chápat, co to byla normalizace a jak probíhalo křivení charakterů. Ale lidé poznají, kdo mluví pravdu, a kdo se chce jen zalíbit a kopnout si do domnělé oběti. Zábavná je ta porucha zvuku, kdy nesmělo zaznít ani slovo syn, ani jméno dotyčného synka

  • Vladimír Huneš
   Vladimír Huneš Před 2 měsíci

   Pravda pana profesora Druláka je pravdou objektivní, kdežto pravda vládnoucího mainstreamu, jehož součástí je i MZV, je pravdou ideologickou, propagandistickou a tedy pro český národ záškodnickou, dezinformační.

  • Hynek Stodůlka
   Hynek Stodůlka Před 2 měsíci +14

   Škoda, že nekandiduje na prezidenta republiky. Myslím si, že by byl neřešitelným oříškem pro takové demokraty, jako je třeba Fischer.

  • Alena Chalupová
   Alena Chalupová Před 2 měsíci +8

   Paní VOLFOVA prosím artikulujte není vám rozumět. Děkuji,

 • Martin Szpuk
  Martin Szpuk Před 2 měsíci +500

  Pan Drulák je skvělej. A držím mu palce. Svoboda alespon rekl na rovinu, že nějaká svoboda slova neexistuje.

  • Jan VOKURKA
   Jan VOKURKA Před 5 dny

   @John Town aha zase nějaký “demokrat” a “ lepší člověk” s tou číšnicí jste si truhlíku dosti naběhl. Srovnáváte Ústav s hospodou to vcelku jde, ale pozor píšete -“Majitel hospody se může na nějakou demokracii vykašlat” . Vidíte jak jste se odkryl, ano podle vás a vám podobných je demokracie to co prezentujete vy a když má někdo jiný názor, tak to není demokracie, na takovou vy kašlete. To je jako bych slyšel “demokraty” střihu Pekarové, Němcové, Fiala je trochu decentnějši, ale stejný typ “demokrata”. Na vás sedí co řekl Karel Kryl o “demokratech”. Vidíte jak je pravdivé ono” Po ovoci poznáte je”.

  • Jan VOKURKA
   Jan VOKURKA Před 2 měsíci +1

   @Miroslav Dusin jaký osobní útok? Vy říkáte, že byste nechtěl v ústavu veš.

  • Miroslav Dusin
   Miroslav Dusin Před 2 měsíci

   @Jan VOKURKA Jiné argumenty než osobní útoky nemáte?

  • Jan VOKURKA
   Jan VOKURKA Před 2 měsíci +1

   @Miroslav Dusin v jakém ústavu se léčíte?

  • John Town
   John Town Před 2 měsíci

   @Jožka John Když řeknete takovou věc bez jakéhokoliv argumentu, tak vypadáte jako pako. To jen, ať víte do budoucna. Jinak Mirek má samozřejmě pravdu a většina lidí tady je bohužel asi příliš hloupá, aby to pochopili. Já to zkusím přeformulovat, aby to pochopili i ti pomalejší.
   Zaměstnanec se musí chovat tak, aby to nebylo v rozporu s jeho zaměstnavatelem. Jinak prostě letí. Tečka. Toto nemá nic společného s demokracijí. Tu sem může plést jenom vymaštěné pako. Každý zaměstnavatel má právo si vybrat, koho zaměstnává. Pokud zaměstnanec začne vyhlašovat věci, kterou jdou proti postojům jeho zaměstnavatele, tak se potom nemůže v žádném případě divit, že ho za to jeho zaměstnavatel vyhodí, natož pokud ho pouze upozorní. Je to jako kdyby číšnice začala na svém facebooku sdílet příspěvky o škodlivosti alkoholu a nabádat k abstinenci. Ten majitel hospody se vám na nějakou demokracii může vykašlat. Takovou blechu v kožichu, jak to Mirek trefně nazval, prostě tolerovat nebude. Hotovo 20. Kdo tohle nechápe, tak má nějakej duševní problém asi. Zdrastvujte soudruzi.

 • Ka Pr
  Ka Pr Před 2 měsíci +280

  Pane Druláku,držte se,pravda a rozum doufám zvítězí.Dnes svoboda slova u nás není.

  • Mr Cuboid
   Mr Cuboid Před 2 měsíci

   Kdyby byla plnná informovanost občanů a vedla se řádná diskuze, vzniklo by totiž dilema: "Stojíme na správne straně v konfliktu na Ukrajině?"
   A tak je to se vším co tu bylo. Občané naší republiky si totiž už dávno nevládnou, pokud někdy vůbec.

 • pawel cichy
  pawel cichy Před 2 měsíci +172

  Pan profesor Drulak, máte u mna respekt, a treba tu sialenu dobu vydrzat.

  • Miloš Svatoš
   Miloš Svatoš Před 2 měsíci

   Prdlajs vydržet. Je potřeba vykopat od koryt ten dobytek. Prdlajs doufat, ale zatnout pěsti a jít se bít. Lidí nebuďte zbabělci, seberte se!!!

 • Miloslav Pátek
  Miloslav Pátek Před 2 měsíci +375

  Panu profesoru Drulákovi není tahle dosazená vláda Rychetským na pokyn USA odvahou ani po špičky palců u nohou. Pana profesora bych rád jednou viděl ve vládě. Jednoho profesora znáte velice dobře. U mě je to ale profesor školy škodičů, školy lží, školy podlézání, školy pohrdání...

  • Miloslav Pátek
   Miloslav Pátek Před 10 dny

   @Tomáš Holek Kdyby se nespolčili, tak se tam max. dostane ODS. Tyhle proškolený parchanti jak položit naše národní hospodářství pro závislost na USA, podporovaný ČT a skoro každým MÉDIEM...
   Nebo to tak není?
   Jestli to trochu sledujete, tak drží celá ta banda basu.
   Ani jeden člen vlády nepracuje pro vlastní voliče.
   Tak mi ukažte, že žijeme lépe s touto vládou. Lépe a radostněji, vy komsomolci.
   A nesvádějte to na Putina.
   My s Ruskem neválčíme.
   Jestli vláda, tak ať munici kupuje za svoje a né, aby granáty na smrt kupovala poslední babička z Horní Dolní za nejdražší energie v Evropě.

  • roman svehla
   roman svehla Před 2 měsíci

   @Tomáš Holek ., vláda vzniklá podvodem za účasti komunisty Rychetského na pokyn ussa.

  • Tomáš Holek
   Tomáš Holek Před 2 měsíci

   SOUDRUHU Pátku, vláda vznikla na základ voleb. Ted už to není jako za vaší vlády, kdy vláda u nás vznikala na pokyn Moskvy

  • Matouš Červenka
   Matouš Červenka Před 2 měsíci +1

   Co ma vlada spolecneho s Rychetskym? Slozeni parlamentu a tedy i vlady by bylo uplne stejne, i kdyby platil stary volebni zakon. Strasny, jak hloupi lide mezi nami ziji...

  • P P
   P P Před 2 měsíci +19

   Souhlasím Lidičky běžte volit a konec 5kolky s fialkou a MPA

 • Silent boy
  Silent boy Před 2 měsíci +91

  "Kdo nejde s námi, jde proti nám." Tím se řídí současná vládní pětikoalice. Nejsem žádný fanoušek Putina a jeho režimu, ale prof. Drulák podle mě neřekl nic, za co by měl být lustrován a kritizován.
  Názor Cyrila, že svoboda slova je zaručena pouze na akademické půdě, to je šílené. Takže jinde svoboda slova možná není? To jsme to dopracovali...

 • Peter Kazimir
  Peter Kazimir Před 2 měsíci +538

  Pán Drulák ste úžasný človek.Veľmi Vám držím palce a som rád že nieste zapredaný a hovoríte svoj názor 👍👍👍

  • Vítězslav Stýskala
   Vítězslav Stýskala Před 2 měsíci

   Opr. Z protekce.

  • Vítězslav Stýskala
   Vítězslav Stýskala Před 2 měsíci +5

   Svoboda se shodil i jako bývalý ministr zahraničí. Je vidět, že tam byl jen z projekce.

  • Irina Obrman
   Irina Obrman Před 2 měsíci +6

   Což se nedá říct o panu Svobodovi...

  • Peter Kazimir
   Peter Kazimir Před 2 měsíci +10

   @eM the🎯 Presne tak Marečku =).To je radosť počúvať.Klobúk dole a velký rešpekt pred ním 🙂

  • eM the🎯
   eM the🎯 Před 2 měsíci +28

   uzasny je este slabe prirovnanie, on je rozumovy aj recnicky genius :)

 • Jozef Meszaros
  Jozef Meszaros Před 2 měsíci +241

  Loutkové vládě se nelíbí že někdo lidem řekne vše, jak to je a proto hrozí mu vyhazov?! Nám se nelíbí neschopnost celé vlády, obzvlášť zahraniční politika(lezdoprdel v Bruselu!)toho šaška! Jím vůbec nedošlo, že te vyhazov hrozí spíše vládě! Na Svatého Václava ať se netěší!
  Pane Druláku jen pokračujte!

  • ukzuz ruzyne-vratnice
   ukzuz ruzyne-vratnice Před 2 měsíci

   Vybavujete si scénku z Matrixe „Vezmeš si modrou pilulku, příběh končí. Probudíš se ve své posteli a věříš všemu, čemu věřit chceš. Vezmeš-li červenou pilulku, vkročíš do říše snů a já Ti ukáži, jak hluboká je králičí nora. Nabízím pouze pravdu!

  • Stamen Vasilev
   Stamen Vasilev Před 2 měsíci +5

   Já také.Veni

  • Marcela Kralova
   Marcela Kralova Před 2 měsíci +7

   Držím palce.

 • Marie Málková
  Marie Málková Před 2 měsíci +990

  Pan profesor Drulák je moudrý a skvělý člověk. Za ním stojí velké množství lidí, daleko více než za současnými vládními činiteli. Tady i pan Svoboda bude říkat, že na akademické půdě si může říkat co chce a na veřejnosti musí lhát. To jsme to dopracovali.

  • martin kovac
   martin kovac Před 2 měsíci

   @L Pis a v čom Drulák nemá pravdu ? Ukrajina stratila územia Rusi si ich pripojili a sankcie fungujú systémom že si eú strelila sama do nohy

  • Jan Šmejkal
   Jan Šmejkal Před 2 měsíci

   @Michal Kubin hezký bečíš

  • Plzeňský Patriot
   Plzeňský Patriot Před 2 měsíci

   @D D A to tak, že velkýho BLBA! 😞

  • Zdeněk Horák
   Zdeněk Horák Před 2 měsíci

   @George Curly
   Nějak tak to je,.. souhlasím s vámi podaným vysvětlením

  • Zdeněk Horák
   Zdeněk Horák Před 2 měsíci

   Marie Málková
   Potom je otázkou,... proč lidé nevolí osobnosti, ale politiky druhé a třetí kategorie, kteří tu byli vždy, a dokázali dokonale rozložit každou společnost,... aniž by pro ni něco udělali,... nedej Bože vytvořili.

 • dev shure
  dev shure Před 2 měsíci +91

  Konečně někdo kdo něco ví, ale oni ho označí za konspiratora.. klasika no. Jinak panu Drulakovi drzim palce, at se nenechá. !

 • John Hudson
  John Hudson Před 2 měsíci +353

  A nechtělo by MZ pana Druláka pověsit ? Zavést padesátá léta, to by chtěli ? Zvláštní doba. Zahraniční politika je hloupá a tak je zapotřebí, aby někdo vše napravil alespoň tím, že to pojmenuje pravými jmény.

  • Desperado
   Desperado Před 2 měsíci

   Proč hned pověsit? Jednoho dne se trochu víc nakloní z okna a ... ,,problém´´ vyřešen. 🤐

  • ukzuz ruzyne-vratnice
   ukzuz ruzyne-vratnice Před 2 měsíci

   @Jana Štěpničková Bodeď ne, kdyš MARXovi Internacionálu po KOMUNistech vedou PIRÁTia a tak dnešní mládežnící předčí i takově PRopagandistické komunistické akce Mládež vede Brno kdy v květnu 1949 mladí lidé ale naštěstí jen na tři dny převzali v Brně vedení města, podniků a dalších institucí

  • Jana Štěpničková
   Jana Štěpničková Před 2 měsíci +6

   To,co se dělo v padesátých letech bylo odsouzení hodné,ale přijde mi,že se k těm létům pomalu a nebezpečně přibližujeme.

  • Get Banned
   Get Banned Před 2 měsíci

   Hloupej jsi ty, jsi vesnickej imbecil.

 • Pavel Hošek
  Pavel Hošek Před 2 měsíci +449

  Pane profesore jsou to pouze loutky. Vy ne. Smekám před Vámi.

  • ubalen3j
   ubalen3j Před 2 měsíci

   Deepstate!

  • Jakub Šmíd
   Jakub Šmíd Před 2 měsíci

   no mě připadá, že loutka je Drulák..a to loutka vedená z ruSSka... vždyť mu ty jeho predikce vůbec nevychátej... zdá se být diletantem nebo kolaborantem...

  • ukzuz ruzyne-vratnice
   ukzuz ruzyne-vratnice Před 2 měsíci

   @Marcela Kralova Nejvyší SOVĚT a politbiro rudých KOMISAŘů EUro-SOJUZu je jen lotkou BRUSELského PROTEKTORátu NATO (USarmy)

  • Marcela Kralova
   Marcela Kralova Před 2 měsíci +6

   Které plní příkazy EU.

 • Milena Švecová
  Milena Švecová Před 2 měsíci +135

  To je strašné, co říká pan Svoboda, nesmí se tedy, říkat pravda, pokud je proti politice naší vlády 😫,to jsme to po 30 letech dopracovali. Pan Drulak je vynikající odborník a ještě k tomu statečný 👍👏👏

  • Petr Krajic
   Petr Krajic Před měsícem +1

   @John Town Ale tady jde o princip. Že někoho umlčují za fakta.

  • John Town
   John Town Před 2 měsíci +1

   @Dan Nešněra Přesně...Navíc tihle intelektuálové mají pocit, že je úplně normální, aby zaměstnanec veřejně rozšiřoval postoje, které jdou proti postojům jeho zaměstnavatele a zároveň za to nebyl nijak pokárán. Tak jo, tak to zkusme, tak třeba vy paní Švecová, kde pracujete? Schválně, uděláme experiment jak moc je tolerantní váš zaměstnavatel?

  • Dan Nešněra
   Dan Nešněra Před 2 měsíci +2

   Tady to nesmíš říkat, v ruSSku tě za to můžou klidně sejmout. Ale podle některých je to v ruSSku lepší.. 😂😂

 • Jaroslava Bartusíková
  Jaroslava Bartusíková Před 2 měsíci +99

  Pane Drulák, moc si vás vážím. Pán Svoboda mě moc zklamal, takové keci, že se nestydí. Svoboda na příděl, kdyby raději mlčel.

  • Roman Hradecký
   Roman Hradecký Před 2 měsíci +13

   Dobře, že si jako oponenta vybrali zrovna Cyrila Svobodu. On se dostal do politiky po "Sametové revoluci", kde jedno z hesel bylo: "chceme svobodu... " Dnes onen Svoboda říká, že svobodně mluvit může jen ten, kdo má ten správný názor ministerstva zahraničí. Nomen omen.

 • Antonin Korynta
  Antonin Korynta Před 2 měsíci +473

  Soudruh Svoboda nezklamal. Připomíná me Chytrou horakyni. Samozřejmě že profesor Drulak má absolutní pravdu. Jsme znovu v totalitě o tom není pochyb.

  • Petr Michal
   Petr Michal Před měsícem +1

   @RH Je těžké zapojit něco, co evidentně tento člověk nemá :-)))

  • RH
   RH Před měsícem +1

   @FollowMe jak říkám tvá neznalost je nekonečná, o rusko tu přece vůbec nejde........ Jak píšu, nevzdávej to, může to být jen lepší

  • FollowMe
   FollowMe Před měsícem

   @RH Selský rozum? To bude asi vysoká škola života, co? 🤣Běž si radši pobrečet nad výsledkem druhé nejsilnější armády světa, rusáčku.

  • RH
   RH Před měsícem +1

   @FollowMe netuším na koho reaguješ, ale z tvé reakce je vidět, že konceptuální gramotnost ti nic neříká, jsi morální troska, ale nevzdávej to, ode dna se nejlíp odráží. Pokus se někdy zapojit mozek a v něm selský rozum

  • FollowMe
   FollowMe Před měsícem +1

   No to je v pytli, že jsme v totalitě. Být tebou, tak se odstěhuji do Ruska, které tady všichni tak obhajujete. Tím se tvůj problém stoprocentně vyřeší. 🙂

 • Jája Pája
  Jája Pája Před 2 měsíci +316

  Děs a hrůza. Co to vlastně ten Svoboda říká? Kam míří ? Lži, podvody a jediný správný názor má být nástrojem k ovládání myšlení lidí. Demokracie by měla stát na dialogu. Nikoliv na diktatuře ministerstva.

  • VM K
   VM K Před 2 měsíci +1

   @Jája Pája Jajo Pájo a závěr je ten. Naši politici vyrůstali v tomto systému a ve školách k tomu byli vedeni tak jak mohou vědět že jsou i jiné názory či dokonce pravdy než ty jejich. To si budeme aspoň ještě jednu generaci počkat než tento zlořád vymizí. Starého psa opravdu novým kouskům nenaučíte.

  • VM K
   VM K Před 2 měsíci

   @Jája Pája Jajo Pájo co se divíte Asi jste ještě uplně nevyrostla z dětských střevíčků. Že se může říkat pravda jen ta uznávaná a žádná jiná je pozůstatek z dob vlády jedné správné strany a to byla strana komunistická měla sídlo v Kremlu a pobočky v různých zemích i u nás v Praze byla zřízená. Instrukce z Kremlu přebíral tajemník UV KSČ a také ručil za jejich plnění. Tato pobočka měla i dosazeného prezidenta něco jako ozdoba nic víc neměl ani nikdy první dámu. Nikdo oni nikdy nic neslyšel ani ji neviděl. To bylo asi podle kremelského vzoru. Tam jsme taky o nějaké první dámě nic nevěděli A nebo u soidruhů byli ve vládě jen vdovci. I to je možné. Nevím. Nikdy jsem k nim nepatřil tak jsem se jich nemohl zeptat jak to se ženami mají.

  • Datan Fofrić
   Datan Fofrić Před 2 měsíci

   @John Town Jo, logika dnešních dnů. Ovšem RT je přece totalitní médium podporující diktátora. A my jsme přece ti Dušínové, co mají plný tlamy demokracie, ne?😂😂😂

  • John Town
   John Town Před 2 měsíci

   Nevím, na které planetě žijete, vy brouci pytlíci, ale na téhle pokud vím, nemůžeš reprezentovat svého zaměstnavatele jinak, než se mu to líbí. Tečka. Dovedete si představit, kdybyste jako zaměstnanec RussiaToday, RT, začali říkat, že speciální vojenská operace je nesmysl? Hahaha, to by byl jinej mazec, vy demokrati. Říkám tenhle extremní příklad, aby to pochopili i ti pomalejší:) Pokud máš jiné vize než tvůj zaměstnavatel, nic ti nebrání změnit zaměstnavatele a krásně se pak vypovídávat kdekoliv do aleluja. Odjakživa platilo a bude platit, že pokud budeš říkat věci, které jsou proti pozici zaměstnavatele, tak prostě letíš, zdarec, šmitec. Nevím, co na tom zdejší intelektuální smetánka nechápe 🤔

  • SixMillionSilencedAccounts ByAntiFreeSpeechYewTube
   SixMillionSilencedAccounts ByAntiFreeSpeechYewTube Před 2 měsíci +6

   Doporučuju znovu si pustit to, co soudruh Svoboda řekl na konci. Prakticky říká, že buď bude držet hubu a nebo tam nebude pracovat. To mi zní jako vyhrožování a omezení svobody slova ZE STRANY STÁTU.

 • Orjan7
  Orjan7 Před 2 měsíci +44

  My už nežijeme v demokracii! Pane profesore Druláku, držíme s Vámi, jste odborník a znalec, máte pravdu, dneska je potřeba být odvážným a bránit zdravý selský rozum a ne být umlčován těmi, kdo hájí své zájmy!

 • Božena Krejčová
  Božena Krejčová Před 2 měsíci +251

  Komouši když jim byl někdo nepohdlný tak se vyhodil ze zaměstnání a začal hon na čarodějnice a co se děje dnes, komouši = slepenec máme tu totalitu 👀p Drulákovi držím palce👍🇨🇿

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 2 měsíci

   @Alfred S. Sikula Je mi jedno kdo co z politiků a médií říká či neříká, píše či nepíše ať už mainstream či alter, já se oboru bezpečnosti a militarysmu a s tím spojené politiky věnuji více než čtyřicet roků a doslova mě děsí úvahy laiků o věcech kterým rozumí hůř než koza petrželi.
   Nikde jsem ve svých reakcích nepopřel že je pan Drulák inteligentní jedinec a taky nepopírám že čeští politici je jen banda sebeprospěchářských a prolhaných zmetků, takový už politici ze své podstaty jsou, ale do jejich úřadů je dosadili občané voliči tak na co si furt stěžujete je to technicky vaše chyba. Jen podotýkám že právě díky lidem jako je pan Drulák ve Španělsku republikáni prohráli svůj boj s fašisty a nacisty a ti pak uvedli svět do války a zabili desítky miliónů lidí jenom proto že někdo apeloval, aby se ti kteří bojují i za nás, stejně tak jako právě teď dělají ukrajinci, a my všichni tedy i vy mohli zůstat v pohodlí oné dle vás "zlé" demokracie ve které si může veřejně říkat kdo chce, co chce, ale vy si toho zjevně nevážíte, (a jen slepý a tupý jedinci to nevidí a nechtějí vidět a také russšťí trollové to tu zasevají a společně tu kvojají ty kremelské hovadiny!), přestali podporovat, stejně jako to dělá Putler a jeho gaunitura a také pan Drulák, který ví o vojenství úplné hovno a prezentuje veřejně v tomto oboru zcela laický a demagogický soukromý názor o tom že myšlenka na to že by ukrajinská armáda mohla vytlačit russké agresory ze svého území je čirá fantasmagorie které spíš tak podléhá on sám a všichni ti kteří mu v tomto případě dopřávají sluchu, protože až tady bude řádit v česku putlerova russká soldateska budou za to přímo zodpovědní lidé jako je p. Drulák a všichni ti kteří dali na jeho laický názor a to si buďte jist. A pokud budu muset žít v tomto kocourkově🇨🇿 pak nic takového nechci zažít je to jasné sikulo. Tady si asi každý sedí na mozku jinak by si nedovedu vysvětlit že jeden srpen 1968 jim jednak nic neříká a jednak nejspíš nestačil jinak by nikdo nemohl mlet ty své blbosti kterými tak zabedněně nahrávají Putlerovi.
   A plutokraté se teď opravdu neřeší.

  • Alfred S. Sikula
   Alfred S. Sikula Před 2 měsíci +1

   @Armin HRADSKÝ Snowden, Asagne...??? A spusta dalsich, o ktorych tvoje demokraticke a super slobodne media nepisu...??? A budes mliet dokola tie svoje hluposti

  • Alfred S. Sikula
   Alfred S. Sikula Před 2 měsíci

   @Armin HRADSKÝ za tohoto superslobodneho kapitalizmu bolo pozatvaranych a vzapeti pustenych, lebo to bolo len na politicku objednavku, zopar slovenskych politikov a to len preto, ze ich konkurencia ma snahu zdiskreditovat, ale ti, co verejne okradaju behaju po slobode, tak co to trepes o zatvarani za socika. A toto prazdne vykecavanie na totalne kontrolovanom webe, kde ti neprejde len tak kazda reakcia, nam je vies na co? Mam pokracovat?

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 2 měsíci

   Kdyby tu opět nebo ještě byla totalita tak neexistuje žádný internetový prostor kde by jste mohla něco takového vypustit do éteru a pokud by jste to přece jen někde nějak věřejně zdělila buďte si jistá že už touto dobou by jste to musela vysvětlovat soudruhům ze čtvrtého oddělení Státní Bezpečnosti kteří by vám za tento váš svobodný projev dávali intenzivní V.U.M.L. školení !!! Takže si prosím nepleťte dojmy s pojmy, protože tady je pořád ještě liberální demokracie která právě ta i vám zaručuje veřejně plkat i blbosti a to zcela beztrestně. ✌🏻

  • Stanislav Ferbar
   Stanislav Ferbar Před 2 měsíci

   To se děje dnes normálně,že vás vyhodí z práce,protože tam přijdou blbci z územního odboru služby kriminální policie a vyšetřovací. Já si uz nepamatuji,kdy mne vyhodili poprvni

 • Mikuláš Juraška
  Mikuláš Juraška Před 2 měsíci +132

  Pane profesore Druláku má te naprostou pravdu a Vaše názory zdílí tísíce a tisíce lidí.Držím palce.

  • Mr Cuboid
   Mr Cuboid Před 2 měsíci +6

   @francouz francouz Mýlka. Opačně blbé názory má akorát Fiala, Svoboda, pak ještě pár pitomců co chce válčit a ty!

  • Alizza
   Alizza Před 2 měsíci

   @francouz francouz ano to je bohužel holý fakt. Lidé respektive "ovce" věří všemu co jim média podsunou. Tím jenom naznačujete, že je hodně lidí co nepoužívá mozek. Proto jsme tam kde jsme a máme petikolku👎

 • Juraj Šoltés
  Juraj Šoltés Před 2 měsíci +761

  Pan Svoboda se projevil zcela jednoznačně, jako správný lidovec. Profesor Drulák mluví nejen ke svým studentům, ale i tisícům občanů této země a proto jej nemohou soudit a dehonestovat. Jen tak dál pane Druláku. 👍👍👍👍

  • Radomír Čtvrtečka
   Radomír Čtvrtečka Před měsícem +1

   Pane profesore jste jednička. Myslím,že pravda je jen jedna.Pan Svoboda opět nezklamal

  • jitkaferstova
   jitkaferstova Před měsícem

   @Jožka John
   Po několika Vašich komentářích jsem tušila, že jste primitiv, ale po tomhle už to vím zcela jistě. Nevymlouvejte se na babičku. Ta se musí v hrobě obracet...

  • jitkaferstova
   jitkaferstova Před měsícem

   @Jožka John
   To jste na to kápl, vy jste ale hlavička...!

  • Jarmila R.
   Jarmila R. Před 2 měsíci +4

   Podloženú pravdu treba hovoriť všade, prečo by sa malo hovoriť niekde pravda a niekde lož!!!

  • Roman Langer
   Roman Langer Před 2 měsíci

   @VM K Já myslím, že to tehdy byla osobní zkušenost, a je dobré si z toho vzít ponaučení i pro sebe... :-D

 • Anežka Netolická
  Anežka Netolická Před 2 měsíci +274

  Se vším co pan Drulák prezentoval, souhlasím.Pane Druláku děkuji.

  • Mr Cuboid
   Mr Cuboid Před 2 měsíci +1

   @Thessaloničanka Efezská Prvně píšete toto: "Ty bys chtěl stát na straně Ruska, jo? To je pro tebe ta správná strana konfliktu?😆😆😆😆😆 " A pak píšete toto: "ruskou kulturu miluju." To je paradox. Možná by jste si to měla prvně sama ujasnit, proti čemu vlastně jste.

  • Mr Cuboid
   Mr Cuboid Před 2 měsíci

   @Thessaloničanka Efezská Ne že bych chtěl. Já chci stát tam kde je spravedlnost. A je jedno kde je. Proto chci mít dobrou informovanost abych ji mohl nalést, poněvadž pak za své konání mohu být odpovědný. To čekám i od druhých, až mi někdy bude ovej, aby mne okolí vyslechlo, až se budu dožadovat spravedlnosti.
   Jeden moudrý muž kdysi řekl: "Zachovávej právo a ono potom zachová tebe". Znáte i názory druhé strany Vy?

  • Dan Nešněra
   Dan Nešněra Před 2 měsíci

   @Mr Cuboid ruSSko je agressor, takže není pochyb. Nevím, co víc potřebuješ, aby ti to došlo..

  • Mr Cuboid
   Mr Cuboid Před 2 měsíci +1

   Kdyby byla plnná informovanost občanů a vedla se řádná diskuze, vzniklo by totiž dilema: "Stojíme na správne straně v konfliktu na Ukrajině?"
   A tak je to se vším co tu bylo. Občané naší republiky si totiž už dávno nevládnou, pokud někdy vůbec.

  • Dan Nešněra
   Dan Nešněra Před 2 měsíci +2

   Taky vás platí Kreml?

 • standa vodinský
  standa vodinský Před 2 měsíci +267

  Jak bych to jenom řekl .... Karle Kryle - " Už zase ryjeme držkou v zemi....."😎

  • Dana Hauptmannova
   Dana Hauptmannova Před 2 měsíci +2

   Standa👌👍💯💯💯💖

  • Miroslav Dusin
   Miroslav Dusin Před 2 měsíci

   Rusáci zase útočí a jejich trojští koně jako PD také. S tím Krylem jste totálně mimo, ještě, že to už nemůže slyšet.

 • Petr Adnaj
  Petr Adnaj Před 2 měsíci +181

  Pan Drulák je pravdivej a pragmatickéj člověk .....když říká pravdu je trestaný ....komunismus se vraci

  • Tomáš Jasný
   Tomáš Jasný Před 2 měsíci +1

   @Hanácký Princ MTG ... období 1945~1989 bylo dvojího typu: 1/ Socializmus francouzského typu, který držel nízké ceny a zejména bydlení bylo laciné. Socialismus všem vyhovoval.
   2/ Kremlem diktovaný takzvaný "komunismus," nám přinesl ničivý stalinismus a brežněvismus. Což vyhovovalo jen těm, kdo se k tomu přidali ...
   ... ale vše před rokem 1989 patřilo státu, politici nemohli rozkrást a zašmelit celý stát, jako po roce 1989 ...
   ... nyní se na nás valí možný krach tisíců firem a živnostníků, plus milióny občanů v exekucích ...
   Našinec pak neví, zda je stát v rukách dementnich packalů, nebo slouhů Západu, kteří neví, co dělají ... !
   🤔🙄😡

  • grindcorizer
   grindcorizer Před 2 měsíci

   @Marta Hrubčinová Komunista nebo fašista. Stejná chamraď

  • Tomáš Jasný
   Tomáš Jasný Před 2 měsíci +1

   @Martin Synek ... přímo na účet, nebo hotově ... ?

  • Marta Hrubčinová
   Marta Hrubčinová Před 2 měsíci +2

   @Martin Synek Na 100%. 🤣🤣🤣

  • Marta Hrubčinová
   Marta Hrubčinová Před 2 měsíci

   Komunisti sa o občanov aspoň starali, ale títo na náš kašlú.

 • loverof666
  loverof666 Před 2 měsíci +85

  Svoboda nechtěně přiznal, že oficialni instituce minimálně silné mlží.

 • Jitka Rufferová
  Jitka Rufferová Před 2 měsíci +684

  Potírání odlišných názorů probíhá intenzivně od r. 2020 a šrouby se utahují víc a víc. Za týden máme volby, je na nás, abychom pětikolku "odměnili". Lidé jako profesor Drulák si zaslouží náš respekt. Děkuji.

  • Ladislav Bátora
   Ladislav Bátora Před měsícem

   Nikoli až od roku 2020, paní Rufferová, to rozhodně ne - ve skutečnosti nejpozději od roku 2011, kdy se ze mě chtě nechtě stal mnohých předskokan.
   Ale výhoda nesporná je, že už mám veřejnou mimosoudní popravu dávno za sebou. Mého spolužáka Druláka to teprve čeká a v jeho letech je to opravdu malér.
   Budu mu držet palce, víc už jako starobní důchodce nezvládnu. Více k mému dávnému případu najdete eventuálně tady:
   cs.wikipedia.org/wiki/Ladislav_B%C3%A1tora

  • Pavel Caldr
   Pavel Caldr Před měsícem +1

   Tak to zase nevyšlo s těma volbama co. :D Ono je štěstí, že "jednodušší" lidé jsou v Česku stále v menšině.

  • Brumla
   Brumla Před měsícem +4

   NEMÁTE PRAVDU , CENZURA PŘIŠLA UŽ V ROCE 2015 S MIGRAČNÍ KRIZÍ A POKUD BYCH ŠEL JEŠTĚ DÁL , TAK ASI OD ROKU 2001

  • Jozef Málik
   Jozef Málik Před 2 měsíci

   @Zuzana Pelikánová
   Od fašistického prevratu Majdan.
   Takže tak.

  • ukzuz ruzyne-vratnice
   ukzuz ruzyne-vratnice Před 2 měsíci

   @Jiří Začala to 50 letay přes 68 kdy se kmoci dostali ty nejkovanější BLUDaři ješ se přepočítali a nestáli normalizaci poměrů a tak znich od 77 byla chátra ješ P-REZIDENTovaní AGENTa BANKsterského domu SION kultu osobnosti Veci Slinty- flašky dohnala nejen ke zvolení KOMUNisty v 89 ale ropadu federce či zvolení o scela ÚČELově zavřeného pana doktora PhDr. Miroslava Sládeka dovedla kam dovedla ani už více nebrunatněli v obličeji

 • Jan Biolek
  Jan Biolek Před 2 měsíci +55

  Pane Drulák, díky, jste borec a chlap. To se nedá říct o protiřečníkovi, který mi VŽDY připomíná slizského tvora, ač oblečen v obleku. Je třeba začít nazývat věci pravými jmény. Jinak se z toho nevyhrabem. A teď se jdu z toho prospěcháře 🤮

 • Karel Benák
  Karel Benák Před 2 měsíci +177

  Že je Cyril Soboda krysa a sliizoun, to jsem věděl už od devadesátek. Ale že je až takový hnusák ... Mohl by být etalonem slizkosti a úlisnosti a slizskosti.
  Pane profesore, máte můj hluboký respekt. A pro paní moderátorku Wolfovou drobná výtka. Pokud má někdo významný akademický titul, je slušností tak danou osobu titulovat.

  • Ladislav Bátora
   Ladislav Bátora Před měsícem

   Docela bych si tipnul, že Pavlínka ten titul v případě mého spolužáka Druláka neuznává. Dokonce okázale.
   Zřejmě špatný vliv pionýrského oddílu. Nebo už něco v její makovičce zahaprovalo v jiskrách.

 • Insomniac Resurrected
  Insomniac Resurrected Před 2 měsíci +658

  Kritizovat politiku vede ke kádrování jako za bolševika. 😂 To jsme to dopracovali.

  • Ne Gdo
   Ne Gdo Před 2 měsíci

   @Ludmila Böhmová Takze sama napises ze ta informacie nezaujima zhanat, tie co su v mediach su fantasmagorie, len akosi nie je jasne kde prichadzas ku svojim fantasmagoriam. Ludia z nizkym intelektom a s biednymi vedomostami sa rozculuju ze nemaju spravne informacie. Podla mna len dokazuju svoju obmedzenost a do neba volajucu hlupost.

  • Ne Gdo
   Ne Gdo Před 2 měsíci

   @Mr Cuboid Neny problem mozes sa prihlasit do ruskej armady a po pol roku dostanes ruske obcianstvo. Budes zit v slobodnej krajine s plnou informovanostou nielen o konflikte, nebudes mat dilemu a uvidis ako si povladnes sam a este budes na spravnej strane konfliktu. Co ta drzi vo fasistickej Europe?

  • Ludmila Böhmová
   Ludmila Böhmová Před 2 měsíci +1

   @Mr Cuboid sleduji více kanálů, a s trochou selského rozumu si dávám info do souvztažnosti. A jednu jedinou pravdu ani směr neuznávám...
   A vedení státu v rukou úředníků bez odborníků je jistá vražda

  • Mr Cuboid
   Mr Cuboid Před 2 měsíci

   @Ludmila Böhmová Měli by jsme být k tomuto konfliktu ve statusu NEUTRALITY.

  • Ludmila Böhmová
   Ludmila Böhmová Před 2 měsíci +1

   @Mr Cuboid Jistě potěší každého, že si může poslechnout i jiné názory.
   Nejen ten jediný, který valí Fialova vláda, že za vše může Putin.
   Třeba proud národní hrdosti. Chápu, že pracující člověk nemá čas ani chuť shánět informace. A toho zneužívájí naši politici, aby voliče nalákali na své fantasmagorie ".

 • Alizza
  Alizza Před 2 měsíci +257

  Pane Druláku držte se! Já vám věřím a držím moc palce! Je to boj s větrnými mlýny!

  • Ladislav Bátora
   Ladislav Bátora Před měsícem

   Ale vůbec! To je přece naproto mylný příměr! Je to naopak boj se strašlivým a reálně existujícím nepřítelem.
   Budu Petrovi držet palce, když už sám jsem před více než deseti roky v boji proti té přesile padl.

  • Jarmila R.
   Jarmila R. Před 2 měsíci +15

   Kto platí ten má pravdu, aj keď ju nemá?Pokrytecké!!! Overenú pravdu treba hovoriť všade aj v TV, v tlači aj na ministerstve, inak tam nemajú ľudia čo klamú a zavádzajú čo robiť.

  • Alizza
   Alizza Před 2 měsíci +19

   @P B239 to máš pravdu proto tahle vláda musí od valu!😉✌️👍🏻

 • johan stolz
  johan stolz Před 2 měsíci +707

  Pán profesor, vážím si Vás a dakujem Vám za to, že sa nedavate kupit! Vydržte! Svoboda bol vždy poplatný...🇨🇿🇸🇰✌️🍀

  • johan stolz
   johan stolz Před 2 měsíci +15

   @Zuzana Vdaka za vasu reakciu...Máte pravdu... Vždy sme doplacali na chameleonov nielen v politike ale i beznom zivote. Buďme zdraví a čestné spolu 🍀✌️🇸🇰🇨🇿🇭🇺...........

  • Da*da
   Da*da Před 2 měsíci +6

   @Hynek Stodůlka taky tak

  • Da*da
   Da*da Před 2 měsíci +11

   @Zuzana přesně.. Had.

  • Plzeňský Patriot
   Plzeňský Patriot Před 2 měsíci +44

   @Hynek Stodůlka Přesně, totalita jako kráva! 😞

  • Tomas Herzinger
   Tomas Herzinger Před 2 měsíci

   @Hynek Stodůlka Jak tam vystupuje ta hromada zaprodanců a hodnotí Drulákovo prohlášení, přitom ve většině případech je špatně reprodukují a v jiných zase vytrhují z konextu. Ti Bruselští vazalové si vážně myslí, že občan je úplně hloupý a neschopný pochopit, co se právě děje.

 • Ody Cz
  Ody Cz Před 2 měsíci +243

  Chválím Primu že nechala profesora Druláka aby obhájil jeho pozici. Na ČT by to bylo jak v Mnichově o nás bez nás.

  • you wonder
   you wonder Před 2 měsíci

   @Pavelscan Naprosty souhlas. Nalepkovani je to co mi na soucasne vlade vadi nejvic. To je totiz to co ve skutecnosti rozdeluje spolecnost nejvic. Kazdy kdo dnes 100% nesouhlasi s vladou je okamzite extremista a populista. Silne mi to pripomina komunizmus, ktery jsem tedy priznavam zazil jen jako dite. Ale dodnes si pamatuji ty hesla kdo neni se stranou je proti nam atd. To je presne co dela Fiala, bud s nim souhlasite a jste chytry clovek, pokud ne, tak jste populiusta, extremista, a rusky svab a clovek ktery podlehl vlivu populistu atd. Naprosto nechutne.

  • Pavelscan
   Pavelscan Před 2 měsíci +4

   Tak mě by nevadilo, že ho "odejdou", ale silně mi vadí, že jako důvod uvádějí "konspirační teorie", tam je ten problém - oni ho rovnou nálepkují. A na to se měla Wolfová zeptat, tady moderátorka selhala.

  • grindcorizer
   grindcorizer Před 2 měsíci

   Ale syna Bidena to museli zcenzurovat, CNN je fraška. Sláva Rusku!

 • Roman Hradecký
  Roman Hradecký Před 2 měsíci +290

  Vracíme se zpět před rok 1989, tak to prostě je. Co tak hrozného bylo vyřčeno, že to nesmíme slyšet?

  • Ne Gdo
   Ne Gdo Před 2 měsíci

   @Zlatá Orchidea a taktiez tu boli bolsevicki Rusaci, ktori taktiez chceli rozsirovat zivotny priestor.Pred zaciatkom vojny sa aj dohodli Ribbentrop-Molotov zmluva medzi dvomi Prave preto napadli Finsko, Estonsko, Litvu , Lotyssko, Rumunsko, Polsko. Od prvych dni vrazdili inteligenciu a posielali ludi do gulagov na otrocku pracu a stahovali tam svojich Rusov, ktori dnes robia v tych krajinach problemy.
   Tak ako chceli Nemci priestor pre Nemcov, chceli Rusi priestor pre Rusov. Zaujimave ze v dnesenj dobe ked obyvatelov Ruska ubuda a hlavne Rusov sa snazi skrcek a netvor v jednom Liliputin nasilne expandovat na zapad, ked na vychode Cianom daroval ruske uzemie a dalsie obrovkse uzemia darovla Cinanom drancovat na desiatky rokov.

  • Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea Před 2 měsíci

   @Che Guevara Ale ty patříš k nim, když nevíš, že na všem se musí pracovat.

  • Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea Před 2 měsíci

   @Ne Gdo V r 1939 zde byli pouze fašistčtí Němci a Rusy k okupaci Evropy nepotřebovali. A sami tvrdili, že chtějí životní prostor pouze pro Němce.

  • Che Guevara
   Che Guevara Před 2 měsíci

   @Zlatá Orchidea Byl to opravdu ráj. A proč se odcinkal? Protože jsou lidi blbý.

  • Ne Gdo
   Ne Gdo Před 2 měsíci +1

   @Zlatá Orchidea Mas pravdu prave vtedy Rusi spolu s partnerom zacali druhu svetovu vojnu.
   Cau zlata zila

 • Daniel
  Daniel Před 2 měsíci +280

  Ni krok zpět nedejte se pane Drulák jste frajer.

  • Zdeněk Čáp
   Zdeněk Čáp Před 2 měsíci

   jak to může navazovat když je to vymazaný- má tam být 5 odpovědí-:)))

  • Ne Gdo
   Ne Gdo Před 2 měsíci

   Zadny frajer skrckova (liliputinova) onuca

  • Zdeněk Čáp
   Zdeněk Čáp Před 2 měsíci

   @P B239 o kom mluvíš ? na nic to nenavazuje...

  • Petra Fortova
   Petra Fortova Před 2 měsíci

   @P B239 ty zato nemůžeš, nějak ses s tím názorem batolete narodil nebo majznul po papuli 😘

  • Robert Kaličiak
   Robert Kaličiak Před 2 měsíci

   @P B239 ahoooj blbecku.

 • Marie Lněničková
  Marie Lněničková Před 2 měsíci +50

  Zřizovatelé jsou občané tohoto státu, výborně pane profesore, že máte srdce a duši. Tak jsme dopadli s politiky, kteří nás prodali. Jsem ráda, že jsme národ A.Komenského a J. Husa. ❤️ 🍀 ❤️

 • M.M
  M.M Před 2 měsíci +127

  Držím ✊️pane Drlák, sloboda prejavu a myšlienky je základ demokracie!

 • Pavol Sedo
  Pavol Sedo Před 2 měsíci +220

  Zdravím Vás , držím palce panovi Drulákovi a vážim si jeho názory. Treba vydržať. Každý na prvý pohlad rozozná kto má rozhlad a inteligenciu a stojí si za úprimnou pravdou. Pravda vždy zvíťazí aj keď cez určítú bolesť a sklamanie .To slušnému človekovi dnes zastavuje zdraví rozum . Vydržte pane Druláku.

 • Jiří Horák
  Jiří Horák Před 2 měsíci +208

  Drulák pravdu má. Jinak by po něm nešli.

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 2 měsíci

   @Marcela Kralova a ve které éře nebyla, najděte to v knihách o lidských dějinách a pak mi to prosím pošlete a já si vyrobím stoj času a vypravím se do ní, protože v takové éře bych se nesmírně rád narodil, žil a zesnul. TO SE NAČEKÁM !?

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 2 měsíci

   Toto si o politice může myslet jen laik.

  • Marcela Kralova
   Marcela Kralova Před 2 měsíci +3

   Pravda je nyní v závěsu za lží . Jak ještě dlouho?

  • Alizza
   Alizza Před 2 měsíci +15

   Přesně tak! Nehodí se jim

 • Miroslav Novotný
  Miroslav Novotný Před 2 měsíci +95

  Myslím že sme zas tam kde sme boli pred 89-tym. Držím Vám palce pán Drulák.

 • Peter K
  Peter K Před 2 měsíci +12

  Pán Drulák držím palce 👍👍👍👍👍

 • Milada Kubova
  Milada Kubova Před 2 měsíci +508

  Pana profesora si nesmírně vážím. Jsme zpět v totalitě. Nemám slov, pravda podložená fakty už se nesmí vyslovit. Kde to jsme? Za nějakou dobu bude zapovězen jiný názor i na těch univerzitách a školách.Pak se nedivte milá vládo, že budete mít plná náměstí....

  • Adam Cvecka
   Adam Cvecka Před měsícem

   Sme vo vojne a s vojnou vzdy príde aj propaganda

  • Martin Pospisil
   Martin Pospisil Před měsícem +2

   Díky Neo kolonialismu to jsem chodí z Ameriky. V Americe vás vyhodí z práce za to že řeknete že existují jenom dva gendery což je fyzická realita. Ale bohužel se to dostává i k nám. V Británii a Německu už to je. Vůbec nevím kam to západní civilizace spěje dříve bašta realismus a zdravého rozumu k tomuto šílenství. Bůh nám pomáhej.

  • Marcela Kralova
   Marcela Kralova Před 2 měsíci +4

   Přesně tak.

  • Tomáš Jasný
   Tomáš Jasný Před 2 měsíci +1

   ... je to spíše návrat do roku 1415 ...
   ... umístění na mediální pranýř, možné uvalení klatby a hrozí i vyobcování z akademických kruhů ...
   ... a k tomu stačila pouhá úvaha o tom, že sankce mohou poškodit nás víc než Kreml ...
   ... návratem do 50. let už zaváněl i apartheid proti zdravým občanům, který segregoval a omezoval občany, kteří měli nedůvěru k experimentální "zázračné vodičce," která prý dle specializovaných profesorů v budoucnu může v těle napáchat nevratná poškození ...
   ... 32 let budovaný "Augiášův chlív" začíná otevírat 32 let budovanou "Pandořinu skříňku" ... !
   🤔🙄😡

  • Jan Rozsíval
   Jan Rozsíval Před 2 měsíci +22

   Pan Svoboda, vlastně téměř neodpověděl.Jeho reakce byla v úrovních politika a bývalého ministra.Asi z toho má malou domů....

 • Alena Hamáčková
  Alena Hamáčková Před 2 měsíci +76

  Cyrilovi to příjmení vyloženě nesedne … 🤔 A kdo ho vlastně dnes platí? 😳
  Pan Drulák skvěle argumentoval, moderátorce se nedaří nasunout lidem do hlav informaci, že je to “ nějaký potrhlý konspirátor” …👍

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 2 měsíci

   Z praxe svého oboru vím že skvěle a sofistikovaně argumentují i psychopati, jsou to totiž zdatní a rafinovaní manipulátoři s vysokým IQ a v tom spočívá jejich nebezpečnost, často to totiž rozpoznáte až na poslední chvíli nebo když už je pozdě.
   Jistá nebezpečnost pana profesora spočívá v tom že i přes svou bezpochyby vysokou inteligenci a práci ve státním úřadu diplomatických služeb(obor dobrý většinou akorát pro kočku) (a to mě na tom udivuje nejvíce), ví o politice tak málo a v oboru vojenství je to absolutní diletant a laik, jinak by takové volovinyty nemohl vůbec veřejně vypustit z úst. ✌🏻

 • Jozef Beleš
  Jozef Beleš Před 2 měsíci +13

  Pan profesor Drulak je vynikajuci a mudry clovek a ma pravdu drzim palce.

 • luba novotná
  luba novotná Před 2 měsíci +60

  To je neskutečný tak mluv pokaždý jinak jak se to hodí a komu to se Svoboda zase vycajchnoval a o té slepici ani nemluvím to je manipulátorka takže demokracie at žije

 • Tomas Herzinger
  Tomas Herzinger Před 2 měsíci +622

  Nikdy v životě jsem nechodil na demonstrace a na žádné nebyl. Vláda právě probouzí chuť po veřejném odporu i u lidí, jako jsem já.

  • dd dd
   dd dd Před měsícem

   nikdy v životě jsem nemyslela a nevypustila myšlenku, váš komentář právě probouzí chuť myslet i u lidí, jako jsem já.

  • Tomas Herzinger
   Tomas Herzinger Před měsícem

   @Martin Pospisil Mně se právě zdá, že jsme se na stejné straně. Pan nezní, jako západní liberalista, či progresivní levice. Spíše mám už z lidí pocit takovou automatickou opozici naprosto ve všem, protože jsme na internetu. Přece tuhle situaci nelze srovnávat s rokem 1948. V té době lidé viseli na Pankráci. Nicméně co je opravdu problém je deindustrializace evropy. Jako by někdo chtěl, abysme tu o všechno přišli a vlády jen plní zadání. V tu dobu vlády budou hledat peníze u lidí, protože nebude na elementární spotřebu vládního aparátu. O sociálním systému ani nemusíme mluvit. V tu dobu to začne. Hromadné exekuce na ČR bankovní účty lidí ze strany Ministerstva financí a v tu dobu už bude pan Standa naprostou pravdu. Jen mě hrozně mrzí, že si to vůbec neuvědomujeme. Škoda už vydala prohlášení, že to nezvládne. Což byl podnik, který byl vždy na prvním místě. 42.000 lidí bez práce. 10% HDP. Lidé tu trajektorii nevidí a pořád se jen mluví o něčem jiném.

  • Martin Pospisil
   Martin Pospisil Před měsícem

   @Tomas Herzinger Nic si z toho trolla nedělejte jediné co umí jsou urážky Ad hominem. Dnes člověk musí mít stejný názor jako progresivní levice pokud ne tak jste okamžitě označen za pro Ruského trolla který nesnáší západ. Něco se tu musí radikálně změnit.

  • Tomas Herzinger
   Tomas Herzinger Před 2 měsíci

   @Stanislav Ferbar Opravdu to tak není Stando a kdybyste mě znal, tak byste byl překvapen, kolik toho mám za sebou. Je mi 40. Neříkám, že jsem sociologický myslitel, ale několikrát v životě se mi podařilo nahlédnout za oponu, ať už v životě a nebo v rámci výkonu svého povolení. Jsem k celému systému značně kritický, ale to neznamená, že neberu v úvahu historická fakta. Opravdu může být mnohonásobně hůř a já projevy totality zažil už na přelomu roku 2000. Přesto tento systém totalitní nepovažuji. Jen si neseme stigma z SSSR a zároveň mám v DNA našeho národa zapsané vazalství. Zde všechny naše problémy začínají. Nadávky na internetu a ponižující návštěva státních institucí jsou jen třešnička na dortu. Nicméně může být mnohonásobně hůř a právě jsme si zvolili vládu, která nás zradila a byl to její plán ještě před volbama. Máme vládu, která vede naší trajektorii do záhuby.

  • Stanislav Ferbar
   Stanislav Ferbar Před 2 měsíci

   @Tomas Herzinger Odpověď. Tak toho opravdu málo víte.

 • Josef Kasuba
  Josef Kasuba Před 2 měsíci +68

  Co chcete od ministerstva,v jehož čele je největší trouba v dějinách české diplomacie a její ostuda?Pan Drulák se svými kvalitami se bez této instituce určitě obejde.Utrpi Ústav,ne pan Drulák.Drzim Vám palce a děkuji za možnost slyšet Vaše fundované názory.

  • Mpesada
   Mpesada Před měsícem +2

   Pane Drulaku jste jednicka, Ciril Svoboda me zklamal.

  • Daniel Sivák
   Daniel Sivák Před 2 měsíci +2

   👍👍👍👍👍🇨🇿

 • Jarmila Klímová
  Jarmila Klímová Před 2 měsíci +141

  Pan Drulák má pravdu a u p. Svobody mě to přizdisr@čství nepřekvapuje. Kdo se bojí, s.re v koutě, asi tak.

 • Alan
  Alan Před 2 měsíci +173

  Názor je buď pravdivý nebo lživý a nezáleží na místě kde ho řekl. Jak s tohoto vyplívá pan Drulák mluví pravdu a totalitní vláda se ho snaží umlčet a diskreditovat!!!

  • Alan
   Alan Před 2 měsíci +2

   @Robert Vareka
   Máš pravdu

  • Alan
   Alan Před 2 měsíci +3

   @Uživatel
   Přesně 👍

  • Tomáš Jasný
   Tomáš Jasný Před 2 měsíci

   @Robert Vareka ... je to možná skrytá narážka, že nám náš Matrix vyplivá všem do Tváře Kainovo znamení, že to, co říkáme "na půdě," se někteří z nás "domorodců" odvažují říkat i "ve sklepě," což šaškoidy logicky zaskočilo ... !
   🤔🙄🤔

  • Robert Vareka
   Robert Vareka Před 2 měsíci

   Ale Ale vyplývá to, že tam máš hrubku .

  • Uživatel
   Uživatel Před 2 měsíci +6

   Jak se říká, kdo není s námi. Je proti nám.

 • Štefan Gaňa
  Štefan Gaňa Před 2 měsíci +73

  Totalitu som nezažil, ale teraz už viem ako funguje...

  • P H
   P H Před 2 měsíci

   Ty víš kulový s přehazovačkou ,primitive

 • petr rucka
  petr rucka Před 2 měsíci +61

  Pane profesore, DĚKUJEME !!!!!!!!! NEDEJTE SE

 • Petr Tyrner
  Petr Tyrner Před 2 měsíci +36

  Jen tak dál vládo, docílíte jen toho, že kdo bude na výplatní listině státu jako zaměstnanec bude pro občany nedůvěryhodný. Protože nechce, nebo nemůže říkat nic co je proti doktríně státu.

 • redpoint
  redpoint Před 2 měsíci +69

  Svoboda to rekl jasne, muze rikat jen to, s cim souhlasi ten, kteri ho plati... Svoboda slova jiz davno neplati :-(

 • George Alterr
  George Alterr Před 2 měsíci +166

  Svoboda jasně řekl, že kdo má jiný názor než vláda a bude státní zaměstnanec musí držet hubu a krok. Vítejte v totalitě jaká tu byla před rokem 89.

  • Dan Nešněra
   Dan Nešněra Před 2 měsíci +2

   @George Alterr Já si právě myslel to samé. Myslel jsem si, že je to jeho názor a že to tak vidí. Vždycky to nejdřív beru tak, že je to jen názor člověka. Ale jak začnou vyloženě někomu "nadržovat", nebo dokonce opakovat všechny názory Kremlu, tak to je moc a je pak jasné, že to není jen tak. Nemluvě o tom, že kolikrát vyloženě vytváří materiál, který se hodí a je potřeba pro ruskou propagandu. Jako je to u Komoušů, Okamury, Volného atp. Není prostě možné, aby všichni měli ve stejnou dobu úplně ten stejný názor a argument, jako Kreml. To není normální. Pan Drulák je podle mě vyšší, rafinovanější level těchto lidí, jako je třeba Okamura, Konečná atp. Okamura atp., to dělají dost okatě. Vše od EU zavrhují, kritizují a zrovna tak NATO a naši vládu. Extra když se řekne něco proti rusku. Pan Drulák ne. Sem tam něco uzná, nebo řekne, že válka na Ukrajině je špatná, ale pak pokračuje v obhajování ruska. Vyloženě jim straní a používá zavádějící argumenty. Kdyby to tak nebylo, tak nemám problém. Ale ono to tak právě je. EU, NATO, USA.. Vždy někdo udělá něco špatně atd. Vždy je co kritizovat. Vůbec není potřeba používat něco zavádějícího, diskutabilního atp. On to ale dělá. Třeba řekne, že Putinovi stoupá popularita, že tam lidé souhlasí s válkou, ale realita je jiná. Lidé se jen bojí říct, co si myslí. To už ale nezmíní. I když teda občas koukám na ruské youtubery a sem tam se někdo vyjádří. Ten strach tam ale je a říkají to i třeba ti, kteří se lidí ptají. Němci byli vždycky vyčůraní. Dost často se snaží ze všeho vytěžit, ale zároveň se snaží "zůstat čistí", protože ještě nesmyli tu špínu z 2. světové.

  • George Alterr
   George Alterr Před 2 měsíci

   @Dan Nešněra Omlouvat se nemusíte. Já váš pohled chápu. Jenže mi přijde radikální. Slyšel jsem více rozhovorů s panem Drulákem, kde jasně odsuzuje agresi Ruska na Ukrajině a Ukrajině přeje vítězství. To, že vidí rozložení sil v neprospěch Ukrajiny neznamená, že fandí Rusku. Pokud vím, tak nikdo nenapadl Němce a jejich politiky, za dlouhé váhání ohledně ruské agrese a za jejich postoje. Německo se i v této době a nejen ono snaží s Ruskem přímo obchodovat sankce, nesankce. A na současné krizi mají Němci a EU díky Green Dealu největší odpovědnost a netají se tím náš europoslanec za ODS Alexander Vondra. Z tohoto mého úhlu pohledu je pan Drulák úplně obyčejný člověk, který nedělá nic jiného, než samotní Němci nebo Švýcaři. A protože v Německu pracuji, mohu vám potvrdit, že Němci jsou pokrytci nejvyššího kalibru, kteří se bojí cokoli udělat, aby nebyli za špatné. A o tom je jejich politika včetně té unijní.

  • Dan Nešněra
   Dan Nešněra Před 2 měsíci

   @George Alterr OK. Jestli je to tak, tak uznávám, že jsem se spletl. Obvykle to tu samý fake profil je a ve vteřině má x lajků od jiných fake profilů. Neprojel jsem si to pořádně, moje chyba. Vidíte, co jste zažil.. A srovnáváte to s tím, že řeší člověka, který mluví ve prospěch ruSSka. To přeci není to samé. Až to zajde k tomu, co se tu dělo dříve, budu s vámi souhlasit. Ale tak hrozné to přeci není. Co se týče Druláka.. Nejdřív jsem si myslel, že je to jen jeho názor a že je to v pořádku. Pak jsem ho nasledoval více a je jasné, že hájí zájmy ruSSka a mluví v jejich prospěch. Arogantně kritizuje EU, NATO, naši vládu atp.. Ale jak dojde na ruSSko, takřka nekritizuje, maximálně jen něco málo uzná.

  • George Alterr
   George Alterr Před 2 měsíci +2

   @Dan Nešněra Tykaní si nechte pro sobě rovné. Pokud vám přijde jméno George Alterr divné, je mi líto. Dostal jsem jej před více jak čtyřiceti lety od spoluhráčů v kapele a od té doby jej používám. Moc dobře vím, jaká tu byla totalita. Jako rocker jsem si s StB užil mnoho výslechů a ve dvou případech i bití a nucení ke spolupráci. Nebylo mi umožněno studovat vysokou školu, takže o totalitě vím své. Když nesouhlasíte s mým názorem, tak se nechovejte jako soudruzi za oné totality. Ty každého také nálepkovali, tak jak to děláte vy. A v jedné věci s vámi souhlasím. Vy opravdu nechápete, ale rovnou odsuzujete. Podle vás už čtyřicet let jsem fake a mám trollí profil od dob, kdy žádný internet a sociální sítě nebyly. Ale argument jste žádný nepředložil. Je to vaše vizitka, ne moje.

  • Dan Nešněra
   Dan Nešněra Před 2 měsíci +1

   Ty asi nevíš, jaká totalita tu byla, že? Jinak bys to nesrovnával. George Alterr? Proč k těm fake trollím profilům nepřidáte aspoň česká jména, aby to vypadalo reálněji? Nechápu..

 • Jarmila Nemeckova
  Jarmila Nemeckova Před 2 měsíci +12

  Pan Drulák je skvělý, ti co ho chtějí umlčet mu nesahají ani po kotníky.

 • Lenka Kubátová
  Lenka Kubátová Před 2 měsíci +35

  Pane Druláku, jste opravdu vyjímečná osobnost na poli našich elit, máte můj obdiv, je tu dvojí metr, dvojí pravda a každý , kdo má jiný názor než je vladní, je dezinformátor, prokremelsý šváb a kdoví co. Je to již horší, než za doby totality, toto již dávno není demokracie. To, co razí vláda, není názor všech občanů. Pan Svoboda kličkuje jak zajíc na poli.Korektnost to je poslušnost čili totalita.Přeji vám vše dobré a vydržte.

 • Thomas Gutwald
  Thomas Gutwald Před 2 měsíci +42

  Tragická, dobře placená mainstreamová novinářka a typický lidovecký ksindl a skvělý a nadčasový profesor Petr Drulák! Velký respekt...👍✌️

  • Helena Buchtova
   Helena Buchtova Před měsícem

   Přesně tak. Pan Svoboda byl vždycky typ neférového člověka, kterému pravda moc neříká a který podlézá vládě, ve které lidovci sedí. Zatímco pan profesor Drulák se interpretací faktů dožívá pronásledování a vyhazovu z práce jen proto, že jeho znalosti faktů a z nich vyvozených interpretací jsou lepší než znalosti a schopnosti členů vlády (ani UE a USA posluhující a podlézající prof. Fiala není na jeho odborné úrovni) a navíc si pan prof. Drulák dovolil mít jiný názor!!!To se dnes trestá! A to vládou, která si říká demokratická!
   Paní moderátorku by měla televize vyslat na kurz kultivované řeči, aby nezněla jako servírka ve dřívější 4. cenové skupině s bramborem v ústech. Je to nejhorší projev moderátorky, který jsem v poslední době slyšela.

 • Petr Bahelka
  Petr Bahelka Před 2 měsíci +90

  Demisi,.Demisi Fialovy vlády-Okamžitě...

  • pogggy
   pogggy Před 2 měsíci

   @P B239 Už se to blíží, chystej kufry.

  • Petra Fortova
   Petra Fortova Před 2 měsíci

   @P B239 už ti to přerůstá přes makovici 😀😀😀

  • Robert Kaličiak
   Robert Kaličiak Před 2 měsíci

   @P B239 no to by byla tragedie.Vystoupit z EU.Od koho by Nemcouri brali lacnu energiu a predavali ju naspat desatnasobne drahsie.A rusky plyn,ktory kupuju po 200 eur za kubik,predavaju do Ceska za 800 eur.Z EU na vecne casy a nikdy inak.At zije Nemecko,nas osvoboditel.Co mi to len pripomina?😃😃😃🐑🐑🐑

  • Alizza
   Alizza Před 2 měsíci +8

   @P B239 začni u sebe😂✌️😘

  • Alizza
   Alizza Před 2 měsíci +5

   28.9!

 • Beata Mikolasova
  Beata Mikolasova Před 2 měsíci +38

  Ukázka jak se nám sem, vplížila totalita, Kdo je u kormidla, že demokratický slepenec. Nemám slov.

 • Ludek Aschenbrenner
  Ludek Aschenbrenner Před 2 měsíci +35

  Ten pán má ještě budoucnost, na rozdíl od jeho nadřízených !!!

 • Jaromir Base
  Jaromir Base Před 2 měsíci +615

  Pane Drulák máte můj obdiv, že hledáte pravdu jaká je podstata věci. V našem prostoru je vždy utlačován ten, kdo říká pravdu. Zkušenosti máme dost z minulosti i nyní. Ze pan Svoboda je diplomat, ktery si to nechce pokazit s vládou proto se vykrucuje i když sám ví, kde je pravda. Dávám mu za to pětku.

  • ivo hubalek
   ivo hubalek Před měsícem

   souhlasím, snaha manipulovat a určovat jediné správné odpovědi je cesta k totalitě, proto kdybych měl oznámkovat oba účastníky tak svoboda za 5 a opakovat ročník, pan drulák za 1 s hvězdičkou...svoboda se chová jako stará, vysloužilá prostitutka, typický lidovec, hubu plnou mravnosti, etiky a boží pravdy a ve skutečnosti kam vítr tam plášť. a takoví nás nadutí mamlasové nás dnes reprezentují

  • M a
   M a Před 2 měsíci

   Jasne, ruskej nacku, tahni do ruska, nechceme tu spinu jako jsi ty

  • Daniel
   Daniel Před 2 měsíci +27

   Svoboda mi přišel celkem racionální asi už taky dostal vakcínu 🙄

  • Ad Ei
   Ad Ei Před 2 měsíci +46

   @Vanova Sona Cyril Svoboda je člen KDU ČSL 🤥🤔, tudíž sdílí názory pětikolky.🥴

  • Vanova Sona
   Vanova Sona Před 2 měsíci +33

   A trojku z chování

 • Zuzana Vionova
  Zuzana Vionova Před 2 měsíci +167

  Kam jsme se to dostali! Či se vracíme -!!!! hrůza.

 • Uživatel
  Uživatel Před 2 měsíci +68

  Mohu se zeptat k čemu moji rodiče zvonili klíčemi?
  Když se znovu vracíme do doby, kdy může být kdokoliv vyhozen pro názor či být označen za proruského švába.

  • Da*da
   Da*da Před 2 měsíci +6

   Už i mladí lidé chápou. Heuréka..

  • Vanova Sona
   Vanova Sona Před 2 měsíci

   @P B239 zato ty vykřikuješ o něčem,čemu vůbec nerozumíš., A ještě jsi tak podělanej a ubohej že se schováváš jen za číslo

  • Petra Fortova
   Petra Fortova Před 2 měsíci +1

   @P B239 jawoll Herr B239

  • blanina
   blanina Před 2 měsíci

   @P B239 Vypal!!!

 • Oto Sonet
  Oto Sonet Před 2 měsíci +54

  Přesně těmito mechanizmy vzniká stav, kdy se každá instituce nakonec naplní jen kýválky, kteří instituci přemění v jakousi "echo chamber", tedy prostor kde se jakýkoli výrok nadřízeného k němu vždy vrátí jako souhlasná ozvěna, protože každý hlas který neladí, je vytěsněn. Ideální stav pro to dělat chyby a nebýt schopen chyby korigovat.

  • Caddy Ydacc
   Caddy Ydacc Před 2 měsíci +2

   Výborně napsáno 👍

 • Petr Kubista
  Petr Kubista Před 2 měsíci +36

  „Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, braň pravdu až do smrti, neboť pravda tě vysvobodí. “

 • Soňa
  Soňa Před 2 měsíci +15

  To je nehoráznost. Mám odlišný názor, tak budu propuštěn ze zaměstnání? Potlačuje se tu svobodu slova, meze pravomoci nejsou žádné a ekonomiku ovládá několik vyvolených. Pokud se nepletu, to jsou znaky totalitního režimu. Pokud se národ nezmátoří, budeme smět, jen chodit do zaměstnání a z daní živit novodobé otrokáře.

 • rokosan11
  rokosan11 Před 2 měsíci +66

  Hluboká úcta k Vám, pane Dezláku a opak k panu Svobodovi.

 • Ajrin B
  Ajrin B Před 2 měsíci +127

  Je zapotřebí žalovat naše rodiče protože nás naučili mluvit, myslet a mluvit. Také školství, které nás naučilo přemýšlet. Cyryle Svobodo a další, přece nemůže platit koho chleba jíš, toho píseň zpíváš. Každý člověk má právo se vyjadřovat a to, že se to někomu jinému nelíbí, tak je zapotřebí komunikovat a ne zakazovat! Minulost je minulost a nikdo nemá právo ji překrucovat! Dnes platí jen to, že se snaží měnit minulost, protože se snaží ovládout budoucnost bez ohledu na fakta! Hnusná cenzůra !!!

  • Jana Coritarová
   Jana Coritarová Před 2 měsíci +2

   Pan Cyril Svoboda je ve své podstatě absolutně nesvobodný.

  • Petr Z
   Petr Z Před 2 měsíci +4

   👍👏

  • Marie Lněničková
   Marie Lněničková Před 2 měsíci

   Toto je chleba všech daňo vých poplatníků a z nich jsou placení politici. Před volbami nám lžou a teď padají masky. Klobouk dolů před vámi pane profesore. 👍

 • Hafan Hafan
  Hafan Hafan Před 2 měsíci +48

  Třeba blbě,ale jednotně.Kupředu levá!Pochybnosti o funkčnosti naší politiky má dnes naprosto každý.Po letech přešlapování jsme opět pevně semknuti nikoli okolo jednotného jádra strany,nýbrž kolem něčeho,co se straně podobá čím dál víc.Panu Drulákovi se zatím nic nestalo,pouze vyletí z práce.Zavřou ho až později.

 • Martin Brezina
  Martin Brezina Před 2 měsíci +208

  V tom případě navrhuji přejmenovat ústav z matoucího názvu "Ústav mezinárodních vztahů", který vytváří dojem, že se v něm mezinárodní vztahy zkoumají. Příhodnějším názvem by mohl být "Ústav pro podporu postojů ministerstva zahraničí".

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 2 měsíci

   @Mr Cuboid Tak Privet tovarishch iz Yevrazii.
   I já četl román 1984 a Orwell v něm odsuzuje všechny formy totalismu.
   Od aristokratického despotismu, kolonialismu, fašismu, nacismu, přez plutokracii až po bolševismus!
   Jejichž podivná mutace právě bují a sílí v Putlerovském Russku a velmi rafinovaně zákeřně a zároveň agresivně ohrožuje světový mír (dá li se to mírem vůbec nazvat).

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 2 měsíci

   Jo a kterého, zatím to vypadá z reakcí absolutní většin tady že toho Rusského⚠️
   Jak by jste nazvali sistém ve kterém by byl stát členem NATO a EU což chtěl on sám a většina občanstva a přitom by jeho vláda lezla a nyní i na přání občanů laiků do rudé řitě !??
   Takový výraz snad ani neexistuje v žádném nám známem pozemském jazyce.

  • Mr Cuboid
   Mr Cuboid Před 2 měsíci +13

   Dávám palec a souhlas. Jako v Orwellovo románu, vše pojmenovat skutečným.

 • Drahomír Fuksa
  Drahomír Fuksa Před 2 měsíci +30

  Pan Drulák je skvělý diplomat i skvělý člověk. Rád a s velkým zájmem si vždy vyslechnu jeho názory , které dle mého názoru jsou pravdivé !!! Naprostý kontrast všeho je "soudruh Lipavský " !!!!!A ten ŠNAIDAUF , tak to musí být opravdu "kousek" . Vážený pane DRULÁKU , držím vám palce , jako nikomu jinému , a přeji hodně sil v boji s debilitou.

 • Vladka Mic
  Vladka Mic Před 2 měsíci +81

  pane Druláku, hlubolý respekt, jste statečný člověk. Nedejte se !

 • Renata Jankovcova
  Renata Jankovcova Před 2 měsíci +115

  I my máme informace: Scott Ritter: "Kdyby nebylo expanze NATO, nebyl by konflikt na Ukrajině."

  • Lamia Vítová
   Lamia Vítová Před měsícem

   Máte pravdu 👍

  • Stamen Vasilev
   Stamen Vasilev Před 2 měsíci +5

   Bez USA a NATO lidé po celém světě žili v mír. Veni

  • Alizza
   Alizza Před 2 měsíci +27

   Nebýt nadřazenosti a omezenosti USA nebylo by více konfliktů které stále všude vyvolávají

 • Jiri Sika
  Jiri Sika Před 2 měsíci +38

  Znašich představitelů u moci, pod vedením pana Fialy je mi lehce šoufl již od únorového vypnutí informačních webů. A ono to stále pokračuje. Vládě bych prominul neschopnost v řízení hospodářství, ale nemohu jí prominout tyhle totalitní manýry. Pak profesor Drulák má moji plnou podporu.

 • Mаркета Пекарова Aдамова

  Petr Drulák jako vždy perfektní... hraniční ale pravdivý.
  Děkujeme!

  • Plzeňský Patriot
   Plzeňský Patriot Před 2 měsíci

   @UCFNZhzxvrTn4Co893d_336w Za to ty máš hlavu plnou 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

  • Plzeňský Patriot
   Plzeňský Patriot Před 2 měsíci

   @P B239 Opuštěný hlupák, Fialovo OVCE!

  • Plzeňský Patriot
   Plzeňský Patriot Před 2 měsíci

   ​@P B239 Opuštěný hlupák, Fialovo OVCE!

  • Plzeňský Patriot
   Plzeňský Patriot Před 2 měsíci

   @P B239 Jsi tu sám, zakomplexovanej hlupáku🤮🤮🤮

  • Jaroslav Liska
   Jaroslav Liska Před 2 měsíci +10

   @P B239 Jawohl eurosoudruhu trolle

 • Jiří Kocur
  Jiří Kocur Před 2 měsíci +17

  Dobrý den
  Díky takovým lidem jako je Svoboda jsme tam kde jsme , u lidovce mne to nepřekvapuje . Pane Druláku velmi si Vás vážim za odvahu , dlouho sleduji názory , které prezentujete .

 • Jan Vlček
  Jan Vlček Před 2 měsíci +54

  Pane Druláku,smekám 👍

 • Jaroslava Ticha
  Jaroslava Ticha Před 2 měsíci +72

  Pana Profesora Druláka si dovolují hodnotit osoby, které mu nesahají ani po kotníky!Politické procesy jako za totáče!!!! Pavlína Wolfová jedná naprosto skandálně !!!!! Panu Profesorovi Drulákovi děkuji za profesionální a jasné vyjadřování, přeji mu z celého srdce všechno nejlepší a aby dokázal čelit osočování rúzných pisálků a budižničemů .... je to tase tady..... útoky proti Profesorovi Drulákovi jen provokuje další lidi, aby vyšli do ulic protestovat!!!!!

 • Roman Hladík
  Roman Hladík Před 2 měsíci +88

  Totalita!

 • Občan Míra
  Občan Míra Před 2 měsíci +84

  Pane Druláku, důkazem naší vysoké úrovně demokracie a civilize je, že vás nikdo nezastřelí za úsvitu, ani nenechá upálit bez soudu. JENOM zasedne komise a vyhodí vás z práce...
  Dík za vaši odvahu, říct a stát si za svým názorem.
  V této zemi může beztrestně lhát a určovat co je pravda pouze premiér!

  • Občan Míra
   Občan Míra Před 2 měsíci

   @P B239 netřeba zoufat. Jsou pořád státy, kde mají ještě lidé shodné názory a ti kteří je nemají, mají díru v prdeli jako všichni ostatní a v hlavě jednu navíc...

  • Občan Míra
   Občan Míra Před 2 měsíci +1

   @P B239 ...i to je názor 😆

 • Antonin Skara
  Antonin Skara Před 2 měsíci +28

  To je šílený.. Pane Druláku - držím vám palce ! nedejte se zlomit od těch různých nýmandů - když vidím Fischera a další, kteří byli prezentovány - tak ty tzv. narativy a podobná žvanění mají nulovou hodnotu.

 • Pavel Iglo
  Pavel Iglo Před 2 měsíci +58

  Prostě nechtějí vůbec slyšet, pan profesor říká! Svoboda si protiřečí a říká pořád dokolečka to svoje i když bylo jasně řečeno, že na veřejnosti pan profesor nevystupuje pod ústavem, a to sám Svoboda potvrzoval ve svých výrocích, že když nevystupuje pod hlavičkou ústavu, může si říkat co chce, ale on stále do toho tahal ten částečný úvazek profesora... Jak to je? "když chceš bít psa, hůl si vždy najdeš"!!!

 • Mauky100
  Mauky100 Před 2 měsíci +52

  Takže říkat, co si myslím jako odborník na danou oblast, není dovoleno, i když je to naprosto v souladu se zákonem...Já už se nedivím, že na ministerstvech nejsou rozumně myslící odborníci, ale loajální nevzdělaní patolízalové, podle toho to taky nakonec dopadá, dej blbci moc, razítko a možnost kádrovat a vítejte před rokem 1989... Jakou asi budu mít pověst, když jako VŠ pedagog budu říkat něco jiného než zaměstnanec ministerstva zahraničí? My jsme se ocitli opět ve světě dvojí pravdy jako za komunistů? Pane Svobodo, to myslíte vážně???

  • Mr Cuboid
   Mr Cuboid Před 2 měsíci

   @Marcela Kralova Cynik ZloDoba

  • Marcela Kralova
   Marcela Kralova Před 2 měsíci +4

   No , asi to myslí vážně i když to je to pro normálního člověka nepochopitelné.To jeho příjmení k němu nesedí , měl by se přejmenovat , myslím si že by bylo z čeho vybírat .

 • Alpine Astrovillage
  Alpine Astrovillage Před 2 měsíci +66

  Posloucham Vase vystoupeni a ocenuji Vase nazory s velikym zajmem a souznenim. Vazim si Vasi primocarosti, znalosti a statecnosti.

 • Martin Dvorak
  Martin Dvorak Před 2 měsíci +179

  Pan Drulák je borec, lidi jako on Český stát potřebuje!!!

  • Jaromir Cech
   Jaromir Cech Před měsícem

   @Armin HRADSKÝ právě že ho má rad,narozdíl od vás,pravda se už nenosí,totalita jak za komunistů,nejedeš s náma,jdeš proti nám a pravda nikoho nezajímá.

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 2 měsíci

   Na to mohu odpovědět jen otázkou TY HODNĚ NENÁVIDÍŠ TENTO STÁT VIĎ?

 • ing. Králík
  ing. Králík Před 2 měsíci +102

  Svoboda tentokrát mluví pravdu ,přesně takto uvažuje 3:54 .Jemu je nějaká pravda buřt ,hlavně kdo platí a proto jsme s takovými lidmi tam ,kde jsme .Hrozný.

 • Igor Antal
  Igor Antal Před 2 měsíci +329

  Držím palce Prof.Drulákovi fandím a držím palce,pre mňa je veľký zážitok počúvať jeho názory....Cyril Svoboda sa prejavil ako hlupák

  • Jakub Šmíd
   Jakub Šmíd Před 2 měsíci

   jeho názory, které jsou zjevně mimo... a vypadá to, že přání je otcem myšlenky... a přeje agresorovi... absolutně se ztrapnil..je buď diletant nebo proruSSký kolaborant

  • Z Strongers Predators
   Z Strongers Predators Před 2 měsíci +16

   @Plzeňský Patriot Cyril Svoboda šel oponovat svobodě slova a podpořit vládní směr. Pokud by uměl počítat, tak ten Fialův proukrajinský vítězný sen dostává u našeho národa dost trhliny. Ta pravda, že Ukrajina prohraje se po této zimě už neutají.

  • Plzeňský Patriot
   Plzeňský Patriot Před 2 měsíci +4

   @Z Strongers Predators On netušil, že bude žvanit kravimy 💩💩💩💩💩

  • Z Strongers Predators
   Z Strongers Predators Před 2 měsíci +5

   Ano, protože do toho šel. To jako udělal dobrovolně?

 • Jaroslav Minarik
  Jaroslav Minarik Před 2 měsíci +62

  ČT je placena občany ČR a ne vládou ČR, tak proč se tímto principem neřídí a nefunguje jako veřejnoprávní televize?

  • Jiřina Růžičková
   Jiřina Růžičková Před 2 měsíci +1

   Tak takovej transparent by nebyl na škodu až lidi vyjdou do ulic. Prima ČT novináři!!!!!🐍🐍🤖

  • Robert Kaličiak
   Robert Kaličiak Před 2 měsíci

   @P B239 bavi ta,robit tu zo seba idiota?Si na smiech.

 • Doktor Doktorovič
  Doktor Doktorovič Před 2 měsíci +63

  A ten kožak ze senátu Fišer to je taky pěknej usaspermožrout...

  • Helena Buchtova
   Helena Buchtova Před měsícem

   Máte pravdu, senátor Fišer vždy vystupuje jako americký poskok, ale tváří se jako že všechno ví nejlépe a sám sebe pasuje na nejpovolanějšího k posuzování jiných lidí, zvláště těch, kterým nesahá se svou hadí úlisností ani po kotníky.

 • Hana Reuss
  Hana Reuss Před 2 měsíci +26

  Pane Druláku, nedejte se, zůstaňte svůj a lid vám dá zapravdu, ne ta zběsilá smečka. Jsem s vámi.

 • Франкы ЛОКОМОТИОН
  Франкы ЛОКОМОТИОН Před 2 měsíci +135

  Albert Einstein :
  „Dožili jsme se doby, kdy jsou moudří lidé umlčování,
  aby to co říkají neuráželo hlupáky."
  Marcus Tullius Cicero:
  „Čím více se blíží rozpad říše, tím šílenější jsou její zákony.“
  T.G.Masaryk:
  „Vlastenectví je láska k vlastnímu národu,nikoli nenávist k jiným.“
  Adolf Hitler:
  „Největším štěstím pro vládu je to, že lidé nemyslí.“
  Ernest Hemingway :
  „Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku,
  by měli být zastřeleni hned první den občany své země."
  George Bernard Shaw :
  „Ti, kteří nemohou změnit názor, nemohou změnit nic.“
  George Raymond Richard Martin :
  „Většina lidí by pravdu raději popřela, než aby se s ní smířili.“

  • Dagmar Elisová
   Dagmar Elisová Před 2 měsíci

   Franky……moc pěkné👍

  • Jáchym Šolar
   Jáchym Šolar Před 2 měsíci +1

   je to tak, trefné, začalo to komunismem, ale vlastně se to děje průběžně všude, tedy v "západním světě" - víte jak legionáři říkali komunistům? "krásní" a víte co je dneska za dobu, je doba krásných zpohodlnělých lidí leč pokryteckých lidí a spousty z nich nese rysy narcistů - a to vlastně odpovídá popisu Einsteina, ale i George Raymond Richard Martina, jen se to celé politicky otočilo, zpohodlnělý dav miluje lži a ti co říkají něco jiného, dokonce pravdivého musí být po zásluze onálepkování a ideálně zneškodněni.
   a na závěr:
   jednoduchá krásná lež je lepší než složitá pravda
   a cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly (rozuměj naivními (ideologickými)

  • Armin HRADSKÝ
   Armin HRADSKÝ Před 2 měsíci

   Jak se opovažuješ ty putlerovský zmetku (usuzuji tak z tvého rusského jména a souvislostí) zneužvat skutečná moudra největších demokratických a humanitářských myslitelů, s vyjímkou onoho Hitlerova výroku(i když ten dokonale sedí na současné putinovské russko stejně tak je trefný na ně i ciccerův výrok.) uplynulých dob proti demokracii a těch kteří si jí váží, ať je nedokonalá jak chce.
   Co jineho čekat od rusských diktátorských tyranů kteří nechápou a ani nemohou chápat podstatu demokracie když ji nikdy nezažili a zjevně ani nikdy nezažijí protože jediné co měli, mají a mít budou je jen despocie.

 • Insomniac Resurrected
  Insomniac Resurrected Před 2 měsíci +139

  Piráti tady zavádějí bolševické manýry, jak překvapivé. 😂

  • Karel Benák
   Karel Benák Před 2 měsíci +10

   Vás to překvapuje? Och Vy naivní ;-)
   Omlouvám se za rýpnutí. Na tohle upozorňovali někteří komentátoři již od vzniku této strany v ČR, leč nebyli vyslyšeni.

 • Milan Žižka
  Milan Žižka Před 2 měsíci +44

  Není divu, že Černín se svým exkluzivním vedením má taková prohlášení.

 • Kamila Meclová
  Kamila Meclová Před 2 měsíci +26

  Pry demokracie, rikali...je důležité vědět, kdo mne plati🤷🤦

 • karel gold
  karel gold Před 2 měsíci +30

  Takze kriticke mysleni je uz dnes trestne. Hrozna doba. Pan Drulak vyjadril vecne, vzdelane argument, zadne konspiracni teorie. I kdyz bych s nim treba nemusel souhlasit, tak musim respektovat jeho nazory protoze jsou zalozeny na faktickem vyzkumu. A o tom by mela byt vecna debata. Svet se bohuzel ubira smerem, ze kriticke mysleni as stava neprijatelnym. Zacalo to Covidem a ted to jen pokracuje.

 • Marcel Nágl
  Marcel Nágl Před 2 měsíci +11

  Držím panu profesoru Drulákovi palce s nadějí, že se v brzké době lidé probudí a budeme schopni se současným režimem vypořádat, skončí tyto hony na čarodějnice.

 • Ladislav Žlebek
  Ladislav Žlebek Před 2 měsíci +28

  V socialismu jsme tyhle situaci zažívali a zhlíželi jsme všichni na západ na svobodu slova. Situace se obrátila západ našel argument proti čemu jsme bojovali udržet se u moci i sílou proti lidu.

 • Z Strongers Predators
  Z Strongers Predators Před 2 měsíci +41

  Dělají to proto, že si myslí jak jim jeden názor pomůže, když zastraší ty s druhým názorem. Přitom tak jen uspíší svůj konec. No jo státní úředníci nechápou jak konkurenční prostředí názorů dokáže uzdravit tu jejich nezpochybnitelnou naleštěnou myšlenku.

  • Marcela Kralova
   Marcela Kralova Před 2 měsíci +4

   A hned je člověk v obraze , hezky se odkopávají . Musíme si tím projít , abychom věděli , co to tu máme za elitu .

 • neferfrure
  neferfrure Před 2 měsíci +23

  Jinými slovy: Máš právo se svobodně vyjadřovat, ale jen tak jak chceme my!