Učitel z autoškoly Honza. Mladí řidiči, holky za volantem a nejčastější chyby studentů? (rozhovor)

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 30. 05. 2019
 • PATREON ► www.patreon.com/join/standashow
  ODBĚR ► bit.ly/StandaShowOdber
  INSTAGRAM ►instagram.com/standashow
  Honza Nekovář - učitel v autoškole. Na kanále Autoškola Aura učí Davida, Sáru a Jessicu. A ne vždy jde všechno 100% :) Žáci dělají chyby a učitel se... rozčiluje :D Jak moc je Honza velký nervák? Co říká na dnešní generaci? A budou někdy auta řídit sama?
  ► Autoškola Aura: chclip.net/channel/UCaQhrSgf-nF7plkELHpC0Cg
  ===
  TWITCH - noční show
  www.twitch.tv/standashow
  INSTAGRAM - cypyny ze života
  instagram.com/standashow
  FACEBOOK - komentáře a moudrosti
  facebook.com/Standashow
  TWITTER - intelektuální kavárenství
  twitter.com/standashow
  STANDA
  #standatalk
  SHOW
  ===
  PODPORA
  Každý příspěvek se počítá a umožňuje mi dělat kanál tak, jak by to jinak nebylo možné. Za to vám děkuji!
  PayPal »»» www.standashow.cz/donate
  Číslo účtu »»» 1303928089/3030 (AirBank)
  Bitcoin »»» 36MWhd1qJaZ829PczvSzzYHhpCvCQdEtvG
  ===
  Email: stanislav.hruska@gmail.com
 • ZábavaZábava

Komentáře • 269

 • Peter ko
  Peter ko Před měsícem

  Kvoli takym curakom ako pan tuto, som neurobil vodicak v cz.. Neustale napominanie za somariny, ironia a buzeracia. Nedal som to...

 • ArnieBlow
  ArnieBlow Před měsícem

  Strašně příjemnej,vyrovnanej a chytrej člověk. Zdravím pana instruktora :-)

 • Daniel Gago
  Daniel Gago Před měsícem

  Keď tu píšete o rozdielnych generáciách - koľko mladých dnes jazdí na bicykloch? Dakedy to bol jediný možný prostriedok dopravy, rodičia ma nikam neodviezli, na autobus som nechcel čakať, taxík som ani nevedel čo je, tak bicykel bol riešenie. Mesto, medzimesto, musel som sa od 13, či 14 tich naučiť jazdiť v doprave - nie po cyklocestách, také neboli, rovno v premávke. Keď som mal 18 a išiel som na vodičák tak som mal na bicykloch po mestách najazdené tisíce kilometrov. Dopravu som mal v oku, stačilo sa naučiť ovládať auto. Aj to som mal odkukané keď som jazdil ako spolujazdec... Dnes idem s mladým šoférom a presne - on ako spolujazdec vôbec nesleduje cestu ani trochu, a pri tom by sa mal čo učiť, hlavne keď sa dačo riskantnejšieho prihodí, aspoň vidí aké sú možné reakcie.

 • Daniel Gago
  Daniel Gago Před měsícem

  Vodičák by sa mal robiť každých 10 rokov (samozrejme nie plný kurz, malo by to byť hlavne o novinkách v pravidlách a tak, a potom hlavne kontrola kvality jazdy). Sám som sa čudoval keď som si po x rokoch rozširoval vidičák aké detaily mi inštruktor vytkol a mne to samému nedošlo...

 • Deimos
  Deimos Před měsícem

  Takovejhle nervák by v autoškole fakt být neměl.. Já chápu, že zvýšit hlas aby si to člověk pamatoval rozhodně není na škodu, ale v krizových situacích, kdy člověk opravdu neví, co dělat a snaží se nějak řešit, do něj ještě hučet a nadávat mu, to vážně není v pořádku..
  Když za sebou máte roky ježdění v autě, tak je v takových situacích jednoduchý jednat a jste na ně zvyklí.. Ale člověk, který v tom autě sedí poprvé / po desáté a ani tomu ještě nerozumí, v takových situacích je prvně, tak ten opravdu neví co má dělat..
  Autoškoláci pořád (samozřejmě správně) říkají: "Až budeš jezdit a potkáš autoškolu, netrub a nenervuj se a vzpomeň si, že si taky jednou začínal." a přesně tohle by si měl i ten instruktor uvědomit

 • CryBite
  CryBite Před měsícem

  snad se vším kromě té vojenské povinosti bych i souhlasil

 • jarda
  jarda Před 2 měsíci

  ty žvásty o vojně to je až směšný

 • Magicairsoft9
  Magicairsoft9 Před 2 měsíci +1

  No to není možný :-) oni jedou s automatem, ale stejně si nevšímají toho, co se děje kolem nich...

 • Martin Pavlicek
  Martin Pavlicek Před 2 měsíci

  toho pána ta práce asi opravdu nebaví

 • Thrust vectoring
  Thrust vectoring Před 2 měsíci

  Jaká teorie, kkt, šak zákon je zákon, co tam chceš chápat? Tak to tak je, nejaký kkt to tak dal a tak to je. Nekere nedavaji smysl, proste proto, protoze to rozhodl nejaky kkt. Tam neni co vysvetlovat. Se nabiflis ukazkove testy a spravis test, to je vse.

 • ASErik8
  ASErik8 Před 2 měsíci

  Já tenhle projekt sledoval téměř od začátku, takže vím o koho jde. Dost jsem se přiučil a pak to využil při plnění svýho řidičáku. Mě osobně přijde, že on je hodně klidný učitel na rozdíl toho, co jsem měl já. Většinou jsem s ním souhlasil a docela umí i pobavit. Ale jedna věc se kterou nesouhlasím je, že by byla povinná vojna. Mě by to nasralo, protože mám v životě svý plány a strašně málo času a k tomu by mi přibyla ještě vojna, který by moje plány na život sebrala a možná už nikdy nevrátila. A přijde mi, že někteří lidi hází všechny do jednoho pytle. I když si to v tu chvíli neuvědomují, tak ne všichni jsou namachrovaný hovada, co dělají bordel.

 • Matěj Svoboda
  Matěj Svoboda Před 2 měsíci +1

  Hlavně že má za sebou v polici Foťák 😂😂

 • David Rybák
  David Rybák Před 2 měsíci

  Myslim, že pan Nekovář je ukázkovym prototypem řádnýho učitele v autoškole. Pálí mu to, má zkušenosti, rozumí svojí práci a dbá na to, aby žáci pod jeho vedením něco uměli. Jako jeden z mála si uvědomuje, že ta dnešní zhýčkaná mládež by skutečně potřebovala vojnu. Respekt!

 • Štěpán Vodička
  Štěpán Vodička Před 2 měsíci +1

  tak takhle se se mnou zkousel "instruktor" autoskoly taky bavit a tak jsem ho vyprcal, ze pokud nezvlada svoji praci delat v klidu, tak at jde delat k pasu do tovarny a ze dela za moje prachy, tak at se laskave chova slusne. Do konce jizdy nerek ani slovo a priste uz jsem dostal normalniho... Takhle fakt ne-e... to at si necha domu pro manzelku

  • Dawer Man
   Dawer Man Před 2 měsíci

   no to by jsi měl vidět jak mluví s přítelkyní nebo ženou kopal bys do něj do konce :D. navíc je posera. Veřejně se vysmívá věřitelům nikdy nic jiného nedokázal jen si půjčoval kde mohl a pak vše napsal na přítelkyni která je úplně vymletá ale má tatínka právníka prostě z milionových dluhů utekl bez vrácení jediné koruny věřitelům vyhlásil osobní bankrot podvodnou cestou.
   a díky za názor na obrazovce každý vypadá dobře a vždy se najde dost lidí kteří nechápou hloubku věcí.

 • BrusLee
  BrusLee Před 2 měsíci

  Moje zkušenosti:
  V autoškole.. pouze testy nic jiného, žádná teorie.
  První jízda.. mno cvičák ani neexistoval předtím.. jeli jsme rovnou o 20km bokem.. musel jsem si to trénovat předtím na poli, protože počítali s tím, že člověk umí řídit :)

 • Dlugi
  Dlugi Před 2 měsíci +1

  21:40 - to jsem já a moje autoškola. Na teorii 90% lidí nechodilo, zbytek přišlo buď na půl hodiny, nebo se na hodinu vyspalo, protože jim jel vlak(můj případ). Jízdy vypadaly tak, že vám to buď šlo, nebo nešlo instruktor nenaučil vůbec nic. Když jste to kazili, tak vám vzal volant a řídil si sám. Na dotazy reagoval 'to máte vědět'. A pak došlo k situaci, kde ve městě, kde to v ostatních autoškolách udělalo 90% napoprvé, to u nás na poprvé udělalo lidí 40%.

 • crippling depression
  crippling depression Před 2 měsíci +2

  1:27 není to náhodou Proxy z madbros?

 • Ettry
  Ettry Před 2 měsíci

  3 ukazky videa a ani na jednom nemel pas.

  • Standa B.
   Standa B. Před měsícem

   Učitel v autoškole pás mít nemusí

 • IFeelLikePablo
  IFeelLikePablo Před 2 měsíci

  To byl Jaguár “pane učiteli”.

 • Natalia Budz
  Natalia Budz Před 2 měsíci +1

  Dle mého by autoškoly (a zajímal by mně i názor tady pana učitele) měli zahrnovat i modelaci nepříznivých podmínek a krizových situací. Myslím, že někde na fb bylo i takové video. Člověk vyleze autoškolu ale první sníh/mokrá vozovka a človek prakticky moc neví jak se zachovat (především ti kteří řp dělali v létě atp.). Ať ta autoškola klidně trvá déle a je dražší.. Ale člověk bude mít více zkušeností. Dále mně nevyhovovala jízda jednou týdně. Vždycky jsem si přišla že tam sedím poprvé a po dokončení autoškoly jsem se bála hodně jezdit sama. Teoretickou hodinu jsme měli jen jednu.. Trvala 4 hodiny a člověk si pak přišel jako po festivalu o perspektivách hřebíků...

 • Filip Skerik
  Filip Skerik Před 2 měsíci

  Stando! Já když viděl nahledak a prvních 30 vteřin videa, myslel jsem, že mu tam pustís alespoň nějaký simulátor provozu na počítači a ukáže nám nějaký tipy ohledně denního silničního provozu. 30 minut jsem jenom proletel kurzorem po spodní liště přehrávače během 10 vteřin. To není hate a ty víš co myslím 👍 jinak si vážím tvé činnosti online☕

 • Honza Dušek
  Honza Dušek Před 2 měsíci

  Upřímně řečeno, tenhle instruktor je, podle mého, totální kretén, hraje si na frajera a přitom, nemá co do hrnce. Jako, kdyby mi chodili do autoškoly, takový tragéďi, jako Sára a spól, tak to chápu 🤨🙄🤦‍♂️

  • Honza Dušek
   Honza Dušek Před 2 měsíci

   @Filip Veselý tam si jdi sám a když, už tam budeš, můžeš zajít rovnou i na labutě 🙄🤦‍♂️

  • Filip Veselý
   Filip Veselý Před 2 měsíci

   No jo, ty chytráčku. Bež na autodrom a nemudruj tu svoje moudra z pokojíčku.

 • Mirek K.
  Mirek K. Před 2 měsíci

  Ohledně vojny musím souhlasit s panem Nekovářem. A to i přes fakt, že patřím ke generaci, která se povinné vojenské služby vyhla.

 • fismanj
  fismanj Před 2 měsíci +1

  10 reklam? Tak to si to strč do rekta

 • Bubula
  Bubula Před 2 měsíci

  za me super

 • Pavel Rinn
  Pavel Rinn Před 2 měsíci

  V autoškole jsem na předním kole byl taky... Asi 3 cm za nárazníkem auta před námi. Viděl jsem před námi nehodu, zpomaloval jsem, ale učitel mi dvakrát naznačil abych zrychlil, pak mě i slovně řekl, proč jedu tak pomalu a v momentě, kdy jsem trochu přidal to auto za kterým jsme jeli zašláplo... :-D. Trochu taky koukal :-)

 • Mára Krajčovič
  Mára Krajčovič Před 2 měsíci

  Ve všem má Honza pravdu

 • Zlejdův svět
  Zlejdův svět Před 2 měsíci

  19:10 nejlepší argument, který používám taky :D

 • Petr Kovi Kovář
  Petr Kovi Kovář Před 2 měsíci +1

  Mě tenhle učitel učil a bylo to docela drsný, ale dal jsem to. :)

 • Alois Korčák
  Alois Korčák Před 2 měsíci

  Sleduji videa z autoškoly Aura a pan Honza Nekovář je fajn učitel. Myslím si že si jeho žáci zapamatují co se v autoškole naučili. Díky jeho přístupu k nim. Chování učitele k žákům je v normální rovině. A k té vojně, měla by být. Rok by stačil.

 • Flash Oficial
  Flash Oficial Před 2 měsíci

  Když sem dělal řidičák tak sem na to Koukal a hodně sem se naučil mám řidičák jen půl roku a už to do mě malém nasrali 2 lidi a x lidi porušilo už x pravidel jak přednosti nebo že frajer zastavil v připojivacím pruhu no proste ne nechápu..

 • Andrew Popdžek
  Andrew Popdžek Před 2 měsíci

  neviem čo je vtipné na takom dementovi

 • Jan Režný
  Jan Režný Před 2 měsíci

  7:40 přesně tááááák

 • Lukáš Tomíček
  Lukáš Tomíček Před 2 měsíci

  pan nekovář absolutne opomiji individualismus... ano jeho styl vyuky muze nekomu vyhovovat napr me by to nevadilo, ale jsou lidi kterym timdle akorat rizeni znechuti nic nenauci a jejich sebeduvera v rizeni bude nulova protoze si budou myslet ze absolutne neumi ridit... jinak jeho ostatni nazory napr na vojnu si myslim ze je ponekud dost zaostaly v problematice spolecnosti..

 • EL Camino
  EL Camino Před 2 měsíci

  To mi krásně přípomíná situaci. Jedu po hlavní na žižkově a hledám místo na zaparkování. Hodím blinkr do prava a hledám místo a jedu celkem pomalu. Najdu místo při čemž se na mě nalepí bíla ovce. Začnu couvat a zajedu na místo kam jsem chtěl zaparkovat a frajer na mě začně řvát, jak má jako poznat že budu couvat. Na čež jsem tedy dostal amok a poslal jsem ho do prdele. A řekl jsem ho že jak se asi kurva dává vědět když člověk hledá místo a parkuje, hodí prostě blinkr. Ten se raději sebral a jel do prdele když jsem se ho zeptat jestli bude příště lepší abych vystoupil a šel mu do okénka říct že budu couvat a že hledám místo na zaparkování

 • Jakub Velička
  Jakub Velička Před 2 měsíci +1

  Učitel učí a neponižuje své žáky. Každá chyba žáka je chyba učitele

  • Dawer Man
   Dawer Man Před 2 měsíci

   Znal jsem ho osobně má potřebu ponižovat to je nemoc měl by se léčit a vracet prachy a ne učit. holky nebo záprdky kteří mu nebudou odporovat.

 • Ladislav Mihalko
  Ladislav Mihalko Před 2 měsíci

  To bol jaguar a nie mercedes

 • Make Money
  Make Money Před 2 měsíci

  Jako haters, dneska jsem si šel první požádat o řidičský průkaz tudíž minulý týden jsem měl zkoušky. A přál bych si učitele z videa protože ne každý je takový charakter 💪

 • Tlumič CZ
  Tlumič CZ Před 2 měsíci

  Volant od Thrustmasteru a typ T150 rs jste si vybrali dobře

 • Martin
  Martin Před 2 měsíci

  Ach jo, ty vousy !!!!! Takhle to dopadne, když není vojna !!!!! myslím ty neupravené vousy, jak santusák!!! Chlapče Stando, je to fakt strašný.

 • Jan Holub
  Jan Holub Před 2 měsíci

  Sice to balí do řečí typu "těžko na bojišti..." ale podle mě to je jen zamindrákovanej chudák, co si léčí ego na studentech. Měl jsem v autoškole podobnýho "machra" a jediný čeho tímhle chováním dosáhl bylo, že jsem se s první chybou a následnou scénou přestal soustředit a šlo to od desíti k pěti. Spousta lidí mu tleská, ok, respektuju to, ať učí ty, kterým tenhle mačo styl vyhovuje, svoje děti bych k němu ale rozhodně neposlal, myslím že slušně řídit se můžete naučit i bez nutnosti následných posttraumatických stresových poruch z lektora.

 • Jakub Michalski
  Jakub Michalski Před 2 měsíci +1

  Nebudeme chodit kolem horké kaše. V prvozu jde o životy. Uděláš průser, měl bys být potrestán, když jsem dělal ŘP na motorku, nedal jsem přednost, narovinu jsem dostal do žeber pěstí. Proč? Páč kdyby se ten borec rozjel, srazí nás. Náležitý trest.

 • R- -G
  R- -G Před 2 měsíci

  znám pár autoškol v karlovarským kraji které prodávají řidičáky (příde prachatej spratek tatka mu dá peníze v autoškole to odřídí někdo jinej a má řidičák pak městem jezdí 100 a je v pohodě )

  • Matthew White
   Matthew White Před 2 měsíci

   autoskolu udelat je totiz tak tezky. ze 😂 je to lehci nez maturita a to 100x a kolik blbcu ji udelalo ze :)) tak nevykladej, ze nekdo si nechá platit jen proto, aby synek si udelal ridicak a mihl jezdit s otcovym mercedesem. Takovej kluk, ktery ma moznost jezdit s takovym autem, si twn ridicak mile rad udela. Pro kluka to musi byt jak konicek!!! Jedine kdo s autoskolou muze mit problem je holka, ktera nema od mladi k autum vztah.

 • Sam69
  Sam69 Před 2 měsíci

  JÉÉ Thrustmaster T150

 • Antonín Švihnos
  Antonín Švihnos Před 2 měsíci +1

  Honzo, máš pravdu. Když převážím dalšího žáka vzadu, jízda ho nezajímá, čumí do mobilu.

 • Tana Pigova
  Tana Pigova Před 2 měsíci

  Super učiteľ

 • Silniční Vožralotéka
  Silniční Vožralotéka Před 2 měsíci

  správnej učitel autoškoly :) krásně ukazuje následky co by byly kdyby...

 • Luger191
  Luger191 Před 2 měsíci +1

  Já jsem se "prořídil" k automatické převodovce. Stačilo mi jednou sednout za volant auta s automatem a měl jsem jasno. Těm co mají řeči - ten kdo sedí za volantem je řidič a ne řadič.
  Jelikož hodně jezdím ve městě a pořád od jednoho semaforu ke druhému, není nad automat ...

 • JAN HANK
  JAN HANK Před 2 měsíci

  No,chce to mít ten správnej vztah k autům.Já než jsem si udělal řidičák,tak už jsem si dával dohromady své první auto,kterým byl VAZ-21011-nebo jinak LADA-1300.Nechal jsem ho nalakovat,a sehnal jsem na něj origo nárazníky.Nějakej umělec tam naplácal plastové,no hrůza a děs.Ale to auto jste museli opravdu řídit,a né jak dnešní auta,kde si můžete vzít noviny a číst si.

 • RogerZED
  RogerZED Před 2 měsíci

  0:57 njn blondýna tvl není se čemu divit,že je tak tupá :D

 • Xd_Sky_420
  Xd_Sky_420 Před 2 měsíci +6

  1:29 proxy z madbross ?

 • kpt. Ceckowitz
  kpt. Ceckowitz Před 2 měsíci

  fajný rozhovor :) a k těm elektronickým systémům a "zlepšovákům": jediné, co v autě chci je manuální převodovka, rádio, klimatizace a ABS, všechno ostatní jsou kraviny k ničemu... dneska už prostě člověk neřídí auto, ale auto řídí člověka.. já jsem někdo, co si chce řízení auta užívat a současný vývoj mě nutí udržovat auto, které sice vyžaduje prachy na údržbu, ale těch elektro chujovin má minimum...

 • Lukas Cermak
  Lukas Cermak Před 2 měsíci

  Super učitel, Jandova ulice vysocany tam sem s vámi začínal, je to už 16let bez nehody řídím denně, pamatuji si všechny chyby ještě snad dnes co sem udelal díky tomu hlasu se to vrylo do paměti, tímto vás zdravim Honzo a děkuji Lukáš

 • Tomas Herzinger
  Tomas Herzinger Před 2 měsíci +3

  Ten člověk je naprosto neprofesionální a tímhle způsobem nikoho nic nenaučí. Chová se agresivně. Ten člověk je placený za to, aby vykonával svojí práci učitele a ne za hodnocení osobnosti svých studentů. Možná, že umí kroutit volantem, ale to ho neopravňuje se chovat k lidem agresivně. To jak svoje chování ospravedlňuje, že se vlastně takhle chová ke svým známým a je to v pořádku, je nepřijatelné, je z něho cítit mindrák. Jeho neznalost pravidel silničního provozu je žalostná. Přirovnávat učitelskou práci k vojenskému výcviku mi přijde nemocné. Jeho generalizování lidí je nemocné. Měl jsem podobného učitele a řídit jsem se bohužel musel naučit, až v provozu, protože když se v mé přítomnosti někdo takhle chová, vyvolává hádku a agresivitu, neumím se soustředit na problém, který jako začátečník často způsobuji, ale na to, že jsem něco provedl. Tudíž člověk není schopen se něco naučit, protože má neustálou obavu z takové situace, která vytváří paniku a člověk se nesoustředí na řízení, ale na paniku, která vzniká. V současné době řídím 18 let, jezdím na služební cesty i mimo CZ. Jsem bez nehod a nemám problémy s krizovými situacemi. Jen mě mrzí, že takový lidé učí. Ten řidičák, který jsem dělal v 18 letech byl zbytečný, nic mi to nedalo. Tenhle člověk ze sebe dělá chlapa, troufám si říct, že by neustál ani rybičku v akváriu.

 • Marcos
  Marcos Před 2 měsíci

  Pán Nekovář je pohoďák !

 • Marek Karafiat
  Marek Karafiat Před 2 měsíci +2

  Tak takoveho vole ucitele ty vole bych vole teda nechtěl. On neuci, nevysvetluje, neopakuje paragrafy jenom vyčítá to špatné. Toto neni autoškola vole...

 • Maty Ytam
  Maty Ytam Před 2 měsíci

  řekl bych, že pan učitel chodil na stejnou vojnu s mojím otcem :DD

 • Libošído
  Libošído Před 2 měsíci +9

  Připadá mi naivní, že by i rok vojenský služby, měl nějaký pozitivní dopad na IQ mladých řidičů nebo celkově na způsob myšlení. Důvodem je třebas jiná výchova ale především jiná doba.
  Když to řeknu s nadsázkou, tak pokud někdo vyroste s tabletem/mobilem v ruce, tak mu rokem izolace myšlení nezměníte, a ohánět se tady mantrou, že vojna z vás udělá chlapa, už mi přijde dnes spíš úsměvné...

 • Denis Kudera
  Denis Kudera Před 2 měsíci +21

  Ahoj Stando a pane Nekováři. Super pokec. Standu mám v odběrech, pana Nekováře respektive jeho autoškolu ne, ale pár videí jsem viděl, jelikož jsem kdysi sledoval Madbros. Pokud by všechny autoškoly fungovaly tak, jak funguje pan Nekovář ... sakra to by se mi na těch cestách jezdilo daleko lépe. Stando tobě děkuji za perfektní kontent a panu Nekovářovi držím palce, aby u řemesla vydržel co nejdéle, protože takových učitelů potřebujeme mraky. Příjemný, věcný, vtipný, klidný a sympatický chlap, který rozumí to mu co děla. Smekám klobouk před vámi oběma a držím palce do další práce.

 • Peeeteee
  Peeeteee Před 2 měsíci +3

  Vynikající učitel.

  • Peeeteee
   Peeeteee Před 2 měsíci +1

   @Marcus Aurelius Ano.

  • Marcus Aurelius
   Marcus Aurelius Před 2 měsíci +2

   Sympaťák se smyslem pro humor.

 • Jan Hradil
  Jan Hradil Před 2 měsíci +12

  Hází všechny mladší kluky do jednoho pytle a mele o tom, jak dřív bylo všechno lepší, protože tu nebyly pokročilé technologie... Typický člověk zavrtaný v "Za našich mladých let..." a nedokáže moderní dobu přijmout tak jak je. Kdybychom byli zaseknutí v 70's/80's, to by bylo přece smutné, ne?

  • Jakub pavlíček
   Jakub pavlíček Před 2 měsíci +2

   Tak když někdo dělá autoškolu v autě, co má hlídání pruhů, zastavení v kopci pro rozjezd (aby se člověk nemusel rozjíždět přes ručku, nevím jak se to jmenuje) atd, tak pak ten člověk sedne do auto, co to nemá a je v prdeli.
   Nemluvím třeba o případu tady té autoškoly ale o jiných. A věřte mi, že takhle to poslední dobou docela dost často i funguje.

 • acidofil
  acidofil Před 2 měsíci +3

  dal jsem jedno video se Sarou a uplne ji chapu.. ten naprosto nepretrzitej tok prikazu/kecu si myslim nemuze ustat nikdo a uz vubec ne vsechno vnimat a neco si z toho odnest. Muj instruktor byl tehda teda uplne v pohode.. zazitek, kdy by na mne nejak zvysoval hlas si pamatuju jen jeden - rval BRZDI BRZDI BRZDI!!!! protoze na chodniku zrovna sla pekna buchta v sukni ;)))

 • Jan Hradil
  Jan Hradil Před 2 měsíci +12

  Hele na mě ten člověk působí tak, že je přehnaně arogantní a nikdy bych nechtěl dělat autoškolu u někoho takového. Můj názor

  • mroyko
   mroyko Před 2 měsíci

   @Blackbird Přesně. Když třeba nedáš z vedlejší přednost a poslal bys to pod náklaďák, tak protože sis to zaplatil, měl by ti učitel místo vynadání, pěkně v klidu říct " vždyť tohle sme si Františku říkali už nejméně pštkrát, musíš na ty značky dávat pozor, soustřeď se více na tu jízdy, bylo by dobré aby se to už příště nestalo". A já si říkal kde se berou ty dementi za volantem co neumí předpisy. Oni měli seriózního instruktora v autoškole, kterej na ně nikdy ani nezvýšil hlas, protože to se k platícímu zákazníkovi nesluší... Takže je nějaké drobné chybky jako přejetí lidé a auta na kaši nijak nerozhazují. Pokud je pořád vyhlašováno že auto je zbraň, mělo by tedy v tomto duchu pohlížet i na výcvik a získání řidičáku. A ne že je to pomalu základní lidské právo...

  • MotoRide_CZ
   MotoRide_CZ Před 2 měsíci

   @Jan Černín Lituji, ale ať se snažím jak chci, nic takového v rozhovoru tedy nevidím. A už vůbec nepíšu nic o tom, že dobrý učitel je arogantní učitel.

  • Jan Černín
   Jan Černín Před 2 měsíci

   @MotoRide_CZ Jakože dobrý učitel je jedině arogantní učitel? Hohooo.. člověk přece může být přísný, aniž by byl arogantní či vulgární. Pan Nekovář v rozhovoru jasně vysvětluje, že zaujal postoj generačního starce "dnešní mládež je odpad" a podle toho se k žákům autoškoly chová.

  • MotoRide_CZ
   MotoRide_CZ Před 2 měsíci

   @Blackbird Já snad píšu něco o tom, že instruktor rozhoduje u zkoušek o tom, jestli žák dostane řidičák nebo ne?

  • Blackbird
   Blackbird Před 2 měsíci

   @MotoRide_CZ Tak to se mýlíte! O tom, jestli řidičák dostanete nebo ne, rozhoduje komisař a ne instruktor. A za ty prachy, co autoškola stojí bych předpokládal seriózní chování a ne nějakýho arogantního uřvanýho debila.

 • Peter Podolák
  Peter Podolák Před 2 měsíci +39

  S neho ste urobili nerváka , pritom on sa snaži učiť a ide mu to dobre :-) ..

  • Denny Kniezek
   Denny Kniezek Před 2 měsíci +1

   SVK 123 booože, když ti Slovák řekne ze jsme česi a ne Češi, taky ho ukamenuješ?
   Mám novinku, ne v každém jazyce mají stejné pravidla při psaní i,y jako u nás chlape 😄😄🙏🏽

  • FicTive_FarMer
   FicTive_FarMer Před 2 měsíci +1

   Takže S NEHO pekne

 • Ciel Winnchester
  Ciel Winnchester Před 2 měsíci +1

  Viděl jsem a z vyprávění jsem poznal několik instruktorů a musím říci, že pan Nekovář je jeden z nejlepších s jakými může někdo mít tu čest!
  Ohledně otázky pásů, podle mého je ideální řešení mé instruktorky před lety. Připla si normálně pás a pak si dlouhou část 3boďáku dala za sebe, takže ji držela jen část na klíně. Může tak regovat skočením do řízení a zároveň nevylétne oknem ven. :)

 • Predator FHD
  Predator FHD Před 2 měsíci

  Pane učiteli autoškoly a mít pás to pro vás neplatí ? :D

  • Peeeteee
   Peeeteee Před 2 měsíci +1

   Ne, platí pro něj výjimka.

 • BlackDust CZ
  BlackDust CZ Před 2 měsíci

  Právě dělám autoškolu na Bčko a na videa z autoškoly koukám skoro denně jako na seriál, nevím jak v Praze ale já se snažím autu porozumět, osobně mě totiž těší když něčemu takovýmu rozumím ( nebo se aspoň snažím). Ten projev je náhodou úplně super né moc agresivní né moc flegmatickej prostě se s něma baví normálně, pokud neudělá nějakou extra zhovadilost což je v pořádku protože konec konců je to učitel né známej od vedle. 😄

 • dejvid944
  dejvid944 Před 2 měsíci +5

  Me osobne vadi jedna vec, porad se sije do mladych ridicu, ale stary na tom nejsou o moc lip. Ale ve zpravach je zajimavejsi mlady ridic pod vlivem havaroval/zabil atd.

 • Hloupy Honza
  Hloupy Honza Před 2 měsíci

  Nesouhlasim skoro s nicim co rika. Nedelal bych u nej autoskolu, nemyslim si ze tohle je nejlepsi styl uceni. Proti gustu ale zadnej disputat. Je mi to fuk.

 • Václav Pešek
  Václav Pešek Před 2 měsíci

  Tak žena učitelka může být přínos, manželka když začala kurs u autkoškoláka u něhož jsem to dělal já ( a tloukl nás za projetou stopku) říkal jsem mu že neumí nic a že je teřba jí to naučit od začátku... Nebyl toho schopen. Možná proto že na to nebyl zvyklý, když měl žáky z průmyslovky kde si ti kluci udělali nějaké oťukání s autem s otcem apod... Nešlo, nešlo, tak jsem sehnal reference, dal jsem manželku k ženské a najednou to šlo.. Niki Lauda z nebude, ale zkoušky složila a jezdí... Já jsem se do autoškoly vrátil letos po 20 letech, protože jsem potřeboval rozšířit oprávnění o další skupinu, no mám to za sebou a další písmenko v řidičáku :-)

 • Ondřej Matějka
  Ondřej Matějka Před 2 měsíci

  Řidičáky na auto by měly bejt od 21 let, to co ty autoškoly někdy pustěj na silnice nemá co dělat ani na kole, natož v autě na dálnici.

  • kirkis
   kirkis Před 2 měsíci

   ty si jelito a riadne

  • jeleva125
   jeleva125 Před 2 měsíci +3

   Myslíte si, že by to pomohlo? S takovou by spousta lidí nesměla dělat autoškolu ani v padesáti. Za ty tři roky většina těch lidí nijak zásadně nezmoudří. Já osobně mám řp od šestnácti let, nyní mám všechny skupiny kromě autobusu a přežil jsem to bez problému.

 • Th3Ta11est1
  Th3Ta11est1 Před 2 měsíci +2

  Autoškolu Aura jsem sledoval, spoustu jsem se toho přiučil a pobavil se. Ty ubrečené reakce na familiérní vyjadřování a chování učitele jsou dost mimo, když se nejedná o klasické žáky, ale známé. Za mě palec!

 • František Vávra
  František Vávra Před 2 měsíci +1

  Tak tenhle pán je mi neskutečně nesympatický. Sám jsem jednoho takového učitele v autoškole měl. Místo toho, aby mi vysvětlil, co jsem udělal špatně, tak na mě vždycky začal řvát a dělat ze mě debila. Pak jsem požádal od změnu učitele, a dostal jsem pána, který neměl potřebu dokazovat is ego a z jehož hodin jsem si odnesl spoustu zkušeností a triků, které používám při řízení dodnes. :)

  • Dawer Man
   Dawer Man Před 2 měsíci

   navíc je posera. Veřejně se vysmívá věřitelům nikdy nic jiného nedokázal jen si půjčoval kde mohl a pak vše napsal na přítelkyni která je úplně vymletá ale má tatínka právníka prostě z milionových dluhů utekl bez vrácení jediné koruny věřitelům vyhlásil osobní bankrot podvodnou cestou.
   a díky za názor na obrazovce každý vypadá dobře a vždy se najde dost lidí kteří nechápou hloubku věcí.

 • David K. Špionek
  David K. Špionek Před 2 měsíci +2

  NEJLEPŠÍ ROZHOVOR NA KANÁLE!!!!!

  • Dawer Man
   Dawer Man Před 2 měsíci

   asi spíše z nehorším hostem Standa ještě neví že se pomalu namáčí :D

 • Kamila Camomilla
  Kamila Camomilla Před 2 měsíci

  Mela jsem v autoskole docela prisneho instruktora, ale mela jsem ho rada. Doted si pamatuju, jak mi zadupnul brzdu a zarval "PREDNOST Z PRAVA!!!". Od te doby jsem to uz nikdy neudelala a ted, deset let pote si na to porad davam pozor :-) Vic takovych instruktoru, protoze porad potkavam jelimany, kterym tohle pravidlo nic nerika..