Tap to unmute

"Silnější požírá slabšího..." | Za moderní nemoci může MODERNÍ VÝŽIVA | Carnivor a podstata jídla

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 9. 06. 2023
 • Daniel je osobní trenér a člověk s velkými sny na kterých dře každý den. V tomto dílu se budeme bavit o tom, co je pro člověka v jeho jídleníčku nutností a co naopak není.
  Daniel - profile.php?...
  Suplementy - www.prosupplements.sk/
  Pokud se vám tento podcast líbí a budete ho chtít podpořit tak můžete zde, tímto se vám taky otevřou jiné, neveřejné podcasty.
  / @michalsopor
  / michalsopor
  Kontakt
  FB
  / michalsoporcz
  IG
  / michalsopor
  Email
  Michalsoporyt@gmail.com
  Na co natáčíme?
  Kamera
  Sony HXR-NX80 XDCAM
  Panasonic Lumix G7 & GH6
  Mikrofon
  Neumann u87Ai &M149
  Specialni poděkování těmto Patronum
  Kateřina Loudová
  Helena Bursová
  Jiri Pechota
  Jiří Popelka
  Lukáš Uhlíř
  Míra Kulhánek
  Přemysl Brunhofer
  Václav Luks
  Vít Růžička

Komentáře • 1,4K

 • @martinapaulovicova8828

  Ďakujem za tento rozhovor, konečne niekto začal robiť osvetu aj u nás, carnivore idem od novembra minulého roku, prestali mi padať vlasy skoro hneď, znížil sa mi tlak- nemusím brať lieky na zníženie tlaku, mala som na krku hromadu papilómov, začali mi odpadávať jeden po druhom, práve tieto dni mi odpadávajú posledné,bolesti kĺbov mi prešli tiež skoro okamžite, predtým som ledva vstávala z postele ráno, ja som to potrebovala vyskúšať, roky som bola na keto, low carb a podobne, cítila som sa relatívne lepšie ako na bežnej strave, ale stále ma trápili zdravotné problémy, tak som skúsila carnivore s prerušovaným pôstom a tie zdravotné problémy odchádzajú, je to len pár mesiacov, takže som zvedavá, ako bude telo reagovať po dlhšom čase, ešte raz vďaka za video.

 • @petrrochl6147

  Jsem tu 20 minut, ale dalo mi to víc než všichni "výživoví poradci" dohromady za posledních 15 let. Jsi neskutečná kapacita. Pustím si to ještě minimálně 3x. Díky moc!

 • @Paveyy
  @Paveyy  +210

  Ták já už teď fakt nevím, borec mi připadá že mluví rozumně a dávají ty jeho věci smysl ale zase na druhou stranu je tu třeba Adamraw který doslova neuznává carnivor stravu a mluví též dobře a dává to smysl. Chtělo by to je pozvat oba, aspoň by se rozhodlo jak to ve skutečnosti je :D Za mě teda klíč je poslouchat svoje tělo a nezajíždět do žádných extrémů.

 • @vrbova9
  @vrbova9  +60

  Grandiózní . Vše co host říká dává smysl. Popisuje velmi logicky a zároveň poutavě. 2 hodiny a 20 minut jsem hltal každé slovo. Přidávám se k těm co žádají aby byl znovu pozván. Moc děkuji . Fakt super

 • @Bubitar
  @Bubitar  +80

  Měl bych pár otázek, snad se dočkám odpovědi 😉:

 • @andrusineckaa

  To je štěstí poslouchat ztělesnění empirie. Velmi si vážím každé řečené minuty a budu si muset vzít sešit na výpisky😅, děkuji 🍀.

 • @matejbednarik8736

  Jednu vec by som ale povedal k téme civilizačných chorôb, som presvedčený o tom a stojím si za tým, že rastlinná strava a celkovo problém stravy nie je hlavný faktor civilizačných chorôb, myslím si že to pekne prispieva ale že je to pridružené, hlavným faktorom je moderná medicína, big pharma, chemikálie v "liekoch" a celkovo chémia v prostredí a potravinách, a potom keď sa k tomu pridá tá nezdravá strava (čož vlastne ide ruka v ruke s chémiou v potravinách takže je to trochu prepletené), je to ako klinček do rakvy.

 • @GR4MPI
  @GR4MPI  +19

  Otázka je jestli je to co jsme jedli kdysi dobré pro nás dnes. Kdysi jsme přece jen měli mnohem více pohybu. Taky se čím dál zvětšuje věk dožití, sice máme nemoci, ale žijeme déle. Pak zase otázka jestli žijeme déle díky lékům, nebo právě té stravě. Myslím si že jeden člověk to nikdy nemůže dostatečně pokrýt, protože zdraví nesouvisí jen s jídlem a pohybem ale i mnohem více věcmi a jeden člověk není schopný takové množství aspektů znát dobře. Edit:

 • @jakubhepnar5210

  Chtěl bych obrovsky poděkovat a smeknout klobouk . Daniel je skvělý ! Jak mluví , jak to vysvětluje … wow. Za mě bych řekl nejlepší podcast !

 • @Lacuch88
  @Lacuch88  +12

  Neskutočne naloženy človek Dano ďakujem.

 • @tatanadvorakova337

  Michale...jsi výborný.Danielovi gratulují,že si splnil svůj sen a má neuvěřitelné výsledky!!! Obdivuhodný člověk,který má jasno a umí své vize použít v praxi..

 • @vityaz...

  Michale strašně děkuji za tyhle podcasty, opravdu mi to otevřelo oči o světě, začal jsem tě sledovat 4 roky zpět a tvoje tvorba se posunula hodně kupředu. Díky za tyto rozhovory a pokračuj v tom dál.

 • @Zlatunka
  @Zlatunka  +27

  Zkuste nechat ramu projít spotřebou par let a nic se s ní nestane 😂😂stačí se trochu zamyslet a poslouchat svoje tělo super podcast😊

 • @milosrejzek7056

  Pán je nastudovaný velmi dobře a je zajímavé ho poslouchat a poučit se. Lidstvo většinově přežívalo jak se dalo. Nynější zchemizovaná společnost vymýšlí stále větší kraviny , hlavně prodat . I tento pàn se točí v prodejním kole s kapslemi ( jsou samozřejmě chemicky ošetřené jinak se vyrobit nedají.) a pak dvě hodiny mluví o přirozené stravě.😂👍

 • @ondrejpacovsky6066

  By mě zajímalo, jak má vypadat vyvážený jídelníček. Fakt super ale moc informací 😀

 • @jarkaborikova4177

  Michale natrafila som na tvoje podkasty len nedávno,ale odvtedy som ich videla už dosť veľa,všetky sú moc zaujímavé,a tento tvoj hosť,dnes úplne super, perfektný príspevok,počúvam už druhý krát,super téma,obaja ste skvelí,sympatickí mladí muži, vďaka za tvoju prácu Michale,a si aj zábavný 😊

 • @mikols9727

  To je všechno super, ale je tu jeden problém a to že ten pračlověk se neustále hýbal 😅 Zkuste tohle aplikovat na dnešního dejme tomu hodně pracovně vytíženého člověka ( sedavé zaměstnání, kancelář ) a dá se říct že mu zasukujete střeva 😀 a skončí s nějakou kolikou. Tímto tohle nechci odsuzovat ale musíte to aplikovat na dnešní dobu a to, že někteří lidi pracují 16 hodin denně aby dnešní dobu zvládli 😅. Každej musí jíst podle fyzického vytížení, kdo má čas na posilovny, běhání apod. může si dovolit určitě dávat do sebe víc masa než jiný ...

 • @arnostkiko

  Dakujem. Hned na zaciatok. Pocuval som Dana (hlavne - ved preto si ho pozval) 1 hod 54 min. Nelutujem vobec tento cas. Ani sekundu. Mam vlastnu radost zo seba, ze sa nekrmim zle. Ostatne veci "dopilujem". Co viem, ze budem mat problem, tak je arasidove maslo. Nekonzumujem ho pravidelne every day, ale zboznujem ho. Vazim si svojich 20 g - porcia - den. Upppps, ak som pozorne pocuval, som za hranicou, a to daleko. O. vlocky ma prekvapili! No a "slaby vtak", pecka, uz je to aj v mojej slovnej zasobe. Na zaver, jako diky, diky moc, jak Danovi, tak i tobe, Michale.

 • @andreav5938

  perfektny chlapik! Asi mam vypražený mozog, lebo si to budem musiet vypocut este raz 😊, takze dnes Na veceru si dam hovadzie a ako prilohu kura 😂 Kludne moze byt aj pokracovanie ❤

 • @lederman3299

  Vynikajúci podcast!! Prosím ešte dalšie podcasty s týmto pánom :) velký rešpekt!