Rapid je mrtev, ať žije Škoda Rapid 1.0 TSI! Agresivní Řidič

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 6. 06. 2019
 • Rapid je mrtev, ať žije Škoda Rapid 1.0 TSI!
  Únik chladící kapaliny na Škoda Rapid 1.4 TDI způsobil, že jsem musel zajet na autochirurgii a pacienta tam pár dní nechat. Jako dočasné vozidlo jsem si ukradl Rapid 1.0 TSI 81kW. S ním jsem zažil závody dovrchu, test zrychlení z 0-100, předjíždění na okreskách, blokování, bránění předjíždění, omezování při předjíždění, ne bezpečná vzdálenost, ostřik cyklisty, pískání pneumatik, Initial D, předjíždění zprava, připojovací pruh, řezání zatáček, ideální stopa, nehoda, crash, jízda na limitu auta, agresivní jízda, podjíždění, předjíždění přes přechod, kruhové objezdy, pistáciová Fabie, porušování pravidel silničního provozu, Škoda servis, agresivní řidič
  ✦ Instagram: instagram.com/agresivniridic
  ✦ Facebook: facebook.com/agresivniridic
  ✦ Dashcam: GoPro HERO3
  ✦ Chceš samonálepky? Přispěj minimálně 100Kč na streamlabs.com/agresivniridic a dostaneš 3 kusy. Nezapomeň napsat do "Tip message" jméno a adresu. Při osobním předání jsou samonálepky zdarma :)
  ✦ Pokud máš zajímavé záběry, pošly je nebo sdílej s agresivniridic@gmail.com
  ✦ Střih: Sony Vegas
  ✦ Hudba: Professor Kliq soundcloud.com/professorkliq NGK999 soundcloud.com/nkgdope
  #dashcam #agresivniridic #rapid
  TSI Rapid Škoda řidič
  Všechny záznamy jsou digitálně upraveny. Nelze je použít ve správním řízení. Video je určeno pouze pro CHclip.
 • Auta a dopravní prostředkyAuta a dopravní prostředky

Komentáře • 1 085

 • Agresivní Řidič
  Agresivní Řidič  Před 13 dny +67

  Než začneš psát, jak jsem motor špatně zajel, zamysli se, jestli jsem ho úplnou náhodou nezajel, než jsem mu začal nakládat ;)
  Pokud se Ti video líbilo, dej like a odběr: bit.ly/agresivniridic
  Díky za podporu!

  • Kenpachi Zaraki
   Kenpachi Zaraki Před 4 dny

   @Filip Niko joo přesně navíc písty i kroužky sou odolnější líp zpracované z možná i tvrdších materiálů než dřív ovšem nic není nezničitelné možná tak motor z karbidu titanu pokud by ho tedy někdy někdo vyrobil :D byl by drahý ale snad lepší ikdyž nevim teplotní roztažnost této slitiny jak by to fungovalo...ale celkem by mě to zajímalo :)

  • Vladimír Molík
   Vladimír Molík Před 8 dny +1

   Agresivní Řidiči, když jseš agresivní, tak musíš ochcávat a porušovat předpisy, protože už svou agresivitou překračuješ zákon v provozu na silničních komunikacích. A jestli Ti to zákon umožňuje, tak se něco děje špatně a Ty toho zneužíváš, protože se nikdo nekouká. A ještě se tím porušováním předpisů chlubíš na CHclip!

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 8 dny

   Já ale nepotřebuju nic ochcávat 😅

  • Vladimír Molík
   Vladimír Molík Před 8 dny

   Agresivní Řidiči, Tys takový primitiv, že si myslíš, že psychologický test vochčiješ, jako policajty na silnici, když se na Tebe nedívaj, viď? Když je zkorumpuješ, tak je možná vochčiješ v tom, že Ty můžeš být v provozu prase, ale slušného s normálního policajta NEVOCHČIJEŠ!

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 8 dny

   Nic neříkej, stačí tvůj primitivní komentář 😉

 • RIP NOOBS
  RIP NOOBS Před 12 hodinami

  8:49 není to tvůj oblíbený úsek ? 😂

 • darkdoesnotmatter
  darkdoesnotmatter Před 2 dny

  Jdi se léčit ty agresivní trotlohovadoimbeciloide!

 • Danny's channel
  Danny's channel Před 2 dny +1

  Od toho je to agresivní řidič. Aby agresivně jezdil🤔. Ne žádný klidný. Tak nenadávejte😉

 • Patrik Suchý
  Patrik Suchý Před 2 dny

  Už aby jsi to někam pořádně napálil. Bude o dalšího exota míň...

 • Vrku
  Vrku Před 3 dny

  Řeči o zajíždění jsou v tomto případě úplně mimo. Mám 1,0 TSI od novoty a v zásadě není potřeba jet něják přehnaně opatrně. Ten motor má tak nízko položený max krouťák, že ani prakticky nemá smysl ho vytáčet nad 4000rpm protože tam už se vlastně nic neděje a motor generuje víc zvuku než tahu :D Pokud člověk jezdí sám bez nnákladu tak je to úplně jedno protože ten motor se moc nenadře.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 2 dny

   Já si taky myslím, navíc jsem ho celou dobu takhle netrápil 😉

 • Mejlus Maximus
  Mejlus Maximus Před 3 dny

  Borče ty si tomu dééééš naproti! Jen aby s tebe nebyl agresivní mukl za zabití a těžké ublížení na zdraví, těm nešťastníkům co ti stáli v cestě.....Život máš před sebou zklidni.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 2 dny

   @Mejlus Maximus ok, můžeme si to oba myslet 😉

  • Mejlus Maximus
   Mejlus Maximus Před 2 dny

   Agresivní Řidič vim že v podvědomí bude moje rada pracovat ve tve mysli a zklidníš. Život si zachováš se svobodou.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 2 dny

   Ne, díky, radši budu pořád agresivní řidič 😉

 • Kenpachi Zaraki
  Kenpachi Zaraki Před 4 dny

  jaký to má točivý moment? 1.0 na tom asi slavně nebude ikdyž to turbo a vyšší otáčky to asi srovnají...

 • Lay Sy
  Lay Sy Před 4 dny +1

  deja vu

 • XrockXhaj
  XrockXhaj Před 5 dny

  Je mi tě líto. Jak a co řídíš..

 • TheGulomet
  TheGulomet Před 5 dny

  Machrovinka, jak jet co nejvíc nebezpečně a nevysekat se při tom. Když se sjede víc takových, co asi z toho může být..

 • Terradyn86
  Terradyn86 Před 6 dny

  2:00. Aspon pochopis preco si na AMuS vypynaju ESP pred sprintom... 12 sek mas kvoli tomu ESP. Inak by si mal pod 10sek. Ak si nemal pasaziera

 • Michal
  Michal Před 6 dny +5

  Rozsekává mě jak ti tu lidi píšou jakej seš vyježdenej střelec, jak to máš v ruce a jestli nechceš jezdit rally ... :D :D Proč si nepostavíš auto na závody do vrchu, rally, nebo nekoupíš mašinu a neukážeš všem, jakej seš agresivní řidič ... Ono "závodit" a drsně nandavat babče co si jede v klídku svejch 85 a vyjevovat se u toho jak nějakej mentál, je fajn, ale zkus to s pořádnym strojem a hlavně lidma co s tebou budou fakt závodit ... :) Zjistíš, že nejsi vůbec tak dobrej a nadprůměrnej řidič jak si myslíš a že vlastně není komu co předvádět, i když, když lidi koukají na tuhle estrádu, tak už asi zkousnou ledacos.
  To, že si najíždíš do zatáček jak kdyby si letěl na hranici možností (nebo byl totální ocas) v momentě, kdy si sotva donutil auto se pohnout trošičku svižneji a závodíš z babkama, co tě mají naprosto v píči, s pocitem jakej nejsi king, to ještě vem čert, ale to co občas předvádíš za zmatek a "aroganci" to je jiná ... Jenom v tomhle videu je x případů, kdy kdyby řidič, kterýho zprasíš nebo ohrozíš, trochu chtěl, tak ti tak zavaří, že už žádnou tvou agresivní tvorbu nějakou chvíli neuvidíme ... Škoda, že se ještě nenašel někdo kdo by na to měl koule... Jo a to pískání patnáctek na rozpálenym asfaltu, při brutálním průjezdu kruháče v 35 km rychlosti, je doost tvrdý... !! :D :D

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 2 dny +1

   @Michal Ok, zajeď si do zeleného pekla, natoč to a pak se můžeme bavit 😉

  • Michal
   Michal Před 2 dny

   @Agresivní Řidič jo na ten tvůj Nordschleife jsem právě koukal... Takhle jezdím tady u nás na okreskách se studenym motorem .. 😁😁

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 2 dny

   @Michal Já ale nikoho nenaháním 🤷‍♀️ jen jsem si dal kameru do auta. Můžeš se mrknout na video z Nordschleife nebo na video Octavia vs nascar 😉

  • Michal
   Michal Před 2 dny

   @Agresivní Řidič psal jsem amatérské rally. Mašina by tě určitě taky nezrujnovala, a jak píšu, mohl by si nám všem konečně pořádně ukázat ten tvůj skill a agresi. Nechci se opakovat, ale tohle nahánění babek v litroví motokáře, je fakt leda pro smích... 😁😁

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 2 dny +1

   Tvůj koment mě vážně pobavil, díky 😅 Proč asi nejezdím rally 🤔 asi ze stejného důvodu jako ty

 • Daniel Danda
  Daniel Danda Před 6 dny

  1.0TSI oturbené a vyhnané na 81kW.....to je fakt smutná doba :/

 • Marek Bušta 2 Mordy-silver-Power

  1.0 proč?........ Proč? Lidi jsou dementní ať už z důvodu že si to kupují nebo že to vyrábí... Normální auta začínají nad 3.0 V6 a více. Forester 2,5 TSI a Octavia 1.9 D, Volvo apod... jsou tam vyjímky.... Jinak takovéto auta jsou většinou to všechno šunty který nevydrží a ne s V4 nebo s Autem o kubatůře do 3.0 vážně machrovat nechceš a jestli jo tak jsi idiot který na to může doplatit.

 • Tomáš Vaníček
  Tomáš Vaníček Před 7 dny

  jezdíš jako p ča, a k tomu se tím chlubíš. Jo dost možná se nad těmito komentáři směješ, nic jiného primitivové a život ohrožujicí lidi jako ty ani nedělají. Však on tě ten smích přejde, až někoho svojí dementní jízdou zabiješ. :) Probuď se člověče.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 6 dny

   Já se ničím nechlubím, jen jsem si dal kameru do auta a sestříhal video 😉

 • Al SK
  Al SK Před 7 dny

  Nic osobne ale presne preto by som si nekupil predvadzacie auto . Vela ludi si povie ze tych par 1000 km je stale nove auto a za tu zlavu to stoji . Ale ked tomu niekto pri 40 km niekto stoji na krku tak sa to asi najlepsie nezabehne. Ako hovorim nic osobne ja by som to asi tiez nesetril napr. v mazde sa prvych 1000 km zabieha zamestnancami co tiez nie je zaruka ale lepsie ako nic .

  • Al SK
   Al SK Před 3 dny

   @Agresivní Řidič tak je to nove auto . Mam pocit ze ho budu po par tisic km predavat ako predvadzacie . Aj ked nie s predvadzacimi sa robi to iste tak to je jedno .

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 6 dny

   A jak si přišel na to, že je to předváděcí auto? 🤔

 • Marek Vanda
  Marek Vanda Před 7 dny

  Měl jsi už někdy bouračku kvůli svému stylu jízdy?

 • ORDC
  ORDC Před 7 dny +1

  *Jako dal sem ti "like" :)
  *Super popis u videa (obsah i tech. parametry)
  *Místy i vtipné glosy
  ....málo kdo, totiž pochopí jak moc návyková vzrušující rychlá jízda může být. A v případě že je to i zaměstnání a člověk tráví za volantem mnoho hodin denně je jízda dle předpisů zcela nereálná ;-) Já jezdil každý všední den 2 roky trasu KV - KLADNO - BRNO - KLADNO - KV (a to ještě dost často k tomu sem dostal i Nové Město na Moravě - tam už je to skoro rally :) ) a pokud nechceš za volantem usnout, je třeba drtit Speed Limity.
  PS: Je mi jasné že video je sestřih a že zřejmě asi celý den nejezdíš jak prase, ale stejně občas mi ta tvá jízda přišla zbytečně vyhrocená (sázka vyšší než výhra pomalu). Nechci se nějak dotknout tvých řidičských schopností, ale myslím že za 365 dní to buď zboříš a nebo ti vezmou papíry :-/ (né že bych ti to přál) ale ono prostě ať chceš nebo ne tak bohužel platí jedno zásadní pravidlo a potom uslyšíš tuhle svojí větu chclip.net/video/hC1Rw1lpnMk/video.html ale nebude to z tvých úst.
  "Pilotů a Pilotek" s "darem od Pána Boha" co tě překvapí totiž na CZ silnicích jezdí až až ;-)

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 7 dny

   Díky, konečně někdo rozumný 😉 jak říkáš, nejezdím takto agresivně pořád ale rychle jezdím už dlouho a bez nehod

 • Pavek Koliba
  Pavek Koliba Před 7 dny

  Vzal bych tu s fleku papiry,jezdis jak hovado az nekoho zabijes tak bude pozde!!!!

 • Jaroslav Novotny
  Jaroslav Novotny Před 8 dny +1

  Seš velkej frajer! Úžasný ridičský umění, jako závodník. A ta jistota, že se nic nestane, máš to pevně v rukách. Je z toho krásně poznat, jak jsi vyježděnej řidič, na nic si nehraješ. Přeju ti spoustu pubescentních fanoušků, 12ti letý děcka tě žerou!

 • matyas salak
  matyas salak Před 8 dny

  Ten novej rapid je tvůj nebo pučenej

 • Patrik Végh
  Patrik Végh Před 8 dny

  Už to začína byť šaškárina, je to o tom aké väčšie svinstvo urobí len aby boli lajky, odbery. Hanbil by som sa jazdiť takto a ešte na posratom rapide 1,0.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 7 dny

   Ne o tom to vážně není 😅 Já takhle jezdím pořád, jen jsem si dal kameru do auta 😉

 • Andrej Lukáč
  Andrej Lukáč Před 8 dny +1

  A takto to dopadá keď si niekto kúpi 3 valcovu Škodovku a mysli si ake ma paradne auto :D Je to mrdka, a mrdkou to aj ostane:)
  Turbom prefúkaný motor ktorý nič nevydrží na mizernom podvozku za nekresťanské peniaze, to je Škoda a VW group:)

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 6 dny

   @Andrej Lukáč Já si to ale nekoupil 😉

  • Andrej Lukáč
   Andrej Lukáč Před 7 dny

   @Agresivní Řidič Tu nejde o to že to je vysnene alebo luxusne auto... Tu ide o to že si si vobec kupil takúto mrdku... 3 valcovy traktor, podvozok zúfalý, vzadu naprava jak s Felicie, pritom za hentakú cenu sa dá kúpiť omnoho lepšie auto

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 7 dny

   Já přece neříkám že je to nějaký vysněný nebo luxusní auto 😅 byl to jen dočasný otrok

 • Honza Tran
  Honza Tran Před 8 dny

  ."Co ti to nejede nebo co? Co to máš za auto vole? " - škoda rapid 1.0

 • Ondra Bartos
  Ondra Bartos Před 9 dny

  Jojo, taky měníš mínusy na plusy :D :D aneb simply clever :DD kup si pak zajetý auto

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 8 dny

   Měním litrovou jebku v závodní auto 😅 autu se nic nestalo, je dobře zajeté

 • Denis Marecik
  Denis Marecik Před 9 dny

  Moje Audi z 1995 roku robi 100 w 10s :)

  • Denis Marecik
   Denis Marecik Před 8 dny

   Nemám ráda dnešní auta. 1,0 motoru: (
   Auto zdarma, rychlý ovladač :)

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 8 dny

   No jasně, proč ne 😉👍

 • David Říha
  David Říha Před 9 dny +1

  Chtěl jsem napsat, že tohle na CHclip nepatří, ale ono to hlavně nepatří na silnice. Doufám, že zabiješ dřív sebe než někoho jinýho.

  • David Říha
   David Říha Před 8 dny +2

   @Agresivní Řidič Na silnice patří lidi, který dodržujou zákony a jezdí bezpečně. To nesplňuješ ani ty, ani ty ostatní které popisuješ.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 8 dny

   Tajze na silnice patří lidi kteří neumí řídit, natož předvídat, blikat a dávat pozor? Ok 😉

 • Matyas Volek
  Matyas Volek Před 9 dny

  Jako tary na dalnici 250km/h xDDD

 • Wisprd
  Wisprd Před 10 dny +1

  Ze zvedavosti po te co jsem na to narazil na YT jsem si to pustil a za sebe muzu rict ze jsi jen farjirek za volantem co na to driv nebo pozdeji dojede. Pises tu ze neomezujes a kolikrat jsi se zaradil pri predjizdeni tak ze nekdo musel dupnout na brzdu apd .... uzivej si dokud muzes. Stesti jednou dojde vsem ;)

  • Wisprd
   Wisprd Před 8 dny

   @Agresivní Řidič Je rozdil brdit kvuli nekomu ale ten clovek by mohl vpohode jet jenze ty se mu tam naseres tak on musi na brzdu at uz brzdis ty nebo ne a jestli je tvoje ospravedlneni toho jak jezdis to ze nekam spechas ... tak je to pekna kravina. Podivej jezdi jak chces ale vsechny tva videa jen dokazuji co jsi za volantem zac a verim tomu jak jsem psal ze na to jednou dojedes. Peace.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 8 dny

   Díky za zhlédnutí, to že se před někoho zařadím a ten přede mnou zábrzdí znamená, že musí stejně zábrzdit i ten za mnou 😉 tohle není o žádným machrování, ale o tom dostat se včas někam

 • Michal Čermák
  Michal Čermák Před 10 dny

  Jezdíš jak kokot.

 • Tomas Rychtar
  Tomas Rychtar Před 10 dny +1

  Debilek a čurak , bohužel i velmi primitivní ...!

 • David David
  David David Před 10 dny +2

  Teď mě napadlo 🤔
  Nerozvážíš ty náhodou pizzu ??
  😀😀👍👍✌️✌️

 • palkomessi [MORHO]
  palkomessi [MORHO] Před 10 dny +9

  Nič vzlom ale šoferuješ ako chuj ja byt policajtom tak už vodičak nemáš....

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 6 dny

   @palkomessi [MORHO] By mě zajímalo, jak řídíš ty 😉

  • palkomessi [MORHO]
   palkomessi [MORHO] Před 7 dny +1

   Hasiči, policajti,alebo sanitka to je úplne iná vec ty ľudia slúžia hlavne nám keď to potrebujeme....ty nikomu nepomáhaš keď každému ukazuješ spôsob šoférovania kde ohrozuješ seba aj ostatných okolo seba...potom je na tých cestách čo je...ako šoféruje chuj?stačí sa pozrieť na toto video

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 8 dny +1

   A jak řídí chuj? 😅 Můžeš být třeba hasič a bude to jedno...

  • David Kratochvil
   David Kratochvil Před 9 dny +2

   hlavne ze nadava ostatnim lidem a nahrava to na net mrdka :D

 • Rostislav Navratil, Ing.
  Rostislav Navratil, Ing. Před 10 dny +2

  mel bys vozit prezidenta.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 21 minutou

   @Rostislav Navratil, Ing. Ok, jestli neumíš řídit tak se bát budu 😉

  • Rostislav Navratil, Ing.
   Rostislav Navratil, Ing. Před 13 hodinami

   Agresivní Řidič a Ty si odkud? Te zvezu ja nekdy. A vem si igelit pod řiť.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 8 dny

   Rád bych ho postrašil ale u mě v autě se nekouří 🤷‍♀️

 • Harakein
  Harakein Před 10 dny

  To bylo asi bez tvé oblíbené manuální ručky co? I když sníh zrovna nebyl.

 • Arti Kula
  Arti Kula Před 10 dny

  0:25 xddd

 • AdamuS
  AdamuS Před 10 dny

  Ze sračky do sračky 😁 tomu říkám progres..

 • Moja Tema
  Moja Tema Před 10 dny +1

  Chodím na 8 kole mám vyše 30 Ton a že by nieaky debilko tu vystrájal a nahrával to na CHclip kde. Na xesraxhy furt ľudia zomierajú stávajú sa dopravné nehody a ty to naschvál točis prešiel by som cez teba a točil ako si dojebany lebo toto je maximálny primitívmus choď robiť kkta tam.kde iných neohrozujes ty hlupák!

  • Moja Tema
   Moja Tema Před 10 dny

   @Agresivní Řidič ešte iní sú magori a ty si v poriadku kks jeb na to NEODPOVEDAJ ani lebo to nemá význam

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 10 dny

   @Moja Tema A proč bych jako nevěděl, že nejsem sám na silnicích? Jediný komplikace jsou blbci kteří nedávají pozor, neumí řídit, nesvítí, neblikají, neumí držet volant, natož aby uměli předvídat nebo přemýšlet. Na takový lidi bys měl nadávat 😉

  • Moja Tema
   Moja Tema Před 10 dny +1

   @Agresivní Řidič mal by si konečne pochopiť ty dement že niesi na ceste sám! Mnohí majú deti v aute ohrozuj seba dakde na ceste kde nikto nieje a nie ľudí ktorí jazdia poctivo a kvôli takému idiotovi ako si ty musia riešiť ďalšie zbytočne komplikácie na cestách len prispievaš svojou agresiou a neprofesionálnemu prístupu k ďalším nehodám!

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 10 dny

   Tak si jezdí 8 kolou a nedívej se na tyhle videa 😉 všem bude pak lépe. A nauč se česky

 • Th3Sh3man
  Th3Sh3man Před 11 dny

  Z nuly na 100 za 12,03 sekund? Furt horší než 1,3 BMM od Felicie :D

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 10 dny

   Taky neříkám že je to nějaká hitparáda 😉

  • ElJackale
   ElJackale Před 10 dny

   Na Bobova Golfa 1200 nikdo nemá, ten si svým dvoulitrákem vytře prdel se vším.
   chclip.net/video/DRLElJM3Bk8/video.html

 • Ivan Hrozný
  Ivan Hrozný Před 11 dny

  Uz by sis mel konecne nekde poradne rozbit drzku a "auto" na totalku. Snad pak zacnes jezdit jako clovek a ne jako pica...Nebo ne, proste by bylo lepsi kdy by ses rozflakal tak ze uz ridit nebudes a nebudes tak nikoho ohrozovat.

 • Palino matik
  Palino matik Před 11 dny +1

  To je neuvěřitelné co Ty jsi za idiota,že máš výrazně zaděláno na to že se minimálně přizabiješ je nakonec Tvoje soukromá věc. Na druhou stranu chováš se na silnici podobně jako řidič kamionu co mu v Německu hrozí doživotí za pokus o vraždu. Myslím ty chudáku ,že by si na tebe měla posvítit policie než někoho Ty debile zabiješ.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 10 dny

   Já myslím, že by ses měl uklidnit a trošku uvolnit. To že nerozumíš rychlé a bezpečné jízdě není můj problém 😉

 • Maro Tuchyna
  Maro Tuchyna Před 11 dny

  Konečne benzin. Sice len 1.0 ale v poho oproti dieslu.

 • Antonín Malý
  Antonín Malý Před 11 dny

  To co je kurva? Mi u tebe zmizel odber. -_- At jde celej Google do prdele...

  • Antonín Malý
   Antonín Malý Před 11 dny

   No zase na druhou stranu.. Dival jsem se do trendu zda tam neni neco zajimavejsiho.. No a tam Tve video.. A pak mi to doslo, ze jsem Tva videa nevidel dlouho v odberech..

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny +1

   To jsou zmrdi u Google. Už jsi asi 10. 😐

  • Antonín Malý
   Antonín Malý Před 11 dny +1

   Tak pan zna Initial D! :))

 • E MKO
  E MKO Před 11 dny

  Počkej jako co ? To měla bejt výměna vole :D to mě rozsekalo

 • Hali
  Hali Před 11 dny

  4:37 NANI?! Ale musím uznat že se ti to povedlo. Příště bych skusil vypnout světla-Blind attack :D

  • Hali
   Hali Před 10 dny

   @Agresivní Řidič Díky za odezvu :)

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny

   Díky! Bez světel radši ne 😅

 • Denis Tacner
  Denis Tacner Před 11 dny +2

  Tvůj jízdní styl úplně chápu.. Jsem také milovník rychlosti a to mám po tátovi. To, že někde překročíš rychlost, je dnes takřka normální. Chtěl bych vědět, kdo dnes jezdí všude dle předpisů a nikdy si nezablbne. Jen asi 1.0 nebude úplně to pravý ořechový. Věřím, že 81kw jede, ale pro milovníka rychlosti, jako jsi ty, bych asi dal něco silnějšího. Například BMW řady 3... To je fáro :-) . Nebo táta má Volvo S60R, 136kw, 5ti válec, a lítá to jak …. Prostě dost a perfektně to drží v zatáčkách....
  Jinak ať ti to jezdí a mnoho dalších kilometrů bez nehod přeji.. :-)

  • Denis Tacner
   Denis Tacner Před 5 dny

   @Lukáš Brandejs no my máme nafťáka. 2,4 TDI

  • Lukáš Brandejs
   Lukáš Brandejs Před 5 dny +1

   S60R 136kW?!? Hochu, hochu... S 60r měla 220kw a náhon na 4. Nic jiného! Pak byla S60 T5 184kw, náhon pouze na 2 a můj miláček S60 2.5T 154kw, se kterou jsem s náhonem na 4 brázdil Evropu. Všechno turbobenzíny, pětiválce,, všechno fantastické motory (i auta). O bezpečnosti nemluvě. Ale nikdy bych s tím nejel tak prasácky, jako tady autor videa se svým "dělem" o 81kw. A opravdu nejde o něj, ten ať se někde klidně rozseká, hlavně ať s sebou nevezme nikoho dalšího.... Jo a 136kw Volvo mělo taky, ale byl to diesel. Označení D5, jedno turbo, filtr pevných částic...

  • David Kratochvil
   David Kratochvil Před 6 dny +1

   Hlavně neodři tátovi auto deniso :D

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny +1

   Díky, konečně někdo, kdo se vyzná. Jasně, že 1.0 není úplně auto pro mě, ale nemůžu si moc vybírat a jezdím s tím co mám. Bmw 3 určitě ano 🙋‍♂️

 • Marek Staněk
  Marek Staněk Před 11 dny

  Je dost vidět, že hřešíš na představu, že se mladý tělo snadno hojí. Jenomže od určitý míry masakru už to takhle nefunguje, tak na sebe dávej trochu víc bacha.
  BTW se servisama všech značek VolkesWagus GruppenAutoErotik máme ve firmě obdobný zkušenosti (jako sundavat hlavu, protože se nedokážou podívat jestli nechčije pumpa je hodně vysokej level kretenismu), takže jsme už dvacet let u Toyoty a jsme rádi.
  Protože proč si kupovat Škodu SuperB, když za lepší peníze můžu mít Toyotu SuprA a ještě je s ní daleko větší zábava?

 • Jiří Schneider
  Jiří Schneider Před 11 dny

  Jj čerpadlo. Upadla vrtulka z VW shit wasserpumpe :-) Jo a kdyby jsi vypustil těch 100 nadávek za minutu žilo by se ti líp....

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny

   Jj, čerpadlo kaput ale lepší jak těsnění nebo hlava. Právě je mi líp, když si můžu nadávat. Nebo mám ty lidi mlátit?

 • Alex Matýsek
  Alex Matýsek Před 11 dny

  To by sis měl nechat. Konec srandy kolona

 • Jan Džugašvili
  Jan Džugašvili Před 11 dny

  4:15 "tobě to víc nejede nebo co ?" A jedeš s litrovou mrdkou s 81kw což měl můj passat starej 20 let :D Je to zdechlý ty nový auta všechny

 • Matthew 1
  Matthew 1 Před 11 dny +2

  Liter... to sa dáva do motoriek nie do áut preboha. Ale ti to fičí pekne.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 9 dny

   @Marek Staněk :D

  • Marek Staněk
   Marek Staněk Před 10 dny +1

   Leckterá vibrační deska na chodníky má větší motor :-D

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny +2

   Dneska je bohužel taková doba, že i litr s turbem je v autě 🤷‍♀️

 • Natálie Hašková
  Natálie Hašková Před 11 dny

  Jezdíš jak blázen

 • petr petrumr
  petr petrumr Před 11 dny

  ježíši, proč ses nezeptal předem, kdyby to byla hlava, tak by šly bubliny do expanzky, ta chladící kapalina jde přes elektromagnetický ventil do sání jak praskne ta manžeta na odpojování té pumpy. Ještě napiš, že tu palicu sundávali za tepla a horor je na cestě.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny

   Podle rád a tipů znalců to nevypadalo na hlavu ani těsnění ale co dělají v autorizovaném servisu už moc neovlivním

 • Hofyk
  Hofyk Před 11 dny

  takovýho debila bych určitě chtěl potkat jen cekam kdy to uvidi nekdo kdo ti to spocita :-)

 • Ondřej Daněk
  Ondřej Daněk Před 11 dny

  Co si o tobě asi říkají ty lidi v těch autech😂😂není to urážka

 • Vecernicek
  Vecernicek Před 11 dny

  1) tak těch 6,6/100 ti nežeru. Jinak můj dvoulitr v naftě žere taky 6,6, ale nemá problém se zrychlováním a normální cestovní ryhlost 160kmh.
  2) 9:10 tě nezavřel, protože jsi nepředjížděl a podle zvyku ani nečekal že bys ho předjížděl, navíc v zatáčce se nepředjíždí takže tě klidně mohl zavřít a zavřel bych tě taky, problém je v tom že ty vubec nevíš co to je někoho zavřít v zatáčce a nikoliv že si obsadí komunikaci ještě před zatáčkou.
  3) stejně sis tu mrdku 1,4 ku zkurvil sám, VW má problémy s pumpama a stejně ti tam dali nějakej šit alá starline a půjdeš srát znovu. jahahahhaa škoda mrtka z krtka.
  4) chcípni.
  5) pneumatiky se obrušují 200km, je vnich impregnační olej. Takže kdyby ti to ustřelilo bych se nasmál.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 10 dny

   @Vecernicek S tebou se nemá cenu vůbec bavit 😅

  • Vecernicek
   Vecernicek Před 10 dny

   Zkurvil sis ho sám, protože prostě s ním jezdíš jako prase a když je pojebané tak odejde dřív. Nemůžeš předjíždět v zatáčce, protože našekvalitní silnice na to nejsou stavěny, je tam pojebaná krajnice, tobě to ujede, štrejchneš a já budu mít kvůli tobě rozbitý auto? Na to zapomeň, prostě radši ti před zatáčkou najedu doprostřed aby ses tam nevešel a jeto. zavřít někoho v zatáčce znamená, že v zatáčce, když jedete zhruba vedle sebe jakoukoliv částí vozidla, většinou ten kdo zavírá je mírně vepředu a najede ti do stopy tak že ty nemáš kudy jet. To znamená zavřít, ale on tě nezavřel, najel si před tebe dřív než ty jsi zahájil předjíždění. A 6.0 litrů ti taky nežeru, možná tak 13,6...

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny

   6.6 tam bylo že začátku a pak se to ustálilo pod šest.
   Proč bych jako nemohl předjíždět v zatáčce? Zavřel to, jinak bych ho začal předjíždět.
   Takže jsem si to zkurvil sám tím, že mi tam ve škodovce dali špatný čerpadlo? 😅 Ty budeš taky dobrej

 • Pavel Sedlmajer
  Pavel Sedlmajer Před 11 dny

  Letnany 😂

 • Poslední Cowboy
  Poslední Cowboy Před 11 dny

  Důchodcům bys takhle agresivně auto zajíždět neměl, ještě se někde vysekaj.

 • Fercolas 9
  Fercolas 9 Před 11 dny

  Debile

 • Josef Hejny
  Josef Hejny Před 11 dny

  Další negramot co si plete silnice s okruhem 😂 Jednou budeš mít svých 5 minut slávy ve večerních televizních novinách 😂😂😂😂

 • Vít Rýdl
  Vít Rýdl Před 11 dny

  Koukám, že mladý dynamický jedinec se musel předvést jako opravdový kokot. Říznutí zatáčky přes protisměr proti tomu cyklistovi ve 3:55 a ostříknutí cyklisty o závěr později (nejspíš proto, že bylo nutné na chvíli sundat nohu z plynu) bylo moc fajn, ale ono tam toho celkově bylo víc.

  A to nadšení z malého prdítka vyhnaného do výkonu turbem - no, zkusil jsem 1.0TSI jednou, koníci tam jsou, do kopce se to nezadýchává, zrychluje to, ale po sešlápnutí plynu to vždycky přemýšlí, jestli si to nerozmyslím, to lecjaké TDI reaguje na plyn svižněji.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny

   Já se nepředvádím jen jsem si dal kameru do auta 😉 nejede to špatně ale žádná hitparáda to samozřejmě není

 • AgentBlue
  AgentBlue Před 11 dny +1

  Tobě se chce srát asi pořád :D když stále tolik spěcháš

 • VDt
  VDt Před 12 dny +1

  Ahoj, tak přestupky, případně ohrožení cyklistů/vozidel v dobách: (kdyby se někomu chtělo podat trestní oznámení :) ) 2:59, 3:17, 3:53, 5:06, 5:27, 5:30-5:34, 6:58, 7:52, 8:07, 9:36 papáááá.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny

   @VDt Je to každého věc, taky používám ad Block 😉

  • VDt
   VDt Před 11 dny

   @Agresivní Řidič Doufám, že ti nevadí, že se zapnutým ad-blockem. Ještě si dám like na komentář :D.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny +1

   Papa, díky za zhlédnutí a komentář 😅

 • MajsterJoe
  MajsterJoe Před 12 dny

  4:10 bylo to třeba?

 • Danny Barten
  Danny Barten Před 12 dny

  Ty teda umíš zajet motor. :D

 • Nyo Tv - SK
  Nyo Tv - SK Před 12 dny

  R.I.P Rapidka :(

 • StakrCZ
  StakrCZ Před 12 dny

  koupit škodovku je za mě ŠKODA peněz :D zadarmo drahý ale tak každý preferuje něco jiného :-) Já jezdím za krásných 9.0l cca když teda jedu slušně a idkyž má auto něco přes 2t tak 0-100 za 10s (2.0 CRDi 110kw). Jo není to raketa ale raději motor než sekačku s turbem :-)

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny

   Škoda je rozhodně dobrý poměr cena kvalita ale každý má jiné preference 😉

 • Fugas#VLOG
  Fugas#VLOG Před 12 dny

  Doufám ze tě nikdy nepotkam! 💩💩

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny

   Pokud nejezdíš jak idiot, což doufám že ne, tak není problém 😉

 • SuperFeuerman
  SuperFeuerman Před 12 dny +2

  A Ty jsi přesně ten typ člověka, co by neměl jezdit ani sockou. Fakt poučný video. Hlavně pro ty co jim kape inkoust z řidičáku a posílají Ti lajky. Věřím, že po takové škole budou mít brzo svíčku u svodidel.

 • Hájecký Cyklista
  Hájecký Cyklista Před 12 dny +1

  Mám to stejné auto jen v jiné barvě a max spokojenost :-)

 • Peter Rada
  Peter Rada Před 12 dny +2

  Som na cestach kazdy den a takychto curakov, jak si Ty stretavam velmi casto.. a presne kvoli takym, ako si Ty na cestach zomieraju ludia... len jedno Ti prajem, aby si raz na cestach stretol niekoho, koho takouto jazdou tak naseries, ze Ta vytiahne z auta von a rozbije Ti hubu.. ked si ju dovtedy nerozbijes sam..

  • Peter Rada
   Peter Rada Před 8 dny +1

   @Agresivní Řidič to si len Ty myslis, ze vies co robis... ja Ti poviem, co robis... zbytocne riskujes, hras sa na machra za volantom, jazdis jak prasa a este aj nadavas na ostatnych ucastnikov cestnej premavky.. mozes byt akykolvek dobry vodic, ale nemusis urobit chybu Ty, moze ju urobit niekto iny.. a pri tych rychlostiach, ktorymi napriklad prechadzas kruhac alebo jazdis popri chodnikoch alebo preletis cez krizovatku to proste neustrazis.. moze sa stat cokolvek, co nevies predvidat.. do toho kruhaca Ti moze vojst nejaky neskuseny sofer a Ty to z tej rychlosit, ktorou tamadial letis proste neubrzdis... takisto, ak mas na krizovatke mimo obce napriklad 70tku, tak ona tam asi nieje zo srandy... bude to asi tym, ze aj ked ides po hlavnej, tak z tej vedlajsej Ty tam niekto moze vyletiet a ta znizena rychlost eliminuje riziko zrazky.. ale Ty, ked tam preletis 130 a niekto Ti tam vbehne, nejaka vystresovana mamicka za volantom, ktora ma decko so sebou, tak ich zabijes.. to boli priklady.. ale chapes, co Ti tym chcem naznacit? ze zbytocne riskujes a ohrozujes tym seba aj ostatnych.. mozno si dobry sofer, ale zakony fyziky nezburas, kamosko... tak sa trocha uvedom... a este sa tou svojou jazdou aj chvalis na internete... je to chore...

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny

   Ne díky takovou radost ti neudělám. Vím co dělám a rozhodně kvůli mně nikdo neumírá 😉

 • Thrust vectoring
  Thrust vectoring Před 12 dny

  Verva 100 a furt žere 6.6? Fakt má správně mapu?

 • Hradubický dashcam
  Hradubický dashcam Před 12 dny

  3:50 tenhle zvuk motoru prostě zbožňuju .. na to že je to litr to zní prostě dobře .. škoda že to tomu mému autu vydrželo tak do 7 tis. najetých ..
  5:23 :-D
  5:53 nebejvalo tam docela dlouho staženo pouze do levého pruhu v tom prvním zatočení?
  8:19 jak je to možný .. já myslel že vlevo to brzdí líp :-O
  9:38 .. hne se to po zajetí, kdy auto znatelně oživne .. myslim ze jednotka to pouští po 7tkm

  .. ale uz jsem se fakt tesil ze budes svistet v TSIcku :-) .. tvoje kompilace jsou proste dobry

 • Pavel Vinkler
  Pavel Vinkler Před 12 dny +2

  Brzy narazi az mu někdo slapne na brzdu ... U mě jsi KOKOT který brzy někomu něco udělá!!!

  • Pavel Vinkler
   Pavel Vinkler Před 5 dny

   Doufám že ti tenhle idiotsky kanál zruší aby se náhodou v tobě někdo neviděl!!!viděl sem pouze jedno tvé video a to mi dokonce života stačí!! A nic špatného ti nepřeji KOKOTE!!!

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny

   Ok, tvůj názor ale radost ti neudělám...

 • Jozef 83
  Jozef 83 Před 12 dny

  Pri obiehaní cyklistu úmyselne ostrekovač na cyklistu? Ak áno, tak choré. Kebyišiel stredom, tak ok, ale nie. Za také pri žiadnej chybe cyklistu, by som trepol po hlave antivodiča, čo urobí také niečo úmyselnena cyklistu. Ak urobí veľkú chybu, iné. Alebo ako minulý rok, idem bicyklom po čiare na kraji cesty, oproti auto, za ním ďalšie. To ďalšie išlo obiehať, čo by nevadilo, lebo dosť široká cesta. Ale ten vrah v aute úmyselne ako ma videl ísť na bicykli, tak skúsil, či to nestrhnem do priekopy. Urobil manéver, že ide na mňa. Tomu vrahovi poprial, aby rozbil tú kraksňu aj si hubu. Najradšej vodičov, ktorí úmyselne niečo zlé urobia cyklistom bez toho, aby tamtí niečo urobili. Jazdím aj autom, ale nikdy neurobím niečo inému zlé. Max. zaželám za niečo choré

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny

   Měl tam cestu vedle silnice ale ok, nutné to nebylo. Naučil jsem se to od ostatních a stejně na něj nepadla ani kapka 😉

 • Jitmik
  Jitmik Před 12 dny +79

  Toto je kompilace všech přestupků nebo co? Řídíš tam jak hovado a ještě nadáváš ostatním🤢😕

  • akaparasa parasaaka
   akaparasa parasaaka Před dnem

   @Kenpachi Zaraki všechno jde 😊 stačí mít známé 😊

  • Kenpachi Zaraki
   Kenpachi Zaraki Před 4 dny +1

   @akaparasa parasaaka by musel nasrat nějakého poldu jinak si to nemyslim na tohle je pár zákonů netušim jakých ale pár lidí to už zkusilo...nikoho to nezajímalo ikdyž je čr policejní stát...vcelku divné ale neříkám že se to stát nemuže jen to není tak jednoduché :)

  • akaparasa parasaaka
   akaparasa parasaaka Před 8 dny +2

   @Frantisek Nemec Jun. A navíc je to napadnutelný... Nápis pod videem že je to pouze pro yt ho nezachrání... Stačí osoba co se o to postará 🙂

  • Frantisek Nemec Jun.
   Frantisek Nemec Jun. Před 9 dny +4

   @Antonín Malýám je fuk že je dobrý, dělat se to nemá

  • Antonín Malý
   Antonín Malý Před 10 dny +1

   @Loko II. Jeziis ty jsi kokot. Porovnavat dve ruzne veci..

 • dutchdecker
  dutchdecker Před 12 dny

  5ti litr to je jeste dobry :D Mohl by jsi delat testovaci jizdy :D

 • Martin Zelinka
  Martin Zelinka Před 12 dny +1

  Chlapče ty ses jenom arogantni kokot.Doufam ze tě na silnici nikdy nepotkam.

 • Jakub Konvicny
  Jakub Konvicny Před 12 dny +1

  Tak čekal jsem že toho rapida zničíš. A tenhle by to taky dlouho nevydržel chudák budoucí majitel. Vážně by jsi měl vypadnout že silnic fakt to prehaníš!

  • Jakub Konvicny
   Jakub Konvicny Před 12 dny +1

   @Agresivní Řidič No spíš nebezpečný člověk za volantem!

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 12 dny

   Rapid je úplně v pohodě, To nebylo ničení ale zajíždění 😉

 • Czech Mapper - Jurdakr
  Czech Mapper - Jurdakr Před 12 dny +1

  😙👌

 • Liberecká Dodávkářská

  Tak ještě že to byla taková ''blbost''. Tyhle příznaky většinou znamenají horší problémy. Třeba zbrusu nový motor :D

 • Veprik
  Veprik Před 12 dny +1

  Muzu se zcela vazne zeptat, co cloveka vede k tomu, aby se natacel, jak pacha prestupky, a pak to hrde daval na internet? Ze se z kouli za volantem stanou po zverejneni zcvrkle kulicky, ktere se musi chranit srandovnim textem o tom, ze je zaznam upraveny a nelze ho pouzit ve spravnem rizeni, to chapu, maloktery podobny zavodnik je ochotny nest plnou zodpovednost za svoje chovani, ale co je tim nutkanim to vubec hodit na net. Je to jen touha po obdivu a palcich nahoru od par podobne smyslejicich dusi nebo neco jineho? Diky.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 12 dny

   Asi ti to nemá cenu vysvětlovat, ale prostě jsem si dal kameru do auta a pak to sestříhám. Pro zábavu, pro fanoušky 🤷‍♀️

 • 1CZDAVECZ1
  1CZDAVECZ1 Před 12 dny

  V 3:54 to byla svinstvo vůči cyklistovi... si neumím představit, že bych jezdil v něčem co dá stovku nad 10sekund😮😁

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 12 dny

   Nechal jsem mu tam místo na tři cyklisty 😉 ne každý má auto s takovým zrychlením a musí to dohánět jinde

 • Jan Zahrádka
  Jan Zahrádka Před 12 dny

  Rapida mám ve stejné motorizaci. Po najetých 5000 spotřeba klesla cca o pulitr až litr

 • GetGrinched
  GetGrinched Před 12 dny

  Kdyby to aspoň nemělo najeto jenom 57km :(( Zbytečný plítvání energií a surovin ://

 • Petr Synek
  Petr Synek Před 12 dny +1

  Mentálně nevyrovnaný člověk, očividně. Takovým by se měly řidičáky okamžitě zabavovat, doživotně, pak to na silnicích vypadá, jak to vypadá.

  • Petr Synek
   Petr Synek Před 10 dny +1

   @Agresivní Řidič Nevidím důvod, proč ti uvádět příklady. I kdybych jich vyjmenoval 10, tvoje reakce bude "to nepovažuji za ohrožování". Takže nehodlám zbytečně plýtvat energií. A 200 je nebezpečně rychlá jízda i na dálnici. Jestli si myslíš, že ne, tak je to další důkaz nějaké psychické poruchy. Doufám, že se nikdy na silnici nepotkáš s někým, na kom mi záleží.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 11 dny +1

   @Petr Synek asi každý myslíme jinou rychlou jízdu. Rychlá jízda pro mě není jezdit 200 po dálnici. Ne, opravdu nevím kde někoho omezuji, chci důkaz

  • Petr Synek
   Petr Synek Před 11 dny +1

   @Agresivní Řidič Z čeho usuzuju jsem myslím vysvětlil dost podrobně. Pokud opravdu nevíš, kde někoho ohrožuješ, asi bys měl vyhledat pomoc psychiatra. A rychlá jízda rozhodně není důkazem nějakých dovedností, obecně platí, že rychle jezdí především mladí nezkušení řidiči. Nevím, kolik je tobě a jak dlouho máš řidičák, ale každopádně by ti ho měli sebrat, než na silnici někoho zabiješ.

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 12 dny

   @Petr Synek Já se jen ptám, z čeho usuzuješ tvůj závěr? Kde někoho ohrožuju prosím tě? Už tvoje věta, že rychle umí jezdit každý, nedává vůbec smysl...

  • Petr Synek
   Petr Synek Před 12 dny

   @Agresivní Řidič To má být jako nějaké pozitivum, že jedeš rychleji než já? Rychle umí jezdit každej dement, jak je vidět. Usuzuji to jednak z neustálého nadávání, jednak z nehorázného vědomého ohrožování účastníků silničního provozu, naprostého ignorování dopravních předpisů (nenamáhal jsem se počítat počet přestupků, protože jednak nejsem z oboru a spousta by mi jich stejně unikla a jednak to nemá smysl, byl tam snad skoro každou sekundu jeden) a neskutečné arogance, kterou jsi právě teď jenom potvrdil svou reakcí.

 • Waffen Schniztel
  Waffen Schniztel Před 12 dny +1

  Jako služebák bych to asi zkousl, ale měl jsem možnost projet se v Rapidu a ty vole, jak si tohle někdo může koupit za vlastní peníze 😂 bez prdele taková felicia se řídí líp než tohle 😂 fakt hrůza auto... Ale jinak dikec za video, pobavilo 😂

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 12 dny

   Díky! Rapid je rozhodně lepší než Felicie 😉 ale vlní se to no

 • vojta wacek
  vojta wacek Před 12 dny +1

  my mame uplne stejny rapid stejna barva a stejny motor

 • SayMyName
  SayMyName Před 12 dny

  Kolik si z toho nejvíc vytáhl?

 • Dony
  Dony Před 12 dny

  Jako by na ten nezajetej motor to muselo být pěkně na hovno :D Ale jinak jezdíš fakt dobře musím říct..

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 12 dny

   Díky! Já ho zajel aspoň trošku, než jsem začal topit 😉

 • leonadro dicaprio
  leonadro dicaprio Před 12 dny

  Hahaha presne jako ja ten panko sofer celi ja na nervi obehanie a tak si dobry dik 😂👍👍

 • Lukáš Tomko
  Lukáš Tomko Před 12 dny

  Že ten motor nic nejede? Teda, motor možná jo, ale kvalty dlouhy jak týden před výplatou :-(

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 12 dny

   Na tom tsi kvalty ok ale na TDI jsou dlouhý a je jich jen pět 🤷‍♀️

 • Milos Karlik
  Milos Karlik Před 12 dny

  2:46 ten jízdní pruh směřuje pro jízdu rovně.

 • Adam Mikula
  Adam Mikula Před 12 dny

  Ten rapid uz je tvuj? Nebo pujceny? :)

 • cxxj
  cxxj Před 12 dny

  1.0 TSI 81kW. Ano, je to blbý tříhrnek ale pořád to jezdí a jezdí to docela pěkně a není to úplný žralok :D
  Jinak pětka zabolela ale mohlo to být něco vážnějšího :D ;)

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 12 dny

   Nejelo to zle a motor je lehký 😉 pořád lepší pětka než aby se hrabali v motoru

 • Juraj Konečný
  Juraj Konečný Před 12 dny

  co sem ti ja nejakej trivalec?
  teraz uz hej :D

  • Juraj Konečný
   Juraj Konečný Před 12 dny

   @Agresivní Řidič jasnéé
   hlavne sa ti to nemôže zadrieť na 4tom valci :D

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 12 dny

   Klidně tříválec, hlavně ať to nějak jede a funguje 😉

 • Dawson112567
  Dawson112567 Před 12 dny

  Pucim ti 1.0 mpi se 44kw. Tam se ukaze kdo je ridic😀

 • PanFortress
  PanFortress Před 12 dny

  Stovku mám sice za 4.8 ale takhle rychle nelítám!

  • PanFortress
   PanFortress Před 12 dny

   Lehce upravený Mustang GT (sání,mapy, podvozek, brzdy)

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 12 dny

   To je hezký čas. Co máš za auto? 😉

 • Kukyna #
  Kukyna # Před 12 dny

  8:20 ta Kbelska je moc ,tam by šli dva pruhy nahoru , neustálý kolony a bouračky jak se tam pak všichni serou zprava

  • Kukyna #
   Kukyna # Před 5 dny

   @skrble sorry to číst nebudu je to moc dlouhý 😂

  • skrble
   skrble Před 5 dny

   To by mě zajímalo, kam by Kukyna nacpal nahoru dva pruhy, když se shora napojují 2 pruhy dálnice? Utnul by radiálu do 1 pruhu ve prospěch Kbelský/Průmyslový? Když chybí SOKP 514? To je názor jak od voliče SPD. A horší názory mívaj obvykle jen komouši, čili už to je dost slušná darda.
   A že lidi zpomalují? Vždyť je to logický. Ta zatáčka nahoře na radiále ve směru do Letňan je docela ostrá, a spousta nevyježděnců ji považuje za daleko ostřejší než ve skutečnosti je. A samozřejmě se 85 % shora přijíždějících cpe hned do levého (nahoře prostředního) pruhu, protože mají na výměnu relativně jen pár stovek metrů. Není to příjemný úsek a nikdo to tam nemá rád. Míň zkušení řidiči se tam musí soustředit na 100 %, čemuž se nelze divit.
   Situaci nepomáhá silná nákladní doprava. Kamiony musí docela hodně zpomalit, ti naložení se pak naplno rozjedou až někde v půlce křížení na Klíčov/Kbely. Tudíž se to tam zacpe, a tak se všichni o to dřív cpou vlevo.
   Ale pořád mi to zdržení připadá jako lepší varianta, než aby tamtudy všichni lítali 80 (což se sice ještě jako dá, ale je to už dost o hubu). S dementama, co nevyužívají připojovací pruh, cpou se všude bez rozmyslu, nečumí do zrcátek atd. se asi nic moc neudělá, ale stejně tak není na mistra volantu, který do té zatáčky ve směru Letňany naletí 70+, ujede mu to na štěrku (kterého tam někdy není úplně málo) a pak taokvejhle potrat zacpe celou Prahu, protože ucpal to jediný, co pro celou oblast SOKP 514 nahrazuje.
   Takže skutečný mistrovství:)

  • Agresivní Řidič
   Agresivní Řidič  Před 12 dny

   Hlavně je tam 80 a ty lidi zbytečně zpomalují, no hrůza, znáš to...