Tap to unmute

Česko je v rozkladu a rozpadá se. Společnosti se nelíbí, kdo jí vládne, říká Klaus

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 19. 11. 2022
 • Česká společnost je v rozkladu a nespokojená s tím, kdo jí vládne. V Partii PLUS to uvedl bývalý prezident Václav Klaus. Zkritizoval také přímou prezidentskou volbu a kandidáty, mezi kterými by měl podle svých slov velký problém si vybrat. Vadí mu také představa, že budou v rámci kampaně hovořit mimo jiné o fiskální politice, kde nemají žádné pravomoce. Celý článek ZDE: cnn.iprima.cz/cesko-je-v-rozk...
  Přihlaste se k odběru novinek našeho zpravodajského portálu CNNPrima.cz a buďte neustále v obraze. Denně vám přes 200 reportérů a redaktorů přináší ty nejdůležitější a nejzajímavější zprávy z domova i ze zahraničí.
  ✉️ cnn.iprima.cz/newsletter
  📲 Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích:
  Facebook: cnnprima
  Instagram: cnnprima
  Twitter: cnnprima
  💻 Navštivte web CNN Prima NEWS na cnnprima.cz
  🥇 Videa, která musíte vidět:
  ⚠️ chclip.net/video/0BmRfTKVKAc/video.html
  🦠 chclip.net/video/Q5mJNGuAgrU/video.html

Komentáře • 815

 • renesk8avril
  renesk8avril Před 14 dny +9

  Jaký rozdíl poslouchat dva chytré inteligentní lidi, oproti tomu kdo se jen vymlouvá a shazuje vinu vždy na někoho jiného

 • Richard Tomecek
  Richard Tomecek Před 16 dny +454

  Doba není špatná, špatní jsou nezodpovědní politici, kteří ji řídí a ovlivňují špatným směrem.

  • Krkowitz fon Milowitz
   Krkowitz fon Milowitz Před 3 dny

   @Lucky Gaming CZ CK, konstituční monarchie je forma monarchie, ve které panovník vykonává pravomoci na základě psané či nepsané ústavy.Konstituční monarchie se odlišuje od absolutní monarchie omezením moci panovníka ústavou, dále dodržuje zásadu dělby moci, přičemž panovník je hlavou státu s vymezenými pravomocemi, rozsah jeho pravomocí se liší podle ústavy a připadá mu především úloha reprezentativní.
   Konstituční monarchie může představovat systém, ve kterém panovník jedná jako ne-politická hlava státu podle ústavy ať už psané nebo nepsané. Přestože panovník disponuje formální autoritou a vláda jedná v jeho jménu, v Evropě panovník obvykle nerozhoduje o politických otázkách a neurčuje politické představitele. Politolog Vernon Bogdanor v této souvislosti parafrázuje Thomase Macaulaye: „Panovník panuje, ale nevládne“.
   Konstituční monarchie , parlamentní monarchie nebo demokratická monarchie je forma monarchie , ve které panovník vykonává svou autoritu v souladu s ústavou a není sám v rozhodování. Konstituční monarchie se liší od absolutních monarchií (ve kterých je monarcha jediným rozhodujícím činitelem) v tom, že jsou zavázány k výkonu pravomocí a pravomocí v mezích předepsaných zavedeným právním rámcem.
   Konstituční monarchie sahají od zemí, jako je Lichtenštejnsko , Monako , Maroko , Jordánsko , Kuvajt a Bahrajn , kde ústava uděluje panovníkovi značné diskreční pravomoci, po země jako Austrálie , Spojené království , Kanada , Nizozemsko , Španělsko , Belgie , Švédsko , Malajsie , Thajsko , Kambodža a Japonsko, kde si panovník při výkonu své pravomoci ponechává podstatně menší osobní uvážení.
   Úplné prezidentské republiky Poloprezidentské republiky
   Republiky s výkonným prezidentem zvoleným nebo nominovaným zákonodárným sborem, který může nebo nemusí podléhat parlamentní důvěře Parlamentní republiky
   Parlamentní konstituční monarchie , kde královská rodina nemá významnou moc Parlamentní konstituční monarchie, které mají samostatnou hlavu vlády, ale kde královská rodina drží významnou výkonnou a/nebo zákonodárnou moc
   Absolutní monarchie Státy jedné strany
   Země, kde byla pozastavena ústavní ustanovení pro vládu (např . vojenské junty ) Země, které nesplňují žádný z výše uvedených systémů (např. dočasné vlády / nejasná politická situace)
   Žádná vláda Některé země, které jsou de jure republikami, jsou de facto autoritářské režimy. Míru míry demokracie v zemích po celém světě naleznete v Indexu demokracie .
   The three constitutional monarchs of the Scandinavian kingdoms of Sweden, Norway & Denmark gathered in November 1917 in Oslo.
   From left to right: Gustaf V, Haakon VII & Christian X.
   A meeting in the Japanese privy council in 1946 led by Emperor Shōwa.
   Konstituční monarchie může odkazovat se na systém, ve kterém panovník jedná jako nestranická politická hlava státu podle ústavy , ať už kodifikované nebo nekodifikované . Zatímco většina panovníků může mít formální autoritu a vláda může legálně působit ve jménu panovníka, ve formě typické pro Evropu panovník již osobně neurčuje veřejnou politiku ani si nevybírá politické vůdce. Politolog Vernon Bogdanor , parafrázující Thomase Macaulaye , definoval konstitučního monarchu jako „panovníka, který vládne, ale nevládne“.
   Kromě toho, že konstituční monarcha působí jako viditelný symbol národní jednoty , může mít formální pravomoci, jako je rozpuštění parlamentu nebo udělení královského souhlasu s legislativou. Tyto pravomoci však mohou být obecně vykonávány pouze přísně v souladu s psanými ústavními principy nebo nepsanými ústavními konvencemi, spíše než s jakýmikoli osobními politickými preferencemi panovníka. V The English Constitution britský politický teoretik Walter Bagehotidentifikoval tři hlavní politická práva, která může konstituční monarcha svobodně vykonávat: právo být konzultován, právo povzbuzovat a právo varovat. Mnoho konstitučních monarchií si však stále zachovává významné autority nebo politický vliv, například prostřednictvím určitých rezervních pravomocí , a může také hrát důležitou politickou roli.
   Spojené království a další oblasti Commonwealthu jsou všechny konstituční monarchie ve Westminsterském systému ústavní správy. Dvě konstituční monarchie - Malajsie a Kambodža - jsou volitelné monarchie , ve kterých je vládce pravidelně vybírán malou volební školou .
   Silně omezené konstituční monarchie, jako je Spojené království a Austrálie, byly spisovateli HG Wellsem a Glennem Patmorem označovány jako korunované republiky .
   Pojem poloústavní monarcha identifikuje konstituční monarchie, kde si panovník zachovává značné pravomoci, na stejné úrovni jako prezident v prezidentském nebo poloprezidentském systému . [6] V důsledku toho mohou být konstituční monarchie, kde má panovník převážně ceremoniální roli, také označovány jako „ parlamentní monarchie “, aby se odlišily od poloústavních monarchií.

  • Krkowitz fon Milowitz
   Krkowitz fon Milowitz Před 3 dny

   @Vaclav Dalihod
   Lidé si zVOLIli AGROferdův ANO fert ješ mněl s DEMOkratických voleb o jedn MANDÁT více jak celičká koalice SPOLU dohromady takže nebytý scela neústavního vojenského PUČe SENÁTu.

  • Lord Thomas
   Lord Thomas Před 3 dny +1

   @Jiří Pospíšil
   ...PRO VEMENA JE TEN VÝCHODNÍ...!!!

  • Lord Thomas
   Lord Thomas Před 3 dny +1

   ...NAPROSTÝ SOUHLAS...!!!
   ...TŘEBA 🇯🇵LOBOTOMIO, BAŠTA, KOBZA, FOLDYNA...!!!

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 7 dny

   @Komposteor Pitomci, co jen natahují roku a čekají na almužnu od zaměstnavatele, co chcete?

 • QatyDance
  QatyDance Před 16 dny +8

  Paní Pekarová je ukázkou totální nekompetence ve vrcholové politice.

 • Kontý Žlutejner
  Kontý Žlutejner Před 16 dny +261

  Vláda nenávisti a strachu společnost nikdy nespojí. A kripl Rakušan si dovolí přijít na Národní a při tom přemýšlí, jestli jeho politická policie už je akční.

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 6 dny

   @Lucie Kubrova Ty jsi normální člověk? Normální lůza líná hydra si vydělat, to tak ještě jsi. Proč si myslíš, že chceme Fialu a Rakušana? Kdo ti to nakukal, stupido? Mně je u zadele, kdo tam je mimo estébáka a rozhazovatele veřejných financích z ČSSD, kteří vám cpou do vaších líných mord a k ničemu to není, furt nic nemáte. A nikdy nic mít nebudete.

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 6 dny

   @Nezavislý Průzkum Kudla, já makám rukama a jsem spokojený, kde máš problém? Jo, ty nemakáš, vůbec, aha.

  • Lucie Kubrova
   Lucie Kubrova Před 6 dny +1

   @MadeInCzechRepublic Proč se cpete za každou cenu mezi normální lidi ??? Založte si u Rakušana na ministerstvu debatní kroužek ( a přiberte Fialu) a ostaní nechte na pokoji...

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 9 dny +1

   Krypl, kryple. Ne kripl.

  • MadeInCzechRepublic
   MadeInCzechRepublic Před 9 dny

   @calpe spa A jak vid ze jsem placenej? Rad bych se to dozvedel.

 • Elena B.
  Elena B. Před 16 dny +306

  Odmítnutí jednání na setkání zemí V4 je vážné porušení pracovních povinností. Pokud nejsou ochotni jednat o spolupráci, což poškozuje zájmy občanů ČR, měli by oba okamžitě odstoupit. Působí to jak reakce malých dětí na písku!

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před dnem

   @Roman Hradecký Na to vám seru. Starám se o sebe, mám takový šťastnější život.

  • Roman Hradecký
   Roman Hradecký Před dnem +1

   Doufejme, že se jim to v příštích volbách vrátí i s úroky.

  • Vaclav Dalihod
   Vaclav Dalihod Před 3 dny

   @Tomáš Holek Bohužel, ale lidé si v Maďarsku Orbána volí dobrovolně, protože hájí jejich zájmy. Orbán není diktátor. Je řádně demokraticky zvolený. To, že se to někomu nelíbí, neznamená že je to diktatura.

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 9 dny

   @Honzimir 3 Už jsem se dozvěděl všechno, stačilo mi to jednou a nepotřebuju si to opakovat s tímhle hovadem podruhé.

  • Honzimir 3
   Honzimir 3 Před 9 dny +4

   @Stanislav Selič žádný tele vám nedokáže tohle vysvětlit. Možná až přestanete myslet jen na tele, dozvíte se víc.

 • Libor B
  Libor B Před 16 dny +265

  Politici přivedou ČR ke krachu a občan ČR zase za to může ! Hlavně že máme elektrický proud ze zdrojů co vybudovali předci a za 30 let se nám zdražila snad tisíce násobně ! Pracují lidé a slušní podnikatelé utahují opasky ( nebo smyčku okolo krku) aby stát mohl více utrácet za nesmysly a ještě mají málo a musí zadlužoval !

  • Krkowitz fon Milowitz
   Krkowitz fon Milowitz Před 3 dny

   U scela soukromích benzinek a rafinerijí hlídaj marže ale u polostátních a obecních tepláren a elektráren nikoliv.

  • Svatopluk Sejkora
   Svatopluk Sejkora Před 9 dny

   @Stanislav Selič jj

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 9 dny

   @Svatopluk Sejkora Tři slova dvě chyby. No tebe bych chtěl zaměstnávat ty vole.

  • Svatopluk Sejkora
   Svatopluk Sejkora Před 9 dny

   To jsou keci

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 9 dny

   Naše energetika produkuje "zatím" nadbytek proudu ale v drtivé většině zastaralým ale hlavně úžasně náročným a špinavým způsobem, takže brzo budeme elektriku kupovat. Máme úžasně zastaralé zařízení ve spoustě továrnách, které žere strašně proudu. Naši předkové všecko zkurvili! Jako elektrikář o tom silně vím každý den. Naše poddimenzovaná trafa při rozkradených investicích všude po obcích nestačí, aby si na ně lidi mohli připojit ani ty blbé FTV, naše přenosová soustava totéž, podnikám na sebe a dělám rukama a opasek si rozhodně neutahuju, takže za mě nemluv! Ani za kolegy, co dělají řemeslo rukama. Nejsme líné vši jako ty. Stát si nás nevšímá, platíme daně a je nám dobře.
   Starej se o svoje příjmy a to bude stačit. místo svých přiblblých keců.

 • Iva Odehnalová
  Iva Odehnalová Před 16 dny +117

  Díky nenasytným a zaprodaným politikům žijeme v tom čem žijeme.

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 6 dny +2

   @MadeInCzechRepublic Přesně tak. Těmhle zasviněným lenochům můžou za jejich lenost vždycky všichni, jen nikdy ne oni sami: tyhle líné ludry.

  • MadeInCzechRepublic
   MadeInCzechRepublic Před 6 dny +1

   Zijes si tak jak sis zaridila zivot! Za to nikdo jinej nemuze nez ty sama! Tak nefnukej, ze za to muze vlada!

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 9 dny

   Ne, díky lůze.

  • Dominik Jabko Jabulka
   Dominik Jabko Jabulka Před 15 dny

   @Martin Hromas Dokud budou Vládnout Materialisté co zajímá jen papírky s Čísly,místo lidské Duše,tak se tu nic nezmění,ale chápu,Vi jste ta necitlivá naprogramovaná generace.Ona tato úchylka má název(Fetišizmus)to je úchylka na materiál,takže i na Cash,Pro mě teda bude vždy přednější Lidská duše a jak se v ten moment může cítit,ale já to chápu,vi jste ty otroci co zajímá jen svoje blaho a na ostatní serou(Sobec)

  • Martin Hromas
   Martin Hromas Před 15 dny

   @Dominik Jabko Jabulka najdi si lepší překladač z ruštiny nebo se nauč česky. to bude pro začátek a nějakou smysluplnou komunikaci úplně stačit :-).

 • Zbyněk Vondráček
  Zbyněk Vondráček Před 15 dny +4

  Pan Klaus jasně popsal osobu pletařky svetrů. Je to neštěstí, které by mělo mít ze zákona zákaz jakou koli vládní činnost.

 • Dominik Birke
  Dominik Birke Před 15 dny +4

  Žádná změna. Nevzpomínám si, že by si někdy, nějací lidé nestěžovali na vládu. V hospodě toho bylo vždycky plno... není to tak dávno, co byla demonstrace s 300 000 lidmi. Dnes se jich sejde 70 000. Čísla mluví jasně. Ta druhá,, půlka" národa je tak líná ,že na demonstrace nechodí a radši melou pantem.

 • Bobby Šestivrah
  Bobby Šestivrah Před 16 dny +175

  Je vidět, že s Václavem budu řešit podobnej problém. Taky nemám koho volit, ale beru vše kromě těch, které mi cpe pětižumpa a ČT.

  • Robajz Robajzovitý
   Robajz Robajzovitý Před 14 dny

   @Siberian Xxy Radši Janeček než Klaus se Zemanem.

  • Siberian Xxy
   Siberian Xxy Před 14 dny +1

   @Robajz Robajzovitý radši Janeček než generál:-)

  • Hanz Zimmermann
   Hanz Zimmermann Před 15 dny

   @František Holík ty smudliku,prober se z ty diskoteky a opravdu nevol,vemeno

  • František Holík
   František Holík Před 15 dny

   @Hanz Zimmermann 😂😂😂😂😂😂😂😂 to toho vyřešíš ty demente. Ještě aby jsme šli z EU. Achh Jo. Pro takové jako ty bych zakázal volit. A ano. I svoboda má své hranice stejně jako povolení volit. Těžko říct jak najít ten klíč kdo je adekvatní volič.

  • P P
   P P Před 16 dny +6

   @Hanz Zimmermann pan Bašta a hotovo vyřešeno 26.11 demonstrace na Letné s energetiky sirte dále

 • oldo.sumava
  oldo.sumava Před 16 dny +32

  To od pekarové nejsou hrátky ale nekonečná tupost.

 • Jana Tauchmanová
  Jana Tauchmanová Před 16 dny +93

  Markéta Pekarová Adamová je ostudou reprezentace naší republiky!

  • MadeInCzechRepublic
   MadeInCzechRepublic Před 6 dny +1

   @Anna Preis chtel bych videt tebe, modelko

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 16 dny +5

   Ať se přehodí příjmení z levá do prava,stále je to babochlap 🌀🌀

 • Petr Hána
  Petr Hána Před 15 dny +14

  Povinností politiků je usilovat o spolupráci, pokud chtějí jednat jinak, nejsou to politici, ale političtí šejdíři. Takové nechceme.

 • Jarka Rysová
  Jarka Rysová Před 14 dny +4

  To jsou dva POLITICI. 👏Rys Jiří

 • yrmila
  yrmila Před 16 dny +14

  klaus nám sliboval že si budeme utahovat opasky ale neř ekl že pořád

 • Petr Havel
  Petr Havel Před 16 dny +83

  Úroveň společnosti se pozná když vycestujeme do okolných států nakoupit podebatujeme s občany o životě.

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 5 dny

   @Nezavislý Průzkum a jak se to změní hlasováním ve vašich videích?

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 9 dny +1

   Ano, jsme neandrtálci.

  • Paglia Orba
   Paglia Orba Před 15 dny +2

   @bebuska benn To je marný, to lidem stejně nevysvětlíte. V drtivé většině takto uvažují lidé, kteří nebyli dál, než 30km od svého prahu. Natož aby jeli někam do zahraničí.
   V ČR se máme skvěle. Kam se hrabe taková Itálie nebo Francie. A i v tom Rakousku to už dávno není to, co bývalo.

  • bebuska benn
   bebuska benn Před 15 dny +1

   Tak to si nedělejte iluze, v tomhle si nemáme co vyčítat s ostatními zeměmi, mnohde na západ od nás je tupců ještě daleko více.

  • Nezavislý Průzkum
   Nezavislý Průzkum Před 15 dny +2

   Tohle musí skončit! Hlasujte v našich videich - průzkumech ať vime kolik nas je nespokojených! Klikněte na vlajku a pak dole - zobrazit kanal😉

 • Eva Nováková
  Eva Nováková Před 16 dny +16

  Zaměstnanci LIDU ČR néchteji PRACOVAT, VYHAZOV! Okamžitá DEMISE!!!

 • Hana Lošťáková
  Hana Lošťáková Před 16 dny +3

  Švýcarsko je drahé, ale neplatí se tam daně a jaké jsou platy zaměstnanců , to se nedá absolutně srovnávat s Českem! Ve Švýcarsku bych řekla, že je tam živtoní niveu o těch 75 procent vyšší jak v Česku.

 • Martin Válek
  Martin Válek Před 14 dny +3

  Moderátor měl říct hned ze startu,Rusnoku, není ti rozumnět každé třetí slovo....je to záměr nebo co?

 • Martina Jonáková
  Martina Jonáková Před 16 dny +41

  Pan Klaus komentuje dobře. Kdo ale způsobil, že náš stát je v pozici sedláka, který prodal vlastní grunt a nechal se na něj najmout jako čeledín? Je to jako když by Jidáš vysvětloval a pojmenovával, co je to zrada. Samozřejmě, že on to umí nejlépe pojmenovat, vždyť on s tím má největší zkušenosti.

  • Krkowitz fon Milowitz
   Krkowitz fon Milowitz Před 3 dny

   @Stanislav Selič Bez paltební schopnosti druhotná paltební nechopnost zmítalo pěrestrojkovím hospodářstvím jak uragaán mávátekem jelikoš RUSák v CCCP přestal vybírat dík USa nařízené prohibici odvody z alkoholu ješ tehdá převzali dnešní IZRAELští oligarchové

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 9 dny +1

   Omyl, čím jako chtěla země v roce 1990 konkurovat západnímu kapitálu? Můžete mi říct jedinou věc? Bez trhů, bez konkurenceschopnosti?

  • martin02031958
   martin02031958 Před 16 dny +4

   Tak jednoduché to není, když budete hledat , zjistíte, že spoustu toho, co mělo zústat v rukou státu zprivatizoval až Zeman. A něco bylo možná naivita(?)viz.např Pithart a Němci , atd.

 • Sedmý
  Sedmý Před 16 dny +142

  Konečně! Baví se tu dva politici, erudovaní odborníci, kteří vědí o čem mluví. Proti plkům holek a kluků z naší školky je to pastva pro uši. 🤔.

  • Nezavislý Průzkum
   Nezavislý Průzkum Před 15 dny

   Tohle musí skončit! Hlasujte v našich videich - průzkumech ať vime kolik nas je nespokojených! Klikněte na vlajku a pak dole - zobrazit kanal😉

  • Jan Vlček
   Jan Vlček Před 15 dny +2

   Kolik těch erudovaných tady bylo a výsledek?

  • Martin Hromas
   Martin Hromas Před 16 dny

   @Sedmý v evidentních věcech, které vidí úplně každý by bylo divné, kdyby to bylo jinak (několik věcí se najde). jinak ale klaus zapomíná na svoje přešlapy a prohry a že jich bylo. jinak aktuální vládu neobhajuji, je to skoro stejná hrůza jako ta předešlá a jako ostatně všechny minulé vlády tu smluvně opoziční nevyjímaje. lidé si v čr. volí politiky , kteří jim říkají co chtějí slyšet a to je prostě cesta špatným směrem. myslím si, že už se nedá ani nic dělat, nikoho kdo by ten směr byl schopen zvrátit nikde nevidím.

  • Sedmý
   Sedmý Před 16 dny +2

   @Martin Hromas To je divné, já to viděl 2x, ale zdá se mi, že pan Rusnok v naprosté většině názorů s panem Klausem souhlasí ... a naopak. 🤔.

  • Martin Hromas
   Martin Hromas Před 16 dny +2

   ne, člověka s relevantními názory tam vidím jen jednoho a to je rusnok.

 • Frantisek Bouda
  Frantisek Bouda Před 16 dny +8

  A vy jste se o to přicinil, privatizace, amnesty, a teď to chcete dohánět

 • Pavel Kuchler
  Pavel Kuchler Před 16 dny +43

  Klaus přesně pojmenovává problémy rozkladu společnosti,kde v tom hraje hlavní roli neschopná vláda a co se týká V 4 jasně definuje to neštěstí, které máme v čele sněmovny jménem Pekarová Adamová

  • martin kalina
   martin kalina Před 15 dny

   @Martin Hromas Pomatení pražáci nás svými demonstracemi dovedli k dnešní bídě a drahotě. Za Klause a Zemana jsme se měli dobře.

  • Martin Hromas
   Martin Hromas Před 16 dny +3

   největší rozklad společnosti má na svědomí on a zeman. proti opoziční smlouvě byli na václaváku daleko větší demonstrace než ty proti aktuální vládě. a nepořádali je prorussáčtí pomatenci. ale na to už nějak zapomněl nebo co :-).

  • P P
   P P Před 16 dny

   Ano pekarova na orbana nadavala a teď ta arogantni ženská by mu měla podat ruku tak radši nepřijede tak lidičky aspon tady vidite jak na Vás s vysoka sere,ale platte ji nadále ty ..... pěknou výplatu 300tis měsíčně to bych taky chtěl mit ve 40letech!

  • Míla Praha
   Míla Praha Před 16 dny +1

   Hlavně v tom začal soudruh Klaus!
   A pokračuje to Babišem,Fialou a spol až k vykradení, rozprodání, zničení naší krásné české republiky

 • Jan Dobeš
  Jan Dobeš Před 16 dny +59

  Musím se smát přirovnání Klause , že v Ženevě je drahota a u nás láce ? Zde bych řekl , že je zásadní co si za svuj plat pořídím . Klasicky třeba kolik platu potřebuji na pořízení bydlení atd.
  Zatímco američané potřebují 4,5 ročního platu , my jenom 15 ročních platu na bydlení . A o velikosti bytu ani nemluvě . Tak nějak se tomu říká životní uroveň odvozená od spotřeby . Jenže my jsme kolonie . Jsme v pozici Kuba , Ančí , Hajnej z krkonošských pohádek . Pracujem na Trautrnberkově panství a výrobky naší práce konzumují v cizině .

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 9 dny

   Mluv za sebe, ty netáhlo. Když si neumíš vydělat, ještě se svou leností a tupostí chlubíš? Kdo ti může za to, že nemáš? Tvoje ruce dozadu.

  • Lukas Lukas
   Lukas Lukas Před 16 dny +7

   Souhlasím s vámi

 • Patrik Novak
  Patrik Novak Před 16 dny +11

  S oběma pány nesouhlasím s výrokem vratné půjčky. Vláda spacká co může, Já si půjčím abych se udržel konkurence schopný na trhu a jediné co mi zbývá je doufat , že situace se zlepší. To není podnikání ale hazard a věštění z křištálové koule. Vstup do firmy jako energie se vždy promítne na ceně produktu. Pokud budou stejné produkty z okolních zemí levnější kvůli vstupům a Já nebudu vytvářet zisk, půjdu do země která mi to umožňuje. Oba se vyhýbají odpovědi na zastropování cen u výrobců. Trochu alibismus ne??

 • Jiří Fajkus
  Jiří Fajkus Před 15 dny +11

  ...a upřímně, bojím se, že je to tak zlé, že to bude jako na Titaniku, každý sám za sebe! A jako na tom Titaniku, i když někteří měli koupenou první třídu, ve finále skončili stejně, jako ti ze třetí...(ano, už slyším o těch vyvolených, ale nevím kolik jich tam bylo).

 • Frankie be
  Frankie be Před 16 dny +3

  Zase jen plkání v diskusích....dokud nebudou v ulicích lidi,nic se nestane....revoluce se online nedělá

 • K 64
  K 64 Před 16 dny +33

  Ano, žijeme v těžké době, kterou jsme si sami vyrobili a pořád je nám to málo a aktivně vymýšlíme další a další hovadiny a do všeho se montujeme.

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 5 dny

   @Nezavislý Průzkum a jak to skončí pomocí hlasování? povídejte, přehánějte .....

  • Nezavislý Průzkum
   Nezavislý Průzkum Před 15 dny

   Tohle musí skončit! Hlasujte v našich videich - průzkumech ať vime kolik nas je nespokojených! Klikněte na vlajku a pak dole - zobrazit kanal😉

  • K 64
   K 64 Před 16 dny +3

   @Marys Mik
   Tak jasně, že už se to táhne nějaký rok. A k tomu se teď nabaliy ty další věci,ve kterých jsme sami aktivní až běda.

  • Marys Mik
   Marys Mik Před 16 dny

   My nic, to globalisti: začal to tu Havel, ten byl čelem ke světu a zády k vlastnímu národu. Co čekat, když ho sponzoroval Šoroš, a korigoval Havlovy projevy.

 • Igor Rutšek
  Igor Rutšek Před 16 dny +5

  rozdelenie tu bolo vždy a bude. DIKovia všeľudové vlastníctvo nepochopili. Demokrati a Republikáni v US sú tiež rozdelení 49 -51 % ako kedy. Stovky strán je delenie torty na jeden zákusok. Dane a odvody platia voliči.

 • Eva Dobrušková
  Eva Dobrušková Před 16 dny +26

  Já bych dala Rusnokovi 20 tisíc měsíčně a ať si pomůže sám .

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 5 dny

   já bych mu je nedával.... raději bych mu je dal vydělat .... ale jestli máte zbytečných 20 táců měsíčně, tak rozdávejte...

  • Libor Petřek
   Libor Petřek Před 15 dny

   Paní Dobrušková, cenzor pracuje usilovně, maže mi příspěvky. Máte s tím Rusnokem naprostou pravdu, ten žije se statisícovým měsíčními příjmy mimo realitu. Překvapuje mě, že by ho Václav Klaus volil jako prezidenta!

  • Libor Petrek
   Libor Petrek Před 16 dny +1

   Ano, vystihla jste to přesně. Rusnokovi se to s jeho více než statisícovými měsíčními příjmy žvaní, jak si každý musí pomoci sám. To, že tady vládne ČEZ je všeobecně známo a vláda jen přihlíží k okrádání občanů a firem; lze to považovat za zločinnost této vlády. Jak je jinak možné, že máme nejdražší elektrickou energii v rámci zemí EU, když výrobní náklady jsou několik desitek haléřů a jako výrobci jsme schopni tuto ještě navíc exportovat !!!

 • František Skupník
  František Skupník Před 16 dny +16

  Za vlád ODS je vždy této zemi zle!!! Dokazují to už od roku 93. ODS nikdy neuměla vládnout. Uměla akorát spíše jen krást.

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 4 dny

   @František Skupník tak kdo teda ty peníze z privatizace ve státním rozpočtu vyčaroval? Křemílek s Vochomůrkou?

  • František Skupník
   František Skupník Před 4 dny

   @Jirka Jr V 90 létech tady nikdo neměl peníze. Max něco veksláci komouši ředitelé podniků. Museli si vzít půjčky a pokud ty podniky nerozkradli, tak státu něco dali. Nevíš o té době nic. A píšeš tady sračky.

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 4 dny

   @František Skupník a ty peníze, které přitekly z privatizace do státního rozpočtu, jsou tedy z vašeho prasátka a nebo od kouzelného skřítka?

  • František Skupník
   František Skupník Před 4 dny

   @Jirka Jr Pamatujete tu dobu? Zažil jste ji? Právě ti ředitelé podniků si to privatizovali. Tedy ti vaši rudí ředitelé. Ti věděli jak na to měli s těmi firmami zkušenosti. Asi vám nic neříká ta Klausova česká cesta privatizace. On ty firmy rozdával svým známým. Privatizovali naší veksláci a komouši ředitelé podniků.

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 5 dny

   vadí vám, že Klaus privatizací zachránil většinu peněz ze státních podniků pro státní pokladnu dřív, než se rudí podnikoví ředitelé stačili napakovat před propuštěním z teplých místeček?

 • Václav Hospodářský
  Václav Hospodářský Před 16 dny +60

  Drahá je Ženeva? Ale musíte teké říct, kolik jsou tam platy a důchdy oproti ČR. Stále je ČR rozvíjející se stát a za to může právě Klaus a ODS. Už nás předběhla pomalu polovina Afriky!

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 2 dny

   @Vaclav Dalihod tak se to mohlo klidně nechat projíst soudruhum ředitelům, když ne státnímu rozpočtu... jestli je vám to milejší, tak prosím, bambulko 🙂

  • Krkowitz fon Milowitz
   Krkowitz fon Milowitz Před 3 dny

   ​@Vaclav Dalihod Co to melete ANO MODRObolševníci
   Střádej a hrab si
   do PARTAJní kapsy,
   pod vedením markýz Narcis Odilon Redon René de Žužú…
   ale dámy v Praze ho nenazvou jinak než Růžovým kavalírem.
   Chcete jej nazývat snad jinak
   byl loutka Vaška Šaška pro kterého i děli republliku kdyš ho Slováci nectěli zvolt IZRAELským P-REZIDENTem v ČESKoslevensku neš ho nechal sesadit světky SOROSovími v Sarajevském ATENTÁTu ješ byl NATOliknsofistkovaný že nechali mu odletět i vládní speciál aby zůstal na BALKÁNě jako ten kůl v plotě.

  • Vaclav Dalihod
   Vaclav Dalihod Před 3 dny

   @Jirka Jr Ve prospěch čeho? Státního rozpočtu? To se vám povedlo, vždyť se vše projedlo ! Teď už nám nepatří nic. Prodali a zaprodali jsme sami sebe. To nejhorší ještě přijde.

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 3 dny

   @Vaclav Dalihod čím dřív se to rozprodalo ve prospěch státního rozpočtu, tím méně toho soudruzi podnikoví ředitelé rozkradli... vám to možná vadí, já jsem za to rád :)

  • martin kalina
   martin kalina Před 3 dny

   @Vaclav Dalihod Nechápu co máte proti VK. Ukázal lidem co je reálný kapitalismus, po kterém všichni toužili. A co se týká mezinárodní reputace, tak Němci, se kterými jsem pracoval považovali VK za jediného českého politika na min. evropské úrovni.

 • Tomas Skala
  Tomas Skala Před 16 dny +55

  ted mi doslo proc vlada chce snizit jak financne tak casove pomoc v nezamestnanosti :D protoze pocitaji ze 30% lidi prijde o praci tak aby ten natlak nebyl takovej :D

  • Tomas Skala
   Tomas Skala Před 16 dny +4

   @P P sem názoru že nic neni černobílé, ale souhlasím s tvou premisou ze jde o eko. Valku mezi ruskem a USA o nadvládu Evropy, bohužel EU (spojené státy německé) jdou usa na ruku 🖖

  • P P
   P P Před 16 dny +1

   @Tomas Skala rusko za nic nemůže pouze urpultilost eu ze nechce oficiálně nakupovat ruský plyn i presto ho nadále dováží s ru pres amiky ,ale s demokratickym razitkem za 4x vyšší ceny a Evropa to amikum žere jen tak dále !

  • Lenka Čermáková
   Lenka Čermáková Před 16 dny +7

   Ale ukrajincům budou cpát víc i když pro tuto zem nic neudělali.

  • Tomas Skala
   Tomas Skala Před 16 dny +5

   @Vladimír Vízner je sranda jak se historie opakuje :D ze kdyz naposled u vlady bylo ODS tak musela prijit vlada odborniku aby zachranili co se zachranit da :DD alias vzpomenme na Ek. kr. 2008 - 2013 :DD

  • Tomas Skala
   Tomas Skala Před 16 dny +6

   @karel bartáček 100% ja to rikam porad ze chronologicky za energie muze EU (Green deal) pak v nasem pripade Ceska vlada (servilnost a vazalstvi vuci Nemecku (spojene staty nemecke)) a pak rusko (kvuli plynu a nemcum co maji zaverne el. + system EU v cenotvorbe el energie kdy je to sjednocene bez ohledu za kolik vyrabis) :D

 • Puc Puc
  Puc Puc Před 16 dny +66

  Chceme vládu odborníků!! DEMISI !!

  • Ladislav Dohnal
   Ladislav Dohnal Před 2 dny

   @Jirka Jr Jen to ne, stačí,že je tam teď elektrikář

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 5 dny

   @Jirka Jr Za bolševika naprosto všecko, co se dělo, stálo za hovno. Až na jednu věc: takoví jako Vrábel a další jim podobní končili prostě v blázincích, protože jsou to magoři naprosto vedle. Vrabela by bolševik nezavřel do krimu, v žádném případě. Skončil by v kleci.

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 5 dny

   @Nezavislý Průzkum a jak to youtubovým hlasováním skončí?

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 5 dny

   a Vrábel bude odborník na Finance? 😀

  • Stanislav Selič
   Stanislav Selič Před 9 dny +1

   Jako nastoupíš ty, jo?

 • slavica pasalic
  slavica pasalic Před 15 dny +1

  Excellent pan Václav Klaus. Špatná politická rozhodnutí poškozuje zájmy občanů ČR.

 • Dalibor Weimer
  Dalibor Weimer Před 16 dny +57

  dnes je jasne, ze Klaus pomohl rozprodat Cesko....

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 5 dny

   Klaus zprivatizoval státní podniky, které se chystali rozkrást rudí podnikoví ředitelé těsně před vyhazovem .... měl jim ty podniky raději darovat, aby je prodali oni a prachy tak místo ve státní pokladně skončily v jejich kapsách, jako se to dělo na Ukrajině 😀

  • martin kalina
   martin kalina Před 15 dny

   To je kravina.

  • Marys Mik
   Marys Mik Před 16 dny +5

   Špatná paměť: nadnárodní monstra sem zatáhli socani.

 • Daniela Barcova
  Daniela Barcova Před 16 dny +62

  Máte tam organizovaný BORDEL, ako u nás na SLOVENSKU.

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 5 dny

   jj .... měl by vás Orbán srovnat, aby se mu Horní Uhry nebouřili ....😂

  • P P
   P P Před 16 dny +2

   @Obyvak Caputova číslo 2 to snad ne tak budou ami základny na našem uzemi prostě nevolit tzv.profesorku!

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 16 dny

   @Máša M A to nemá nikdo a to se cení !!

  • Máša M
   Máša M Před 16 dny +4

   @Anna Preis Však Klaus s tužkami hospodařit umí dobře.😂😂😂

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 16 dny +7

   @Charles Severa Vyvěšení Putina bylo asi za tužkovné 70 táců !!A tak se hospodaří v naší zemi !!!

 • J. K.
  J. K. Před 16 dny +15

  A řekněme si pravdu, že lidem vládnou despoti bez rozumu.

 • Marek Mlcoch
  Marek Mlcoch Před 16 dny +42

  NEBOJTE SE PANE KLAUS A PERTE TO TAM TAK JAK TO JE.

 • Artur Bulant
  Artur Bulant Před 16 dny +42

  za vlastizradu by měl být trest smrti

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 5 dny

   při té fantazii, co všechno je dnes kdekdo schopen nazvat vlastizradou, bych pro takový trest nebyl....

  • Máša M
   Máša M Před 16 dny

   @KarelPrácheňský 👍🤣

  • Máša M
   Máša M Před 16 dny

   @Vit Hluchnik Ty lejno od mozku nepoznáš, máš jen míchu.🤣👍

  • Máša M
   Máša M Před 16 dny

   @Vit Hluchnik No no Klaus už je ve věku abys nekoukal na drát ty.🤣👍

  • Máša M
   Máša M Před 16 dny +1

   To bys teď neměl na co koukat.👍

 • Karel Vokurak
  Karel Vokurak Před 15 dny +2

  Tady pomůže jenom defenestrace!! A Pekarovou si pošlu z okna osobně!!! 👊👊👊

 • Máša M
  Máša M Před 16 dny +41

  Jedno Klausovi vyšlo, tvrzení že když si pořádně utáhneme opasky tak budeme brát 15- 20 tisíc.🤡🤡👍😂😂

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 4 dny

   ty jsi transstředula? 😀

  • Máša M
   Máša M Před 4 dny

   @Jirka Jr Mluvím za vás lopaty víš? 🤕😂🥱

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 4 dny

   @Máša M njn, tak asi dost blbě, když příjmy nedosahují 10 - 15 tisíc 😅

  • Máša M
   Máša M Před 5 dny

   @Jirka Jr Já si šéfuji sama.😘😂👍

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 5 dny

   a šel jsi za šéfem, že chceš vidět na pásce víc peněz a nebo jsi jen čekal , že za tebou šéf přijde, bude tě plácat po ramenou a nutit ti větší vejplatu? :-D

 • Ziqin Xu
  Ziqin Xu Před 13 dny +1

  od spotřeby . Jenže my jsme kolonie . Jsme v pozici Kuba , Ančí , Hajnej z krkonošských pohádek . Pracujem na Trautrnberkově panství a výrobky naší práce konzumují v cizin

 • Vera Petrova
  Vera Petrova Před 15 dny +19

  Souhlasím . Jsem velmi nespokojená s vládou,a ostatními vládními strukturami.Odmitnuti setkání a jednání V 4 je nezodpovědné a neodpustitelne. Já vím, že volit půjdu a budu volit
  nejmenší zlo.Mejte se pěkně.

  • Vera Petrova
   Vera Petrova Před 15 dny

   Pan Vystrčil je opravdu neskutečný Absurdistan

 • Ladislav Havel
  Ladislav Havel Před 16 dny +57

  Super, konečně objektivní názory bez signálů.

  • Krkowitz fon Milowitz
   Krkowitz fon Milowitz Před 3 dny

   @Kryštof Zobáček AHA tak velko AGRO-CHEMICký KAPITÁL a jeho Ismus

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 5 dny

   @Kryštof Zobáček a ještě jste tam zapoměl namontovat podporu Putina .... takhle jste málo angažovaný ....

  • Kryštof Zobáček
   Kryštof Zobáček Před 15 dny

   Signálů tam bylo hodně... hlavně nepřímá podpora předsedy levicového hnutí ANO Babiše

 • David Šmerda
  David Šmerda Před 15 dny +2

  Jediný kdo rozděluje společnost jsou média.

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa Před 15 dny +1

  Musím se smát přirovnání Klause , že v Ženevě je drahota a u nás láce ? Zde bych řekl , že je zásadní co si za svuj plat pořídím . Klasicky třeba kolik platu potřebuji na pořízen

 • nkr dinla
  nkr dinla Před 15 dny +1

  Musím se smát přirovnání Klause , že v Ženevě je drahota a u nás láce ? Zde bych řekl , že je zásadní co si za svuj plat pořídím . Klasicky třeba kolik platu potřebuji na pořízen

 • Mitra Laštovičková
  Mitra Laštovičková Před 16 dny +12

  Je nutné tuto vládu donutit podat DEMISI

  • martin kalina
   martin kalina Před 16 dny

   Není příliš chytré si někoho zvolit a po půl roce chtít, aby podal demisi. Nebylo by lepší rovnou volit někoho jiného?

 • Kamil Beránek
  Kamil Beránek Před 16 dny +42

  Pryč s Fialovou vládou! Hned bylo už pozdě.

  • Kamil Beránek
   Kamil Beránek Před 3 dny

   @Jirka Jr akorát starší je Biden. Blbejsi než Fiala, to snad ani nejde. 🙄

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 4 dny

   @Kamil Beránek na Marsu jsou zatím jen Američané... nahradit Fialu Bidenem bych fakt neradil

  • Kamil Beránek
   Kamil Beránek Před 5 dny

   @Jirka Jr třeba martany.

  • Jirka Jr
   Jirka Jr Před 5 dny

   a kým je nahradíte?

 • doctorbeatful
  doctorbeatful Před 16 dny +21

  Žádám média aby vznesly dotaz na jednotlivé politiky proč je podle nich špatná přímá volba prezidenta. Chci od každého takového politika slyšet veřejné vysvětlení. To jen aby národ pochopil proč jim to tak vadí. Děkuji

  • Krkowitz fon Milowitz
   Krkowitz fon Milowitz Před 3 dny

   To je snad jasné VOLIči jsou nesvéprávní kdyš tam usedli oni tak nemůžou očekávat že by došlo k obrtu k lepšímu.

 • Vlastimil Koutecky
  Vlastimil Koutecky Před 14 dny +1

  Myslím že je na místě emigrovat. Král špatně vládnul tak lid utekl a král musel sadot brmabroy sám. Když neměl komu vládnout.

 • Jan Maczko
  Jan Maczko Před 16 dny +43

  Ty lidi kteří si myslí že jich to netýká ! Brzo na to přijdou že opak je pravdou .Hlavně aby to nebyla pozdě 🇨🇿👍

 • tuzkova baterka
  tuzkova baterka Před 10 dny

  Jak říkaval můj děda :) celej problém je v tom že 90% politiku v životě nemakalo Rukama a tak nemaj vůbec tušení co je pro občany dobré 🤷 říděj se jen teorii a vlastním pocitem

 • zhnapp
  zhnapp Před 16 dny +44

  všemu tomu zlu jde zabránit-na václavák musí přijít cca 4 miliony lidí,jinak se nic nestane--asi jsou lidi spokojení,zatím

  • Pavel Semrad
   Pavel Semrad Před 16 dny

   @Rufus chclip.net/video/8rbIxiTr-6U/video.html 😉

  • Pavel Semrad
   Pavel Semrad Před 16 dny

   jak sis mohl 17.11 všimnout počet mentálně postižených vrábelofcí má sestupnou tendenci 😜

  • Rufus
   Rufus Před 16 dny

   Tak jo, ty šmoulinko. 🤣

  • Tri Prsta
   Tri Prsta Před 16 dny

   @Rufus Tomu se říká cenzura. Stejně jako to, čím je pokrytej tvůj mozek

  • Rufus
   Rufus Před 16 dny

   Tříprste: ne furt tě tu nevidim
   Miliony vás sou jo? Jak si to na těch třech prstech spočítal? 🤣
   Takhle?
   chclip.net/video/u_aLESDql1U/video.html
   Hele, čau. Už nevotravuj

 • Jiří Pospíšil
  Jiří Pospíšil Před 15 dny +2

  Takže by se měl chopit vlády opět Ing Klaus?

 • Luba Dzambikova
  Luba Dzambikova Před 16 dny +16

  Myslím si, že v českej vláde je to to isté ako na Slovensku, nie je to dobré.

 • Miroslav Slezinger
  Miroslav Slezinger Před 16 dny +93

  Slibovali jste před 30 letech jak to tady bude vypadat krásně že nám svět bude závidět. A dnes se podívejte tisíce exekucí ,tisíce bezdomovců ,Ceny neúnosně vysoké na vše. Z EU samé nařizování jak a co smime a nesmime, podporují se všichni okolo jenom občanů této země se to netýká ,pomalu tu bude cenzura horší než před rokem 89. A současní politici 5 kolky si chrochtají blahem jak to tady krásně vedou.Tak se nedivte ,že společnost je rozdělená.

  • Jarmila Kurečková
   Jarmila Kurečková Před 15 dny +1

   @Anna Preis no, ale trochu zpomalte, at to do těch 80 vydržite 😌

  • Máša M
   Máša M Před 16 dny

   @Anna Preis Ty je ještě nemáš jo, tak přidej ať na tobě nemocnice vydělá .👍

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 16 dny +4

   Já séru na vládu ,která slibuje ,já se musím postarat ! Budu makat až chytnu karpály !

  • Máša M
   Máša M Před 16 dny +3

   @Miroslav Slezinger Však já to píšu ironicky 🤣👍

  • Marys Mik
   Marys Mik Před 16 dny

   Prostě jsme blbě naletěli Západu, kde už tehdy vládl socialismus. Klaus před EU aspoň varoval, ale všichni ostatní ho za to chtěli sežrat.

 • Vlastislav Marek
  Vlastislav Marek Před 16 dny +28

  Oba dva se na tom svým dilem také podileli a teď budou chytří.

 • Petr Hana
  Petr Hana Před 2 dny

  Realita je 10 miliard na Ukrajinu(pokud tam Teda ty peníze vůbec odešli) ,Vše nedrážší v Evropě, nejmenší platy,hnusný předražený žrádlo v obchodech atd. A hlavně se sere vlastním lidem na hlavy!

 • Radovan Smrček
  Radovan Smrček Před 16 dny +7

  Těmto pánům je třeba naslouchat.Bohužel dnes obrovské množství lidí naslouchá hlasu nenávisti,sprostoty, hlouposti a.......

 • Simplicius Simplicissimus
  Simplicius Simplicissimus Před 16 dny +1

  Budete se omlouvat za lži o ruský rakete ? Stejně tak ministryně obrany a vsichni ostatní . kdo nás hnal do 3. světový???

 • aola wili
  aola wili Před 14 dny

  Povinností politiků je usilovat o spolupráci, pokud chtějí jednat jinak, nejsou to politici, ale političtí šejdíři. Takové nechceme.

 • Tennis training
  Tennis training Před 15 dny +1

  Plno lidí se na volby vykasle. Já osobně volit nebudu, stejně není vhodný kandidát. Lidičky mají jiné starosti, to si musíte uvědomit. A blbne Vám zvuk u pana Rusnoka.

 • Frantisek Petrík
  Frantisek Petrík Před 10 dny

  Pane Klausi
  Vy už jste se rozpadl dávno! A to jsem dlouholetý volič ODS. Ego Vás úplně sežralo!

 • Luděk It
  Luděk It Před 14 dny +1

  Takové bláboly jsem od Rusnoka nečekal. Jen kolaborant může souhlasit co dělá pětikolka včele s malým důčem.

 • Radim Procházka I The Strider I

  šmejdi. Není dobré rozdávat na podporu peníze. Je dobré vytvořit podmínky pro to, aby firmy (samozřejmě i rodiny, lidi a podobně) byly samostatné a soběstačné a výdělečné a mohli si pomáhat samy. (tím nemyslím moderní továrny a montovny, které se bezdůvodně na nás obhoacují).

 • Míra Kanička
  Míra Kanička Před 16 dny +19

  Václave, jestli je přímá volba zlem, při dnešní konstalaci "demogratů" v parlamentu, to by byla síla, ještě že jí máme. Jedna z věcí, s kterou nemůžu s ním souhlasit.

 • Petr Hana
  Petr Hana Před 16 dny +24

  EU=Evropsky Ukradnem🤣🤣

 • Francois Villon
  Francois Villon Před 16 dny +19

  Ten chlapec i s jinými se na tom rozpadu podepsal ale nyní se vůbec, ale vůbec nestydí ! A co říká nejvyšší ?? A co kluci na Olympu ??,

 • Tibor Ivan
  Tibor Ivan Před 15 dny +2

  Debakl v Afghánistánu přesvědčil extrémisty, že je snadné Západ porazit...!!!
  chclip.net/video/AUypTly7aJ0/video.html
  Andor Šándor 2. díl: Debakl v Afghánistánu přesvědčil extrémisty, že je snadné Západ porazit...
  „Nyní je už docela evidentní, že jsme v Afghánistánu hráli dvacet let roli užitečných idiotů. Bleskový pád draze placeného prozápadního režimu a zběsilý útěk před už bez boje vítězícím Tálibánem udělal tečku za frázemi o tom, že se u Kábulu bojuje za Prahu.“
  21. 8. 2021 Andor Šándor 2. díl: Debakl v Afghánistánu přesvědčil extrémisty, že je snadné Západ porazit - stačí odhodlání a vytrvalost
  „Nyní je už docela evidentní, že jsme v Afghánistánu hráli dvacet let roli užitečných idiotů. Bleskový pád draze placeného prozápadního režimu a zběsilý útěk před už bez boje vítězícím Tálibánem udělal tečku za frázemi o tom, že se u Kábulu bojuje za Prahu.“ To jsou slova generála Andora Šándora z minulého dílu. Čtvrt milionu mrtvých, vyhozený bilion dolarů, ztráta tváře a prestiže Severoatlantické aliance, to je konečný výsledek operací Trvalá svoboda a Rozhodná podpora. Fiaskem skončily i mise v Iráku nebo Libyi. Přestože bylo nemálo kritiků intervenční politiky, Západ si do poslední chvíle lhal do kapsy. Můj dnešní host, někdejší náčelník vojenské rozvědky, generál Andor Šándor to v předchozím díle našeho rozhovoru okomentoval také slovy: „Problém je, že žijeme příliš dlouho v té pokrytecké a politické korektnosti, kdy se nenaučíme nazývat věci správnými jmény, a dokonce do takové fáze, že jim uvěříme. Tomu nakonec pak uvěříme, že to vlastně tak je, jak to říkáme, a děláme to, co bychom vlastně dělat neměli.“
  Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na:
  www.kupredudominulosti.cz/san...

 • Iva Nováková
  Iva Nováková Před 8 dny

  Pan Vystrčil a jeho "vydiskutovat". Asi jeho nejintelektuálnější slovo ve slovníku.;-)

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov Před 14 dny +1

  levnější kvůli vstupům a Já nebudu vytvářet zisk, půjdu do země která mi to umožňuje. Oba se vyhýbají odpovědi na zastropování cen u výrobců. Trochu alibismus ne??

 • Karel Podrážka
  Karel Podrážka Před 13 dny +2

  kam potom utečete,za svým majetkem?

 • Tony HD
  Tony HD Před 8 dny

  Klaus 👍👍👍

 • Bohumir Jaros
  Bohumir Jaros Před 16 dny +35

  Na tomto stavu se podepsali všechny vlády od 90 let

 • Štefan Revay
  Štefan Revay Před 16 dny +10

  Česko sa musí vrátiť na vlastné a národnostné zmýšľanie a nie sa likvidovať pro americkými rozvracačmi to iste mame aj mi na Slovensku. Držím palce.🤜

  • M M
   M M Před 16 dny

   Ruský zábor tomu učiní přítrž. Československo do RF a vlastizrádci před soud.

 • Miloslav Dědek
  Miloslav Dědek Před 16 dny +3

  Je na čase přestat vidět jenom svůj dvoreček a začít uvažovat globálně. Zásluhou převratného rozvoje vědy a techniky, především sdělovacích prostředků, se stává celý svět jednou velkou vesnicí. To je třeba vzít v úvahu a nenechat se oblbovat politiky, kteří koukají jenom na svůj vliv a prospěch a neberou v úvahu proměnu materiální základny světa. Podíval jsem se na to a doplňuji to následujícími informacemi:
  Světu vládnou ti nejbohatší z bohatých, lidé velkých peněz. Tito lidé především dbají na to, aby se zachovávalo stávající politické uspořádání světa, které jim umožňuje v privilegovaném postavení užívat všechno co svět poskytuje. Válka, to je barbarský způsob řešení konfliktu mezi státy. Zbrojení, přípravy na války, války apod. jsou v podstatě hračky značné části lidí velkých peněz a válečné hry jim vynáší astronomické příjmy. Lidem velkých peněz je zcela lhostejné kolik lidí v jejich válečných hrách zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Změnit stávající stav světa k lepšímu je velký problém, ale někde je třeba začít. Máte zájem si přečíst návod k tvořivému kreativnímu řešení podobných problémů? Tak tímto návodem je v podstatě moje Teorie vševývoje:
  ing-miloslav-dedek.blogspot.com/2022/11/teorie-vsevyvoje-realskutecnosti.html
  Smutné je, že téměř všechny sdělovací prostředky informují o válkách a válčení tak, jako by to bylo něco normálního, samozřejmého a komentují je podobně jako sportovní utkání. Války jsou přežitek! Je nejvyšší čas přestat používat tato primitivní, nákladná a nebezpečná řešení konfliktů. Vybudujme všichni společně nový spravedlivější svět, svět bez válek. Určitě to bude stát za námahu s tím spojenou. Spravedlivější svět bez válek je možné vytvořit tak, že se urychlí vývoj politického uspořádání lidstva. Jak je možné urychlit vývoj politického uspořádání lidstva? To jsem napsal v článku: NOVÉ POLITICKÉ USPOŘÁDÁNÍ LIDSTVA: ing-miloslav-dedek.blogspot.com/2022/11/nove-politicke-usporadani-lidstva.html

 • Tomas Skala
  Tomas Skala Před 16 dny +3

  23:32 nazvejme veci spravne :D ne v jine podobe ale hloupe podobe :D protoze kazdej navaznej a zbytecnej mechanismus dava moznost aby si na tom nekdo namastil kapsy :D dame si lehky postup :D tak my rikame ze pepik ma 1000kc a chceme po nem aby dal Tomasovi 1000kč, no tak to udelame tak ze pepik da tomasovi 1000kc :D jaak lehke! :D ale vy navrhujete ze pepik da lukasovi, lukas da michalovi michal da radkovi .......... a o 20 cloveka to prijde az k tomasovi :D to je vas system :D

 • Tatiana Ivancikova
  Tatiana Ivancikova Před 16 dny +1

  👍😇👍

 • Jerry Czech
  Jerry Czech Před 16 dny +4

  Babis nemuze nevyhrat ................by default

 • Anna Preis
  Anna Preis Před 16 dny +24

  Když Vám bude z toho všeho ouvej ,nechodit na pohotovost platit se bude 200 Kč za poskytnutí první pomoci 🎯🎯🙈

  • Petra Lukáčova
   Petra Lukáčova Před 16 dny +3

   To je jedine v pořádku.Pohotovost je u nás ,velice zneužívána .

  • Máša M
   Máša M Před 16 dny +2

   @Anna Preis Tak ty už " mi" trochu znáš ne? 🤣👍

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 16 dny +3

   @Máša M 🎯🎯zásah tuto odpověď jsem čekala 😂

  • Máša M
   Máša M Před 16 dny +4

   @Zuzana Teď tu řešíme nás.🤣👍

  • Zuzana
   Zuzana Před 16 dny +2

   U nás aby ani zuby neboleli poplatok za pohotovosť od 10€ - do 20€ čo je býv. Sk 300 - 600

 • 💞Valery- Go T0 my Ch@nnel LIVE -NOW-

  Drah je eneva? Ale muste tek ct, kolik jsou tam platy a dchdy oproti R. Stle je R rozvjejc se stt a za to me prv Klaus a ODS. U ns pedbhla pomalu polovina Afriky!

 • 👉Amelia- g0 T0 MY Channel livе (now)

  Drah je eneva? Ale muste tek ct, kolik jsou tam platy a dchdy oproti R. Stle je R rozvjejc se stt a za to me prv Klaus a ODS. U ns pedbhla pomalu polovina Afriky!

 • Jiří Dešt
  Jiří Dešt Před 16 dny +18

  No nevím kdo říkal doženeme Německo za 20 let měl by sis dát Václave ruku na srdce🤔🤔

  • martin kalina
   martin kalina Před 15 dny

   @Jiří Dešt Vzhledem k tomu, že jsem tu dobu zažil, tak vím, že Klaus nic o dohánění neříkal. Naopak, on říkal, že nás koupí Asie. Plivat na Zemana a Klause je v módě hlavně u mladé generace, která nechce pracovat a jenom se válí u pc.

  • Jiří Dešt
   Jiří Dešt Před 15 dny +1

   @martin kalinaTaky vidím že se inspiroval svým kámošem Zemanem a teď plive na ODS dokud byl u vesla tak to bylo OK ješitnej dědek. A jeho ekonomický úspěch zalepily peníze z privatizace.

  • martin kalina
   martin kalina Před 16 dny +1

   Tomu přece nikdo rozumně uvažující nemohl věřit.

 • Vaclav Korg
  Vaclav Korg Před 14 dny +1

  😊

 • Antonín Suran
  Antonín Suran Před 11 dny +1

  Co pak chcete po Pekarovy ta co řekne tak to stojí zato

 • Věra Dejdarová
  Věra Dejdarová Před dnem

  hlavne ze si oni budou pridavat a nam budou porad rikat ze mame setrit

 • Pavel10able
  Pavel10able Před 3 dny

  Lidé, si mají volit hlavu státu.

 • Erni Anisa
  Erni Anisa Před 15 dny +1

  Those forces spread a lot of destruction, but I didn't even feel that this building was being harmed. #MuhammadQasimDreams 4/25

 • Iveta Rozkošná
  Iveta Rozkošná Před 16 dny +13

  Je to spatny ted nam prisla faktura na plyn,od prosince misto 2200 budem platit 4000 kazdy mesic.

 • vera kubinkova
  vera kubinkova Před 16 dny +20

  Ano naše vláda celou společnost vede špatným směrem a to je smutné!

  • vera kubinkova
   vera kubinkova Před 13 dny

   @Ivana Doležalová Ano Ivano je to zoufalá situace ano vše se tutla a bude hůř a nic se neděje vláda má hrosi kůži a nemá rovnou páteř je to katastrofa a horší než před 35 lety lidé se změnili v dobytek !

  • Ivana Doležalová
   Ivana Doležalová Před 13 dny +1

   Už máme v ČR 2 muže mrtvé jeden se zastřelil druhy včera upálil a je ticho není to už divné ze se to tutla

 • ivan jurstak
  ivan jurstak Před 5 dny

  Pane Klausi ako sa má správca majetku Viktor Kožený.

 • petr krejčí
  petr krejčí Před 16 dny +1

  chclip.net/video/wS8TmA5bSNs/video.html je nás většina 😁💪 i Keanu je s námi 👍🖐️

 • Alena Hanzlikova
  Alena Hanzlikova Před 5 dny

  Boha jeho vždyť to začal. Západ mu říkal zloděj tisíciletí.

 • Miroslava Havlová
  Miroslava Havlová Před 12 dny

  Závidíme Maďarům jejich konzervativní rozumné politiky !!!!!!!!!!!!! Demise české vlády ...včera bylo pozdě

 • Jarda Adámek
  Jarda Adámek Před 8 dny

  Dobrý den, od nej to sedi!! At se chytracek ohlidne zpet na karieru ODS a svoji prezidentskou eskapadu!! Další komentář je zbytečný, zdravim 🤑🍖🐂😛🖕

 • dsg Fgcx
  dsg Fgcx Před 11 dny

  volit nejmenší zlo.Mejte se pěkně.

 • Aleš Machalický
  Aleš Machalický Před 16 dny +15

  Klaus velmi tomu rozdělení společnosti přispěl.

  • Marys Mik
   Marys Mik Před 16 dny +2

   To sotva, když si tihle politici jezdí do Brusele pro instrukce, a mluví anglicky s ukrajinským přízvukem.. Tak daleko už jsme dospěli.

  • Máša M
   Máša M Před 16 dny +1

   Hooodně přispěl.

 • sobik24
  sobik24 Před 16 dny +5

  Jiri Rusnok: Je vsetko fajn, tak fajn a musime sa s tym zmierit, ze nebudeme mat co zrat :D :D :D asi on zaraba dobre...mno