Tap to unmute

Mých 5

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 14. 11. 2022
 • 🔥 Použij kód “petrmara” na NordVPN.com/petrmara a ke slevě 65 % na dvouletý plán a získej navíc 4 měsíce zdarma
  Aplikaci NordVPN stáhnete zdarma přes App Store / Google Play, link výše slouží pouze na registraci a slevu.
  Proč používám NordVPN?
  - možnost vytvářet si vlastní Presets
  - funguje na 6 zařízeních najednou
  - ideální zabezpečení pro práci s kryptoměnami
  - rychlost - používá NordLynx/WireGuard protokol
  - neblokuje P2P sítě
  - neloguje data o mém používání internetu
  - možnost vrácení peněz do 30 dnů
  - Vysoká umístění a hodnocení v testech PCMag, Wired, The Verge, ComputerWorld, MacWorld, Forbes
  …a kdyžtak si NordVPN vygooglujte :)
  🔥 Odběr kanálu
  chclip.net/channel/UCSgF...
  ☝🏼 Doporučené aplikace, služby a gadgety, které používám, včetně slev ☝🏼
  👉🏼 kit.co/petrmara 👈🏼
  Odebírej můj newsletter
  👉🏼 www.petrmara.com/#newsletter 👈🏼
  Více:
  Merch - mementomori.pm
  petrmara
  petrmara.com
  virtualnikomunikace.cz
  petrmara.page
  petrmara
  Kamera & Střih: Marek Vaňourek
  Hudba: Artlist - artlist.io/Petr-775415
 • Věda a technologieVěda a technologie

Komentáře • 195

 • Petr Mára
  Petr Mára  Před 21 dnem +4

  🔥 Použij kód “petrmara” na NordVPN.com/petrmara a ke slevě 65 % na dvouletý plán a získej navíc 4 měsíce zdarma

  • pesatmichal
   pesatmichal Před 4 dny

   Už je to na tom Macu stabilní? Mě to neskutečně lezlo na nervy, pořád to nefungovalo :D

 • MenT
  MenT Před 21 dnem +247

  Super pohled na chyby, díky!

 • Jaroslav Obrdlik
  Jaroslav Obrdlik Před 21 dnem +113

  Nejlepší video co Petr podle mě udělal. Je poznat, že mluví přímo ze života jak to všechno bylo a ne to, že se narodil se zlatou uličkou v puse. Poslední dobou řeším něco podobného. Petře přeji brzké uzdravení a mnoho spokojených diváků. Jedním slovem “ Respekt”

 • Marek Futo
  Marek Futo Před 2 dny

  fakt dobre video ! bol som zapozerany viac jak do nejakeho dobreho filmu.. perfektne ! drzim palce Petr

 • pesatmichal
  pesatmichal Před 4 dny

  Za dlouhou dobu velmi hodnotné video, už mi to chválení Apple, jako jeho milovníkovi lezlo krkem, ale i ta změna témat mi nesedla. Díval jsem se na podobná příběhová videa od @plesaty a taky byla extrémně přínosná. Je mi 31 a člověk, i když si z toho lecco uvědomuje, tak si to alespoň znova otříská o hlavu a může si to opakovat jako jakous takous mantru, která ho snad posune někam dál :) Díky za to.

 • Tony Jizba
  Tony Jizba Před 21 dnem +63

  Video, ze kterého si člověk vezme tolik a přitom je v principu jednoduché... ukázat, že jste člověk a chybujete a ty chyby něco stojí. Přesto se i s chybami dá dostat daleko. Moc povedené video, děkuji za něj.

 • Soňa Krajčovičová
  Soňa Krajčovičová Před 21 dnem +51

  Parádní sebereflexe. Já tvoje videa sleduju přes 4 roky, poslouchám každý Středověk a v mnohém jsem si díky tomu rozšířila obzory. Ani náznakem si nemyslím, že by si byl mimo realitu (nebo moudroprd :D ). Problém lidí, kteří psali ten komentář, co si četl na začátku, je v tom, že berou Instagram příliš vážně a neznají ten background. Za mě to děláš super a mám ráda tvůj content, ačkoliv jakožto mladá holka, co dělá vědu a žije v zahraničí asi nejsem primárně cílovka :D

 • Jindřich
  Jindřich Před 21 dnem +27

  Petr Mára je pro mě značka postavená na zkušenostech. Tuto značku beru jako inspiraci. Jen bych dodal, že jeho retrospektiva je zcela přirozená evoluce každého člověka. Pochopit svět je o psychologii a jejich vzájemných souvztažnostech. Zdraví je relativní. Ačkoli se to zdá jakkoli málo pravděpodobné, život jsou jenom samé vztahy. Pochopit tyto vztahy je pochopit sebe sama. Tak funguje svět. Hezký večer pane Mára.

 • Honza Trnka
  Honza Trnka Před 12 dny +2

  Petře! Načasování nemusí být nutně chyba. Je to vývoj. Kdyby jsi na na tom začal dělat až o 10 let později nepřijde ti ta rána, která ti přišla v tu dobu. Jdeš cestou. Cesta má překážky. Překážky zdoláváš, další cestu vidíš. Děje se to a chceš aby se to dělo. Nesouhlasím s tvojí první chybou a to jsem mladší. Šel jsi odhodlaně jako hladový vlk za potravou a ta přišla a ty žiješ i přes nemoc a překážky…. Ne nebyla to chyba. Jo a sleduji tě od asi 3.ho dílu digitu 😘😘😘😘 Některým názorem taky nasrat umíš ale od toho jsme lidi, aby jsme měli názory a nasírali jiné lidi a tím je posouvali dál. Keep up the performance, I love you.

 • Peter Gašparovič
  Peter Gašparovič Před 18 dny +3

  Zaujaly mě informace o tom, že se lidé zaseknou na určité úrovni a nemohou se posunout dál. Ve svém okolí vídám spoustu takových lidí, ale když jim navrhnu, aby se zkusili naučit anglicky, programovat nebo cokoli jiného, vzdají to a ani to nezkusí.

 • Lukáš Vít
  Lukáš Vít Před 10 dny +1

  Často komentáře nepíšu, ale tohle video je hodně dobré a věřím že i pro spoustu lidí poučné nebo dokonce motivační. Je super nabídnout své chyby, a dát možnost druhým se jich vyvarovat. Děkuju Petře.🙂 👍

 • Jan Dušák
  Jan Dušák Před 21 dnem +13

  Jsem vděčný za takový videa. Rád poslouchám příběh člověka, jak si vybudoval byznys a předává své know-how.
  Tenhle formát videí mám na tvým kanále nejraději 🙏

 • Jurax
  Jurax Před 8 dny +1

  Osobně si myslím, že toto video má nějaký motivační přínos. To u jiných ,,motivačních videích” nevidím. Super, díky za to, co děláš. 👍

 • Tomáš Petrek
  Tomáš Petrek Před 21 dnem +10

  Výborné video, už dlho som nenašiel toľko praktický lessons a uvedomení v jednom videu. Možno by v tomto formáte bolo super mať podcasty :)

 • Marton
  Marton Před 21 dnem +3

  Super video, fakt prinosé, veľmi dobrá seba reflexia ... až by som povedal "Peter vitaj späť 😉je dobré vedieť že aj Ty / Vy si/ste len človek, je pekné od Teba / Vás, že si zostúpil/li z piedestálu medzi nás obyčajných ľudí". Konečne dalšie viedo ktoré "aj nás divákov" posúva ďalej.

 • Jiři Pomkla
  Jiři Pomkla Před 7 dny

  Díky za tohle video🙏🏼 je důležité se dívat zpět, aby sis uvědomil, že se posouváš a je důležité mít stále větší cíle. Krásně popsáno, že si z toho člověk hodně odnese.🙌

 • Terése S
  Terése S Před 19 dny +1

  Já tvá videa a kontent moc cením a obecně tvoji tvorbu velmi respektuju. Ráda poslouchám podcast, protože mi to přesně dává rozhled. Algorytmus mi vždycky primárně háže “ženské” kreatory a já se tomu nebráním, ale ty jsi jedem z mála mužských tvůrců, co ráda sleduji, protože mám doopravdy pocit, že víš, o čem mluvíš a má to hlavu a patu. A pokud už se vyjadřuji k tomu genderu, tak právě naopak nikdy jsem z tebe neměla pocit, že všem potřebuješ dávat na obdiv každý prd, co máš a nezakládáš si na tom celé renomé (jako jiní mužští influenceři, co znám) Mě baví sledovat a edukovat se v technologiích, baví mě tvé vhledy a takovýchto videí si cením o to víc jako mladá 20 letá holka, co si teprv pomalu buduje své zázemí. Díky!

 • jastyle sro
  jastyle sro Před 12 dny +1

  Výborné. Akurát mne to trvalo asi dlhšie než mi to docvaklo :-). Ja mám asi mega fail trojka najradšej dôležité veci robím sám. Nad 5 pošpekulujem :-) Ešte raz výborné a nech sa darí nadalej. Moja žena hovorí citujem "Keď sa ti to tak páči tak mu nepíš technokraviny a zaželaj mu pekné Vianoce"

 • Tomas
  Tomas Před 7 dny +1

  Petre, super video! My, co Te sledujeme uz od dob DigITu vime, ze Petr Mara je self made technologicky nadsenec. Mas muj obdiv za to, kam jsi brand Petr Mara dokazal dostat.

 • Svatopluk Mára
  Svatopluk Mára Před 19 dny +1

  Peťo, ahoj 😊 s velkým zájmem jsem si opět poslechl další tvé video z řady "o sobě", kterými sestupuješ z výšin svého nesporného úspěchu mezi ty, kdo jsou k němu teprve na cestě. A nejen k těm... Navíc to jsou videa, kterým, na rozdíl od většiny těch odborných a technických, dokážu porozumět. 😁 To video svým obsahem a formátem sedí a ohlasy to jednoznačně potvrzují. I když by se dalo asi diskutovat o tom, jestli to, co nazýváš chybami, není prostě zpětná mapa Cesty k úspěchu, která se až tak detailně nedala naplánovat. A to vše, o čem mluvíš, k ní patří, protože z pozice tady a teď se nedá u tebe moc mluvit ani o slepých cestách, natož o nějakých významných ztrátách, pádech a nutnosti "znova a lépe...". Já bych ale chtěl zdůraznit jednu velmi důležitou věc a to je způsob, jakým si "osedlal" nemoc, která tě postihla. Když to začalo, tak byla celá rodina v panice, a to, že jsi to dokázal dostat pod kontrolu - což by jinému stačilo na celoživotní "omluvenku", že nic jiného nedělá - a k tomu jsi přidal to, čím a kým jsi, je naprosto úžasné a já to celá ta léta sleduji s velkým obdivem a otcovskou hrdostí. Tím spíše, že já jsem ti nejen neukázal cestu, ( kromě Performy snad 😉) ale naopak jen to, co si nevolit... Je to celé od A do Z tvoje vlastní pozoruhodné dílo! Takový naplněný americký sen po česku. 👍♥️🙋‍♂️

 • Pavel Paclik
  Pavel Paclik Před 18 dny

  Z videí si vždy něco odnesu a pomáhá mi to posouvat se dále. Podnikám a za každé takové video jsem rád. Je to motivace, je to zábava:) Díky

 • koko
  koko Před 21 dnem +5

  Zdar Petře...skvělej materiál. Jen nechápu jak můžeš považovat špatný načasování za svou chybu.. To že jsi byl "too early° se ukáže až zpětně a ještě s časovým odstupem několika let. Jsi na sebe moc přísnej :) Celkově mi i přijde že není třeba si vyčítat věci který si člověk myslel dříve, nebo v nich nebyl dobrej a dneska už to má jinak. Každej to tak má. Není to ničí chyba. Chce to být sám se sebou víc v míru :) Některý věci se povedou dřív a některý nikdy.... Co jsi mi potvrdil videem je dulezitost viry v sebe sama. Ktera je velmi krehka kdyz si mladej a okoli se ji v tobe casto snazi umlatit. Bohuzel skoly vic casto nez je zdravo. Je dulezity si toho byt vedom a za vsech okolnosti ji ve svych detech pestovat a drzet vysoko. Povazuju tuto viru za mnohem dulezitejsi, nez jakykoliv formalni vzdelani

 • Filip Danis
  Filip Danis Před 13 dny

  Veľmi poučné video 👍👍👌Peto . Ti si borer. Super a pravdivé . Mozno sa to 95/ , ľuďom nebude páčiť . Ale je to mega dobre video .

 • oolipsielipsy
  oolipsielipsy Před 21 dnem +2

  Super video. Jsem hrozně ráda, že v dnešní době se můžeme inspirovat lidmi jako jsi ty.

 • Martin Škorčák
  Martin Škorčák Před 18 dny

  Zdar Petre , trošku z iného súdku , mám jednu otázku :-) niekde na instagrame či facebooku som videl krátke Tvoje video kde hovoríš o tom ako pri sledovaní krátkych videí ľudia akože hlúpnu jednoducho povedané - kde by som to video prosímťa našiel a uložil si ho :-) díky moc Mates

 • DoZzOR
  DoZzOR Před 15 dny +1

  Ta poslední část je nejlepší. Je naopak silně motivující slyšet tenhle ,,sales motivační bullshit" od někoho, kdo si prošel tím procesem. Docela by mě zajímalo, jaký dopad to mělo na tvou chlapskou integritu a jak se do tvýho života promítla hojnost.

 • Prostě Adam
  Prostě Adam Před 21 dnem +2

  Díky Petře, za další skvělé video, opět musím komentovat, protože jsem z tohoto typu tvorby nadšený. Myslím si, že je dobré některé názory jednou za čas opakovat. U některých vím, že si je v některých videích říkal, na druhou stranu, část člověk zapomene a některé v něm po delším čase tolik nerezonují, takže je důležité je slyšet znova. Ještě s tím jak CHclip protlačuje převážně nové videa, tak občas i skvělé názory upadnou v zapomnění. Proto si myslím, že je fajn je jednou za čas zopakovat, nebo klidně jen video reuploadnout. Většina to potřebuje slyšet znova a je u i část která pro to doroste a je zde nova. Díky!

 • Revenge
  Revenge Před 21 dnem +1

  Nerad to říkám ale jsem rád, že jsem poznal tvé chyby :D teď se jím mohu vyvarovat a být lepším :)

 • Peter Baránek
  Peter Baránek Před 16 dny

  Sledujem Vaše videá alebo prezentácie už pár rokov a som skôr vďačný za informácie a tipy, ktoré by som niekedy možno inak ani nezískal, prípadne až oveľa neskôr. Ľudia niekedy závidia úspech, lebo si myslia, že to prišlo samo, rýchlo a ľahko. Ale to je asi normálne. A internet je dnes už plný rôznych hejtov a primitívnych komentov... Je to cena za to, že už je na internete naozaj takmer každý.🙂

 • Miroslav Vaněk
  Miroslav Vaněk Před 21 dnem

  Krásný video. Je mi 26 a úplně se v tom vidim, opravdu si ty rady vezmu k srdci. Jediný CZ CHclipr kterého sleduji. Díky za tvorbu a přejí hodně úspěchu!))

 • Patrik Sobek
  Patrik Sobek Před 12 dny +1

  Peter. Keby si celé tie roky nerobil to čo si robil, nebol by si ten kto si dnes.
  Vidím sa v každom bode ktorý si rekapituloval. Ale ja zatiaľ nemám Porsche... One day...

 • Veronika Bucko
  Veronika Bucko Před 16 dny

  Petr ďakujem ti za toto video. Objavila som ťa len pred pár dňami a musím sa priznať, že som patrila do skupiny ľudí, ktorých si spomínal vo videu, že pozriem si tvoj Instagram a poviem si, že aha frajirek a sledovala som ťa len preto, že má zaujímala technológia a produkty, ktoré si recenzoval... ale človek niekedy nevidí tú cestu druhého a čo ho to stálo... veľmi inšpirujúce!

 • aper
  aper Před 21 dnem +1

  Od doby co jsem začal podnikat jsem se naučil (pro mě) jednu přínosnou věc a to tu, že umím ocenit lidi kteří jsou na vyšším levelu, ale zároveň je nevidět jak totální jednorožce, či lidi kteří “měli štěstí”..
  Dnes je vidím tak, že většina úspěšných lidí kolem mě jsou motivace a snažím se z nich čerpat, věci co dělají dobře, ale zároveň i ty co dělají špatně a těmto chybám se vyhnout a zároveň se jimi inspirovat (nerozumněj kopírovat).
  Tahle věc mi odemkla mindset: ok on je úspěšný, ale já můžu být taky a tím se snažím hledat cesty.
  Jinak většinou na pana Máru koukám jen kvůli Apple produktům, ale musím říct, že tento formát může být pro spoustu lidí opravdu přínosný.
  Jen tak dál..

 • Lukáš Bachratý
  Lukáš Bachratý Před 21 dnem +1

  Peťo, diki moc za video! Je to skvelé od niekoho uprimne hovoriť o tom že aj on zlyhal. Je to sučasť života, bez ktorej, keď si ju uvedomíme sa nedokážeme posunúť. Viac ľudí by vedelo o tejto problematike rozprávať, ako ty :)

 • Mirek
  Mirek Před 21 dnem +1

  very nice Peťo, sledoval som ťa len kde tu keď mi vyhodil youtube odporúčané kanály.. dnes dávam odber, super video.. niečo mi to dalo, verím že to pretavím do úspechu.👌🤞

 • Rostislav Kanec
  Rostislav Kanec Před 21 dnem +1

  Výborně řečeno! ❤️

 • Tomas Haj
  Tomas Haj Před 21 dnem +1

  Moc děkuji, Petře! Jsi neskutečně hluboký a musím říct, že tímto přesně si teď procházím a je to sice občas bolestivý ale je to super! Ten pocit postupu. 😮

 • tadypetr
  tadypetr Před 21 dnem +9

  Já jsem zase generace, co vyrůstala na Casey Neistatovském ,,You can do anything'' mindsetu, tak jsem se začal rozvíjet a dělat projekty už ve 14, jenom jsem nebyl připravený na to, že většina věcí se prostě nepodaří a složil jsem se pod tíhou failů. Dneska mě už přešlo takové to věčné honění se za úspěchem a dělám jenom to, co mě baví, protože vím, že to chce stejně čas a úspěch přijde sám.

 • Lukáš Novák
  Lukáš Novák Před 21 dnem +1

  Zajímavé, díky! Mimochodem, sledoval jsem tvá videa s Honzou a přijde mi že to bylo ještě docela nedávno. Ten čas vážně letí 🙂

 • Petr Hloucha
  Petr Hloucha Před 21 dnem +3

  Díky za tohle video. Upřímná a velice zajímavá sebereflexe. V některých okamžicích jsem se taky viděl a musel dát za pravdu, že při pohledu zpět jsou některé názory a předsudky ohromnou brzdou.

 • Wild Rebel
  Wild Rebel Před 21 dnem +4

  Skvelé zhrnutie Peter. Sledujem ťa už strašne dlho a na DIGIT veľmi rád spomínam, neuvažoval si s Honzom spraviť/natočiť takú DIGIT stretávku po rokoch? Boli ste naozaj super dvojka a aj Honzu tiež stále sledujem. V niektorých tvojich slovách som sa našiel, napr. v tom posudzovaní iných, ten je taký, ten onaký, ale v dnešnej povrchnej dobe plnej internetových odborníkov na všetko je naozaj ťažké sa s niekým odborne porozprávať. Nech sa ti aj naďalej darí, je vidno že to máš v hlave zrovnané.

 • Retail Investování
  Retail Investování Před 19 dny +1

  Osobně jsem se v některých chybách našel😁. Díky za video🙏

 • Jarda Kučera
  Jarda Kučera Před 21 dnem +1

  Ja skoro nikdy nekomentuji ale úplně super! Líbí se mi vaše upřímnost a vše co děláte…. Vždy se těším na nová videa a líbí se mi jak jsou rozsáhlá a zajímavá. Moc děkuji 😊

 • koniklecka
  koniklecka Před 5 dny

  Děkuji za video. Tvé myšlenky mi zůstávají v hlavě, a to je to podstatné. A přesně teď se snažím vykopat v 33 letech z toho, že mám na všechno být sama. Už vím, že to je blbost, ale stále tam vidím spoustu překážek - kde sehnat spolehlivé parťáky, a jak je zaplatit :D To je to, co řeším xkrát denně ve své hlavě, tak snad se za pár let budu moci taky otočit a říct ostatním, jak se to teda dá udělat a zvládnout :-) A další věc, vědět to, v čem je člověk dobrý, tak nějak unikátní, to je taky běh na dlouhou trať. Takže souhlasím se vším a ve spoustě věcí se vidím, akorát jsem teprv v první části cesty :-) PS: Konečně jsem dala Odběr. :)

 • Frantisek Ertl
  Frantisek Ertl Před 21 dnem +5

  Tvoje videa mám rád, vždy je něco co si odnesu🙏👍👍

 • Vojtěch Kolář
  Vojtěch Kolář Před 20 dny

  Pane Pára skvělé video ❤

 • Angello Patty
  Angello Patty Před 21 dnem

  Si fajn človek aj s chybami! 🎉

 • Pavel Lasak
  Pavel Lasak Před 18 dny

  Podobně jsem před víc jak 20 lety začal tvořit web o Excel, dnes mám příběh, a excelentní klienty...

 • Hrdlik
  Hrdlik Před 21 dnem

  konečně , moc neznám tvůj příběh a strašně mě to zajímá xD z amě když lidi jako ty mluví o cestě kterou šli , co dělali že vlastně jen makali , a šli si za snem , zkoušeli nějaký věci nebo využili to co umí a to jim postupně přineslo uspěch to j eneskutečně inspirující , byl bych rád za víc takových přiběhů nebo podcastů ... díky

 • Alino
  Alino Před 21 dnem

  Ahoj, uvědomělé sdělení ,cíle životní spokojit se z tím co člověk je a má vždycky někdo bude někdo vic ,mít víc ,ale i naopak. životní cíl jsem já a rodina kdyby jsme se tím každý řídil tak by jsme nebyli tam kde jsme teď. hezky video

 • pa7bloP
  pa7bloP Před 21 dnem +1

  Moc díky za sdílení! Skvělý video!

 • Pavel Dašek
  Pavel Dašek Před 21 dnem +1

  Digit si pamatuji v asi posledním roce jeho existence a doteď na něj nostalgicky vzpomínám. Tehdy mi bylo asi 13-14 let a dá se říct, že společně s Honzou Březinou jste mne zasvětili do světa Applu a technologií.. a to mi vydrželo doteď. Škoda že jste se s Honzou vydali rozdílnou cestou, ale z business hlediska to dává smysl. Doteď sleduji každé video od Vás obou a pořád mě to baví. Ovšem spolu jste měli jedinečnou chemii a mrzí mě, že v současné době žádné podobné duo v Česku neexistuje

 • KamasPavel cz
  KamasPavel cz Před 21 dnem +1

  Super video jako vždy. Stejně jako Středověk 👍

 • Roman Kášek
  Roman Kášek Před 20 dny

  Díky. Super video. Dalo mi nové podměty ke změně. 👍

 • Majkl MS
  Majkl MS Před 9 dny

  Zdravím Petre, uplne super dil a diky za nej. Chtelo by to vice takovych dilu vice o Petru Marovi jako cloveku a byznysmenovi. Ja vim ze tento kanal je zamereny na neco jineho, jen verim ze je spoustu lidi ktere zajima vas pribeh a zkusenosti. Ja nejsem uplne na technologie a to je mi 35 a az toho obcas lituju, jelikoz doma je jinde, ale jak rikam vice Petra Mary jak tady tak na ig bych uvital. Diky moc Petre za to co delate jste inspirativni. Hezky den

 • psychodiftery
  psychodiftery Před 20 dny

  Ahoj Petře 👋🏻😉
  Jsi borec
  Treba ľuďom pripomínať čo mnoho krát už aj vedia a týmto videjkom si im zas pootvoril oči pri zaspavaní.
  Si motivátor jednoducho určite 💪🏻💪🏻💪🏻🌪️🌪️🌪️🔥🔥🔥❣️
  Ďakujem, veľmi pekné video 🥰🙏🏻🤜🏻🤛🏻👋🏻❤️‍🔥❣️

 • Daniel Jahoda
  Daniel Jahoda Před 21 dnem +1

  Petře naprosto skvělé video‼️😍 Několik uvědomění díky němu mám a líbí se mi, jak jsi dokázal každou oblast propojit se svým osobním příběhem👏🏻 Práce na sobě a svém zdraví by byla byt vždy prioritou a všechno je o tom, prevzít odpovědnost za své zdraví do vlastních rukou a mít v rovnováze svůj životní styl. Moje pracovní náplň je právě pracovat stále na sobě a inspirovat další lidi svým příběhem, takže vím, jak neuvěřitelnou sílu to má! A k poslednímu bodu bych doplnil “Fake it, until you make it” 😅👍🏻 Díky za tvojí práci, těším se na další video 🙂

 • Kryoner1ex
  Kryoner1ex Před 21 dnem +1

  Máte mnoho myšlienok podobných s Naval Ravikant o ktorom teraz čítam. Zaujímavé, čo sa medziľudských vzťahov týka som takmer v ideálnom stave. V pracovnom smere je to zaseknuté niekde kde sa už 20 rokov hľadám. Je na čom ešte pracovať. Otvorená myseľ a nastavenie vysokých cieľov je určite niečo z čoho sa dá ťažiť.

 • Stanislav Duben
  Stanislav Duben Před 21 dnem +2

  Hezký příklad s tou obavou o odmítnutí zákazníka. Řekl bych že u živnostníka, zvlášť v začátcích nebo třeba těžkých dobách je to i o strachu z výpadku příjmu, nedostatku financí pro rodinu, běh firmy apod.

 • Zdeněk Král
  Zdeněk Král Před 21 dnem +1

  Petře, díky za pohodovou sebereflexi 😊

 • Zdeněk Pašek
  Zdeněk Pašek Před 20 dny

  Díky za video! Super sebereflexe.

 • Miroslav Jakubec
  Miroslav Jakubec Před 18 dny

  Moc zajímavý infovideo,díky za něj 😉👍

 • Terapeut Evelína
  Terapeut Evelína Před 21 dnem +1

  Za mě je nejpřínosnější informace o obsolutni zodpovědnosti za zdraví a za vše, co se v životě děje mne/mám/nemám💙 Donutil mě k tomu zdravotní problém, nemohla jsem 1/2 roku chodit, to člověka vylečí a změní pohled na svět a vnější “pomocníky” od základu.
  Maro, dekuji za všechno. Obzvlášť se mi líbí vaše efektivita a primocarost během předávání technických i sebevzdělávacích informací💙

 • Petr Odstrčil
  Petr Odstrčil Před 9 dny

  Díky, fakt super. Autentický, Inspirující. Srozumitelný.

 • Marek M.
  Marek M. Před 21 dnem +3

  Chýbajú mi tvoje podcasty!!!

 • M Š
  M Š Před 21 dnem +88

  Tohle pro mně osobně je asi nejpřínosnější video co jsem kdy viděl...

  • Václav Mudra
   Václav Mudra Před 19 dny +2

   Ne, že by to bylo špatný, ale jestli je tohle nejpřínosnější video, co jsi doteď viděl, měl bys ses možná zamyslet nad tím, co sleduješ… 😁

  • oolipsielipsy
   oolipsielipsy Před 21 dnem +14

   @limonade150 Zvláštní jak úspěšní a spokojení lidé nepíšou nenávistné komentáře na internetu.

  • limonade150
   limonade150 Před 21 dnem

   Ale no tak dyt je nalepka apple nic vic sasek

 • Jiří Rozbroj
  Jiří Rozbroj Před 21 dnem +2

  Díky za ten Confirmation bias. Sleduji ho kolem sebe a je to fakt smutné to vidět na živo u lidí, které člověk považoval před deseti lety třeba i za nějaký vzor. Není možná produktivní spolupráce s těmito lidmi.

 • Rasťo Boďa
  Rasťo Boďa Před 20 dny

  Ahoj Petr, sledujem ťa už dlhšie obdobie, ale musím povedať že toto video je po dlhšom čase najlepšie čo si publikoval. A musím povedať že je veľmi inšpiratívne a klobúk dole pred tým čo robíš.

 • petra balnova
  petra balnova Před 20 dny

  Si uzastny ! Pre cz sk ludi ! Nikto si nic neváži ! Vela ich naučíš ! 💜🤜🏻 super

 • Jarda Kříž
  Jarda Kříž Před 20 dny

  Naprosto skvělé video, jak obsahově, tak tou upřímností. Strašně moc mi to dalo, díky !

 • Dominik Bříza
  Dominik Bříza Před 21 dnem +2

  já teda nevím ale tohle video přišlo mému aktuálně 20ti letému já mnohem zajímavější než tvoje nedávné video: "Co bych chtěl vědět ve dvaceti letech!" protože když jsi mluvil o své minulosti tak jsem se do toho docela procítil 😄 (až na ten luxus kterému říkáš pizza v restauraci 2x měsíčně 🤣)

 • ondřej jirsa
  ondřej jirsa Před 19 dny +1

  Tohle pro mě bylo zajímavější než představování produktů

 • Lukáš
  Lukáš Před 20 dny +1

  Za mě nejlepší video na tomto kanále. Snad celé video jsem přikyvoval hlavou (že souhlasím :D ) a viděl jsem se v tom hodně... Díky za to :)

 • Dávid Jankaj
  Dávid Jankaj Před 21 dnem +1

  Diky Petr za video, vyborne počuvanie ako vždy 🙌

 • Anton Rožnov
  Anton Rožnov Před 21 dnem +1

  Půlhodinové video, kde v podstatě nejsou žádné střihy, žádné b-rolly, jen "mluvící hlava" a přitom jsem ho dokoukal až do úplného konce s chutí a bavilo mě to. Ne každý dokáže takto zajímavě podat informace a ne každého člověk je zajímavé poslouchat. O to těžší je to u obrazovky.. Za mě palec nahoru za storytelling, je opravdu vidět, že to už je vypracované. A ten osobní aspekt, pocit že sedím u stolu a mluví ke mě někdo koho znám, tak to není jen tak a chce to hodně skills. Fandím další tvorbě!

 • JustJachym
  JustJachym Před 21 dnem +2

  Po dlouhe dobe jsem dokoukal cele 30 min video na youtube spousta zajimavych myslenek a napadu 🙂

 • Martin Hajdučík
  Martin Hajdučík Před dnem

  👍

 • Michal Rob
  Michal Rob Před 21 dnem

  Zdravím Petře, jsem podobně starý jako Vy, možná o chlup starší a díval jsem se na Vaše videa myslím dost z kraje tady na youtube. Čerpal jsem inspiraci v tom, jakým způsobem uvádíte témata, tedy takový soft skills pro prezentace.
  Toto video se mě líbilo moc.
  A vlastně mi to přišlo podobné jako ta z první půlky tvorby, kterou oceňuji trochu víc. Možná je to tím, že jsem po 40 a chystám se na 50.
  Já kdybych byl mladší (20 - 30) tak by mi takové video asi pomáhalo, i když bych asi všechno nepochopil, jak to chápu teď, ale to nevadí.
  Přeji pevné zdraví a radost a hezké vztahy !

 • Tomas Herzinger
  Tomas Herzinger Před 21 dnem

  To kdybych na to přišel dříve se mi hlavou honí často. Musím říct, že každý týden. Nepříjemně to brzdí další vývoj.

 • Jaroslav Reif
  Jaroslav Reif Před 20 dny

  Ahoj Petře, jak to vidíš momentálně s BTC? Jsme oficiálně v akumulaci?

 • Daniel Gaura
  Daniel Gaura Před 17 dny

  skvele se to posloucha, rezonuje to, diky moc.. byl bych pro nektere videa z tohohle kanalu i ciste v audio verzi v podcastu .)

 • Matěj Čau
  Matěj Čau Před 21 dnem +1

  Neskutečně nabitý video, díky
  Jsi borec!

 • Milan Cholt
  Milan Cholt Před 21 dnem +1

  Super téma. Potvrzuji, ze věk dava zkusenost a moudrost.

 • Peter Cibula
  Peter Cibula Před 21 dnem

  Od čias Digitu s Honzou Snidaně s Tomašem a Bistro Digital s Jardou a iCon-u áno aj taká akcia tu vďaka Petrovi bola…Som tu 🙏🏻👍🏻Sú to už fakt roky🙏🏻fajn vidieť tu sebareflexiu Petře🙏🏻💯

 • Robert Gluon
  Robert Gluon Před 21 dnem

  Digit jsem sledoval od začátku. Teď sleduji Petra i Honzu a zatím jsem z toho nic nevytěžil. Ztráta dvaceti let.. done☑️

 • Martin Řehka
  Martin Řehka Před 20 dny

  8:06 Jestli se nepletu, tak platforma Vimeo stále existuje a dokonce se i používá (a je zalistovaná od 2021 i na NASDAQu!) - hlavně pro nějaká firemní videa nebo pro kreativce...

 • Petr Bláha
  Petr Bláha Před 21 dnem

  Dobry den. Watch plácačka byla skvělá. Rad vás sleduji jen tak dal. Dekuji.

 • František Sázel
  František Sázel Před 21 dnem +1

  Myslím že jsi řekl plno chytrých věcí, nad kterými se každý zamyslí.

 • Foxy
  Foxy Před 21 dnem

  Díky za tohle video, mám pocit že mě to zase někam posunulo díky🥰

 • Tomáš Carda
  Tomáš Carda Před 13 dny

  Rád bych zmínil, že Vimeo není mrtvá platforma, která neexistuje. Jen její využítí je oproti youtube naprosto odlišné. Pro video produkce, agentury a celkově B2B je to ideální nástroj. Pokud chcete s klienty sdílet produkční část nějakého video projektu, iterovat či využívat velmi kvalitní pro embedování videí například do online portfolia, pak lepší nástroj na trhu není.

 • Petra Dobešková
  Petra Dobešková Před 12 dny

  Super video, díky za něj!

 • Jaroslav Ondrcka
  Jaroslav Ondrcka Před 17 dny +1

  Je to prosté. Proste rozmýšlaš s to hejtujú tí, ktorí nevedia myslieť.😉

 • Ondřej Batěk
  Ondřej Batěk Před 21 dnem +1

  Komentáře běžně nedávám i s ohledem na konzumaci obsahu přes TV, ale přinutil jste mě sáhnout po telefonu, najít historii a napsat DÍKY 👌

 • bigsam72
  bigsam72 Před 9 dny

  Hrozne zajimave video diky za nej. Ja bych ty chyby s casovanim spis nazval "nedostatek stesti v case". Ve firme jsme meli takovych produktu nekolik, kdy jsme doslova predbehli dobu a dokonce nektere nefunguji a nejsou na trhu dodnes. To je proste dano tim ze clovek se snazi a neco vyjde a neco nevyjde, dulezite je "never give up". Ja uz to beru jako normalni. Obecne si myslim ze zivot je minimalne z 1/3 o stesti, to ze mas vzdelani/inteligenci, snazis se jsou imho jen 2/3. Krasne je to podle mne videt na tandemech znamych Jobs/Wozniak, Gates, Ellison. Proste se potkali 2 lidi ve spravny cas na spravnem miste ( faktor stesti ). Chytrych a snazivych na planete budou tisice mozna miliony ale stesti maji jen nekteri z nich. Jobs by treba bez Woze byl bezesporu uspesny ale vznikl by Apple v podobe v jake jej zname dnes ? Nebo MSFT byl by tam kde je dnes, kdyby nenahradil Balmera Nadela ktery pochopil vyznam cloudu a ohnul MSFT z prodavace krabic na poskytovatele sluzeb ? Nebo ted Gates a jeho ongoing projekty, ockovani, reaktor s postupnou vlnou vsechno super veci ale asi neuspeji kdo vi.

 • Tom zezulka
  Tom zezulka Před 19 dny +1

  Jako je mi 15 a tenhle pohled se mi fr hodí. Díky😀

 • Proste_Fanda
  Proste_Fanda Před 21 dnem +2

  Super video Petře❤❤❤❤

 • FoxArt
  FoxArt Před 14 dny

  Ahoj
  Chci říct, že si dost všímám uzamčeného mindsetu na svých rodičích. Navštívil jsem před nedávnem esalon v Praze, projel se v Enyaqu a řekl si: tohle auto chci a jednou si ho koupím. Nezáleží na tom za jak dlouhou dobu, ostatně, pořád jsem student, ale stanovil jsem si tento cíl. Když jsem to řekl rodině, bylo mi řečeno, že v tom autě nikdy jezdit nebudu. Když jsem se ptal proč, odpovědi jsem se nedočkal, ale bylo mi řečeno, že mi přejí štěstí, protože na to auto nikdy mít nebudou. Nejenom tato situace, ale i mnohé další mě vedou k tomu, že přemýšlím nad tím, jak moc těžké je vymanit se z bubliny, ve které žijí a jít si za tím, co milují a čeho chtějí dosáhnout...

 • David Provazník
  David Provazník Před 21 dnem

  Parada, ocenuji tato uprimna videa. Krome veskereho pozlatka, ktera kazdy siri je pro zlepsovani a posun jednotlivcu v zivote potreba sdilet i tato :)

 • Xorox01
  Xorox01 Před 21 dnem

  Díky za tvoje svěření 😃

 • Brněnská odchytová
  Brněnská odchytová Před 21 dnem

  Díky za inspiraci :-)