ASK s Drzou (James Charles, názor na Kajumiho, obchodnice Denny, beauty nádhery)

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 8. 06. 2019
 • INSTAGRAM: instagram.com/vosslilian/
  MOJE SOCIÁLNÍ SÍTĚ:
  blog: lilianvossvogue.blogspot.cz
  facebook: facebook.com/Lilian-Voss-...
  ask: ask.fm/LilianVoss
  Instagram: instagram.com/vosslilian/
  Vinted.cz: www.vinted.cz/uzivatele/504103...
  Snapchat: lilivoss
  Twitter: twitter.com/Lili_Voss

Komentáře • 148

 • Lol
  Lol Před 34 minutami

  Mně třeba přišla celkem výživná konverzace pod fotkou Týny Tresnickove v puntikovanych šatech kam napsal Míla Brt a Kate odpovídala a pak plno jiných komentářů 😁😁😁 No a o Veronice taky vyšly nějaký informace, že se ke Goldymu vrátila, ale tos asi viděla a těžko říct jak se to teda vyvine nakonec 😁

 • Loren Loren
  Loren Loren Před 2 dny

  Tak to co ti napsal ten odpornej zmalovanej chlap se mu doufam vrátí ve stejné podobě. Čistý hovado

 • Adriana Černochova
  Adriana Černochova Před 3 dny +1

  Tores Gorgeous, Tereza - ONA. Ne on. Už nějakou dobu to není Jakub, takže nechápu, proč někteří lidi nejsou schopni přijmout ten fakt, že i když je transsexuální, pořád je to žena, tudíž zájméno je ona.

  • Katarína Lemešová
   Katarína Lemešová Před dnem

   @Adriana Černochova myslím že jediný pitomec si tu ty moja zlatá a ten tvoj Jakub mne je fuk čo si dáte naoperovať len sa nehrajte na to čím nebudete ako ženu ma takéto skvosty ako vy dvaja urážajú

  • Adriana Černochova
   Adriana Černochova Před dnem

   @Katarína Lemešová Tak právě jste potvrdila, že váš argument byl naprosto pitomý.
   Můžeme se bavit, až začnete uvažovat jako rozumný člověk, protože takhle konverzace je pro mě ztrátou času.

  • Katarína Lemešová
   Katarína Lemešová Před 2 dny

   @Adriana Černochova ako môžeš porovnávať ženu čo nemôže mať deti kvôli chorobe s chlapom čo sa tvári ako žena? si na hlavu či si len na hlavu??? iste by také ženy neboli nadčené z toho že ich porovnávaš s chlapom Jakub ti parádne vymyl mozek ak bolo vôbec potrebné ti niečo vymývať o čom pochybujem

  • Adriana Černochova
   Adriana Černochova Před 2 dny

   @Katarína Lemešová Takže jeden z důvodů, proč nikdy nebude ženou je ten, že nikdy neporodí dítě? To by určitě rády slyšely všechny ženy, které nemůžou mít nebo se z jakéhokoliv důvodu rozhodly nemít dítě. 👌
   A vůbec nejde o to, že (už) má vagínu. Jako žena se cítila, i když měla penis, takže další naprosto zcestný argument.
   Nechápu, co se lidem musí v životě stát, aby byli tam zapšklí, nepřející a úzkoprsí.

  • Katarína Lemešová
   Katarína Lemešová Před 2 dny +1

   nikdy nebude ženou nikdy neporodí dieťa nikdy si neužije slasti ženy je to len prerobený chlap zmier sa s tým ak ti príde že keď budeš mať cicinu budeš chlapom tak si na omyle a smutné že žena prezentuje že ženou stačí byť keď máš mušlu tak je to smutné

 • Omg
  Omg Před 3 dny

  Týnuš přišla o její dekolt ?

 • Veronika
  Veronika Před 3 dny +2

  "Nikoho nezabil, nikoho neznásilnil, tak proč by měl chodit do vězení" :.... To snad nemyslíš vážně.

 • Tydli Dum
  Tydli Dum Před 4 dny

  To s tou kauzou beautyblogrů v Americe... To je myšleno vážně? :D Neni to jen další uměle vyvolaná hádka za účelem zviditelnění se? Mě by asi bylo jedno, jestli by můj kamarád/ka dělal pro tuhle firmu anebo tuhle. :D V reálném životě se také kamarádím s lidmi, kteří jsou mi v práci konkurencí i přesto, že jsme si vzájemně vypomáhali. Dyť je to jedno... :D A člověk musí počítat s tim, že každej začne časem kopat sám za sebe. To je hold život. Můj táta vždycky říkával: "Šplhej po lidech, ale nenechávej je za sebou." A tim se řídím. Ale čert ví, kde byl mezi těmi youtubery vlastně problém. Myslím si, že si jen 2 lidé neuměli sednout osobně a vyřešit napětí mezi sebou, tak se raději hádali přes internet. Tam se mohou totiž schovat za hromady svých fanoušků, kteří se dobře manipulují. Vlastně mi to přijde dost srabácké. Zlaté blogování. Vím, proč nikdy nezačnu točit. :D Nemám na to žaludek...

  • Tydli Dum
   Tydli Dum Před 4 dny

   Jo a jsem BIO matka a jsem na to hrdá. :D Nechápu, co s tim pořád všichni mají...

  • Tydli Dum
   Tydli Dum Před 4 dny

   Tores. Je to ten druh holky, kterou nemusím. Leze mi na nervy. Je v tom ta nepřirozenost, jak říkáš. Děsně přehrává! Jako kdyby ten kluk vzal všechno holčičí, co ho napadne a snažil se pak hrát opačné pohlaví. Jenomže když člověk potká takovou holku v realitě, většinou si s ní ani nemá co říct, jak působí hloupě. Možná mě Tores svým způsobem uráží, protože mám pocit, že ženské pohlaví trochu tim "napodobováním shazuje"? Snad kdyby tak netlačila na pilu, působila by přirozeněji. Anebo je to jednoduše hloupá namyšlená holka a my jen čekali někoho jiného. :-)

 • moretttti
  moretttti Před 4 dny

  Tak ono je hlavně dost nespravedlivý když takovej trans má obřího ptáka a nechá si ho ufiknout...

 • moretttti
  moretttti Před 4 dny

  S těma nesmyslnejma trestama... Za ozbrojený přepadení a vraždu se dává 5 let a ještě si lup můžeš nechat a dokonce si smíš i v klidu založit firmu se jménem "zaridime.eu"

 • moretttti
  moretttti Před 4 dny +1

  Ten babochlap by měl chodit na invalidy...

 • Jiří Schneider
  Jiří Schneider Před 5 dny +1

  Řepka je tady úplně zbytečnej. Je to namistrovanej frája s IQ houpacího koně, kterej si myslí, že když kopal do kulatýho nesmyslu, může všechno. Sorry ale podle mě dostal málo. A otázka komu to prospěje je trochu mimo. Vězení neprospěje nikomu a není to otázka prospěchu. Kdyby ti ožralej přejel někoho příbuznýho asi by ses na to dívala jinak.

 • Ztratila Se
  Ztratila Se Před 5 dny +3

  Krásná holka, předpotopní názory a pozoruhodný nedostatek empatie. Nejvíc mě na něm děsí ten moment, kdy někdo zřejmě čeká, aby mu Lilian vysvětlila, co že se to ve světě děje. :-)
  Dvě absurdity za všechny: Pochopení pro opakovaně trestně stíhaného Tomáše Řepku, kterého po celé řadě přešlapů už prostě museli zavřít, jinak by to bylo směšné.
  Sexuální nebo citová orientace není charakterová vlastnost a neměla by se tak uchopovat. Naopak schopnost přijmout jinakost, která nám úplně nekonvenuje, o charakteru svědčí.

 • moretttti
  moretttti Před 5 dny

  Daisy Lee u mě skončila ve chvíli kdy si nechala zvětšit kozy....

 • moretttti
  moretttti Před 5 dny

  Jsem schopný pochopit plastiku po nějaké nehodě nebo nemoci... Ale že bych své ženě po rakovině řekl že buď kozy nebo konec, to ne....

 • moretttti
  moretttti Před 5 dny

  Je štěstí že už doktoři nepřísahají na hyppokrata... Protože kdyby ano, tak ty holky nejdou pod kudlu, ale k psychiatrovi!

 • moretttti
  moretttti Před 5 dny

  Já osobně všem těm pipinkám přeju rakovinu, když si neváží toho co mají...

 • themissrn92
  themissrn92 Před 5 dny +1

  Jsem ráda, že někdo mluví o Denny a tomu LR. Mě zaráží jak svým sledujícím (ruku na srdce budou to převážně děti) doporučuje hubnoucí čaje a další "startovače" a "čističe" metabolismu. Přitom když se kouknete na složení, tak je to hroznej shit. A to nemluvím o těch beauty produktech, který jsou nechutně předražený a přitom mají složení jako kde jakej produkt z drogerky. Jde vidět, že Denny těm pruduktům a jejich složení prd rozumí a jen opakuje co jí k tomu její nadřízení řekli.....

 • Hellie G
  Hellie G Před 6 dny

  LR jsem jednou dělala osvetlovačku nějaké jejich firemní akce. Po tom, co jsem viděla, bych si od nich nekoupila ani kapesníky. Je to fakt dost zlé.

 • Markéta Neplechová
  Markéta Neplechová Před 7 dny +1

  Asi jsem nějaký mentol doby, ale nechápu tuhle tu tvorbu NETVORBU přehnaně důležitých Pipin na CHclip :-D.

 • Veronika Vykopalová
  Veronika Vykopalová Před 7 dny

  Biasiol nebyla na umření, bylo vidět, že byla při operaci uspána, a takhle to prostě chodí, když se někdo probudí z narkozy, je takový mimo a někdy dotyčný/á ani neví co říká

 • Nina
  Nina Před 7 dny

  Tyhle ženský jako je Týnuš a Veronika musí mít velký kozy a huby protože šukaj za prachy a ty bohatý dědulové vyžadují :)

 • Zdeňka Plačková
  Zdeňka Plačková Před 7 dny

  Ahoj Lili, instagramy a takový věci nesleduju, ale vždycky ráda poslouchám tvoje videa, jsem pak v obraze, když se o něčem mluví :)

 • Drews Beauty
  Drews Beauty Před 7 dny +3

  Prepáč, ale je vidieť, že veľmi do tej kauzy okolo Tati a Jamesa nevidíš. Ja som vždy za to, že pravda je niekde uprostred. Lenže, okolo Jamesa bolo toooľko kauz, on je rozmaznané decko, je drzý k niektorým fanúšikom, pýta si 500$ za meet and greed turné, proste je tam toho viac, čo hrá proti nemu. Jeho video je výsledok jeho manažmentu. Je vidieť, ako je zrazu suverénny pri obhajobe. Tati určite neklame, ale súhlasím, že situáciu nezvládla najlepšie, ona je emotívny typ a nechala sa uniesť.

 • FOX Ivett
  FOX Ivett Před 7 dny +7

  Tvůj život ať přejde?
  Já bych mu ji pleskla, že by se mu hlava otočila kolem, když to neudělali jeho rodiče, aby věděl, že takovýhle věci nikomu neříkají, spratek jeden. Člověk poví svůj názor a hned dostane kopačku osobního rázu?
  V dávných dobách by je lidi vyhnali pomalu z města aby nebyli na očích a byl klid. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale mám těhle šašků netolerantních dost, každej ať si má vyznání/ nosí/ mění pohlaví jak chce, klidně i dvakrát... třikrát za život, koneckoncům je to jejich ‘zmatenej’ život, ale tahle agresivita z jejich strany je už vážně přehnaná. Chceš toleranci? Tak toleruj!

  • Hime Edwwu
   Hime Edwwu Před 7 dny +1

   SlayTina je ostuda všech lgbt lidí...

 • Katie Přikrylová
  Katie Přikrylová Před 7 dny +6

  Já Tati nemám ráda připomíná mi lovelyhairovou 😂😂 a taky si myslím, že jsou obě takové plačky, které ze sebe rády dělají chudinky.

  • Moonstarslay
   Moonstarslay Před 15 hodinami

   Katie Přikrylová taky mi ji mega moc pripomina xd

 • Eliška Černá
  Eliška Černá Před 7 dny +1

  jak si řekla na že někdo nerozlišuje dámský a pánský oblečená tak se děsím až v obchodech nebudou dámské a pánské oddělení a budem tam lítat a hledat oblečení :D:D jinak však ten Mirek nejak okradl Daisy nebo co dávala na insta, nebo jako to bylo? :D

 • Q-Bone Hexagonian
  Q-Bone Hexagonian Před 8 dny

  bombička Lili, děkujem:)

 • Natu Ška52
  Natu Ška52 Před 8 dny +1

  jak se jmenuje na instagramu ta holka hned ze začátku videa? xd

 • Uke Uke
  Uke Uke Před 8 dny +2

  Miluju tvoje videa, opravdu jsi jeden z mala tvurcu na youtube, u kterych se vazne tesim na novy video❤️

 • rekynaa
  rekynaa Před 8 dny +1

  Krásný tričko!! Kde se dá sehnat?
  😮😂😍

 • Kristin Vajdova
  Kristin Vajdova Před 8 dny +2

  Pokiaľ dobre viem SLAYTIINA rozpráva po slovensky, nie česky a myslím si že v dnešnej dobe je už úplné bežne že niekto pri rozprávaní používa aj anglické slovíčka, výrazy :) pekný deň prajem

 • Vero Nika
  Vero Nika Před 8 dny +3

  Hustý vlasy 🤔 doslova 😅

 • Myczii
  Myczii Před 8 dny +2

  Tak Stredovka ma od vyhazovu ze Slacku dost casu na to, aby lezla ostatnim do prdele :D

 • Olívia
  Olívia Před 8 dny +9

  Celkem mi chybí tvoje videa jak ted vydavas min 🙂

 • Klara Dolanska
  Klara Dolanska Před 8 dny +9

  Ten kluk Deysi bydlí naproti nám, a jelikož má Deysi docela dost nápadné auto :D tak je vidět jak často u něj je :D

 • Hime Edwwu
  Hime Edwwu Před 8 dny +11

  Já jsem lesba, zastávám se práv gayů, leseb, trans a podobně, ale SlayTina je někdo, koho bych nakopla, kdybych nebyla tak mírná povaha.
  Akorát dělá ostudu všem normálním lgbt lidem. Já neříkám, také se vždy nechovám jako ukázková lady, ale plazit se po krámě, hekat a obtěžovat lidi, to má být vtipné, úžasné a že je hrozně "jedinečný a úžasný, jak ukazuje té homofobní, xenofobní společnosti, jak se bavit? "
  Spíše ukazuje, jaký je to idiot, co potřebuje akorát hromadu pozornosti... A informace, co o něm vím od lidí z jeho školy mi to akorát potvrzují... Souhlasím (do jisté míry) s tebou

  • Veru4x7
   Veru4x7 Před 7 dny +2

   Moc dobře napsané. Bohužel lidi se mají tendenci zaměřovat na extrémy... a takovým chováním akorát dělá špatnou vizitku všem normálním lidem!!! No není to ani tak o orientaci, nebo identitě, jako o poruše osobnosti...

  • Hani P
   Hani P Před 8 dny

   Presne súhlas!

  • Monika Horňáková
   Monika Horňáková Před 8 dny +1

   Výstižne napísané....:o))

 • Mimibazar Obchod
  Mimibazar Obchod Před 8 dny +12

  Řepka aneb není nebezpečný společnosti, tak proč je zavřenej: 2x ho chytili při řízení v opilosti (po druhé už byl snad v podmínce a bez řidičáku) - o tom se snad nedá říct, že by to nebylo nebezpečný.... Zpronevěřil peníze (prodal auto, které nebylo jeho) - za finanční podvody jsou dost vysoké tresty. Ty inzeráty už byl jen přídavek. 2,5 roku je nejen za všechny skutky, ale také za to, že už páchal opakovanou a další trestnou činnost, když byl v podmínce... Podmínka je snad od toho, aby člověk začal sekat latinu, jinak půjde sedět, ne? :)

  • Mimibazar Obchod
   Mimibazar Obchod Před 7 dny +3

   @Veru4x7 Na neplacení výživného jsem zapomněla - už jen za to se chodí na pár měsíců sedět... což navíc úplně schvaluju, je zdravý, má v pořádku obě nohy i ruce, takže není důvod nepracovat...

  • Veru4x7
   Veru4x7 Před 7 dny +3

   Souhlasím, není to pouze o nějakém osobním vyřizováním účtů. Řepka je bohužel z těch, kteří jsou přesvědčení, že nad ně není. Řízení pod vlivem alkoholu navíc opakovaně je samo o sobě dost závažný zločin, za který by měl být člověk potrestaný dříve než stačí zavinit autonehodu. Dále je tu podvod s autem... neplacení výživného, které se bůhví proč začíná také vnímat jako norma , přitom se jedná o dost závažné jednání... k tomu inzeráty, které paní Erbovou dost závažně poškozují. A to vše opakovaně v podmínce. Nemohu si pomoc, ale kdyby za tohle nedostal žádný trest asi už by si tady každý mohl dělat co by chtěl.

 • Michell Spy
  Michell Spy Před 8 dny +35

  Tak Jak je tu už řečeno, Řepka toho má víc. Když neplatí X let ani na jedno dítě, udělá mega podvod s prodejem auta, podá fakešný pornoinzeráty na svoji exmanželku, k VPP se stavěl tak jak se stavěl, pohrdali veřejně soudem... no jako myslím, že vězení si zasloužil. Bohužel porušil zákony. Nemusí jen někoho zmlátit nebo zabít. Prospěšný ve vězení možná není, ale na svobodě už vůbec. Trest si zasloužil. To je můj názor.

  • Mimibazar Obchod
   Mimibazar Obchod Před 7 dny +3

   Souhlas, jen ve vězení ho živí daňoví poplatníci, na svobodě ho živila Kristelová :D Ale tak třeba si z toho něco odnese....

 • Miekoxpp
  Miekoxpp Před 8 dny +1

  S Tores Gergeous mi úplně mluvíš z duše 👍

 • Sarah Štrejbarová
  Sarah Štrejbarová Před 8 dny +7

  Ateliér je klub pro smažky no, tak ona tam zapadá😂

 • PP 0212
  PP 0212 Před 8 dny +22

  Slaytiina ma stejný styl mluvy jako SugarDenny. Ta taky neví, kterým jazykem má mluvit. Spíš mi to připadá, že potřebuje ukázat, jak mluví anglicky 😂😂 stejně jako ta Adel Brandy..

 • Kailee
  Kailee Před 8 dny +6

  A koho zajima nazor od nejaky pipky jako ses ty s 30ti k subs? Proc mas furt neco proti vsem? Sama nejses dokonala, kdybys delala jiny kontent urcite by ses vic prosadila.

  • Kailee
   Kailee Před 6 dny

   Hime Edwwu chtela jsem poukazat na to ze kdyz ma nekdo 30k subs mel by delat content ktery posune jeho kanal dopredu ne jen resit ostatni lidi s vetsimi cisly kolem sebe

  • Hime Edwwu
   Hime Edwwu Před 8 dny +1

   Chceš snad tvrdit, že počet subs ukazuje, jak kvalitní kontent někdo má?

  • Kailee
   Kailee Před 8 dny

   Vlasta Salmijak Kdyby tady nebyla moznost sdelit nazor, nesdelila bych ho;)

  • Vlasta Salmijak
   Vlasta Salmijak Před 8 dny +2

   A presne jako tebe nezajima Lilianin nazor, tak zase nikoho nezajima nazor tvuj :-)

 • JAN HANK
  JAN HANK Před 8 dny +1

  Za sebe říkám,že mně se velká prsa vůbec nelíbí,jsou odpudívé!.A velkej zadek?,to už vůbec né!.Ženy prosím,buďte přirozené,tak jste nejkrásnější!

  • JAN HANK
   JAN HANK Před 8 dny

   @DramaQueen Já za to nemůžu,že ti do nedává smysl!.Tady jde spíše o to,že ženy si nechávají většinou zvětšit prsa,a riskují tím své zdraví.A přitom to může být jen jejich pocit,že když budou mít větší prsa,tak tím budou přitažlivější,ale já říkám,že to není o velikosti.Já jsem třeba citově založený,a první věc kterou si všímám na ženách jsou oči.Velikost prsou není u mně priorita,mám rád spíš menší,jak už jsem psal.Velmi důležitá je pro mně povaha ženy,a charakter.Ale jak říkám,každý muž to má jinak nastavené,a dává přednost něčemu jinému.Doufám,že ti to už dává smysl.Tak ahoj.

  • DramaQueen
   DramaQueen Před 8 dny +7

   @JAN HANK To samozrejme. Proti tomu nič nemám. Ale človek sa potom nemože čudovať, že ženy podstupujú rozne procedúry keď niekto nazýva ich partie ako odpudivé. Potom keď si dá spraviť malý zadeček a prsia bude jej vyčítané, že nie je prirodzená. Že tak by bola najkrajšia. A ešte si to napísal tak ako keby plnšie tvary neboli prirodzené. Proste mi ten komentár nedáva zmysel.

  • JAN HANK
   JAN HANK Před 8 dny

   @DramaQueen Mně se líbí hubený holky,malej zadeček,malá prsa,a větší rty a oči.Ale každý má jiný vkus,a co se nelíbí mně,líbí se druhému.To je ůplně normální!.

  • JAN HANK
   JAN HANK Před 8 dny

   @DramaQueen Pro mně ano!

  • DramaQueen
   DramaQueen Před 8 dny +8

   Takže hovoríš aby ženy boli prirodzené. A ak má žena prirodzene velké prsia a zadok tak je odpudivá? Hm super 🤔

 • Zuzana Kubincová
  Zuzana Kubincová Před 8 dny +2

  Samotná firma LR nerozhoduje o tom, jak její zákazníci, kteří se registrují, svůj byznys rozjíždějí. To, co dělá Denny je rozhodně špatná volba a bohužel to hází na firmu též špatné světlo. Každopádně myslím, že takhle se rozhodla sama Denny, nýbrž rozhodně ne sama firma LR health&beauty. V každé firmě jsou čestní podnikatelé, ale i ti, co svými činy a podvody ničí pověst firmy. V tomhle způsobu marketingu záleží spíše na povaze lidí, ne firmě samotné. Ta tohle počínání, pokud je legální, ovlivnit nijak nemůže. A o kvalitě produktů ať se rozhodne samozřejmě každý sám.

 • littlexsmiss
  littlexsmiss Před 8 dny +91

  Ať se na mě nikdo nezlobí, ale toalety nejsou rozdělený podle dámského a pánského oblečení nebo podle toho, jestli se víc cítíš jako žena nebo muž...ale to rozdělený podle pohlaví, toho, co máš "tam dole"

  • littlexsmiss
   littlexsmiss Před 16 hodinami

   @Ela Lajne čím čůrá?

  • Ela Lajne
   Ela Lajne Před 19 hodinami

   littlexsmiss a kdyz je nekdo she-male?

 • Denisa Janoštíková
  Denisa Janoštíková Před 8 dny +10

  Podpultovy informace😂😂

 • Někdo Koho Neznáte
  Někdo Koho Neznáte Před 8 dny +2

  Známá měla rakovinu prsu. Už je to dávno. Díky bohu to dobře dopadlo. Ovšem jí část poprsí museli vzít a ona se rozhodla podstoupit augmentaci prsou. Vše bylo několik let v pořádku. Po nějaké době se však vyskytlo několik problémů právě kvůli augmentaci. Skoro půl roku byla v nemocnici a stále to není úplně ideální. Nevím jestli je fajn to podstupovat takto zbytečně, jako právě Týnuš nebo Verča. Ale na druhou stranu je to každýho rozhodnutí.

 • jana arova
  jana arova Před 8 dny +11

  Čo si myslíš o dvoch tatoch?

 • Ivana Stahlova
  Ivana Stahlova Před 8 dny +1

  ❤️

 • Aneta Smetanová
  Aneta Smetanová Před 8 dny +2

  20' jo jasne takze parek policistu + policejni auto kazdy den vyjde lepe a levneji nez vezeni...

  • Zuzanie McDemon
   Zuzanie McDemon Před 7 dny +1

   Na druhou stranu, tihle lidé jdou sedět, ale v podstatě se mají mnohem líp, než spousta těch, co neseděj. Jídlo, střecha nad hlavou ╮(╯.╰)╭

 • Míša Čechmi
  Míša Čechmi Před 8 dny +9

  V dnešní době je rvačka neférovější? Na to jsi přišla kde? Lidi jsou pořád stejní, to, že se to dnes dostane na internet a strašně se to řeší, je věc jiná 🤨

  • Zuzanie McDemon
   Zuzanie McDemon Před 7 dny +1

   Přesně tak. Všechny tyhle věci, které se dnes tak hrozně moc řeší a jsou tak moc nehumánní, byly ještě před 100-200 lety úplně běžné a nikdo to neřešil.
   Tím neříkám, že to bylo v pořádku, to rozhodně ne, ale tady se řekne, že jsou dnešní rvačky neférové. Tak co potom byl totalismus nebo fašismus?

 • Leo Thener
  Leo Thener Před 9 dny +2

  KONEČNĚ máš 30k sub. Moc ti to přeju. Jinak video jako vždy super.

 • Peach
  Peach Před 9 dny +7

  Slaytinu mám ráda, protože přesně jak si řekla, je to provokace. Jasný, asi to není *jen* provokace, určitě se v tom musí nějak cítit a tak, ale to jeho chování a někdy až vážně přehnaný outfity provokace prostě jsou..
  jenže provokuje šíleně moc CHcliprů, ale ty to pak berou fakt do extrému, že se hádají, soudí a bůhví co všechno.. ale Adam ne. Ten si o tom udělá video, storytime, většinou se tomu pak s lidma i zasměje, ale proste jinak má v p*či a prostě to už pak neřeší..
  Za mě super kluk a jeden z mála, na který se dá v poslední době koukat 🙏🏻🖤
  Ale jinak skoro se vším ostatním souhlasím, především s tím Jamesem, protože tvůj názor je asi 1., se kterým jsem se téměř na 100% ztotožnila.. ✌🏻🧡

 • Elza N
  Elza N Před 9 dny +2

  Tak na tohle jsem vážně čekala

 • Mim Čin
  Mim Čin Před 9 dny +12

  Ja mám na kauzu James Charles úplne iný názor -vezmi si, že niekomu robí problém spropagovať (hodiť fotku na instagram, spomenúť produkt jednou vetou vo videu :D) ..Nie od hocikoho, ale od človeka, vďaka ktorému zarobil milióny dolárov (spomínala to Tati v svojom videu, že mu pomohol jej manžel ZADARMO :D, že vďaka jeho snahe sa upravili podmienky zmlúv,vďaka čomu James zarobil ako Boh atď..) .Na druhej strane mu nerobí problém spropagovať jej najvačšieho konkurenta, sama vo videu vravela, že ho prosila v minulosti, aby to nerobil,že jej to ublíži.
  Rovnako si nemyslím,že bolo prehnané, že poukázala na to,že obháňa chlapov negayov..Celý kontent od JCH je presexualizovaný a myslím,že poukázala na to, čo mala možnosť vidieť ako "kamarátka" a úprimne si myslím, :D že pravda je oveľa horšia v NEprospech Jamesa.

  • Michaela Adamcová
   Michaela Adamcová Před 7 dny

   @Mim Čin To je možné, ale ne každý to tak vnímá. Jenom upřesňuju, že James její značku sem tam na svých sociálních sítích propagoval. Neobhajuju ani Tati, ani Jamese, protože podle mě ani jeden není 100% upřímný.

  • Mim Čin
   Mim Čin Před 7 dny

   @Michaela Adamcová v prípade, že by som vďaka niekomu zarobila milióny, v pohode si s logom jeho/jej značky vytapetujem pozadie, pred ktorým natáčam :)

  • Michaela Adamcová
   Michaela Adamcová Před 7 dny

   @Zuzanie McDemon Jojo, taky jsem to viděla. Ten spolužák se mu pak údajně omlouval, že to nebyla pravda, ale pouze nějaký experiment.

  • Zuzanie McDemon
   Zuzanie McDemon Před 7 dny +1

   Někde jsem dokonce i četla tweet od jeho ex spolužáka. Prý se snažil catfishnout (nachytat) kluky z jeho školy, aby mu poslali fotku (víme čeho), a to když se James vydával za dívku

  • Michaela Adamcová
   Michaela Adamcová Před 8 dny +3

   Existují důkazy, kde James buď ve videu nebo na svých stories propaguje značku Tati. Myslím si, že tahle kauza je nafouklá víc, než by být musela. Tati si podle mě realitu trochu přibarvila, aby Jamesovi přihoršila. Neříkám však, že James si některé věci taky přibarvit nemohl.

 • Tiago CZ
  Tiago CZ Před 9 dny +10

  S některými názory s tebou souhlasím, ale u některých tvých názorů fakt ne .. S tím Jamesem Charlesem si asi neviděla tolik videí protože máš tam plno nejasností-ale to nehrotim. Tvuj názor na tu Tinu je podle mě zastaralý. Proč by kluci se nemohli malovat a oblíkat jako ženy? V dnešní době je to prostě normální a ti lidé si nezaslouží takový hate :D . Když to tak někdo chce tak to toleruj. Nejsme v 19. Století aby se mělo všechno řadit do skupinek. Doba jde dál, a tvoje názory v tomhle pokulhávají.
  - dnešní video bylo slabší a méně zajímavý proto vyjímečně dávám dislike. Jinak tě podporovat pořád budu. :)
  - Hezký tričko. :D

  • Tiago CZ
   Tiago CZ Před 9 dny +2

   @Zuzanie McDemon Hezky řečeno. :)

  • Zuzanie McDemon
   Zuzanie McDemon Před 9 dny +6

   Bohužel, i když kalendářně je 21. století, je tady tak 75% populace, která se zasekla ve středověku celkově (a to i tím, že v USA je 60% lidí, co si myslí, že je Země placatá)
   Pro nás mladší (kolem přelomu století) je to už naprosto normální, setkáváme se s tím běžně, ale bohužel taky ne všichni.
   Je to docela smutné, když všichni tvrdí, že žijeme ve světě, kde si můžeme nosit co chceme, myslet, co chceme, ale nakonec vlastně nemůžeme

 • Daniel
  Daniel Před 9 dny +20

  Dřív jsi mi přišla fajn, ale přijde mi, že jsi čím dál míň tolerantnější. Asi musíš být dost nespokojená se sebou...

  • Daniel
   Daniel Před 7 dny

   @Anastasia Sonez Očividně se neshodneme. Tím bych to ukončil.

  • Anastasia Sonez
   Anastasia Sonez Před 7 dny

   Daniel řekla jsem argument, ne názor. To je rozdíl. Člověk jako vy, by si měl uvědomit, že tolerance a respekt vůči některým věcem prostě nejde. Když je to někomu nepříjemné, a třeba i nepřirozené proč by to měl respektovat? A kde jsem vzala LGBT a islám? Uvedla jsem jen pár z mnoha přípádů, kdy lidi útočí na ostatní lidi jen kvůli tomu že to není v rámci jejich tolerance.

  • Daniel
   Daniel Před 7 dny

   @Anastasia Sonez V jedné větě mi říkáte, že každý má právo na názor a v další ať si ho nechám pro sebe. Zajímavé. A pak mě ještě onálepkujete jako sluníčkáře. Mimochodem, nemluvil jsem o žádné podpoře, jen o toleranci a respektu. Navíc jsem ani nemluvil o ničem konkrétním, tak nevím, kde jste vzala LGBT nebo Islám.

  • Anastasia Sonez
   Anastasia Sonez Před 7 dny

   Daniel takže to, že prostě nesouhlasí s určitýma věcma, znamená že má problém sama se sebou? To postrádá logiku. Vážně v týhle době člověk musí podporovat LGBT, islám, imigraci, Afriku atd, aby po něm ostatní lidi neutočili? Však je úplně normální s tím nesouhlasit a nepodporovat to. Žijeme ve svobodné zemi, kde má každý jedinec právo na svůj vlastní názor. Tak si svůj sluníčkářský argument nechte raději pro sebe.

  • Daniel
   Daniel Před 7 dny +4

   @Ester Láskorádová Tady nejde o tón, kterým mluví, ani o dojem. Ale slova, "fakta", která říká. Kdyby byla arogantní, ale neříkala hlouposti, tak mi to nevadí. Už to stačí, nebudu před vámi nadále obhajovat svůj názor.

 • na_skok_u_anet
  na_skok_u_anet Před 9 dny +49

  Lil kdyz nesledujes kauzu o Repkoj tak proč to resis? Jde o to, ze Řepka mel vice zarezu, zpronevěřil penize tim ze prodal auto ktere ani nebylo jeho. Nevim zda se to bere jako kradez nebo majetkovy podvod, ale s tim vsim co na nej uz je, dostal jeste malo a může bejt rad....Jinak ten slovenskej máčo, tvl to je případ sam o sobe, nechutnost...

 • Sledující 007
  Sledující 007 Před 9 dny

  Hele není vzadu ta obrazovka nějaká rozbitá? Je skoro půlka černá.

  • krajíc chleba
   krajíc chleba Před 8 dny +1

   to je tapeta xd jen ty stromy jsou tak tmavé,až vypadají uplně černě

 • Veronika Zachová
  Veronika Zachová Před 9 dny +36

  U Řepky je daleko víc zajímavých pointu. Třeba ten, že co se týče inzerátů proti Erbový, tak ty s největší pravděpodobností iniciovala právě Kristelová, která ovládá jeho sociální sítě, páč Řepka umí používat max. teletext 😁 no a on jak je blbej, tak to vzal celý na sebe. Sleduju to už celkem dlouho, je to moje G.P. 😁

  • Michaaeela
   Michaaeela Před 7 dny

   Stejně z toho vyplývá, že je to blbec a prospěchář a na alimentech roky neplatí ani korunu.

 • agata svobodova
  agata svobodova Před 9 dny +49

  Ten Řepka jde sedět hlavně za podvod - prodal auto za mega, který nebylo jeho, takže 2,5 roku je ještě málo...

  • Tereza Tery
   Tereza Tery Před 6 dny +2

   Tereza Nedává se spis za vraždu málo, než že toho je za podvod dost? ;-)

  • lulu 0
   lulu 0 Před 6 dny +1

   @Tereza no mě to Teda zas tak moc nepřijde neudělal jednu věc ale X, měl X podmínek a ani to nepomohlo

  • Tereza
   Tereza Před 6 dny

   lulu 0 neřekla, ze je to v pohodě. Musíš to brát v souvislostech. Podívej se, jaké tresty se dávají za vraždu/znásilnění. Pak se ti 2,5 za podvod bude zdát také dost.

  • lulu 0
   lulu 0 Před 8 dny +6

   @DramaQueen i bez toho auta říct, že dlužit x set tisíc na alimentech je uplně v pohodě, podání porno inzerátů , taky uplně malickost, proč by měl jít sedět , dyt není nebezpečný, jak by to tu asi vypadalo, kdyby pro každýho takovýho došli ráno policajti ..

  • DramaQueen
   DramaQueen Před 8 dny +1

   Daniel sama povedala, že to moc nesledujaVyjadrila sa k tomu len preto že sa na to niekto opýtal.

 • greenpeas154
  greenpeas154 Před 9 dny +2

  Na Torres Gorgeous mám stejný názor. Nesleduju ho od té doby, co tehdy zaútočil hnusně na transgenderku Jenny, která pak z CHclip zmizela. Taktéž byl zlý i na mě, když jsem se Jenny zastala. Další sobecký a zlý a neempatický člověk. Hlavně to jeho ťuťuňuňu zlatíčka a podobně na mě působí hrozně hraně. Fakt ne. Z transgender youtuberů mám oblíbených zahraniční Brittanie D. Je krásná , nepitvoří se, velice přirozená. Stejně tak A Transgender Xp W/ Mardi. Zkuste se na ně podívat, na nich byste ani nepoznali, že byli dřív muži. Velice hodné, skromné a sympatické, nikdy zlé. Takovým fandím.

 • Mary
  Mary Před 9 dny +1

  Úžasný video!❤ Skvělý a rozumný pohledy na věc❤

 • Denisa S
  Denisa S Před 9 dny +12

  Slaytinu tiež nemusim je to hrozne ...

 • Natalie Natalie
  Natalie Natalie Před 9 dny +10

  Kdyby si sledovala hotel paradise pečlivě,tak bys vedela, ze nela tam celou dobu mluvila o tom, ze si po hotelu hned necha udelat prsa, jeste kdyz vyhraje. :)

 • Arsi9999
  Arsi9999 Před 9 dny +37

  Kajumi je roztomilej? No ty vole to snad nééé! :D

  • Agi
   Agi Před 8 dny

   Je roztomilej, než promluví :d

  • enuliatko rusty
   enuliatko rusty Před 9 dny +4

   Na zeny tak podla mna posobí, lebo je ako taky animovaný, nie je v tom nic sexualne. Skor by som ho len tak potlapkala po hlave a stlacila :D take šteniatko :D

 • Klára
  Klára Před 9 dny +33

  Ja spíše nechapu proc si plastiku delaji ještě před dětma. Nemusi ani kojit a ty prsa se proste zmeni uz samotným tehotenstvim. Zajimalo by mne jak budou vypadat potom.

  • Rafaela Boban
   Rafaela Boban Před 8 dny

   Elle Miles nikdy nerikala ctyrky, vzdy rikala ze ma takove mensi dvojky, a to rika i v par videich, taky rikala ze zatim plastiku nema ale ze v budoucnu urcite neco planuje .. :-)

  • Petr Sedlák
   Petr Sedlák Před 8 dny +19

   Já doufám, že tyhle individua děti mít nebudou...

  • Elle Miles
   Elle Miles Před 9 dny +36

   Já to třeba u Veroniky nechápu vůbec. Ta holka měla se svýma 174 cm a 45 kg naprosto korespondující prsa. Je strašně uzoulinká a na ní cokoliv většího, než trojky budou vypadat naprosto divně. Vesměs, ať si každej na ten hrudník šije co chce, její prachy a její nulový sebevědomí, ale za mě teda čtyřky a výš vypadají dobře na holkách, co mají na sobě nějakej tuk.

   A to ani nerozebírám to, jak všude prohlašovala, že má svoje přírodní čtyřky a že je se sebou strašně spokojená :D

 • pražský tygr
  pražský tygr Před 9 dny +34

  koment od PLH: KOČELA!!!!

 • Veru4x7
  Veru4x7 Před 9 dny +11

  Co se transsexuálů týká tak mě osobně nevadí nikdo, kdo to má nastavené jinak než většina... dokud tím nikoho neomezuje. Svoboda jednoho končí, tam kde začíná svobodu druhého. Pokud někomu není dobře v jeho pohlaví, nebo by rád využíval výhod obou pohlaví nechť je mu to přáno. A myslím, že v této době už začíná jít pomalu ale jistě o normu. Co mi ale vadí je potřeba útočit na všechny kdo jejich názor nesdílí a to ani ty lidi nic nemusí kritizovat. Stačí už jen to, že se holky mají potřebu chovat jako holky a kluci jako kluci a hned je zle. Bohužel mnoha transexualum nevěřím ani tak to, že to tak cítí... spíš z nich mám pocit, že v touze po pozornosti a odlišnosti už nerespektují žádné hranice a u mnohým bych to odhadla spíš na poruchu osobnosti než jinou orientaci. Já jsem asi staromódní, ale chlap v šatech na dámské toaletě mi opravdu přijde už za hranicí. Tím spis s tím haló, co okolo jedné návštěvy zachodů dělá.
  No nic méně dokud lidi bude tohle téma zajímat a budou jim tu pozornost dávat, budou se nám množit jako houby po dešti. A teprve až bude v kurzu jiná odlišnost přesedlají na něco nového.
  No a krátce k úpravám holek. No to už je podle mě taky moc. Dost se bojím, jak budou holky, které mají ve dvaceti hned několik zákroků vypadat třeba ve čtyřiceti...

  • Veru4x7
   Veru4x7 Před 7 dny +1

   @Lydie Beaverhausen To je možná ono, nevyjadřuji se konkrétně k žádné osobě. Co se Terky týká vlastně o ní skoro nic nevím, snad jen že podstoupila změnu pohlaví. Jak jsem napsala výše je to v pohodě. Možná jsem se nevyjádřila správně protože se přece jen neorientuji v tom, jak to přesně někteří lidi mají. Pracuju v kultuře a mám mnoho známých i přátel, kteří vystupují v travestishow... jsou orientovaní na stejné pohlaví... a upřímně jsou to úplně normální lidi... trochu praštění, trochu blázni a taky proto je s nima zábava... neodsuzují a mají pro plno věcí velké pochopení. Můj komentář patří spíše lidem, kteří mají svým chováním potřebu omezovat, někdy otravovat jiné lidi... což vlastně nemá nic společného s jejich identitou, ale pouze s přístupem k životu a respektováním hranic. Nemůžu si pomoc, ale nějak se nám z toho stává trend.
   Naopak pokud Terka točí videa o změně pohlaví, je to super může tím plno lidem pomoc.
   Vážně se nechci nikoho dotknout ani nikoho urazit.

  • Lydie Beaverhausen
   Lydie Beaverhausen Před 7 dny

   Veru4x7 Asi si trochu pletete pojmy, transsexuálové nejsou lidi, co se převlékají za opačné pohlaví, ale lidé, jejich pohlavní identita se neslučuje s jejich skutečným pohlavím (třeba ve videu také zmiňovaná Tores Gorgeous), vy mluvíte o transvestitismu (eventuelně možná crossdressingu), což je právě případ Slaytiiiny. Možná by bylo dobré dávat si na to pozor, může to být (jako například pro mě, kdy jsem měla dlouho dojem, že se vyjadřujete k Tereze) matoucí.

  • Veru4x7
   Veru4x7 Před 8 dny +6

   greenpeas154 je smutné když někdo jedná pouze ve svém zájmu a nebere ohledy na nikoho dalšího! Taky já jsem vyrostla bez tatínka. Ne snad proto, že by se maminka tak rozhodla, ale proto že se tak rozhodl on. Parkrat do roka jsem ho viděla, hlavně když už jsem byla skoro dospělá. A s tvým názorem souhlasím. Člověk potřebuje oba rodiče! Moje maminka je ten nejskvělejší člověk, kterého znám a rozhodne mi nikdy nechyběla láska. Ale přes všechno snahu tátu nahradit žena nedokáže. Stejně jako muž mámu. Já nemám nic proti adopci děti gayským párem. Stojím si za tím, že je tisíckrát lepší když dítě vyroste v milující rodině a babičkama, dedeckama, tetičkama a tak dále, než když vyroste v ústavní péči. Nic méně uměle takovou situaci vytvořit mi rovněž přijde sobecké.
   Je navíc zajímavé, že lidi kteří nejvíc touží po uznání a respektu mají paradoxně největší problém respektovat jiný názor! Řekla jsi jim svůj názor, který pramení z vlastní zkušenosti... a co jsi se dozvěděla... že jsi sobec, který nikdy nebude mít lásku :(((...
   No jak jsi sama řekla, nemá smysl jim cokoliv říkat. Jejich omezenost a sobectví jim to pochopit nedovolí.

  • greenpeas154
   greenpeas154 Před 9 dny +8

   Tyhlety nestandardní youtube star (chlapi, co se líčí a oblíkají jako ženské nebo třeba jeden pár gayů, co jim odrodila dítě náhradní matka), jsou většinou velice zakomplexované zlé a velice narcistické a sobecké osoby bez špetky empatie. Sama mám zkušenost, když jsem slušně napsala těm dvěma zahraničním gay tatínkům svůj názor, že jejich sobeckost připravila jejich malou dceru navždy o maminku a že maminka je pro dítě důležitá, hlavně v dospívání. Že chápu, že někdy může o maminku dítě tragicky přijít, ale oni tu holčičku prostě o maminku připravili sakumprásk kvůli své sobeckosti. Snesla se na mě za to od nich taková hromada zloby a nenávisti, že já jsem zlý a nešťastný člověk a že jsem odkázaná na život bez lásky a kdesi cosi. Když jsme jim napsala svoji zkušenost o vyrůstání bez otce a jaké to pro mě mělo následky, nazvali mě lhářkou. S nimi vůbec nemá cenu jednat, oni jsou ty nadlidi, co mají ve všem pravdu a ti co s nimi - ač slušně - nesouhlasí, jsou lháři a nešťastný lidi bez lásky.

 • Anet :)
  Anet :) Před 9 dny +89

  Absolutne nechápu proc si Biasiol nechala udelat prsa kdyz v nejakym jejim videu kde ukazuje co si koupila za podprsenky rika jak se ji lidi ptaj jestli ma umela prsa a ona ze ne, ze jsou jeji a ze je za ne stastna. Jako... 😅 ta holka nevi co rika.

  • Adéla Stašová
   Adéla Stašová Před 8 dny +5

   Hlavně prostě jak furt říká, že si ty fotky neupravuje, že je se svýma prsama spokojená jak jsou velké, že to nemá za potřebí a hned jde na plastiku, bože -_- fakt inspirace

  • Sarah Štrejbarová
   Sarah Štrejbarová Před 8 dny +1

   Anet :) neví😂

  • Elle Miles
   Elle Miles Před 9 dny +21

   Přesně díky těmhle "kecům" je vidět, že je prostě strašně se sebou nespokojená. Je mi jí na jednu stranu hrozně líto, protože lhát takhle sama sobě a ještě vlastně takhle veřejně je to nejhorší, co člověk může dělat. Snad si brzo uvědomí, že je to hezká holka a absolutně nepotřebuje všechny tyhle tuningy.

 • Elle Miles
  Elle Miles Před 9 dny +4

  Hezky pěkně, teď jsem sjížděla starý videa :D

 • Veru4x7
  Veru4x7 Před 9 dny +4

  Tak přeci jen v sobotu večer je na co koukat :)!!
  Supr díky moc :))))

 • Marcela Rulíková
  Marcela Rulíková Před 9 dny +49

  Těšila jsem se na nový video jako na Vánoce, ba ne, daleko víc :-)

 • Prostě Kája
  Prostě Kája Před 9 dny +19

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Toto je Lenny.
  Lenny chce likes.
  Lenny chce být slavný.
  Nebuďte zlý, dopřejte Lennymu slávu.

 • Terenka 2006
  Terenka 2006 Před 9 dny +2

  Opět super video

  • Terenka 2006
   Terenka 2006 Před 8 dny

   @Eliška krumpová ale už vím ze začátku 😂

  • Eliška krumpová
   Eliška krumpová Před 9 dny +2

   Terenka 2006 viděla jsi prvních 5 minut xd

 • Šája Polášková
  Šája Polášková Před 9 dny +4

  Nej❤️