V síti: Fotky penisů, nabídka trojky, holky jako masturbační prostředek, říká Klusák

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 14. 05. 2019
 • Muži posílali dívkám, o kterých si mysleli, že jim je 12, fotografie ztopořených penisů, jeden na schůzku přivedl přítelkyni a dívce nabízeli trojku, říká dokumentarista Vít Klusák. Ve svém chystaném filmu V síti mapuje zneužívání dětí na internetu.
  Celý rozhovor najdete na www.DVTV.cz

Komentáře • 963

 • Hassan P
  Hassan P Před 2 dny

  odehrávalo se to v PRAŽSKÝCH KAVÁRNÁCH!!!!!!! Náhoda? Nemyslím si!!!! Sdílejte než to smažou!!!

 • OtakuBoi_21
  OtakuBoi_21 Před 4 dny

  Já bych to vyřešil tak, že bych Instagram apod. rovnou smazal...


  Stejně to je na hovno.

 • Kryštof Svoboda
  Kryštof Svoboda Před 5 dny +1

  Určitě tam bude Ondra Vlček v tom dokumentu :D

 • Jirka Hill
  Jirka Hill Před 5 dny

  No super, teď kvůli tomuhle debilnímu dokumentu nedokumentu bude mít cenzura zelenou. No na internetu jsou úchyláci no, to je překvapivé zjištění 😂 a všichni mají doma retardovanou 12 letou holku která se vybavuje s úchylem kterej jí mává bimbasem přes celej monitor a ještě je tak debilní že si s ním dá randevů 😂. Tohle ti naši zmrdi ve vládě přesně potřebovali a tenhle šašek přesně ví co bude na lidi platit

 • Santus Vagus
  Santus Vagus Před 5 dny +1

  Jedna věc je existence uchylů, další věc je, že to celé zavání nabádáním k trestnému činu ;)

  Dle § 24/1 písm. a) a b) trestního zákoníku je účastníkem na dokonaném trestném činu nebo jeho pokusu ten, kdo úmyslně:
  - spáchání trestného činu zosnoval nebo řídil (organizátor),
  - vzbudil v jiném rozhodnutí spáchat trestný čin (návodce).
  V této souvislosti je nutné si uvědomit, že pro kvalifikaci určitého úmyslného jednání jako organizování trestného činu či navádění k trestnému činu, je zapotřebí určitá intenzita společenské škodlivosti takového jednání, tzn. že nikoli každá zmínka v běžné komunikaci o možnosti spáchat trestný čin je organizováním či návodem k trestnému činu (trestní zákoník v zásadě neomezuje témata komunikace).
  Organizátorem trestného činu je ten, kdo spáchání trestného činu zosnoval nebo řídil, tzn. že se jedná o osobu, která byla „mozkem“ spáchání trestného činu, např. ukládala pachateli trestného činu úkoly, řídila a kontrolovala jeho činnost, zařizovala související záležitosti apod. (organizování trestného činu tedy obecně vyžaduje vyšší míru aktivity organizátora). Pakliže v e-mailové komunikaci zmíníte, že trestný čin může být spáchán, ovšem konečné rozhodnutí ponecháte na adresátovi e-mailu, nelze takové počínání kvalifikovat jako organizování trestného činu.
  Návodcem ke spáchání trestného činu je ten, kdo v jiném vzbudil rozhodnutí spáchat trestný čin. Aby mohlo být určité jednání kvalifikováno jako návod k trestnému činu, musí být určitý podnět rozhodujícím hybatelem při rozhodování jiné osoby, zda trestný čin spáchat či nikoli, přičemž mezi návodem a spácháním trestného činu musí existovat vztah příčinné souvislosti (tzn. že návod byl převažující příčinou pro rozhodnutí spáchat trestný čin). Pakliže tedy v e-mailu možnost spáchání trestného činu pouze zmíníte (např. jako jednu z variant řešení dané situace), nebude se jednat o návod k trestnému činu, pokud bude tento e-mail koncipován neutrálním způsobem. Návodem k trestnému činu je jednání, kdy návodce jinou osobu instruuje, jak spáchat trestný čin, přesvědčuje či přemlouvá jí ke spáchání trestného činu nebo jí spáchání trestného činu doporučuje apod.
  Návod k trestnému činu je samozřejmě možné spáchat i prostředky komunikace na dálku, k čemuž ve svém usnesení ze dne 16. 7. 2014, sp. zn. 7 Tdo 708/2014, dospěl Nejvyšší soud, když konstatoval, že: „Také použitím prostředků elektronické komunikace lze vzbudit v jiném rozhodnutí spáchat trestný čin.“.
  Pakliže budete e-mail koncipovat tak, že spáchání trestného činu uvedete jako jednu z možností řešení dané situace, přičemž adresáta e-mailu zároveň upozorníte na skutečnost, že se jedná o trestný čin a doporučíte mu, aby si rozmyslel, zda zvolí právě tuto variantu řešení (a konečné rozhodnutí ponecháte samozřejmě na něm), nemusel by být takový e-mail považován za návod k trestnému činu. Kvalifikace Vašeho počínání jako případného návodu k trestnému činu však bude záviset především na konkrétních okolnostech případu (které z dotazu nevyplývají).
  _______________________
  Právní předpisy zmiňované v odpovědi:
  zákon č. 40/2009 Sb., trestní zákoník

 • Scrufyn
  Scrufyn Před 5 dny

  V dnešní době se loví na hadry, nebo V-Bucks

 • Blayzr Parody
  Blayzr Parody Před 5 dny

  Snad to bude #1 v trendech aby to vidělo co nejvíce lidí

  • H4nZ _44
   H4nZ _44 Před 4 dny

   To víš že jo :D :D :D

 • Scor
  Scor Před 6 dny

  Na takovéhlé téma udělal jeden český horrorcore rapper Desade track lidé.cz který se určitě nemusí líbit moc lidem protože, je to horrorcore a ten fakt normální lidé moc neposlouchají ale taky tam je zobrazeno úchyly na takovýhlech portálech

 • Josef Novák
  Josef Novák Před 6 dny

  Celej ten dokument je fake, tak doufam ze nejste takovy blbci a neskocili jim na lep :D Predpokladam ze za tim stoji nejaka feministicka organizace a chce jen poskodit reputaci muzum, kteri jsou, jak znamo, ta lepsi cast lidstva ! Kazdej prece vi, ze zeny jsou mnohem nadrzenejsi nez muzi a skutecnost na seznamkach je presne opacna, nez je zde uvadeno, muzi nestaci odrazet utoky sexuchtivych zen !!!

 • Martin Koval
  Martin Koval Před 6 dny

  Doufám, že všichni zdejší strááášlivavánsky tvrdí diskutéři, kteří jsou z Klusákova fejkového honu na čarodějnice najednou úplně per-plex, neztratí svou tvrdost, až houstnoucí kohorty jino-kulturních a jinorasových muslimů začnou v naší zemi provozovat na našich bílých dětech pedofilii nikoliv virtuální, ale skutečnou a tvrdou, jako v mnoha britských městech (Rotherham, Oxford, Rochdale....)

 • Martin Koval
  Martin Koval Před 6 dny

  Pedofilové existovali i v době před internetem, sám jsem je jako kluk potkal, ale od rodičů jsem věděl, co ne/mám dělat.
  Na rande ve 12 bez svolení rodičů s virtuální osobou? To je v reálu jako možný? Pro dceru?
  Vysedávání u internetu? Já se jako nezletilý kluk musel učit, chodit do kroužků, číst si, sportovat, pomáhat doma - na randění nebyl čas.
  Holky neviděly nahého chlapa při těch tunách porna a aktů všude na webu? Vždyť pohlavní orgány jsou i v učebnicích. To zhrození je směšný.
  Fotit se nahý a posílat někomu svoje fotky? Co ty děti mají za výchovu? Moji rodiče by mě přetrhli!
  Myslím, že výdělečný mystifikátor Klusák zase nafoukl prd do gigantických rozměrů, aby dostal od jistých kruhů pochvalu a prachy. Co pedofilové ještě nevěděli, to se z jeho dílka naučí. Bravo!
  Hlavně, že desetkrát zdůraznil, že v tom nějak jedou Rusáci (jejich servery), fakt v tom není "politický bias". Dívím se, že tomuto šmejdovi ještě někdo věří, po všech těch jeho efektních podvůdcích.

 • Men X
  Men X Před 7 dny

  Kde to bude

 • Lucanus
  Lucanus Před 7 dny

  Renne Dang - Vaše děti feat. Protiva, Schyzo (prod. Leryk)
  chclip.net/video/bR7c94QtR50/video.html

 • Blue Pot
  Blue Pot Před 7 dny +1

  Super dokument, jen je škoda že pořád poukazují jen na holky. Týká se to i některých kluků, bruh.
  Mimochodem tresty za zneužití jsou neskutečně nízký, až se stydím za naše zákony.

 • Qwertzs Slayer
  Qwertzs Slayer Před 7 dny +2

  Bohužel takové uchylačky jsou i ženy a není jich málo

 • Filip Malát
  Filip Malát Před 7 dny

  Skype snad už ani neexistuje, ne?😂

  • Roman ????
   Roman ???? Před 7 dny

   Ještě existuje NAŠTĚSTÍ

 • Ann Mil
  Ann Mil Před 7 dny +1

  Také kamarádka začala volat s chlápkem na discordu, teda my s ním taky kecali, ale jen jsme hráli hry asi s dalšími osmi lidmi, ale ona si s ním začala dál volat, byl na ní milej a ona mu věřila víc, jak svým rodičům, sice se její rodiče nedávno rozvedli a stále se hádají, rozbíjej věci jeden druhýmu a předháněj se v tom, kdo jí koupí dražší věc, ale furt je zná v reálnym životě, ale tejpek ví všechno o jejim životě, rodičích a informace jako adresu, školu, věk, vzhled atd. On jí říká zlatko a brání jí před urážkama jiných lidí, ale asi bych řekla, že se chová jako "náhradní otec" , ale možná si jen cce získat důvěru.

  • Navier-Stokes Equation
   Navier-Stokes Equation Před 5 dny

   "...a ona mu věřila víc, jak svým rodičům, sice se její rodiče nedávno rozvedli a stále se hádají, rozbíjej věci jeden druhýmu a předháněj se v tom, kdo jí koupí dražší věc..."
   A pak děcko hledá duševní oporu v lidech na netu a rodiče pak nevěřícně koukají s otevřenou pusou. SMH

  • Ann Mil
   Ann Mil Před 6 dny

   +Josef Novák No spíš mi serou, oba dva. Ona je teď hrozně arogantní. Kámo, jí je 14 a jemu asi 35.

  • Josef Novák
   Josef Novák Před 6 dny

   Chapu ty ji ho zavidis, rozesli par nudes a treba se taky nejakej chudak chytne

 • Ter Spungen
  Ter Spungen Před 7 dny

  V životě mi fotka péra na obrazovce nepřistála, za což jsem i vděčná. I když jsem byla spíš ten typ, co si psal s lidmi, co opravdu znal, a příliš jsem po seznamování na dálku neprahla. Takhle je mi špatně už jen, když to slyším, je mi líto těch dětí nebo mladých, co se s tím setkají.

  • Ter Spungen
   Ter Spungen Před 6 dny

   Josef Novák tak to ma prece bejt, a ne jinak.

  • Josef Novák
   Josef Novák Před 6 dny

   Chapu, ty ses ten typ co ma radsi pero v sobe nez na obrazovce :D

 • L K
  L K Před 7 dny +1

  To zas bude sebevražd, až ty zmrdy pozná jejich okolí 😂😂😂😂👍🏻

 • Dirty Street
  Dirty Street Před 8 dny

  To mám na tohle jít do kina ne?!!NO čest

 • Radegastov
  Radegastov Před 8 dny

  Teď by jeden z těch týpků byl Ondra Vlček 😂😂😂

 • jan novak
  jan novak Před 8 dny +6

  Obávám se, že tahle masírka je hlavně příprava na další plošnou cenzuru a šmírování. Asistence neomarxisty Klusáka mi ten dojem jen posiluje.
  Pokud někdo něco spáchá má být potrestán, ale myslím že to není důvod cenzurovat a šmírovat ostatní.

  • Mineik
   Mineik Před 3 dny

   Upřímně, je mi zle. Z vás. Doporučím vám, pokusit se replikovat postup autorů tohoto dokumentu (založit falešný. autenticky vypadajicí profil 12-13 leté dívky na lidé, zajít do nějaké větší místnosti a napsat, že se nudíte.) a poté se vás otáži, jak má toto svinstvo pokládat základy pro cenzuru, když je chování těchto predátorů proti chápání i zdravému rozumu. Poté se zeptám na "pár debilních kravek, které se vybavují s kdejakým úchylem a nestydí se ani svléknout", což je věta, kterou by člověk, který strávil alespoň dvě minuty studiem problematiky, v životě nenapsal, protože jak je známo, děti (i ve 12,13,14 letech) jsou mnohem snáže ovlivnitelné, tudíž i zneužitelné, než dospělí, což v podstatě i vysvětluje to, že skrze falešně vybudovanou důvěru, svoji fotku pošlou (i když zde si myslím, že je třeba být důslednější ve výchově). Samozřejmě "fiktivní dokument", cože je velmí ironické s ohledem na to, že tento dokument ještě ani nevyšel, ale vy, strop intelektu, už víte, že je fiktivní a žádná z popsaných událostí se nikdy nestala a je pouze nástrojem *neo*marxistické propagandy a důvodem pro zavedení cenzury v našich luzích a hájích, i přesto, že v jisté formě samozřejmě funguje ze strany společností, jako je facebook a google (což je přístup, který samozřejmě neschvaluji), kterých by se stejně přibližně týkala v rozsahu, který je již nasazen. A nyní se optám komentujicích zde: zákázali byste tento dokument, protože slouží jako nástroj k zavedení cenzury, nebo ho nechali být, protože jste zastánci svobody slova, koneckonců jako většina z nás?

  • Jirka Hill
   Jirka Hill Před 5 dny

   přesně zase na to doplatí jen obyčejný lidi, kvůli pár debilním kravkám který se vybavují po netu s kdejakým úchylem a nestydí se ani svlíknout. Takže kvůli fiktivnímu dokumentu ted mají na to páku o což asi v tomhle případě běží,takže se máme na co těšit

 • Multidimenzionalni pleja

  13-15 chci to pořád , naštěstí jsem tak krásnej že mi píšou samy

 • Dan Bulant
  Dan Bulant Před 8 dny +1

  Nic proti filmu, naopak je super, ale nechápu proč si lidé spojují hack a ruské servery.
  Jasně, spousta hackerů jsou Rusové, ale to rozšíření do Skype jak o něm mluví (mimochodem není to rozšíření) pochází původně z Ameriky kde se místo USB kamery jde dát obrázek / smyčka. Tyto věci poskytují i programy jako je xsplit, což je čistě americká značka

  • Martin Koval
   Martin Koval Před 6 dny

   Já myslím, že je zcela jasné, odkud vítr vane, tedy proč Klusák natočil další emotivní mystifikaci a háže ji na Rusy.
   Na tendenční blábolení o Rusech-pedofilech jste upozornil zcela správně.

  • Libeer
   Libeer Před 7 dny

   XD

 • Jakub Grossmann
  Jakub Grossmann Před 8 dny

  Jedno kolik dokumentu se natoci oni si zase najdou jinou cestu podle me hovada byly a budou bohuzel dokud nebude trest dozivoti nebo neceho takoveho bude to furt

 • Tomas Williams
  Tomas Williams Před 9 dny

  Prej mužové.....Teb borec taky nebude moc chytrej....

 • Mischa Kurfiřtová
  Mischa Kurfiřtová Před 9 dny

  Blby je , že se tohle stává i dospelym ženám. Na to , jaká je teďka doba by mely rodiče víc komunikovat s dětmi a kontrolovat jim , na jake sociální sítě chodí , s kým se baví a s kým si chatují a různé stránky jim blokovat ...

 • JuHraj
  JuHraj Před 9 dny

  Ty jo! Teď jsem si uvědomil, že jsem před hromadou let viděl dokonce i na YouTubu video, ve kterém si jakýsi starý úchyl hrál s pindíkem. Tihle lidi rozhodně existují.

 • La Ys
  La Ys Před 9 dny

  V pražských kavárnách?

 • Peep Boy
  Peep Boy Před 9 dny +28

  A v příštím díle i Ondra Vlček😂

 • Ondrus21
  Ondrus21 Před 9 dny +1

  Něco se zase chystá. Další účelové odvádění pozornosti.

 • Tomas Konopac
  Tomas Konopac Před 9 dny

  Chlapci jste úplně mimo to slunce zhasněte právo šaría říká zcela jasně 6 letá holčička je dospělá tak že si rozmyslete co ve svých pořadech chcete propagovat jestli multi kulti pak je to v pořádku nebo jste rasisté a zakazujete Muslimům prznit děti byl bych rád za stažení videa nebo za odůvodnění proč je jiný metr na bílé Evropany a snědé Muslimy jinak řečeno chováte se rasisticky k původním obyvatelům kontinentu a protěžujete na zadání EU migranty tak jak to je platí pedofilie jen pro původní obyvatelé a Muslim může být pedo nebo jak to tedy myslíte jste pořad pro pedofily ? Rozmyslete odpověď protože za obojí budete postiženi pokud odsoudíte Šaría jste rasisti pokud neodsoudíte pedo jste úchylové co tedy jste ? Rasisté nebo úchyláci ? !!! Já si myslí že jste jen pitomci co chtějí dělat senzace a morálka vám nic neříká ! Za komunistů jsem zažil více takových lumpů a vy si s nimi podejte ruce … PS rád bych pana komentátora viděl dělat diskuse bez chytrého mikrofonu čtecího zařízení a týmu našeptávačů , asi by se ukázalo že to není takoví chytrák jak se tváří možná by se stalo to nejhorší a všichni by v přímém přenosu viděli cvičenou opičku bez nápovědy :) Tak se hoši zamyslete co děláte možná za pár let se budete muset národu zpovídat proč jste kolaborovali ( spolupracovali ) s lidmi co ČR škodí ? Je to můj osobní názor vysledovaný s vašich pořadů a nezlobte se , ale jste z mého pohledu úplně stejně prodejní jako za komunistů jiní borci nic proti vám , ale to bylo keců pravda láska svoboda a realita jste otroci jako já ! Takže přeji hodně peněz za tu sviňárnu co lidem děláte děkuji !

 • Kal
  Kal Před 9 dny +1

  Na tvrdo jako v Americe. Žádný utajovaní identity... Když tam pedofila zavřou tak popraskaný koutky jsou nejmenší problém. Když už se dostane náhodou ven je ocejchovanej ve veřejný databázi se zákazem přibližování k místům, kde je hodně dětí. A bylo by mi úplně fuk jestli se ten člověk pak zabije.

  • Navier-Stokes Equation
   Navier-Stokes Equation Před 8 dny

   +Kal *kripl
   Přeji pěkný den.

  • Kal
   Kal Před 8 dny

   +Navier-Stokes Equation Ty si slušnej krypl tak doufám že se ti někdo vyřadí na těch tvých sluníčkářských potratech. A jsem zvědavej jestli budeš dal slovíčkařit nad pedofilama.

  • Navier-Stokes Equation
   Navier-Stokes Equation Před 8 dny

   +Kal Špatně položený dotaz. Měl by znít: A kdo jiný než pedofil si honí před 13-kou. A odpověď by byla, že někdo s velmi nízkým sebevědomím a těžkou sexuální frustrací nebo člověk, co je sexuálně pozadu.

  • Kal
   Kal Před 8 dny +1

   +Navier-Stokes Equation A kdo normální si honí před 13tkou?

  • Navier-Stokes Equation
   Navier-Stokes Equation Před 8 dny

   Jak víš, že to je pedofil?

 • peters cz
  peters cz Před 10 dny +1

  Úchylný? Pedofilní? Arabáči, za nepřímé podpory sluníček celýho světa, by vám předvedli věci, že by se vám pak tohle všechno zdálo úplně v pohodě. Dvanáctiletý jsou už pro ně starý.Taková osmiletá manželka, to je teprv ten pravej požitek pro správného muslimského muže, který ctí korán a zákon šaría. Když se bude nudit, může ji kdykoli dle potřeby zmlátit a až ho omrzí úplně, tak ji ukamenuje, nechá shnít s odpadem a koupí si jinou.

 • Zuzana Čapková
  Zuzana Čapková Před 10 dny

  Hnus tohle je všude i po mě chtěli na seznamkách fotky čunata ale byla jsem dospělá a nic jim neposílala ale, že je tolik pedofilů. Jak tu bylo psané mělo by se to pouštět i ve školách.

 • prevleceny it
  prevleceny it Před 10 dny

  A vsadim se, ze frajeri za kamerou byli nekteri i nasazeni, aby to sokovalo na sichr .. dvtv=fakenews

 • prevleceny it
  prevleceny it Před 10 dny

  Proto DVTV bojuje za Czechistan, aby to bylo legalko..

 • martin4lyn
  martin4lyn Před 10 dny

  to není možne , proč se něco takového nedělá policie , a rovnout na tvrdo je zavřít .

  • H4nZ _44
   H4nZ _44 Před 4 dny

   +martin4lyn Ukaž mi tam 12ti letou holku? Já teda ve videu žádnou neviděl O_o

  • martin4lyn
   martin4lyn Před 4 dny

   +H4nZ _44 no KDYŽ SI ZAČNE PSAT S 12TI LETOU ? TAKY V POHODĚ?

  • H4nZ _44
   H4nZ _44 Před 4 dny

   A za co jako? Že si píše děděk s 20ti letou holkou? Ukaž mi jednoho soudce co by toto trestal.. ??

 • Ondro Mlynarčík
  Ondro Mlynarčík Před 10 dny

  Tak na tento film som zvedavý. Myslím že by bolo vhodné premietať ho v kine školákom. Ale hlavne by bolo fajn všetkých tých pedofilov ktorý kontaktovali figurantky, odovzdať rukám zákona. A dúfam že nebudú mať rozmazané ksichty a tak...

  • Ondro Mlynarčík
   Ondro Mlynarčík Před 6 dny

   +Josef Novák
   Neviem čo ty robíš pri takých filmoch, ale keď to robíš ty, neznamená to že to robia automaticky aj ostatný.
   A vôbec, nechápem prečo má tu napádaš. Alebo je to tým že by si sa mal vyskytnúť medzi tými pedofilmi a cítiš sa trápne??? Tak choď za odborníkom. Vraj už vám z úchylkamy vedia celkom slušne pomôcť.

  • Josef Novák
   Josef Novák Před 6 dny

   No jo to zas budes lesit bambus cely dokument vid ty prasaku !!

 • Michael Ransdorf
  Michael Ransdorf Před 10 dny

  Můžete, prosím, dávat do popisku odkaz na celej rozhovor?

 • Djawys
  Djawys Před 10 dny

  Kdo dal dislajk je PEDOFIL!!!

 • Djawys
  Djawys Před 10 dny +1

  Tyhle uhyláky bych pověsil za nohy a uřízl jim jejich hračkya a dal jim je sežrat!!! žádná lečba žádný soud !Prostě radikálně.A nepište sem že jsou nemocní a že za to nemůžou!Jsou dospělí mají OP a nejsou nesvéprávní .

 • Anna Pelichová
  Anna Pelichová Před 10 dny

  Víte, že je celkem hodně pedofilů, kteří se dobrovolně nechají vykastrovat, aby nikdy žádnému dítěti neublížili? To zase cením, zvlášť, když to porovnám s tím, co dělá ten zbytek.

  • Navier-Stokes Equation
   Navier-Stokes Equation Před 8 dny

   +Anna Pelichová Neodpověděl jsem na tvou otázku, máš pravdu. A to jsem měl na Sciu 99 percentil v OSP :D
   Píšeš, že tenhle pud je v nerovnovaze, zatímco většina ostatních věcí v přírodě je v rovnováze. Proč to tak je? Nevím. Třeba antropologie zná odpověď. Třeba v životech předků těchto násilníků hrál sex životně důležitou roli, a tak jsou tito jedinci mnohem "dravější".
   Další věc je i to, že mně tohle chování nepřekvapuje. Frustrovaní jedinci mají tendenci někde upustit páru. Typický v pátek v hospodě u piva. Někdo to ale může řešit i jinak, třeba sexuálním zneužíváním děti, sebepoškozováním apod.

  • Anna Pelichová
   Anna Pelichová Před 8 dny

   +Navier-Stokes Equation Když tykání, tak jak prosimtě to, co si napsal, souvisí s tím, na co jsem se ptala? :D Já mluvila o důvodu, PROČ to příroda nastavila tak, že to je (narozdíl od většiny jinejch věcí v přírodě) v nerovnováze. Že je žene tenhle pud je mi jasný, i proč to zkouší na děti, případně i zvířata. Ale to na tuhle otázku přece neodpovídá..

  • Navier-Stokes Equation
   Navier-Stokes Equation Před 8 dny

   +Anna Pelichová Sis odpověděla sama, ne? Když nejsou schopni získat pozornost u opačného pohlaví stejného věku, zkouší to na starší/mladší holky hnáni právě těmi sexuálními pudy. A u většiny chlapů tenhle pud je v pořádku a mají zájem o holky ve svém věku, ale někde je tenhle pud příliš silný a v kombinaci s frustraci vede ke zneužívání dětí. Aspoň takový je můj laicky pohled na věc.

  • Anna Pelichová
   Anna Pelichová Před 8 dny +1

   +Navier-Stokes Equation Jo no, to jsem taky někde četla. Je to strašný. Celkově nechápu a celkem často promýšlím, proč příroda ten sexuální pud nastavila tak přehnaně, že místo aby zajišťoval jen to, co má, tedy rozmnožování, je u některých lidí tak silnej, že např. znásilňují.

  • Navier-Stokes Equation
   Navier-Stokes Equation Před 8 dny

   +Anna Pelichová Já jsem už před lety někde viděl či četl, že většina sexuálních útoků na děti nemají na svědomí pedofilové, ale sexuálně frustrovaní muži, kteří jsou hetero, ale nedokáží si najít sobě rovnou ženu, tak se uspokojují na malých holkách/klucích. Tuším, že tito sexuálně neuspokojení muži stojí až za 90 % všech zneužití. Proto mě zajímal ten zdroj tvé informace a díky za něj :)
   PS: Zdroj www.sancedetem.cz/srv/www/content/pub/cs/clanky/myty-a-fakta-o-sexualnim-zneuzivani-deti-63.html

 • Milan Horváth
  Milan Horváth Před 10 dny +2

  Mám dojem, že tohle je jen předehra pro nějakou totalitní prasárnu co se omezení internetu týče. Aby to lidé lépe strávili. Snad se mýlím.

 • John.Mystic77
  John.Mystic77 Před 10 dny

  Popravit ty pedofilní hovada a hned!

 • Jan Pan
  Jan Pan Před 10 dny +4

  To je emocii..a ze vraj pedofili!!Ved tie dievcata /herecky maju evidentne aspon 16 /v reali 18 a viac/.Mnohym muzom sa paci tip "lolitka".A pedofil ktory ma zaujem o 10-12 rocne dievca sa s 16kou ani bavit nebude..Nas vkus/sexualna pritazlivost sa vekom moc nemeni.Manzelky milujeme lebo s nimy zdielame zivot,deti..Ale ciste sexualne..nebudme pokrytci.Mozno by ste nevystartovali po 16ke,ale po 18ke co vyzera mladsie..Nepremietajte do toho vlastne deti,ale budte uprimny k sebe.Alebo tie vsetky statistiky muzov,co usli od zeny za mladsou klamu?
  PS:
  Navyse je to zadanie O2..Neprekvapuje ma ta kaviarenska ,proti ruska retorika..Slovenske O2 ma zoznam "pro ruských" vebov,ktore nesmiete pocuvat a nemozete podporit financne.O2 dlhodobo blokuje - Info Vojnu,Slobodny vysielac..

  • Weigel
   Weigel Před 4 dny +1

   Jedna nezletilá dívka něco nesla na chatu jednomu českému herci a pak byla v šoku když ho tam viděla jak před chatou sedí nahý . A on ji jen odvětil : Copak jsi ještě ve 14 neviděla nahého chlapa ?
   A tehdy by nikoho ani nenapadlo považovat pana Wericha za pedofila.

  • Vydlovsky
   Vydlovsky Před 5 dny +1

   A mame tu hned prveho pedofila

 • AdamKo
  AdamKo Před 10 dny +1

  Jsem jediný koho to tak moc šokovalo ? je mi 13 a nikdy,.. nikdy v životě jsem se nesetkal s něčím podobným.. ani moji kamarádi ne ...za to je to ale horší v něčem jiném.. Jsem v 8 třídě. Naše třída se kdysi dost kamarádila s 8.B ( máme spolu i spojené tělocviky ) vždycky jsme věděli,že oni jsou něják tak neposlušní,že dělají problémy ve škole,nebo kouří..my jsme byli taky neposlušní,ale né až tak a kouření jsme se vyvarovali.. ale to bylo v 7 třídě.Když jsme přestoupili do 8 třídy,tak celá naše třída se polepšila . nejen na chování ( ted opřestávkách hrajeme prší s mými karty,zatím co minulý rok jsme běhali po škole a provokovali učitelky..) i průměr třídy si zlepšil.. minulý rok jsem měl šest čtyřek na vysvědčení. Tenhle rok nemám ani jednu trojku..a v 8.B řeší přes polovinu dětí,že mají čtyřky a pořád dělají bordel... Byl jsem první kdo se snimi přestal bavit.. asi to bylo tím,že jsem byl na ně moc slušný a jako prvnímu mě začalo docházet,že už se musím snažit,protože mi jde o mojí budoucnost... postupně to došlo naštěstí celé naší třídě a nikdo z naší třdy se už s 8.B tak moc nebaví.. dozvěděl jsem se,že 8.B od té doby co jsem se od nich "odřízl" se *brutálně* pohoršili.... prý už nekouří jen cigarety,ale i drogy. Nespí do 5 hodin ráno a dají instastories na instagram typu : Dneska spánek asi nic a obrázek 4 koly 5 balení chipsú apod. to ale není vše... prý i dost souloží .. všem je myslím 14... sice jsem se nikdy nepotkal se 60 letými pedofily,ale potkal jsem se stím jak se z dobrých lidí,se kterými jsme se vyvaroval stát se člověkem co užívá drogy,nespí a souloží,stali lidi co to dělají .... Dnešní doba je v kritickém stavu... milion problému ...

 • Martin Čech
  Martin Čech Před 10 dny +2

  Co má pro pána tento dezolát proti Rusům??? Dětské porno je od rusů, světoznámé programy jako WebcamMax či ManyCam jdou "tajně" zaplatit z ruského serveru... Kdyby takhle mluvil třeba o Muslimech, to by bylo keců... Jakmile ale řekne takový totální bobek proti Rusům, tak si toho ani nikdo nevšimne. No alespoň se prokecl že veškerou tu šaškárnu dělal jen kvůli penězům od O2, chudáček. Vypadá sám jako nějaký zneužívač. Mimochodem, ve SPOUSTĚ zemí je normálně legální sex od 14 let. Jestli teda použije "13ti letou" figurantku, tzn. že třeba za týden bude mít 14. narozeniny, tak je to pouze 7 dní od legálního prcání v Německu, Rakousku či Itálii. U nás už 12ctileté holky stojí v pátek v noci před diskotékama, potetované, s vystrčeným piercengem z pupku a kouří. Tohle opravdu nejsou děti. Ta hranice by měla být posunutá, nejméně na 14, ale spíš na těch 13 let. V těch 13 to už opravdu žádné děti nejsou. Oblíkají se i chovají podle toho, člověk, kterému se tohle líbí, není žádný pedofil, nejsou to žádné děťátka.

 • R- -G
  R- -G Před 10 dny

  se nato těším bude dobrej dokument povinně v každé škole promítat

 • Asheran100
  Asheran100 Před 10 dny +4

  Koukám,že pan režisér toho asi moc v životě nezažil.Ze všeho je tak trochu vyjevenej a některé věci zažil poprvé.Hmmm.Takže si zvykejte.juuu.

 • Altherot
  Altherot Před 10 dny +3

  Ondro Vlčku, jdou si pro tebe >:)

 • WERTEX
  WERTEX Před 10 dny

  Dislike = pedofil

 • Nanut 120
  Nanut 120 Před 10 dny

  Tak tyhle praktiky by měla používat BIS k odhalování pedofilů, kteří obtěžují děti online.

 • Mystic BST
  Mystic BST Před 10 dny +1

  Primitové a dobytci... nicméně jsou i 12ky, 13ky, co se samy a rády nabízejí jako housky v krámě.. Tak jako tak, humus z obou stran...

 • Milan Horváth
  Milan Horváth Před 10 dny +2

  Vypadá to, že z dokumentaristu dělníků bulváru se nám stal sám dělník bulváru. Nic nového pod sluncem, problém se tím nijak nevyřeši akorát budou lidi zase víc paranoidní, možná přibyde pár debilních(horkou jehlou šitých) zákonů, které převážně zasáhnou normální lidi.
  Ač rozhodně nepovažuji takovéto chování za akceptovatelné, požadavky lynčujícího davu mě děsí mnohem víc. Bohužel mám dojem, že nás čeká podobný scenář jako v USA,UK-nic se nevyřeší zato budou trpět především všichni ostatní.

 • Petr Tomczyski
  Petr Tomczyski Před 10 dny

  Pan Klusák je velmi věrohodný matroš xD

 • Pavel Justich
  Pavel Justich Před 10 dny +1

  I jedna z mých dcer měla podobný případ, nic se s tím dobytkem neděje. Uříznout jim vohony i s koulema a dát jim je sežrat. Díky tvůrci filmu by se s nad nad tím mohl zákon zamyslet. Už se těším na premiéru.

  • Josef Novák
   Josef Novák Před 6 dny

   Ze ty se tesis jestli si to triko sunda :D

  • Karolína
   Karolína Před 10 dny

   Na projekt proti úchylákům můžete přispět tady:
   www.hithit.com/cs/project/6099/v-siti

 • Lucie Ivaničová
  Lucie Ivaničová Před 10 dny +7

  Strašně mně vadí jak říká ,, mužové"😶

 • Tagy cz
  Tagy cz Před 10 dny

  těch 70 dissliku jsou pedofilové

 • Berl Frums
  Berl Frums Před 10 dny +2

  No tpč Klusák + DVTV takové kombo dementů. A ještě k tomu zakládá falešné profily což je zakázáno.

 • jantar obecný 1
  jantar obecný 1 Před 10 dny

  Doufám,že v tom dokumentu budou ksichty těch zasranejch pedofilů.

  • jantar obecný 1
   jantar obecný 1 Před 10 dny

   +Claire Ann přesně

  • Claire Ann
   Claire Ann Před 10 dny +1

   +jantar obecný 1 Ale i tak mi to přijde nespravedlivý. Oni taky hrubě porušujou zákon...

  • jantar obecný 1
   jantar obecný 1 Před 10 dny

   +Claire Ann vím

  • Claire Ann
   Claire Ann Před 10 dny +2

   Nemůžou. Páč by je mohli ty pedofilové zažalovat a bylo by to k ničemu.

 • Petr Perníkovec
  Petr Perníkovec Před 10 dny +3

  Tomuhle nerozumím. K čemu je takový dokument? Když budu malá píča bez morálky tak mi nepomůže dokument o tom jak je špatné fotit nahé fotky, psát si s cizími lidmi o sexu nebo čemkoliv osobním. Ve škole sám neposlouchám a neberu učitelé jako vzor, jen je pouze respektuji pokud respektují oni mě jako člověka ne jako číslo ve třídní knize. Když si kreslím a učitelka mě začne ponižovat před třídou jen protože si kreslím a neposlouchám jí, tak jak takového člověka mám brát vážně a věřit mu že mi říká pravdu? U mě ve třídě už jsou u nás jsou tací co pravidelně kouří nebo už jsou závislí na nikotinu. Nebo pravidelně chodí chlastat do klubů už v 13-15 letech. Co zmůže takovýhle film když doma selže vzor a výchova, ve škole si to autority poserou jen svojí vinnou protože se cpou do věcí jako kreslení si o hodinu, které nikoho neruší a neobtěžují na rozdíl od pachu tabáku nebo alkoholu ve třídě. Moji vrstevníci vyrostou jako dřevo v lese, chvilku budou znepříjemňovat životy ostatním a nakonec za dvě dekády zhebnou na tuhá játra nebo dehydrataci z extáze.

 • Stanislav Hruban
  Stanislav Hruban Před 11 dny

  Dobrej pocin a byt otec tech deti, tak si ty humusaky najdu a necham je uriznout si varlata pod strachem, ze jinak to zverejnim... tohle je totalni odpornost

 • ScaryLobster
  ScaryLobster Před 11 dny

  Už se těším doufám že to tady bude třeba za dva měsíce.

 • Maria Trenčanska
  Maria Trenčanska Před 11 dny

  Tu je jasne vidieť, kolko pedofilov tu žije-a nie len na slovensku. Chova sa ako príkladny otec a manžel a v skutočnosti je to odporná, zvrátena špina!! Bolo by dobré ukázať ich xichty svetu-znemožniť ich nech vidia v rodine- v práci-čo je to za človeka a nie len to ale tvrdo aj potrestať aby ostatnych prešla chuť!!!

  • Josef Novák
   Josef Novák Před 6 dny

   No ja radsi ani nechci vedet tvoje uchylky ...

 • Gambit
  Gambit Před 11 dny +1

  omegle? vazne? a čo tak chatroullete? tam by bimbasa videli kazdých 30 sekund :D to už rovno ste im to mohli na pornhub zriadit :D niektore stranky sú nebezpečné samo o sebe a to že sa tam nejaké decko zaregistuje tak to uz je jeho chyba a chyba rodíčov. na tieto stranky chodia len jebnute osoby, tam by bezny clovek len tak nevkročil.

 • Libor Vacek
  Libor Vacek Před 11 dny

  Je to hrozný co dnes číhá za nástrahy musím a budu své děti chránit! A otevřeně s nima mluvit o těchto věcech až budou ve věku kdy to pochopí

  • Weigel
   Weigel Před 4 dny

   Jeden si četl v parku když k jeho lavičce přistoupila 5letá holčička a řekla dobrý den. On ji tedy taky odpověděl dobrý den a ta holčička začala křičet : Ono to mluví mamï pomooc , beee mámí on na mě promluvil beee pomooc. A chlapa začali maminky po parku honit.
   Na takovou poučenou holčičku si žádný úchyl nepřijde.

 • Jiří Pěnkava
  Jiří Pěnkava Před 11 dny +2

  Vít Klusák je výrazně levicově, protinárodně, multikulturně vstřícně orientovaný člověk, jako umělec pro mě naprosto nedůvěryhodný. Vzpomeňme jen nedávno natočený silně manipulativní dokument Svět podle Daliborka. Pozor na tuto figuru !!

  • pepa koko
   pepa koko Před 9 dny

   pozor na toho pěnkavu to bude nějakej senochrupkokotkoňomrt

 • The Marinade
  The Marinade Před 11 dny

  video.aktualne.cz/dvtv/v-siti-fotky-penisu-nabidka-trojky-divky-jako-masturbacni-pr/r~0b4c1310758e11e998d70cc47ab5f122/ thank me later, realita je humus

 • Hemeroid
  Hemeroid Před 11 dny +1

  4:39 prislo mu zle tak prehltol zvratku

 • Tom
  Tom Před 11 dny +22

  Všechno je to jenom o rodičích. Já když byl malý, tak už tyhle stránky existovaly, ale já měl přístup k internetu zakázaný. Mohl jsem hrát počítačové hry pouze o víkendu a to maximálně 30 min. denně. Komplexy z toho fakt nemám a je mi líto všech těch dětí co kvůli svým rodičům nemají život a tráví celé dny na počítači.

  • Tom
   Tom Před 2 dny

   +Mineik Já byl taky v dětství "odstřižen" od internetu a i tak teď nemám žádný problém s používáním počítače pro studium. Kámoši co hráli běžně na kompu už v 5 letech jsou na tom momentálně úplně stejně jako já.

  • Mineik
   Mineik Před 3 dny +1

   +Pew Umři Koláč Podepíši a doplním, že dnes je internet hodnotný jako podklad ke vzdělání, i často důležitý ke studiu, odstřižení dítěte od něj, by mu tedy pouze uškodilo.

  • Pew Umři Koláč
   Pew Umři Koláč Před 7 dny +1

   To není kvůli rodičům. Rodiče můžou sice své dítě odpojit od internetu, ale když to dítě vážně chce tyhle věci používat, tak si k nim vždy najde jinou cestu.

 • Radek Vyhnal
  Radek Vyhnal Před 11 dny +2

  Konečně jsem se dozvěděl co se děje v ,,Pražských kavárnách ".😂

  • pepa koko
   pepa koko Před 9 dny

   +Martin Gajdošík co gajdošík to semeno vprdeli :-)

  • Martin Gajdošík
   Martin Gajdošík Před 10 dny

   Co havloid to pedofil nebo koprofil a sem tam některý I obojí 😁

 • AutoSpecial
  AutoSpecial Před 11 dny +2

  Ja si dobu ked som mal 12-14 velmi dobre pamatám. Hlavne spolužiačky, začínali nosit podprdy a machliť sa, o sexe sa v triede bavilo dosť často, robili sa vtípky, chytali sme baby za zadky atd. Nepamatám si ale že by bola nejaká taká BLBÁ a NAIVNÁ aby šla s nejakým cudzím chlapíkom z netu, alebo že by mu posielala holé fotky alebo by pristúpila na sex. Proste sme boli vychovaní inak a nebolo to normálne. Na pokeci sme fungovali normálne, ak písal debil proste stačilo neodpísať. Ako problém by som skôr videl dnešných benevolentných rodičov, ktorí nevedia čo ich deti robia. Už vtedy sme sa čudovali ked o niekolko tried mladšie chodili zmachlené jak britney spears.. pomaly prváčky / druháčky na základke. Tie majú ešte ťahať káčera, miesto toho mali rúže, očné linky a minisukne, to nemali ani naše deviatačky. Už nejaké tretiačky/štvrtáčky nebol problém stretnúť fajčiť cigarety za školou, alebo vidieť ich s flašou vodky. Neviem ako to riešili ich rodičia, ja by som už mal asi také zaucho a prednášku žeby som si to sakra rozmyslel. Dalšia vec, spomente si na aféru z nemecka, detské knižky ktoré rozpitvávajú tému sexu a vysvetlujú ju deťom čo ledvia vedia čítať, preto sú tam nevhodné vysvetlujúce obrázky. Podla mna treba bojovať hlavne proti tomuto a dávať vačší dôraz na prísnu morálnu výchovu ako loviť nadržaných trtkov po nete, lebo tých sú kvantá a ked im nejaká blbka vlezie do postele, tak je vážne blbka inak to neviem nazvať.

 • Peter Vaňušanik
  Peter Vaňušanik Před 11 dny +1

  Boze to jsou kecy, ruske servery s fake kamerou, ten sw je normalne dostupny jmenuje se manycam...

 • Peter Vaňušanik
  Peter Vaňušanik Před 11 dny

  Omegle nema ucty

 • Vlastimil Krooner
  Vlastimil Krooner Před 11 dny

  Ono týhle internetové sítě jsou lehce zneužitelné!
  Úchyl co hledá holky, ale i chlapce! Jenže ono se stává že dívenky si dělají opačný profil a záměrně hledají starší může! Takže 11ti léta je svoboda matka a hledá přítele na.....
  Neexistuje možnost jak těmto věcem zabránit!!! Rodičovské zámky nejsou překážkou!
  Viděl jsem dokument jak se děti samí prodavaji za účelem sexu! Dětem bylo mezi 9-14 let! Jednalo se převážně o chlapeckou prostituci! Sakra co je tohle za dobu!!!!!

 • Petra Sasínová
  Petra Sasínová Před 11 dny

  Těším se na dokument, bude to zajímavé. Ale jedno mě zaráží, já měla Facebook od 13, v životě bych si nepsala s cizím člověkem a už vůbec nechodila na Omegle s web kamerou anebo na seznamku v takovém věku. A taky mě nikdo nikdy takhle sexuálně neobtěžoval. Teď už mám i o dost víc let, ale ani teď, bych si s cizím člověkem nevolala přes web kameru. Takže záleží na lidech.

 • karel barel
  karel barel Před 11 dny +4

  A pan Klusák, pan Veselovský atd na neštěstí těch mladých zase jen parazitují ...konstruují zde nějakou show ...navíc pomocí řízené provokace, což je metoda vlastní na nacistům nebo třeba komoušům. Je vidět, že jim jde prostě o prachy. Kdyby jim šlo o dobro těch potenciálních obětí, řešili byto, proč se o ty oběti nestarají pořádně jejich rodiče, těch je to totiž zodpovědnost. Na tohle se budou převážně zase koukat ti, co si u toho zaslimpou pi pohledu na ty provokatérky. Pan KLusák má vůbec vyvedené aktivity, konec konců DVTV taky, jakmile to jednou projde veřejnoprávními médii, mělo by být člověku jasné, o koho asi tak jde. Podle mne opravdu slušný člověk do věřejnoprávních médií ani nejde pracovat a pokud ano, tak musí ihned utéct a stydět se , že takhle naletěl.

  • karel barel
   karel barel Před dnem

   +Robert Szkerhak Myslis jako ze Klusak je na maly holcicky? No, sice tak vypada, ale ja bych to na tvym miste betvrdil, pokud teda nemas dukazy.

  • Robert Szkerhak
   Robert Szkerhak Před 5 dny

   a hele ho, potrefena husa

 • Jany
  Jany Před 11 dny +4

  Bože byť Slovákom je veľmi ťažké... 🇸🇰 Tak dobre hráme hokej po 10tich rokoch, a mame proste smolu 🙄🙄

  • Weigel
   Weigel Před 4 dny +1

   Výte jak Švýcary štve hlavně to že nevyhrali žádné mistrovství v hokeji. Co by za to dali kdyby mohli hrát jako Slováci.

  • Josef Novák
   Josef Novák Před 6 dny

   Nic si z toho nedelej, proste jdi podrtit barana a uvidis jak se ti hned zlepsi nalada

  • Mytus
   Mytus Před 9 dny +1

   ?

 • martin paulen
  martin paulen Před 11 dny +2

  Mňa fascinuje aky ste vy Česi inteligentný a mravný. Ale aj tak stojíte za hovno

  • martin paulen
   martin paulen Před 4 dny

   No co njaky dedo obtezuje mladou buchtu cez internet no . Se nedivte kdyz mate kazdy druhy film o sukani 🤣🤣🤣

  • 2.světová válka
   2.světová válka Před 4 dny

   Jestli napíšeš nějaké důkazy ty ubohý rasisticky blbe, tak mě fascinuje jak nám tady nadáváš že jsme inteligentní a mravní a při tom ty sám si začal bezdůvodně nadávat v komentářích!

  • martin paulen
   martin paulen Před 6 dny

   Tak uz evidentne nemaji 🤣🤣🤣

  • mandelinka bez brambor
   mandelinka bez brambor Před 6 dny

   martin paulen Ty dva smajlíky.. To teda nevím, nevím, co za bratrství naše dvě země mají :-D

  • martin paulen
   martin paulen Před 6 dny

   +mandelinka bez brambor sak sme ja bratia ☝️☝️

 • Larry Chatanuggs
  Larry Chatanuggs Před 11 dny

  🧿🧿🧿💦💦💦🎫🎫🎫💎💎💎 🌀🌀🌀💧💧💧 🌊🌊🌊 *Ježíš Kristus je jedinou cestou k Bohu*
  *Zemřel a vstal z mrtvých*
  *On slibuje věčný život*
  *Bude také léčit své tělo!* 🧿🧿🧿💦💦💦🎫🎫🎫💎💎💎 🌀🌀🌀💧💧💧 🌊🌊🌊

 • Vojtěch Tlačil
  Vojtěch Tlačil Před 11 dny

  Rád bych si to pustil celý na vašem webu jenže na telefonu to dělá strašný bordel a zasekává se to u jiných přehrávačů na webu mi to nedělá ...

 • AJEM
  AJEM Před 11 dny

  Skvělý rozhovor.
  Opravdu by mě zajímalo nad čím ti pedofilové přemýšlejí😠 Tohle neni normálí.

  • Josef Novák
   Josef Novák Před 6 dny

   A kdo rekl tobe ze ses normalni ??

 • winning sperm
  winning sperm Před 11 dny +3

  Přijde mi, že tento dokument je trochu vedle. To, že nejde o novinku, pominu. Za svůj život, který je minimálně z poloviny spojen s internetem, jsem navštívila už různé stránky, většinou proto, že je člověk zvídavý nebo proto, že si chce udělat vlastní "průzkum". Musím ale říct, že z velké části jsem se setkala s dětmi ve věku 12 - 15 let, které dobrovolně, zcela záměrně dělaly či se podbízely k tomu, před čím je zákon chrání. Vedle toho tu byli samozřejmě i tací, kteří internetové úchyly prostě "trollili" - protože dospělý chlap, co se veřejně vystavuje nahatý na stránkách jako je chatroulette, omegle aj. je prostě ubohý a i těm patnáctiletým to dojde.
  Problém není ani tak v úchylech samotných - problém je v přístupu rodičů a dětí. Myslím, že to, co dokument popisuje, se týká jen té části dětí a mladistvých, kteří si zachovali onu "dětskou nevinnost". Takové dítě ale nemá na internetu co dělat nebo má být alespoň pod dohledem. Těm, kteří do toho jdou se záměrem nebo jen ze srandy, hrozí to, že něco nedomyslí nebo že narazí na ten druh pedofila, který si je vyhledá a nepustí.

 • Jan Mayer
  Jan Mayer Před 11 dny +329

  Před 11 lety jsme si s kamarádem dělali z těchto úchyláků srandu a tak nějak využívali my je. Když jsme se nudili, založili jsme si fake holčičí profily na lide.cz. Profil stačil úplně holý. Bez jakékoli fotografie nebo soukromých informací. Tak jako tak, vždycky se jich ozvalo hodně. Chodili jsme do tenkrát nejnavštěvovanější chatovací mísnosti. Myslím, že se to jmenovalo abnormálně nejlepší pokec. Stačilo se jen přihlásit. Nemuseli jsme psát nic, ono se do půl minuty ozvalo těch hovad až nad hlavu a to bez jakéhokoli podnětu z naší strany. Většinou ještě dřív než něco napsali do chatu, už jsme měli v e-mailové schránce fotky jejich přirození. Konverzace byla vždy vesměs stejná. Vždy chtěli jen vědět jestli není někdo okolo nás, co máme na sobě a dožadovali se nahých fotek, sexu po chatu či telefonu a videohovorů na skype. S chatováním jsme většinou souhlasili a psali jsme si sním tak dlouho dokud nám nezačal vyprávět jak by se před námi vysvlékl a ptal se co bychom udělali my. Pak jsme na něj vyrukovali s tím, že jsme kluci, vysmáli jsme se mu a přeposílali jsme konverzaci do veřejného chatu, aby každý viděl co je to za prasáka. Těm co se hodně dožadovali sexu po telefonu jsme dali podmínku, že nám nejdřív musí dobít kredit (vždycky dobili) a nebo poslat sms v nějakém tvaru na nějaké číslo. (Dobíjeli nám rubíny do hry gladiuatus a také nám to vždycky zaplatili). Poté co nám dobili kredit a nebo zaplatili rubíny do hry, jsme jim řekli, že nám musí zavolat na jiné číslo. Odůvodnili jsme to tím, že to číslo na kterém nám dobil kredit používají i naši rodiče a že jenom kvůli němu jsme si pořídili jiné. Pokaždé tomu věřili a my jim místo našeho čísla poslali číslo dalšího prasáka co nám psal a požadoval se taky sexu po telefonu. Naše přání bylo, aby nás hned jak to zvedneme začal zdravit ,,Ahoj kočičko, cukrátko" atd. A jen jsme se pak bavili při představě co se jim pak honí hlavou. Sranda byla, že několikrát to těm debilům ani nedošlo a psali, že to zvedl asi náš bratr a prosili, abychom jim pak zavolali zpátky.

  • maTyyp
   maTyyp Před 2 dny +1

   rubiny do gladiatusu :DDDDDD nejlepsi zpusob na nich jeste vydelat

  • weediSs vans
   weediSs vans Před 3 dny +2

   +Martin Pokorný kámo taky borec 😂 na Omegle je taky dost tyhle verbeze, a jeste boti kteří jsou neúnavní

  • Martin Pokorný
   Martin Pokorný Před 3 dny +1

   Něco podobného jsem.zkoušel na Omegle...oni mi dali jméno, adresu, odkaz na instagram...vždy jsem si s nimi domluvil schůzku a pak jim řekl ať se těší...oni že ano(dost často méně slušnou řečí) a pak jsem jim řekl ať se těší na návštěvu od Policie ČR...to jak vyváděli ani nejde popsat😂

  • weediSs vans
   weediSs vans Před 4 dny +1

   Kámo tak vy jste byli třeba největší borci :D já bych se bál že si mě najdou omrdaji

  • ItzMatyX
   ItzMatyX Před 5 dny +2

   Dík za ez tutorial jak získat nějakou hru nebo nějakou herní měnu :D nice.. hezky vy.

 • Nicole Wallton
  Nicole Wallton Před 11 dny

  55 hovádkům se nelíbí projekt? Nedivím se.. co kdyby je tam našel někdo z okolí nebo manželka či děti 😉 Nebylo by to poprvé 😊
  Před pár lety, tak našla kamarádka svého milovaného tatínka 👍

 • city spirit 89
  city spirit 89 Před 11 dny

  rodiče , chraňte svý děcka před sociálníma sítěma.

 • city spirit 89
  city spirit 89 Před 11 dny

  škoda měl sem se líp učit, a taky sem mohl točit takové zajímavé dokumenty.

  • city spirit 89
   city spirit 89 Před 6 dny

   +Josef Novák myslis jo?

  • Josef Novák
   Josef Novák Před 6 dny

   Ty mas na vic, ty muzes byt klidne i hvezdou gay porna

 • Lubos Mares
  Lubos Mares Před 11 dny +2

  ČT,Seznam a DV tv je dezinformační fake news..Nesledovatelné :-D Jinak ke společné masturbaci hlavně vyzýval ve svých pornovideích deviační úchyl Jakub Janda teploponoherec dnes neziskovskář Evropské hodnoty..Na tyto ůchyláky šířící lež,dezinformace a kanalizační pornohnus by se měli novináři především zaměřit :-D

 • Lukáš Tomíček
  Lukáš Tomíček Před 11 dny +2

  kde se tadle debilita deti bere ? co vim tak kdyz ja byl kolem veku 12 zadny z mich vrstevniku ani nikdo koho jsem znal zadny pedofil nepsal a meli jsme ledatak z toho prdel...

  • Karolína
   Karolína Před 10 dny

   To bereš z dost malého vzorku. :)

 • Lukač Kukilač
  Lukač Kukilač Před 11 dny +4

  cca 7:20 - " Dá se to koupit na ruských serverech " - myslím roozšíření plugin pro skype na podvrh videa do kamery ... hlavně že nezapoměl na ruské servery. Jiné jsou čisté jak lilie ... ale jinak dobrá práce, nic proti němu.

 • T M
  T M Před 11 dny

  výborná práca..teším sa na film

 • Jiří Karban
  Jiří Karban Před 11 dny +36

  Věc je prostá: dokud nebude toto jednání citelně trestáno, budou si dovolovat čím dál víc.

  • Jirka Štěch
   Jirka Štěch Před 5 dny

   Trestat to jen tak nejde, protože většina z nich má fake profil

 • tonda sedlák
  tonda sedlák Před 11 dny

  podle mě je každý kdo dal palec dolu tomuhle videu je ten internetový úchil a neříkejte že ne

  • Josef Novák
   Josef Novák Před 6 dny

   Never na duchy...jinak radsi bych prznil mlady holky nez pravopis

 • Tomyho parťák
  Tomyho parťák Před 11 dny

  Myslel jsem, že toto téma je už za vodou

 • antonín havlíček
  antonín havlíček Před 11 dny

  Mužové xD

 • Karel Logr
  Karel Logr Před 11 dny +2

  Je vidět jak jednoduše a efektivně mohla(kdyby chtěla..) odlovit policie podobné nadržené úchylaky...

  • Publius Cornelius Tacitus
   Publius Cornelius Tacitus Před 11 dny

   No ono by to mělo negativní dopady. V Americe se to používá běžně (falešný profil náctileté dívky a nalákat peďáka do pasti), ale u nás vzhledem k současné legislativě by policie mohla postupovat protizákonně a nemuselo to projít. U nás policie nemá tak velké pravomoce (a národ jim větší pravomoce ani dávat nechce).

 • Recept na vztahy
  Recept na vztahy Před 11 dny

  Jste skvělí, že jste do natočení dokumentu šli, i když to i pro vás muselo být velmi náročné. Nemluvě o herečkách. Klobouk dolů. V druhé minutě jsem to stopla a běžela přispět na Hithit.cz. Doufám, že se dokument dostane k co nejvíce lidem! Držím palce.

 • Mulder XXcom
  Mulder XXcom Před 11 dny +3

  my chceme ruskou propagamdu, nebo nějakou jinou propagandu tohle to nás nezajímá.