Naprosto retardovaný - Nedemokratické Protesty

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 5. 06. 2019
 • MSLA tiskárna - bit.ly/SLASuperLevne
  Termální kamera na mobil - bit.ly/termalkamera
  slevový kupón na kameru: A7C651IXCM
  trička - bit.ly/MartinRotaMerch
  gamlery - www.gamlery.cz/?a_box=rxsah2rj
  xzone - www.xzone.cz/?a_aid=MartinRota
  sledujte mě na - RotaMartin
  instagramu - rota152
  twitter - rota152

Komentáře • 542

 • Janajka 09
  Janajka 09 Před 23 dny +1

  Přitakávač píčusů

 • Jiri Zapletal
  Jiri Zapletal Před 29 dny

  Konečně někdo s mozkem 👍

 • Gregor Teplý
  Gregor Teplý Před 2 měsíci

  Stejně je to k hovnu, když nikdo nemá koule na to vzít zbraně do ruky a ty kretény z vlády (atd...) odprásknout, nebo stáhnout z kůže a nabodnout na kůl. Demokracie otupila lidi tvrzeními jako že bez násilí můžou něco změnit, každý hlas se počítá a přitom jsme jen schopní jít na přihlouplou demonstraci, pořádanou ještě většíma prasatama, než proti kterým se tam protestuje.

 • roberius
  roberius Před 2 měsíci

  Nepíšu často na YT, ale rád bych něco připomněl, že tyhle protesty někdo organizuje a bohužel to nebyla opozice ale sprosté politické mimovládky sponzorované kde kým. Jako příklad lidových demonstrací si vemu protesty žlutých vest - jejich protest je ukázková vzpoura proti macronovi a podívej na jejich formu: žádné podium, najatí herci, nebo řečníci, wc, nic, vůbec nic, a k tomu jim tam naběhla i válčící policie. Nebo Katalánsko, demonstranty byli ukázkově zmlácení policíí. Nebo ještě lepší: protesty Occupy Wall street v USA - policie jak jinak, zaútočila na demonstranty. A dalo by se tak pokračovat i dál.

  Takže dnešní prax jak vypadá demokracie? Mluv si co chceš, ale laskavě nam nelez do biznisu nebo politiky. Protože pak ukážeme jak vypadá demokracie. Vždy jde o prachy a moc. Bohužel, to ti mladí nebo blbí nechtějí vidět.

 • Mad Max
  Mad Max Před 2 měsíci

  Celkom fajn, ale ten záver si prestrelil, že: "je najlepší, ktorý tu máme." Ľudia si zriadenia spoločnosti nevyberajú ako z nejakej ponuky v Tescu, ale k nim nutne dospievajú. Pred 500 rokmi si nemohli vybrať niečo iné, ani teraz nemôžu. Každé spoločenské zriadnie vyplýva z okolností. Ak nie je treba viesť vojnu, tak sa obchoduje. Ak sa obchoduje, v popredí sú iné hodnoty a vlastnosti ľudí. Vodca národa už nie je potrebný, je skôr plytvaním energiou. Ostávajú maximálne vodcovia firiem a ľud má otvorenú cestu k realizovaniu svojej blbosti. Ako vieme, firmy nenesú zodpovednosť za stav krajiny, nechcú, lebo ju neriadia, tak sa našlo zopár osvietencov, ktorí prišli z myšlienkou predať žezlo všetkým. Inak by nastal průser postapokalyptických rozmerov. Ľud dostal svoje. Zodpovednosť bola prenesená naň a bolo ulahodené jeho egu tým, že dostal volebné právo. Jednoducho bola využitá arogancia ľudu, ktorý za ňu dostal čo si zaslúži. Príliš veľké sústo. Najlepší systém, čo tu máme? To je ako povedať, že najlepšia práca je tá, pre ktorú má človek príliš slabé ruky.

 • Petr Fiala
  Petr Fiala Před 2 měsíci

  S tím, že demonstrace patří k demokracii, se dá jenom souhlasit. Ale demonstrace za odvolání někoho, kdo vyhrál volby, má logickou trhlinu. Až bude svržený, tak se udělají volby a bude zvolený znovu? Nebo se místo voleb vybere někdo nový? V tom případě název Milión chvilek pro demokracii se stává paradoxem.

  • NaprostoRetardovany
   NaprostoRetardovany  Před 2 měsíci

   Demokracie však funguje na základě nějakých pravidel a my volíme lidi do funkcí s předpokladem, že budou dodržovat tyhle pravidla. Pokud tedy lidé necítí, že tato pravidla jsou dodržována, tak je to pořád v rámci demokracie.
   Navíc ty volby vyhrálo hnutí a jestli to správně chápu, tak lidé nemají úplně problém s tím hnutím, lidé mají problém s konkrétními osobami tam. Za odstoupení politiků se prostovalo odjakživa a myslím si, že je to věc, která vážně není nějak ironická.

 • Dorad Dek
  Dorad Dek Před 2 měsíci +2

  Projevit názor je jedna věc. Snaha o zrušení výsledku voleb demonstrací je věc druhá...Takže asi tak, k tomu "jednou za 4 roky".

  • Oworotoru
   Oworotoru Před 2 měsíci

   A kde máte tu snahu o zrušení výsledku voleb?

 • Matěj Kment
  Matěj Kment Před 2 měsíci

  Naprostá pravda✌

 • Krasomil Nádherný
  Krasomil Nádherný Před 2 měsíci

  120 000 lidí....mě by zajímalo kdo to počítal...

 • lisasfanno1
  lisasfanno1 Před 2 měsíci

  nejlepší uřvanej kretén :D trochu mi trvalo strávit tu formu, ale ty pindy jsou fakt strašně dobrý :D nechť tento kanál nikdy neskončí

 • Jakub Kotas
  Jakub Kotas Před 3 měsíci

  Novodobý Aristoteles?

 • Erik Novotný
  Erik Novotný Před 3 měsíci

  Jak nabombenej Martin, za chvíli budeš hrát nějakého zkrypleného vojáka

 • Ervin Schrodinger
  Ervin Schrodinger Před 3 měsíci

  Od dob, kdy jsem si uvědomil, že protestuji proti všem, které jsem kdy volil i nevolil, nechodím volit. Raději si dám tři tabletky Ataraxu, zapiju je trochou vodky a ono bude zase na chvilku dobře.

 • Mrazulik
  Mrazulik Před 3 měsíci

  Dávám jeden tučný like a share

 • MrCr Clash Royale
  MrCr Clash Royale Před 3 měsíci

  Čau btw: je mi 14 , ale si jeden z těch inteligentních youtuberů

 • Andir Andir
  Andir Andir Před 3 měsíci

  s tím se nedá než souhlasit ty lidi jsou blbové pořád kecají hovadiny brání se jak je demokracie mohou psát co chtějí ale vadí jim že někdo protestuje :D

 • Marek Neuman
  Marek Neuman Před 3 měsíci

  Konečně se zase pořádně nasral! :D

 • Kryvas CZ
  Kryvas CZ Před 3 měsíci

  Lol ten větrák na pozadí :D

 • Otto Šturma
  Otto Šturma Před 3 měsíci

  Si pamatuju začátek tohohle intra... to jedeš už tak 5 let ne? 😃

 • Yellow Butterfly
  Yellow Butterfly Před 3 měsíci +2

  je to vulgární proto, aby tomu rozuměli voliči Bureše? protože mně to vadí, i když souhlasím s obsahem :-D

  • Sagittarius A
   Sagittarius A Před 2 měsíci

   Tento kanál je postaven na vulgarismech od svého vzniku :D

  • Filip Svoboda
   Filip Svoboda Před 3 měsíci +1

   Jako koukáš se na NR a chceš aby nebyl NR?

 • LittleLightCZ
  LittleLightCZ Před 3 měsíci

  Ten přebuzený mikrofon mi trochu narušil mou auru, ale nevadí, to bude zase dobré.

 • Martin Fišar
  Martin Fišar Před 3 měsíci

  Pozor na pána !! Ten kluk je docela korba, ty tvoje bradavky a velký ramena mě nenechají spát 😚😚

 • Alžběta Ponková
  Alžběta Ponková Před 3 měsíci

  Ty jo asi první video kde bych dala víc lajkíšků 😍😅 Problém taky je že většina lidí je politicky nevzdělaná a chtějí aby jim někdo pomoh z jejich problémů Nemaj čas na to aby se vzdělávali ale na to aby měli jak říkáš kokotské komentáře 24/7 tak to jooo

 • Roman Hradecký
  Roman Hradecký Před 3 měsíci

  Protestuji proti protestům, protože prostě prd vyřeší.

 • Vee K.
  Vee K. Před 3 měsíci

  Pokud se mi něco nelíbí... jdu k volbám a chci změnu. Nedivila bych se, kdyby většina protestujících byli ti kdo k volbám nešli, protože "jeden hlas nic nezmění"... takže chcete změnu? Jděte k volbám a změna bude! :) tohle moc nepřinese nějaký demonstrace, který jsou už nějakou řádku měsíců... nelíbí se vám dosavadní vláda nebo premiér? Jděte příště VŠICHNI k volbám a změňte to! :)

 • Jan Nezbeda
  Jan Nezbeda Před 3 měsíci

  Vypadáte napjatě, Martine...dejte si koblížku...

 • LuckyLuke1328
  LuckyLuke1328 Před 3 měsíci

  Ahoj Martine,

  na mě až příliš emotivně řečeno to, co šlo říct v klidu. Nadávky nikoho nepřesvědčí ani s donucením (což ty ani nechceš) ani tak nějak z vnitřní motivace. Naopak na ně přeneseš své negativní emoce a se stejnou budou bojovat dál proti tobě.
  Dementi je tak dost zbytečně řečeno.
  O to víc, když sám (podle mě pochopitelně) děláš chybu.
  Problematika je mnohem složitější než jen "právo demosntrovat ano / ne".
  1) Demonstrovat, za účelem pouze sdělit svůj (z principu nesouhlasný) názor rozhodně ano a to je právě to právo demokraci ta svoboda pro lidi.
  2) Ignorovat nebo jakkoliv (ne)reagovat na toto sdělení / demonstrování / protestování je zase právo těch druhých. A to i politiků. To je také demokracie, i když už ne tak líbivá jako bod 1.
  3) Pokud sděluju svůj názor poprvé, podruhé, tak to má informativní hodnotu. Řeknu politikovi, že s ním zásadně nesouhlasím a co bych si přál. Jo to je uplně v pohodě.
  Jenže když mu to budu opakovat 5x a víc za 2 týdny, už to není pouhé sdělení neosuhlasu, ale už jde o nátlak.
  4) Podobný nátlak dělají třeba děti, když nedostanou od rodičů to ,co chtějí. Taky pak začnou opakovat a opakovat a opakovat a opakovat a opakovat dokud si nátlakem, vytrvalsoti a otravností nedosáhnou svého. To ale přece není správné samo o sobě.
  5) Z demokratického hlediska demorkacie je pouze informativní a nemá mít za cíl politických změn. Pokud by tomu tak bylo, tak volby být nemusí, protože když se uskuteční a zaplatí volby, pak si prostě nespokojení neuspěšní voliči i politici budo udělat pořád demonstrace až si prostě své prosadí. Je to stále demorkatické? Nikoliv.
  6) K demorkacii se také váže to, že menšinový názor se má tomu většinovému tak nějak víc podřídit. Aby právě nevnikl chaos. Pokud lidi neumí uznat prohru a neumí se smířit že ted pár let bude na koni oponent, takto není chyba vítězů ale chyba těch co prohráli a neúspěšných lidí.
  A opět upozornuji, že říct neosuhlas a i demosntrovat nikomu nijak neberu. Ale i zde platí, že čeho je moc, toho je příliš.
  7) Pořád se hájí demonstranti a správnost demonstrace. Jo ale to je pouze jeden malý díl celku.
  Kdo řeší, že i demosntranti mají být ohleduplní k druhým? Proč neřeší demonstranti kritiku na demonstarce? Proč neřeší to, že mnoha lidem se ty demonstarce už nelíbí, protože jich je třeba už příliš?
  Najednu stranu se demonstrantům nelíbí, jak je Babiš ignoruje, na druho ustranu to samé dělají zase svým kritikům.
  8) Souhlasím s tebou, že ti, kteří si neosuhlasí, aby demosntrovali ,tak vyjadřují stejně nesouhlas jako ti demosntranti a jako ty vyjadřuješ neosuhlas na ty kritiky demonstrantů a jako j ávyjadřuju nesouhlas na tebe.
  9) Uff propánajána. Docela se to už řetězí, že? Co by se asi stalo, kdyby si takto každej demosnroval proti tomu, s čím nesouhlasí? Opět by tu byl chaos. Ono to demokratické, že menšinový názor se má tomu většinovému tak nějak podřidit má svůj opodstatněný smysl.
  10) Když někomu dám svůj hlas a umožním mu v politice "ukázat co v něm je", tak logicky očekávám, že když se mi jeho počínání přestane líbit, tak mu to řeknu jako zpětnou vazbu. Tedy zkritizuju jeho počínání.
  Pokud i přesto na to třeba ani nereguje, nebo to arogantně zesměšní a já s ním jsem natolik nespokojený, že už si ho v politice nepřeji, měl bych mít právo jako jeho volič docílit jeho odvolání. Pokud se najde dostatečný počet nespokojených jeho voličů.
  11) Otázkou ale je, kolik demonstrujících lidí je skutečnými voliči ANO a Babiše? Kolik jich je těch nespokojených, co mu dali hlas a ted toho litují?
  Většina demonstrujících právě jeho voliči nejsou a to je taky problém.
  A opět k pouhému vyjádření nesouhlasu je uplně jedno kdokoho volil popř jeslti byl u voleb nebo zda volit může.
  Pokud ale demonstranti mají za cíl změnu v politice (jako např demisi Babiše) pak to ale považuju za velký problém, protože pokud by toho skutečně docílili, pak toho docílí "nedemokratickým způsobem".
  Je to smutné nebo v tvém případě k naštvání (já ani kvůli tobě sprostý nebudu), ale pokud je skutečně pořád většinový názor, který stojí za Babišem a chtějí ho za premiera, tak se nám to nemusí líbit, můžeme se ohánět plno argumenty trestním stíháním, peticemi a nebo transparenty, ale to je vše. Musíme trpělivě počkat na další volby a tam se o to víc snažit, s dobrým úmyslem diskutovat s ostatními nenadávat jim hned do debilů nebo dementů, snažit se je v prvé řadě respektovat a v druhé řadě hned pochopit a hledat ta společná řešení. Pokud pro ně i přesto bude pořád Babiš nejlepší volba, tak se nedá nic dělat, prosadit něco nátlakem a emocemi v tomto případě není správné.
  A taky se neřadím ani mezi Babišovce ani mezi demosntranci, a také mi jde pouze o vysvětlení jak věci a tedy i demokracie fungují.
  PS:
  Hodně demonstrantů si totiž myslí, jak moc pomáhají tím svým bojem situaci a národu že oni jsou ti hrdinové co "něco dělají". Jenže ve skutečnosti přehlíží ty ,c ojsou potichu a potichu s nimi neosuhlasí a tiše je už začíná štvát jak neustále vytrvale demosntrují a otravují a to dokonce i lidi, co jsou jinak proti Babišovi. A tím "aspon něco dělají" posilují podporu Babiše.
  P5ehlíží skutečné důvody, proč lidi Babiše volili, domýšlí si důvody podle svých hodnot, ale t oje špatně. Musí začít myslet, jako ti, co h ovolili. A ne, urážet je do "koblížků" žese nechají koupit koblihou a nebo jinak urážet jsou představy pouze těch co voliče ANO kritizují. Možná se zasmějí svému vtipu, ale situaci tím nejen nezlepší ale naopak zhorší. Voliči ANO nebudo utak ochotní diskutovat s lidmi, kteří je neberou vážně a uráží je. :)
  Demonstranti tak rozdělují společnost ještě radikálněji proti sobě a msít aby společnost se snažila spíše spojit aby společně bojovala proti celkové korupci a všem zločincům, tak se t opouze vytvořilo na boj proti Babišovi proti zbytku národa.
  Dle mého zcela zbytečně ..
  ... jenže je to marné, je to marné .. je to marné. Lidé chtějí bojovat, chtějí "něco dělat" , chtějí prosazovat své zájmy. ... :)

 • Melounek1010 Šebešťovšký

  Kde máš berle ?

 • Don Fejky
  Don Fejky Před 3 měsíci +1

  jsem rád že nemáš nohu

 • Judas_1989
  Judas_1989 Před 3 měsíci

  Taky jsi měl víc noh.

 • Fulmo GraphiX
  Fulmo GraphiX Před 3 měsíci +7

  Kde máš, kurva, známky?!

 • Amak 28
  Amak 28 Před 3 měsíci

  Hele Marťas je mi 11 let ale je fakt že koukåm s Tátou

 • Sniky Nab
  Sniky Nab Před 3 měsíci

  Možná jsou protesty demokratické, ale pomůže jim to? Stejně Babiš neodstoupí, NIKDY neodstoupí a to sám řekl :D

 • GodmyX
  GodmyX Před 3 měsíci

  Toto bylo hezké video :)

 • Matyas Novak
  Matyas Novak Před 3 měsíci

  to intro je strašně cringeeeee ale ok

 • Zbyněk Rybička
  Zbyněk Rybička Před 3 měsíci

  Já jsem dospělej a debil nejsem!!! Můžeme si to rozdat ve zvědátorech.

 • George Fiala
  George Fiala Před 3 měsíci

  Retardovaný jsi ty! Hlupáčku

 • Jakub Hruby
  Jakub Hruby Před 3 měsíci

  Nasrat to neni demokracie ale anarchie ja chci protestovat proti lidem co zasiraji vaclavak

 • Tomáš
  Tomáš Před 3 měsíci

  Praha má milion obyvatel takže jich přišlo 100000 tak 900000 se na ně vyprdlo.Dále Babiš a ANO vyhrálo evropské volby.

 • monty monty
  monty monty Před 3 měsíci

  ano demokraticky zvolená vláda která se demokraticky nechová si zaslouží demokratický protest,to už snad jednodušeji vyjádřit nejde

 • Karl Kroenen
  Karl Kroenen Před 3 měsíci +1

  Je vědecky dokázáno že Liberálové jsou psychicky narušený.chclip.net/video/K55W0lSpGvo/video.html

 • Kanashibari
  Kanashibari Před 3 měsíci

  Pokud bych to měl sdílet pokaždý co čtu takovýhle debilní komentář, tak nedělám nic jinýho než že sedím a sdílím to permanentně dokola a dokola...

 • remliv
  remliv Před 3 měsíci

  Why did this get recommended to me i dont even know what he is doing?

 • martin olsovsky
  martin olsovsky Před 3 měsíci

  Až na zbytočné vulgarizmy, suhlas

 • karel barel
  karel barel Před 3 měsíci

  Nepleteš se? Proč bych nemohl říkat, že protestování je kokotina? Vždyť si sám o chvíli dříve říkal, že tady máme tu demokracii a já myslím i tuuu nooo jakožesvoboduslova, tak proč bych to nemohl říkat? Můžu, můžu, můžu, můžu!Souhlasím, že se momentálně (dodávám některým)zdá, že demokracie je ten nejlepší systém, co máme momentálně.

 • pull up png
  pull up png Před 3 měsíci +2

  Skvělá message ale kdybys tolik nekřičel myslím že by video bylo mnohem sympatičtější

 • MCZ_KoStA
  MCZ_KoStA Před 3 měsíci

  Vetsina lidi vi hovno :D

 • 321Lilith123
  321Lilith123 Před 3 měsíci

  Moc ti děkuji za video. Nejdřív jsem se bála, jak tohle téma uchopíš, ale... ÁMEN! Jediné, co k tomu můžu říct. Ámen. Děkuji.

 • Mastafos
  Mastafos Před 3 měsíci

  A proč teda lidi protestujou proti demokraticky zvolený vládě?

  • Ondřej Svoboda
   Ondřej Svoboda Před 3 měsíci +1

   Parlament je volenej, vláda ne. Lidi protestujou kvůli tomu, že vláda (za podpory prezidenta) bezprecedentně kašle na politickou kulturu: nějak se přestal zohledňovat lustrační zákon a tak nám tu vládne estébáckej mafián se svejma podržtaškama. Je podezřelej z několika podvodů. V situaci, kdy slušnej člověk odstoupí z veřejný funkce a jde se hájit, tenhle šmejd hází vinu na jiné a čím dál víc posiluje svou moc (Maruška Benešová má spoustu nápadů, jak ho z toho okatě i nenápadně vysekat). Slibovali, že budou odpovědně hospodařit, a místo toho stát během konjunktury zadlužujou a část rozpočtu směřujou sobě, za zbytek si kupujou voliče. Nechávaj totálně ničit hospodářskou krajinu. Atd.

 • Vietrak Gaming
  Vietrak Gaming Před 3 měsíci

  Takhle nasranyho jsem ho jeste nevidel... :D

  • Mastafos
   Mastafos Před 3 měsíci

   Kdysi to bejval standard

 • Jakub Novák
  Jakub Novák Před 3 měsíci

  True

 • Marek Stal
  Marek Stal Před 3 měsíci

  kdyby volby někdy něco změnili dávno by je zrušily XD

 • fuzzX
  fuzzX Před 3 měsíci

  banda levičáckých sluníček brečí jak antifa při zvolení Trumpa :-DD kdy z toho kavárnička obviní rusko :D

 • Big Sausage
  Big Sausage Před 3 měsíci

  Ten Mad Mong sis koupil sám nebo si domluvenej s firmou a spolupracuješ s nimi? :D

 • Nereknu123
  Nereknu123 Před 3 měsíci

  Nesouhlasím.

 • Hajzl
  Hajzl Před 3 měsíci +1

  Ahoj Retarde,myslim si ze kdyz mluvis jako kokot. Vzdycky zustanes takovym jednoduchym kokutkem bez nohy. Ahoj Joudo

 • JEN TAK, Clash Royale klan
  JEN TAK, Clash Royale klan Před 3 měsíci

  Rikals, ze nemame lepsi system, protoze demokracie je postavena na tom, ze lide voli a nic o tom nevi. Pravda. Reseni existuje: Anarchokapitalismus

 • JEN TAK, Clash Royale klan
  JEN TAK, Clash Royale klan Před 3 měsíci

  Jsi skvely

 • daniel kral
  daniel kral Před 3 měsíci

  V době kdy soudci vydávají naprosto protichůdné rozsudky , případy se táhnou i dvacet let parta podivných existencí společně z komedianty z polosvěta demonstrují za nezávislost justice a pořádají protesty pro jednoduché fanatiky kteří si hrají na revoluci o kterou nikdo nestojí ale no tak, tohle velmi připomíná ty hrdiny po válce kdy už žádné nebezpečí nehrozilo ale mohli se vyřádit

 • Lukáš Vronka
  Lukáš Vronka Před 3 měsíci

  Jak říkal Carl ze Simpsonových

  Já bych byl klidně pro vojenského diktátora jakoby byl Juan Perón
  , ten když vás odklidil už vás nikdy nenašli