Naprosto retardovaný - Nedemokratické Protesty

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 5. 06. 2019
 • MSLA tiskárna - bit.ly/SLASuperLevne
  Termální kamera na mobil - bit.ly/termalkamera
  slevový kupón na kameru: A7C651IXCM
  trička - bit.ly/MartinRotaMerch
  gamlery - www.gamlery.cz/?a_box=rxsah2rj
  xzone - www.xzone.cz/?a_aid=MartinRota
  sledujte mě na - facebook.com/RotaMartin
  instagramu - instagram.com/rota152/
  twitter - twitter.com/rota152

Komentáře • 527

 • Jakub Kotas
  Jakub Kotas Před dnem

  Novodobý Aristoteles?

 • Lux Lucernae
  Lux Lucernae Před dnem

  Většina lidí ví h*vno ale úřád vlády ví více, já chci taky peníze od hatefree culture a vlády, vždyť jsou to vlastně moje peníze , dáš mi zpátky moje peníze?

 • Erik Novotný
  Erik Novotný Před dnem

  Jak nabombenej Martin, za chvíli budeš hrát nějakého zkrypleného vojáka

 • Ervin Schrodinger
  Ervin Schrodinger Před dnem

  Od dob, kdy jsem si uvědomil, že protestuji proti všem, které jsem kdy volil i nevolil, nechodím volit. Raději si dám tři tabletky Ataraxu, zapiju je trochou vodky a ono bude zase na chvilku dobře.

 • Mrazulik
  Mrazulik Před 2 dny

  Dávám jeden tučný like a share

 • Mr. Scout
  Mr. Scout Před 3 dny

  Čau btw: je mi 14 , ale si jeden z těch inteligentních youtuberů

 • Andir Andir
  Andir Andir Před 4 dny

  s tím se nedá než souhlasit ty lidi jsou blbové pořád kecají hovadiny brání se jak je demokracie mohou psát co chtějí ale vadí jim že někdo protestuje :D

 • Marek Neuman
  Marek Neuman Před 4 dny

  Konečně se zase pořádně nasral! :D

 • Kryvas CZ
  Kryvas CZ Před 4 dny

  Lol ten větrák na pozadí :D

 • Otto Šturma
  Otto Šturma Před 5 dny

  Si pamatuju začátek tohohle intra... to jedeš už tak 5 let ne? 😃

 • Yellow Butterfly
  Yellow Butterfly Před 5 dny +2

  je to vulgární proto, aby tomu rozuměli voliči Bureše? protože mně to vadí, i když souhlasím s obsahem :-D

  • Filip Svoboda
   Filip Svoboda Před dnem

   Jako koukáš se na NR a chceš aby nebyl NR?

 • LittleLightCZ
  LittleLightCZ Před 5 dny

  Ten přebuzený mikrofon mi trochu narušil mou auru, ale nevadí, to bude zase dobré.

 • Martin Fišar
  Martin Fišar Před 6 dny

  Pozor na pána !! Ten kluk je docela korba, ty tvoje bradavky a velký ramena mě nenechají spát 😚😚

 • Alžběta Ponková
  Alžběta Ponková Před 6 dny

  Ty jo asi první video kde bych dala víc lajkíšků 😍😅 Problém taky je že většina lidí je politicky nevzdělaná a chtějí aby jim někdo pomoh z jejich problémů Nemaj čas na to aby se vzdělávali ale na to aby měli jak říkáš kokotské komentáře 24/7 tak to jooo

 • Roman Hradecký
  Roman Hradecký Před 7 dny

  Protestuji proti protestům, protože prostě prd vyřeší.

 • Vee K.
  Vee K. Před 7 dny

  Pokud se mi něco nelíbí... jdu k volbám a chci změnu. Nedivila bych se, kdyby většina protestujících byli ti kdo k volbám nešli, protože "jeden hlas nic nezmění"... takže chcete změnu? Jděte k volbám a změna bude! :) tohle moc nepřinese nějaký demonstrace, který jsou už nějakou řádku měsíců... nelíbí se vám dosavadní vláda nebo premiér? Jděte příště VŠICHNI k volbám a změňte to! :)

 • Jan Nezbeda
  Jan Nezbeda Před 7 dny

  Vypadáte napjatě, Martine...dejte si koblížku...

 • LuckyLuke1328
  LuckyLuke1328 Před 7 dny

  Ahoj Martine,

  na mě až příliš emotivně řečeno to, co šlo říct v klidu. Nadávky nikoho nepřesvědčí ani s donucením (což ty ani nechceš) ani tak nějak z vnitřní motivace. Naopak na ně přeneseš své negativní emoce a se stejnou budou bojovat dál proti tobě.
  Dementi je tak dost zbytečně řečeno.
  O to víc, když sám (podle mě pochopitelně) děláš chybu.
  Problematika je mnohem složitější než jen "právo demosntrovat ano / ne".
  1) Demonstrovat, za účelem pouze sdělit svůj (z principu nesouhlasný) názor rozhodně ano a to je právě to právo demokraci ta svoboda pro lidi.
  2) Ignorovat nebo jakkoliv (ne)reagovat na toto sdělení / demonstrování / protestování je zase právo těch druhých. A to i politiků. To je také demokracie, i když už ne tak líbivá jako bod 1.
  3) Pokud sděluju svůj názor poprvé, podruhé, tak to má informativní hodnotu. Řeknu politikovi, že s ním zásadně nesouhlasím a co bych si přál. Jo to je uplně v pohodě.
  Jenže když mu to budu opakovat 5x a víc za 2 týdny, už to není pouhé sdělení neosuhlasu, ale už jde o nátlak.
  4) Podobný nátlak dělají třeba děti, když nedostanou od rodičů to ,co chtějí. Taky pak začnou opakovat a opakovat a opakovat a opakovat a opakovat dokud si nátlakem, vytrvalsoti a otravností nedosáhnou svého. To ale přece není správné samo o sobě.
  5) Z demokratického hlediska demorkacie je pouze informativní a nemá mít za cíl politických změn. Pokud by tomu tak bylo, tak volby být nemusí, protože když se uskuteční a zaplatí volby, pak si prostě nespokojení neuspěšní voliči i politici budo udělat pořád demonstrace až si prostě své prosadí. Je to stále demorkatické? Nikoliv.
  6) K demorkacii se také váže to, že menšinový názor se má tomu většinovému tak nějak víc podřídit. Aby právě nevnikl chaos. Pokud lidi neumí uznat prohru a neumí se smířit že ted pár let bude na koni oponent, takto není chyba vítězů ale chyba těch co prohráli a neúspěšných lidí.
  A opět upozornuji, že říct neosuhlas a i demosntrovat nikomu nijak neberu. Ale i zde platí, že čeho je moc, toho je příliš.
  7) Pořád se hájí demonstranti a správnost demonstrace. Jo ale to je pouze jeden malý díl celku.
  Kdo řeší, že i demosntranti mají být ohleduplní k druhým? Proč neřeší demonstranti kritiku na demonstarce? Proč neřeší to, že mnoha lidem se ty demonstarce už nelíbí, protože jich je třeba už příliš?
  Najednu stranu se demonstrantům nelíbí, jak je Babiš ignoruje, na druho ustranu to samé dělají zase svým kritikům.
  8) Souhlasím s tebou, že ti, kteří si neosuhlasí, aby demosntrovali ,tak vyjadřují stejně nesouhlas jako ti demosntranti a jako ty vyjadřuješ neosuhlas na ty kritiky demonstrantů a jako j ávyjadřuju nesouhlas na tebe.
  9) Uff propánajána. Docela se to už řetězí, že? Co by se asi stalo, kdyby si takto každej demosnroval proti tomu, s čím nesouhlasí? Opět by tu byl chaos. Ono to demokratické, že menšinový názor se má tomu většinovému tak nějak podřidit má svůj opodstatněný smysl.
  10) Když někomu dám svůj hlas a umožním mu v politice "ukázat co v něm je", tak logicky očekávám, že když se mi jeho počínání přestane líbit, tak mu to řeknu jako zpětnou vazbu. Tedy zkritizuju jeho počínání.
  Pokud i přesto na to třeba ani nereguje, nebo to arogantně zesměšní a já s ním jsem natolik nespokojený, že už si ho v politice nepřeji, měl bych mít právo jako jeho volič docílit jeho odvolání. Pokud se najde dostatečný počet nespokojených jeho voličů.
  11) Otázkou ale je, kolik demonstrujících lidí je skutečnými voliči ANO a Babiše? Kolik jich je těch nespokojených, co mu dali hlas a ted toho litují?
  Většina demonstrujících právě jeho voliči nejsou a to je taky problém.
  A opět k pouhému vyjádření nesouhlasu je uplně jedno kdokoho volil popř jeslti byl u voleb nebo zda volit může.
  Pokud ale demonstranti mají za cíl změnu v politice (jako např demisi Babiše) pak to ale považuju za velký problém, protože pokud by toho skutečně docílili, pak toho docílí "nedemokratickým způsobem".
  Je to smutné nebo v tvém případě k naštvání (já ani kvůli tobě sprostý nebudu), ale pokud je skutečně pořád většinový názor, který stojí za Babišem a chtějí ho za premiera, tak se nám to nemusí líbit, můžeme se ohánět plno argumenty trestním stíháním, peticemi a nebo transparenty, ale to je vše. Musíme trpělivě počkat na další volby a tam se o to víc snažit, s dobrým úmyslem diskutovat s ostatními nenadávat jim hned do debilů nebo dementů, snažit se je v prvé řadě respektovat a v druhé řadě hned pochopit a hledat ta společná řešení. Pokud pro ně i přesto bude pořád Babiš nejlepší volba, tak se nedá nic dělat, prosadit něco nátlakem a emocemi v tomto případě není správné.
  A taky se neřadím ani mezi Babišovce ani mezi demosntranci, a také mi jde pouze o vysvětlení jak věci a tedy i demokracie fungují.
  PS:
  Hodně demonstrantů si totiž myslí, jak moc pomáhají tím svým bojem situaci a národu že oni jsou ti hrdinové co "něco dělají". Jenže ve skutečnosti přehlíží ty ,c ojsou potichu a potichu s nimi neosuhlasí a tiše je už začíná štvát jak neustále vytrvale demosntrují a otravují a to dokonce i lidi, co jsou jinak proti Babišovi. A tím "aspon něco dělají" posilují podporu Babiše.
  P5ehlíží skutečné důvody, proč lidi Babiše volili, domýšlí si důvody podle svých hodnot, ale t oje špatně. Musí začít myslet, jako ti, co h ovolili. A ne, urážet je do "koblížků" žese nechají koupit koblihou a nebo jinak urážet jsou představy pouze těch co voliče ANO kritizují. Možná se zasmějí svému vtipu, ale situaci tím nejen nezlepší ale naopak zhorší. Voliči ANO nebudo utak ochotní diskutovat s lidmi, kteří je neberou vážně a uráží je. :)
  Demonstranti tak rozdělují společnost ještě radikálněji proti sobě a msít aby společnost se snažila spíše spojit aby společně bojovala proti celkové korupci a všem zločincům, tak se t opouze vytvořilo na boj proti Babišovi proti zbytku národa.
  Dle mého zcela zbytečně ..
  ... jenže je to marné, je to marné .. je to marné. Lidé chtějí bojovat, chtějí "něco dělat" , chtějí prosazovat své zájmy. ... :)

 • Melounek1010 Šebešťovšký

  Kde máš berle ?

 • Don Fejky
  Don Fejky Před 7 dny +1

  jsem rád že nemáš nohu

 • Judas_1989
  Judas_1989 Před 7 dny

  Taky jsi měl víc noh.

 • AssGuard
  AssGuard Před 8 dny +8

  Kde máš, kurva, známky?!

 • Amak 28
  Amak 28 Před 8 dny

  Hele Marťas je mi 11 let ale je fakt že koukåm s Tátou

 • Sniky Nab
  Sniky Nab Před 8 dny

  Možná jsou protesty demokratické, ale pomůže jim to? Stejně Babiš neodstoupí, NIKDY neodstoupí a to sám řekl :D

 • GodmyX
  GodmyX Před 8 dny

  Toto bylo hezké video :)

 • Matyas Novak
  Matyas Novak Před 8 dny

  to intro je strašně cringeeeee ale ok

 • Zbyněk Rybička
  Zbyněk Rybička Před 8 dny

  Já jsem dospělej a debil nejsem!!! Můžeme si to rozdat ve zvědátorech.

 • George Fiala
  George Fiala Před 8 dny

  Retardovaný jsi ty! Hlupáčku

 • Jakub Hruby
  Jakub Hruby Před 8 dny

  Nasrat to neni demokracie ale anarchie ja chci protestovat proti lidem co zasiraji vaclavak

 • Tomáš
  Tomáš Před 8 dny

  Praha má milion obyvatel takže jich přišlo 100000 tak 900000 se na ně vyprdlo.Dále Babiš a ANO vyhrálo evropské volby.

 • monty monty
  monty monty Před 8 dny

  ano demokraticky zvolená vláda která se demokraticky nechová si zaslouží demokratický protest,to už snad jednodušeji vyjádřit nejde

 • Karl Kroenen
  Karl Kroenen Před 8 dny +1

  Je vědecky dokázáno že Liberálové jsou psychicky narušený.chclip.net/video/K55W0lSpGvo/video.html

 • CactusConfirmed
  CactusConfirmed Před 8 dny

  Pokud bych to měl sdílet pokaždý co čtu takovýhle debilní komentář, tak nedělám nic jinýho než že sedím a sdílím to permanentně dokola a dokola...

 • remliv
  remliv Před 8 dny

  Why did this get recommended to me i dont even know what he is doing?

 • martin olsovsky
  martin olsovsky Před 8 dny

  Až na zbytočné vulgarizmy, suhlas

 • karel barel
  karel barel Před 9 dny

  Nepleteš se? Proč bych nemohl říkat, že protestování je kokotina? Vždyť si sám o chvíli dříve říkal, že tady máme tu demokracii a já myslím i tuuu nooo jakožesvoboduslova, tak proč bych to nemohl říkat? Můžu, můžu, můžu, můžu!Souhlasím, že se momentálně (dodávám některým)zdá, že demokracie je ten nejlepší systém, co máme momentálně.

 • pull up png
  pull up png Před 9 dny +2

  Skvělá message ale kdybys tolik nekřičel myslím že by video bylo mnohem sympatičtější

 • MCZ_KoStA
  MCZ_KoStA Před 9 dny

  Vetsina lidi vi hovno :D

 • 321Lilith123
  321Lilith123 Před 9 dny

  Moc ti děkuji za video. Nejdřív jsem se bála, jak tohle téma uchopíš, ale... ÁMEN! Jediné, co k tomu můžu říct. Ámen. Děkuji.

 • Mastafos
  Mastafos Před 9 dny

  A proč teda lidi protestujou proti demokraticky zvolený vládě?

  • Ondřej Svoboda
   Ondřej Svoboda Před 8 dny

   Parlament je volenej, vláda ne. Lidi protestujou kvůli tomu, že vláda (za podpory prezidenta) bezprecedentně kašle na politickou kulturu: nějak se přestal zohledňovat lustrační zákon a tak nám tu vládne estébáckej mafián se svejma podržtaškama. Je podezřelej z několika podvodů. V situaci, kdy slušnej člověk odstoupí z veřejný funkce a jde se hájit, tenhle šmejd hází vinu na jiné a čím dál víc posiluje svou moc (Maruška Benešová má spoustu nápadů, jak ho z toho okatě i nenápadně vysekat). Slibovali, že budou odpovědně hospodařit, a místo toho stát během konjunktury zadlužujou a část rozpočtu směřujou sobě, za zbytek si kupujou voliče. Nechávaj totálně ničit hospodářskou krajinu. Atd.

 • Vietrak Gaming
  Vietrak Gaming Před 9 dny

  Takhle nasranyho jsem ho jeste nevidel... :D

  • Mastafos
   Mastafos Před 9 dny

   Kdysi to bejval standard

 • Jakub Novák
  Jakub Novák Před 9 dny

  True

 • Marek Stal
  Marek Stal Před 9 dny

  kdyby volby někdy něco změnili dávno by je zrušily XD

 • fuzzX
  fuzzX Před 9 dny

  banda levičáckých sluníček brečí jak antifa při zvolení Trumpa :-DD kdy z toho kavárnička obviní rusko :D

 • Big Sausage
  Big Sausage Před 9 dny

  Ten Mad Mong sis koupil sám nebo si domluvenej s firmou a spolupracuješ s nimi? :D

 • Nereknu123
  Nereknu123 Před 9 dny

  Nesouhlasím.

 • Vratislav
  Vratislav Před 9 dny +1

  Ahoj Retarde,myslim si ze kdyz mluvis jako kokot. Vzdycky zustanes takovym jednoduchym kokutkem bez nohy. Ahoj Joudo

 • Jen Tak
  Jen Tak Před 10 dny

  Rikals, ze nemame lepsi system, protoze demokracie je postavena na tom, ze lide voli a nic o tom nevi. Pravda. Reseni existuje: Anarchokapitalismus

 • Jen Tak
  Jen Tak Před 10 dny

  Jsi skvely

 • daniel kral
  daniel kral Před 10 dny

  V době kdy soudci vydávají naprosto protichůdné rozsudky , případy se táhnou i dvacet let parta podivných existencí společně z komedianty z polosvěta demonstrují za nezávislost justice a pořádají protesty pro jednoduché fanatiky kteří si hrají na revoluci o kterou nikdo nestojí ale no tak, tohle velmi připomíná ty hrdiny po válce kdy už žádné nebezpečí nehrozilo ale mohli se vyřádit

 • Lukáš Vronka
  Lukáš Vronka Před 10 dny

  Jak říkal Carl ze Simpsonových

  Já bych byl klidně pro vojenského diktátora jakoby byl Juan Perón
  , ten když vás odklidil už vás nikdy nenašli

 • Termi
  Termi Před 10 dny

  Já se posral smíchy sofra🤣

 • Tomas Magera
  Tomas Magera Před 10 dny

  nebo naopak ...Bábu jsem nevolil ..ale když vidím tu pravdu Pražáků ...tak mu ten hlas dám

 • Tomas Magera
  Tomas Magera Před 10 dny

  červený baret...byl jsi u výsadkářů???

 • Jan Roznovjak
  Jan Roznovjak Před 10 dny

  Ano

 • Majkl
  Majkl Před 10 dny

  neřvi čuráku

 • Gauners Tuning Team
  Gauners Tuning Team Před 10 dny

  Martine TOP VIDEO!!!

 • R3nz088
  R3nz088 Před 10 dny

  Proč se neudělá referendum? Lidé by měly mít možnost odvolat někoho.

 • Marek Svoboda
  Marek Svoboda Před 10 dny

  Mě třeba sere to, že to Babiš bagatelizuje řka: Jde o protesty těch, co nás nevolili. Uvědomuje si vůbec, že k volbám přijde z našeho národa když hodně tak 45% voličů a těch 55% tam nejde prostě proto, že nemají koho volit? Takže těhc 55% nasere kdokoli, kdo bude ve vládě, je to jedno a z těch 45% zůčastněných si ANO drží nějakých 25-30%. Uvědomuje si pan Babiš, jak málo lidí o něj v reálu vlastně stojí? To je stejné, jako když si barák volí předsedu a ze 100 domácností se zůčastní 45. Nějaký Jarda dostane 30% zůčastněných hlasů a ostatní kandidáti se dělí o zbytek s tím, že druhý měl 25%....což znamená, že jardu zvolilo 15 osob. Kdokoli z těch zbylých 85 může být nasraný že vyhrál Jarda a jak to ta kunda vede. (ano, z pohledu regulí by neprošel 45% počet účastníků při voleb statutáru, ale je to jen příklad, nebazírujme na detailech)

 • Canyonero CZ
  Canyonero CZ Před 10 dny

  Ty větráky na pozadí.... jako u mě... vedro šílený :/

 • Spegix1
  Spegix1 Před 10 dny

  Odebírám kanela

 • Karel Rouen
  Karel Rouen Před 10 dny

  dost se pleteš TAK HLAVNĚ nežijeme v demokracii a nikdy jsme nežili, žijeme v kleptokracii, opakované protesty jsou placeny a organizováni miliardáři jako je BAKALA a spol, zloději stamiliard, a
  protestovat můžou , ovšem klást si vyděračské požadavky jako odstranění školské radní Baborové, nebo Ondráčka, ....kterému demokrati extremisti vyhrožovali povražděním rodiny , to je vydírání, vyhrožování a zastrašování,
  když milion chvilek nenávisti rozkazují kdo může a kdo nemůže být ministrem ...proč ne,..hlavní je jejich vyděračství nestupovat ,
  ovšem , když extremisti na náměstí zástupci od, topstan,dku,zel = zlodějů stamiliard kč, a 14 miliard v ROP severozápad vyřvávadjí jaký je babiš zloděj ,to se musím smát ,
  nebo když zloději stamiliard protestují za nezávislost justiční mafie která nevyšetřuje zlodějiny mafiánů havloidů od roku 1989 ..............jsou debilní??? nebo vypatlanci co jim věří jsou pod vlibem hobiček?
  *********************
  Demokracie je vláda lidu prostřednictvím volených zástupců, aby hájili zájmy občanů a národní zájmy. My ale máme systém, kdy finanční skupiny dosazují a předkládají nám jména, která následně volíme a je jedno kdo to bude, aby hájili zájmy těch finančních skupin na úkor občanů. To v čem žijeme nemá s demokracií společného naprosto nic.


  Amerika se stala oligarchií a je pod kontrolou „stínové vlády,“ říká veterán z amerického kongresu
  že američtí voliči už nemají žádnou reálnou kontrolu nad vlastní vládou a šířeji svým kolektivním údělem
  V dubnu 2014 vydala Princeton University studii, v níž zjistila, že „ekonomické elity a organizované skupiny reprezentující zájmy businessu mají na US vládu značný nezávislý vliv, zatímco běžní občané a zájmové skupiny s masovou základnou mají vliv jen nepatrný až žádný.

  ****************************
  STŘET ZÁJMŮ !!!!..katolíci = kolaboranti s hitlerem hlasovali o církevních restitucích pedofilní katolická sekta si založila katolické mafie ods topstan,kdu,tyto katolící v přímém střetu zájmů si prosadili troje církevní zlodějiny a ukradli čr stamiliardy korun , za 95 mld jako náhrady , nemovitosti za 60 mld, movitosti za desítky mld, +dotace na stovku církevních škol, +1,5 mld ročně platy farářů, + čr a EU dotace na opravu církevních budov UKRADLI NÁM STAMILIARDY VE STŘETU ZÁJMŮ
  proč masmedia mlčí???? ukradli stamiliardy............novináským špínám to nevadí

  demoblok ods,topstan,kdu , rozkradl majetek čr za stamiliardy kč církevní zlodějina 300 mld, zdvojnásobení ceny výkupu energií fotovoltaiky pravicí 2006 PROMOPRO ,Drobil a 3000 milionů čistička , drábekcard,drábeksystem,IKEM,IZIP,pandur,iveco,dingo,samopaly,minomety, opencard ,kocourkova konta z daňových rájů, babákův strýček, bártovy kapříky, ,john oraprint, nechali 12.2 mld z MUS švýcarsku ,liberecká lyžovačka, 650 mega key investments ,dpp praha, tunel blanka 10 mld,bendl 1 mld ztráta středočeské nemocnice, kalousek padáky ,tunel pražského okruhu 60 mld, LTO 100 mld , tv nova 10 mld , diag human 15 mld , kalouskovy padáky,modernizace tanků za 19 mld, EDS 1,5 mld,

  • Karel Rouen
   Karel Rouen Před 9 dny

   @jiří Šeps :: justiční mafie v talárech připravila k volbám korupční kauzu čapí hnízdo, práskač transparency ,international v ondráčka práskl v eu babiše , to je ten způsob jak odstranují babiše,
   justiční mafie k volbám připravila kauzy bamberk, zemanův kufřík, kauza ransdorf, kauza kubiceho zpráva ,kauza rath,
   všechno propojeno s masmedii ...u každé kauzy na všech masmediích několik desítek článků o jediné kauze dokolečka,
   ......+ demonstrace propagované veřejnoprávní čt,a soukromými masmedii proti vlastní vládě ,
   štvanice bakalo medií proti vlastnímu prezidentovi,
   po odstranění babiše se justiční mafie nezmění, tím nikdy nedojde k odsouzení zlodějin stamiliard kalouska, klause, topolánka, nečase,

  • jiří Šeps
   jiří Šeps Před 9 dny

   @Karel Rouen :D opět jsi neodpověděl vůbec na nic :D jen tu postuješ stále stejný zkopírovaný příspěvek :D Jestli mají lidi všude, tak babiše dávno odstranili a nemuseli dělat demostrace. Navíc není úplně jedno jestli ten ukradl tolik a ten tolik? Stále jsou to zloději, takže prčo neodsoudit babiše? Klidně pak i bakalu, klause, kalouska...... Ale aktuálně je u moci babiš

  • Karel Rouen
   Karel Rouen Před 9 dny

   @jiří Šeps :.vždyt to říkali čeho se bojí, mají strach ,že mafiáni které havlofašisti ods, topstan,kdu,zel dosadili do justice, policie , masmedií, rady čtk po roce 1989 budou vyměněni za nové lidi, parlamentem zvolené, bojí se změny v radě čtk, bojí se té co označila justiční mafii u kauzy čunek benešové, bojí se ,že začně vyšetřování tisíců korupčních kauz které jutiční mafie odložila a kryje
   lžou o nezávislosti justice a policie ....přitom policie má dvojí metr , na zločiny havloidů a jejich vyvolávání nenávisti vůči prezidentovi,voličům prezidenta,
   a na výroky proti romům, islámským imigrantům ,
   co všechno kryje justiční mafie ?
   vondra z ODS právě zvolený demonstranty za milion chvilek nenávisti
   promopro krádež 700 milionů
   demonstranti milionu chvilek nenávisti právě zvolili tyhle havlomafie ods, topstan,kdu,zel
   Nazvučení č.předsednictví PROMOPRO - Vondra-ODS-750mil.,smrtící Kalouskovy padáky na MO-KDU-150mil Open Card-Bém-ODS-1miliarda,Zelená Praha-Bém-ODS-250mil.,Bezdrátová Praha(WiFi-Praha)-Bém-ODS 150mil.,arbitráž s CME 10miliard,aféra Český dům-K.Srba-ČSSD-100mil.,Diag Human- 2miliardy,stav.tunely Praha-Bém-ODS-10miliard, Internet do škol--884mil.,nucená správa-IPB-200miliard,sanace bank-90.léta-Klaus-ODS-200miliard,Chemapol Group Junek- 16.5miliard,Knižní fond-Macek,Menzel-ODS-400mil., Řebíček - ODS - 300 mil. - LTO - Klaus-ODS-100miliard, rumová aféra-Klaus-ODS-60mil.,Kamencové jezero-starosta Chomutova-ODS-750mil., tunel Blanka, 50 mld, Konsolidační banka/Konsolidační agentura-ODS/ 240miliard,fotovolteika- ODS/ /Zelení-900miliard., tunel Blanka - ODS a TOP09 - 34 miiard.

   demoblok ods,topstan,kdu , rozkradl majetek čr za stamiliardy kč církevní zlodějina 300 mld, zdvojnásobení ceny výkupu energií fotovoltaiky pravicí 2006 PROMOPRO ,Drobil a 3000 milionů čistička , drábekcard,drábeksystem,IKEM,IZIP,pandur,iveco,dingo,samopaly,minomety, opencard ,kocourkova konta z daňových rájů, babákův strýček, bártovy kapříky, ,john oraprint, nechali 12.2 mld z MUS švýcarsku ,liberecká lyžovačka, 650 mega key investments ,dpp praha, tunel blanka 10 mld,bendl 1 mld ztráta středočeské nemocnice, kalousek padáky ,tunel pražského okruhu 60 mld, LTO 100 mld , tv nova 10 mld , diag human 15 mld , kalouskovy padáky,modernizace tanků za 19 mld, EDS 1,5 mld,

  • jiří Šeps
   jiří Šeps Před 9 dny

   @Karel Rouen Jestli jsou tedy všude bakalovci atd, tak čeho se bojí? Proč by svolávali demonstrace? Přece luknutím prstu nechají babiše odstranit, nebo proč ho tedy vůbec nechali přijít k moci? :D Nemyslíš že je to najivní? :D Jako uznávám že kobliháři nejsou moc inteligentní ale tohle je až moc :D

  • Karel Rouen
   Karel Rouen Před 9 dny

   @jiří Šeps :: takže konkrétně na demonstraci zazněla spousta polopravd, demagogie a lží

   nejsme slepí ::: vzkazují havloidní umělci ......zajímavé, ke stamiliardovým zlodějinám mafiánů bakalů havlů, ods, topstan,kdu čssd slepí jsou , proč neprotestovali proti stovkám miliardových zlodějin ...ods, topstan,kdu, zel ? .......takže TYTO POKRYTECKÉ kreatury , rozhodně ne

   vadí jim STBák?? ::. sami volí stbáky v havloidních mafiích ods, topstankdu,zel, čssd .agent STB ŠTĚTINA top09stan , agenti STB v Ods exposlanci raninec ,hasil, vláda STB agenta STB Tošovského jmenoval Havel 1989 vládu stbáků ods, kdu, oda,

   BABIŠ ohrozil demokracii?? :: žádná demokracie tu není anikdy nebyla, všechna justice policie, masmedia jsou obsazena bakaly, ,kapitalisty, pravicí, mafiány ods, topstankdu,zel. a levice je neustále šikanována, národ je obelháván usa eu propagandou , a zločiny kapitalistů jsou zatajovány, nejsou souzeny,
   vadí jim demokracie .
   vadí jim zvolení radních čtk, ministr vnitra, ,
   takže rozkazují kdo nesmí být zvolen?kde to žijeme?
   babiš je nejhorší ohrožení demokracie????

   samé lži ......... zloději stamiliard , voliči stbáků v ods, topstan,kdu označují babiše za nejhoršíh ohrožení demokracie?
   a tyhle jejich lži šíří veřejnoprávní tv, soukromá masmedia ,

 • Honza Levandovský
  Honza Levandovský Před 10 dny

  Ja tam byl a bylo to fakt hezu, byl tam i Kovy.

 • Jan Macek
  Jan Macek Před 10 dny

  Víte že Martin hraje v kapele Gloryhammer? Docela mu to jde, i když jsou to bicí :D chclip.net/video/BkUAzcja74Y/video.html

 • vonkyk
  vonkyk Před 10 dny

  Jen škoda že to tílko není zelené(adidas) :/

 • vackad
  vackad Před 10 dny

  Na Ukrajině by ti za tvůj proslov jistě zatleskali.Jak krásně jim ten Majdan zvedl životní úroveň.Dodnes se z toho štěstím nemůžou probrat. No ale jeden Ukrajinec napsal do svého blogu :poslední kdo odejde ať zhasne...

 • XlucasinoGameTV
  XlucasinoGameTV Před 10 dny +1

  To ho někdo ještě sleduje? :D ten český CHclip se tak pomalu vyvíjí

 • Ludvík
  Ludvík Před 10 dny

  Martine, proč si stěžuješ na protestující, jsou přece z lidu
  Martine, proč si stěžuješ na lidi, co si stěžují na protestující, jsou přece z lidu
  Martine, proč si stěžuješ na debilní názory lidí, pocházejí přece od lidí
  Martine, proč si stěžuješ na demokracii, je to přece vláda lidu

 • Fištrón
  Fištrón Před 10 dny

  _"Je hezky, tak tam lidé chodí na koncerty"_ Andrej ;)

 • Matyáš Haruda
  Matyáš Haruda Před 10 dny

  Naprosto s tebou souhlasím máš dobré názory alespoň pro mě ale je pro mě nekoukatlné a neslyšitelné jak křičíš🤦‍♂️😂 asi to patří k tvému alter egu, ale mam pocit, že to spoustu rozumných divoků odrazuje. Sorry

 • Pavel Addams
  Pavel Addams Před 10 dny

  Nice.. uz vim co budu davat pod posty Ovcacka

 • Jáchym Šenkýř
  Jáchym Šenkýř Před 10 dny

  To byl přece koncert! 😂

 • Neumím se odhlašovat ve třináctce.

  Ty svaly rýsující se po tílkem 🤤🤤🤤

 • Tomáš Hauser
  Tomáš Hauser Před 10 dny

  Nejen, že jsi měl víc diváků, ale taky pracky, že z tebe šel strach. Škoda, že jsi přestal posilovat.

 • Lubor Pešek
  Lubor Pešek Před 10 dny

  "Většina lidí ví hovno"
  Máš pravdu, jsi toho jasným důkazem.

 • Vla stenec
  Vla stenec Před 10 dny

  Si protestujte ztráta času, vidíte že nikdo nikam stejně nepůjde, neodstoupí, ale jestli chcete marnit čas ok, vaše věc :D

  • Vla stenec
   Vla stenec Před 8 dny

   @jiří Šeps Jasně komouši, já jsem byl v roce 89 na Václavském náměstí, tak mi tady nevykládejte nesmysly, bohužel po letech jsme zjistili že to byl akorát podvod na lidi a ten kdo to vše pustil, byl Gorbačov v Moskvě. Tehdy jsme si mysleli že změny mají smysl, bohužel po letech vidím že je to ale úplně k hovnu. Ti co jsou u moci zůstanou vždy ať se to někomu líbí nebo ne, změny se provádějí zbraní a né tím že budu někde něco povídat, to by na to někdo musel teprve přistoupit z vlastní vůle a to nikdo nikdy nepřistoupí.

  • jiří Šeps
   jiří Šeps Před 8 dny

   @Vla stenec proto jsem psal že je to hyperbola :D rezignovat a říct "stejně to nemá cenu" není vůbec správné, lepší je to zkusit a selhat než říkat :"nemělo to cenu" Bohužel tohle ve vaši starší generaci zanechali komouši

  • Vla stenec
   Vla stenec Před 8 dny

   @jiří Šeps Jasně, přirovnat tohle k odboji za války to je úplně na hlavu. Nikdo tady nic platit životem nebude, máme mír a klid. Válka je úplně jiná situace včetně okupace.

  • jiří Šeps
   jiří Šeps Před 9 dny

   to přece není důvod se na to vykašlat :) Když udělám velkou hyperbolu, tak odboj za 2.s.v. věděl taky že ten boj je marný a stejně bojovali a taky za to zaplatili životem

 • Lubor Pešek
  Lubor Pešek Před 10 dny

  A když je někdo zvolený, tak je podle tebe normální, aby týden na to někdo řval, že je v právu, když bude protestovat?
  A kdyby skutečně "fungoval", jak ty píšeš, tak by to mohlo vypadat i tak, že se bude protestovat každý den. Co budeš dělat jiného?

  Co takhle místo protestování i trochu tolerance? Prostě tě lidi zvolili a musím to respektovat?

  PS: k té odvolatelnosti politiků, o které mluvíš (ne přímo těmito slovy, ale tak, že když někoho zvolím, tak si můžu po čase svou volbu rozmyslet), tak to prosazuje jedna strana. A otázka za zlatého bludišťáka, uhodneš která?:)

  A jestli chceš jinou otázku, tak já se spíš ptám, co mají protestující v plánu, když by uspěli a bylo jejich požadavkům vyhověno? Dosadí si jiného hňupa a budou zase jiní protestovat proti němu?
  A kdy taková nenávist a netolerance skončí?

  • Lubor Pešek
   Lubor Pešek Před 9 dny

   @jiří Šeps 😁😁😁😁😁😁 jo, takže Klaus starší je stále v ODS😁 přiznám se, že jsem takovou blbost čekal, ale doufal jsem, že přeci jen máš rozum. Asi ne.
   Takže jsme měli stranického prezidenta😁😁😁😁😁😁😁😁 první republika na světě, která měla prezidentem člena strany.
   A ještě, že ho vykopli, tím jsi mě už fakt dostal 😁😁😁

  • jiří Šeps
   jiří Šeps Před 9 dny

   @Lubor Pešek Kdo mluví o mladším? :D starej v ods stále je, ale moc se o něm nemluví :D vykopli ho z vedení strany, cche to umět chápat text, ale je pravda že to kobliháři neumí

  • Lubor Pešek
   Lubor Pešek Před 9 dny

   @jiří Šeps Klaus mladší založil ODS? hmm to jsou mi novodobé dějiny

  • jiří Šeps
   jiří Šeps Před 9 dny

   @Lubor Pešek po jak koukám na výsledky, tak ano klesá a ods roste, ale neodpověděl jsi mi na moji otázku :D jak mohl ods odstavit klause když stranu založil? když tvrdíš že u ano by to bylo nedemokratické

  • Lubor Pešek
   Lubor Pešek Před 9 dny

   @jiří Šeps no neboj. Ony volby ukáží, co se s ODS stane.

 • Erik Štětka
  Erik Štětka Před 10 dny +3

  Podle názvu jsem se lekl že budeš taky takovej debil.. Kdyby každej měl aspoň 50% tvého rozumu .. ✌🏻

 • ThisLikeVlogs
  ThisLikeVlogs Před 10 dny

  AMEN!!!!! 🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤

 • Daniellinne
  Daniellinne Před 10 dny

  Super video, nekoukala jsem na tebe nejakou dobu a po dlouhe dobe jsi znovu nezklamal. Btw, prekvapil me progress ve cviceni, pamatuju si te mnohem mensiho :D Keep up the good work.

 • Cimba Cimba
  Cimba Cimba Před 10 dny

  Mas pravdu....kokotina

 • M Group
  M Group Před 10 dny

  Já říkal že totalita je lepší

 • Zu Fex
  Zu Fex Před 10 dny

  Demokracie = vláda idiotů, bohužel je to to nejlepší, co jsme zatím objevili.

 • David Kazma
  David Kazma Před 10 dny

  Já mám rád protestanty na stránkách Babišáka, tam se člověk i zasměje :D

 • MmAN
  MmAN Před 11 dny

  Naprosto s tebou souhlasím.

 • Martin Hubený
  Martin Hubený Před 11 dny

  Koukám na tohle video, protože nemám nic lepšího na práci.

 • Judolia Cerambicifornis

  Vtipné, i když v žádném případě nepatřím mezi vyznavače Babiše, protesty nejsou v pořádku. Demokraticky vznést protest proti jeho jednání a chování a ..... je v pořádku. Ve chvíli, kdy pořádající, nějaká přiblblá politická neziskovka vyzývá demisi, tedy ke svržení vlády není demokratický prvek, ale samotný útok proti demokratickému zřízení. To jsou, ale základní axiomy, které naprosto retardovaní nepochopí, nebo nechtěj pochopit. Zřejmě jim vyhovuje diktatura.

  • Judolia Cerambicifornis
   Judolia Cerambicifornis Před 8 dny

   @jiří Šeps Ne. Cíl pučistů neziskovky Milion chvilek a neziskového projektu Rekonstrukce státu za podivného financovaní Georgem Sorosem je jasný. Jinak by se o to nezajímaly tajné služby, že?

  • jiří Šeps
   jiří Šeps Před 9 dny

   Nemožadují náhodou demisi babiše a ne celé vlády? :D

 • Matyas Kohout
  Matyas Kohout Před 11 dny

  Martine ty seš nějakej nakorbenej :O

 • Venca Malík
  Venca Malík Před 11 dny

  No nekeceeeej 🖕

 • Vitkuv Cestopiss
  Vitkuv Cestopiss Před 11 dny

  Si pekně nasranej to se mi líbí

 • Vojta Vydržel
  Vojta Vydržel Před 11 dny

  Mňam

 • Erik Hendrych
  Erik Hendrych Před 11 dny

  Skvělý nasrání

 • ptak
  ptak Před 11 dny

  kde mas nohu , kundo ? :D

 • Harri2006
  Harri2006 Před 11 dny

  Mě tak potěšilo, jak ses nasral, že si jdu hned koupit zvědátorský hrnek. Protože jsem starší publikum a mám svoje vlastní prachy, který za tebe můžu utrácet! :D

 • Radioactive Assassin
  Radioactive Assassin Před 11 dny +5

  1:47 Well, that really escalated very quickly.

 • PD9991
  PD9991 Před 11 dny

  Starej dobrej Martin todle mi chybelo :D

 • blazen
  blazen Před 11 dny

  Nene Martin vydal video 😱😂😂😂

 • Jahodový Banán
  Jahodový Banán Před 11 dny

  Ahhh :3 Those abs

 • simon konečný
  simon konečný Před 11 dny

  No upřímně, mám něco na práci, ale nějak to přežiju.

 • rollplaster69 XD
  rollplaster69 XD Před 11 dny

  jsem DEBIL Pepega Clap