Tap to unmute

Regionalizace celé Evropské unie | Peter Staněk

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 7. 12. 2023
 • Jak změnit Evropu? Je možná vlna revolucí v Evropě? Jak zahájit změny v Evropě? Proč regionalizovat Evropu? Jak spolupracovat v regionech? Jaký je koncept regionalizace Evropy? Jaká je inspirace k regionalizaci? Jaká je inspirace přírodou? "Buď dojde k nárazu společnosti na žulovou zeď nebo druhou alternativou je, že dojde k vlně revolucí, které se budou podobně jako v roce 1848 hnát celou Evropou, kdy změní politické elity a dojde k zásadnímu přehodnocení forem spolupráce a integračních procesů. Můj osobní odhad je, že proběhne druhý scénář, ale jestli má proběhnout, tak si lidé bohužel musí nejdříve nabít pusu," říká v rozhovoru profesor Peter Staněk.
  Co je to proces dedolarizace? DEDOLARIZACE - VIDEO: • WHO skoro jako planetá...
  Co připravuje WHO? • Nová pravidla a rizika...
  Jak si myslíme, že vládneme přírodě? • Vládneme prý přírodě |...
  Staňte se členem 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY - podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání v regionech: / @inovacerepubliky
  Proč soubor technologie pouze nástroj? Jak číst přírodu? Jak naslouchat přírodě? "Ztratili jsme svůj vztah k přírodě. My jsme prohlásili, že vládneme přírodě. Tomu se příroda chechtá. My totiž budeme vždy pouze součást přírody. Příroda nám dokonce řekne určité bezpečnostní protokoly," říká ve společných rozhovorech Ing. Peter Staněk, CSc., který říká: Jak vládneme přírodě? Proč budeme vždy pouze součást přírody? Jak se snažíme poručit přírodě? Jak umíme ovládat vesmír? Jak umíme vyřešit umělou gravitaci? Jaké jsou dopady na kosmonauty?
  Proč jsme ztratili svůj vztah k přírodě? Proč budeme vždy pouze součást přírody? Proč příroda vymezila striktně některé věci? Jak pracovat s novými technologiemi? Jak se učit od přírody? Jak se inspirovat k nové organizaci společnosti? Proč není dost peněz v penzijním systému? Je to studie post-vakcinační a post-covid syndrom? Jaká je dluhová prognóza naší země? Proč je důležitá regionalizace Evropy? Jak regionalizovat Evropu? Více v dalších částech rozhovoru. 🙏 Prosíme, podpořte rozhovory a natáčení v regionech. Číslo účtu: 12122128/2010.
  "Měli bychom si uvědomit, že veškeré nadšení z technologií je podřízeno tomu, že technologie jsou pouze nástroj a nic víc. Druhá věc, že si musíme uvědomit, že příroda je největší učitel všech technických a jiných řešení. Z tohoto hlediska mi pak vychází jedno, proč měli takový úspěch monografie, které se jmenují například Nasloucháme přírodě. Najednou lidé objevují svět kolem sebe. Najednou si uvědomí, že proč například ta rostlina je geniální a drží se Fibonacciho principu optimální struktury rostliny. Zřejmě četla Fibonacciho, pak zjistíte jednu zásadní věc. Koncepce společnosti budoucnosti dle profesora László. Tento profesor prohlásil, že žádná konkurence, žádný boj, žádné vraždění, ale aplikovat tři principy rostlinné říše - spolupráce, komunikace a empatie," přibližuje profesor Peter Staněk důležité souvislosti a inspiraci pro budoucnost společnosti. "Představte si, že díky vakcinaci klesne nejen imunitní systém o 40 %, ale i adaptační systém, tak máte skvělý nástroj depopulace." rozebíráme souvislosti s dobou civilovou a jejími postupně stupňujícími se následky.
  Kdo financuje WHO? Co chystá WHO? Proč to chystá? "Musíme vědět, že ta nová pandemická smlouva dává WHO pravomoce obrovského typu v podstatě jako planetární vláda. Smlouva jim umožňuje nařizovat lockdowny, povinnou vakcinaci, omezení pohybu obyvatel, ale všimněte si, že klíčová obezlička zní - vše, co souvisí se zdravím musí být předmětem řízení WHO," říká v rozhovoru profesor Prof. Ing. Peter Staněk, CSc.Jaké jsou zákonné podklady, aby něco nařizovali národním vládám? Co chystá WHO? Proč to chystá? Jak se smlouva schvaluje? Jak se bude projednávat pandemická smlouva? Jaká budou nová zdravotnická pravidla? Jak jsou voleni úřednící WHO? ČÁST ROZHOVORU K WHO: • Nová pravidla a rizika...
  Natočeno 10.5. 2023 na Slovensku 💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma "vize z krize" nebo se staňte členem Inovace Republiky. Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”.
  * * *
  Inovace Republiky - Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti.
  Více na www.inovacerepubliky.cz. Připravujeme knihu Inovace Republiky.
  00:00 01:49 Jak regionalizovat Evropu?
  01:49 04:56 Jakou mít vizi pro Evropu?
  04:56 06:19 Jaká je energetická vize Evropy?
  06:19 08:17 Jak by mohla fungovat Evropa zcela jinak?
  08:17 09:48 Jaké jsou úvahy a hry v Evropě?
  09:48 10:30 Jakým způsobem se centralizuje moc Evropy?
  10:30 11:16 Jaký je dlouhodobí účinek hmyzu?
  11:16 12:55 Jakým způsobem aplikovat regionalizaci Evropy?
  12:55 15:11 Jakým způsobem pracovat podporovat lokální ekonomiku?
  15:11 18:35 Jak si pomoci v kritických situacích?
  18:35 23:17 Jak se chovat v krizových situacích?

Komentáře • 302

 • @chytrauctarna8248
  @chytrauctarna8248 Před 3 měsíci +52

  projekt pro odstoupení z Eu , nastavení nové ekonomiky je připraven, vše co říká pan Staněk je zakomponováno do Ekonomické reformy, jsou jednoduché, jednoznačné, realizovatelné.

  • @jirisimecek3216
   @jirisimecek3216 Před 3 měsíci +7

   takže proto aby z nás bylo ekonomicky Švýcarsko stačí vystoupit z Eu?

  • @sixmillionsilencedaccounts3517
   @sixmillionsilencedaccounts3517 Před 3 měsíci +1

   @@jirisimecek3216 On to někdo tvrdí, jelimane?

  • @jurajkubove3164
   @jurajkubove3164 Před 2 měsíci +2

   Barbara Jeblá keď tomu nerozumíš tak nič nepíš Ty vůbec nechápeš ten člověk sype slová ako gulomet- Stánek a ani neví o čom hovoří v ten rýchlosti samé blbé rady samé nepoužitelné hlúposti nech odíde do Maroka pomáhat tam bude možná užitečný a žena nech zoberie taky

 • @tomasjasny1968
  @tomasjasny1968 Před 3 měsíci +8

  To, co říká pan profesor, se týká i obranného modelu ~ pokud bude v každém okně pravidelně trénovaný odstřelovač, tak bude mít útočník těžkou úlohu při invazi ...
  Obranu lže kombinovat přenosným kamikadze mini dronem switch blade ...
  👍🤔👍

 • @archeoncreativespace-arche8498
  @archeoncreativespace-arche8498 Před 2 měsíci +8

  Až se lidé naučí přemýšlet duší a ne tělem, pak se celý svět změní a bude úplné jiný.

 • @Joker-lt7pf
  @Joker-lt7pf Před 2 měsíci +3

  Krásna záhrada

 • @stanislavdomansky9356
  @stanislavdomansky9356 Před 3 měsíci +10

  Rád si poslechnu rozhovory s prof. Staňkem, co mě ale nepřestává udivovat je, že v rozhovoru o regionalizaci není zmíněna Morava se Slezskem, to Andalusie zmíněna je a potom Čechy, myšlena celá Česká republika. Moravu v pořadu zmíní akorát doc. Koudelka jako správný patriot, jinak je Morava vynechávána, zamlčována, aby se nevědělo, že až do roku 1949 byla zemí s vetší či menší mírou autonomie, po většinu času na Čechách nezávislá.

  • @avrahamstern4550
   @avrahamstern4550 Před 3 měsíci +3

   No do hlavy mu nevidim, třeba má nějaké antipatie k Moravě, je fakt že Andaluzie je dost velká ale to by v rámci EU nedávalo moc smysl, to je defacto velikost malého státu, ale 0:35 jasně připouští dělení na kraje (14). Regionalizace má smysl jen když budou ty celky podobně malé. Ale funkční je to stejně jen na napíře. Podívejte ani dneska, se státy nedohodnou na upouštění vody v řekách, kraje se nedohodnou na opravě uzavírkách silnic... plošné problémy se rozdrobením budou řešit podle mě mnohem hůř... je to jen o lidech. Civilizace polovopic nemá budoucnost.

 • @vaclavberka4519
  @vaclavberka4519 Před 3 měsíci +16

  S tím souhlasím , ale prosím o radu co dělat, když v mém okolí včetně včetně starosty má většina lidí šlape lajnu z režimem. 😢

  • @72badry
   @72badry Před 3 měsíci +3

   Slape lajnu s rezimem? Myslite ten nas liberalne demokraticky rezim? No sakra diky za to!

  • @rvesela1218
   @rvesela1218 Před 3 měsíci +5

   @badry.Jinak jste v pořádku nebo troll

  • @72badry
   @72badry Před 3 měsíci

   @@rvesela1218 proc troll?

 • @katarinakrajna4911
  @katarinakrajna4911 Před 3 měsíci +4

  😀❤️👍👏 rozum do hrsti !!!

 • @Terez_Deer
  @Terez_Deer Před 3 měsíci +13

  Jen takové zamyšlení, neříkejte mi, že když budete mít půdu, kde si budete pěstovat jídlo, že vám to při nezásobení obchodu či obdobné krizi někdo neukradne. To byste hlídali plodiny na poli s pistolí a čekali, zda to náhodou nevypálí někdo v zoufalství a hladu po vás? Obecně docela vidím reálné zešílení společnosti, rabování a kradení, když by došlo na lámání chleba. Ruku v ruce s násilím.

 • @radeksluka81
  @radeksluka81 Před 3 měsíci +12

  Skvělé informace.

  • @jannovak5192
   @jannovak5192 Před 3 měsíci

   Vaduz není v Luxembourg ale v Lichtenštejnsku....7:00

 • @bohuslavkuklik6305
  @bohuslavkuklik6305 Před 2 měsíci +15

  VIVAT PETER STANEK !!!
  VIVAT SLOVAKIA, MORAVIA, BOHEMIA - VIVAT CZECHOSLOVAKIA !!!
  🇸🇰🇸🇰🇸🇰❤❤❤🇨🇿🇨🇿🇨🇿

 • @marekprochadzka7275
  @marekprochadzka7275 Před 3 měsíci +1

  Ahojte, Kde najdem jeho aktuálne prednášky prosím ?

 • @oldrichsova-ek9ej
  @oldrichsova-ek9ej Před 2 měsíci +7

  Je to jak profesor říkal pred par lety zatim se to splňuje, a to žrádlo taky žába už začíná byt na hodně potravinách, za chvíli budeme žrát sračky!!!😂😂😂

 • @jaroslavdolezal1717
  @jaroslavdolezal1717 Před 2 měsíci +3

  Primo dokonala definice evropskeho blba pane profesore!:)

 • @evamokra9208
  @evamokra9208 Před 3 měsíci +26

  Přeji krásný den. To co zde je řečeno p. Bůh nám pomáhej. Děkujeme za tvrdé ale pravdivé informace.👍🙏🇨🇿

  • @jirisimecek3216
   @jirisimecek3216 Před 3 měsíci +1

   prognozy pana Stanka se prakticky nikdy nevyplňují

  • @evamokra9208
   @evamokra9208 Před 3 měsíci +1

   ​@@jirisimecek3216Je to jen věc názoru. A děkuji Bohů že stoho i polovina se nesplní. Jsou to velmi důležité co se stoho stane a nestane.Ale nic netají. A hovoří to co se zde tají. Na tom není nic proti ničemu. Podle určitých parametrů je asi zřejmě si pustit telku. Děkuji nemám zájem. Když se něco nelibý a nechci to vidět nebo poslouchat. Přepnutí stačí. Tento pán nikomu nic nevnucuje jen hovoří.....

  • @jirisimecek3216
   @jirisimecek3216 Před 3 měsíci +1

   @@evamokra9208 tak pan stánek není první ani poslední prognostik kterému se neplní prognózy. Je to vaše věc ale proč věřit člověku který prorokuje něco o čem víte že se nesplni

  • @evamokra9208
   @evamokra9208 Před 3 měsíci

   @@jirisimecek3216 To je věc názorů. Každý člověk to názor.

  • @jirisimecek3216
   @jirisimecek3216 Před 3 měsíci

   @@evamokra9208 jen jsem byl zvedavy

 • @simonmatus6226
  @simonmatus6226 Před 3 měsíci +10

  Pán Stanek. A nežijeme náhodou všetci v počítačovej simulácií respektíve v Matrixe?
  A nieje náhodou Corona vírus len čerpanie bioelektrickej energie ľudstva? Prosím vyjadrite sa. Ďakujem.

  • @DominikaDelfinka
   @DominikaDelfinka Před měsícem

   Na toto sa ten pán mudrlant nevyjadrí lebo nevie. On povie len to, čo má v scenári a za to je aj dobre zaplatený.

 • @jaroslavpelisek9343
  @jaroslavpelisek9343 Před 3 měsíci +9

  Ja si myslím, a to jsou, taky slova p Staňka! Je čas nas spláchnout!!!!!!!!!

 • @TomasKordiak83
  @TomasKordiak83 Před 3 měsíci +6

  p.Stanka rad posloucham. Mam rad jeho armagedonicke scenaře. Kdyby prisel armagedon tak lide co maji pudu tak jim zbydou bramborove natě.

 • @michaldienes1222
  @michaldienes1222 Před 3 měsíci +13

  Bez obnovy a renesancie socializmu, žiaden mier a pokoj tu nebude. Ani sociálny rozvoj pre ľudí práce.

 • @jirifajkus3538
  @jirifajkus3538 Před 3 měsíci +6

  Já bych si přál dedilinizaci pana profesora:)

 • @bohuslavkuklik6305
  @bohuslavkuklik6305 Před 2 měsíci +21

  Pryč se všemi EUROBLBY !!!
  NATO, USA, GB, EU - víte co ?
  TAHNĚTE DOHAJZLU !!!
  TOTO JE ČESKOSLOVENSKO !!!
  🇨🇿🇨🇿🇨🇿❤🇨🇿🇨🇿🇨🇿

  • @jaroslavnemec7896
   @jaroslavnemec7896 Před 27 dny

   Vy budete docela dost velkej psychopat.Takto nekriticky adorovat CSc Staňka.No je to vaše věc, já si jej taky rád poslechnu ale rozhodující názor na danou problematikou si udělám sám.

 • @petraporizova2769
  @petraporizova2769 Před 3 měsíci +5

  Jak může pan Staněk přesně vědět co udělá s tělem požírání hmyzu? Dělal studii? Já to jíst nebudu,ale nevěřím on to všechno tak dokonale ví.

  • @evabracinikova1254
   @evabracinikova1254 Před 3 měsíci +15

   Preto, že sa zaujíma o všetky informácie a má vysoké IQ 🤗

  • @pavladamm4016
   @pavladamm4016 Před 3 měsíci +16

   @petraporizova2769 Je to jednoduché - sledujte tok peněz. Kdo stojí za tímto trendem? A říká vám něco chitin? A co se týče pana profesora-zjistěte si, Petro, co je to architektura mysli (myšlení). Pan profesor tuto metodu používá a je v tom mistr. Klobouk dolů před těmito lidmi-navíc když jsou na světlé straně.

  • @vladimirferdas5250
   @vladimirferdas5250 Před 3 měsíci +3

   Jo Petro, musite precist horu tlustych knih. Necekat, ze bude nekdo premyslet za vas. Sama si hledejte informace a studujte novinky. Vy si opravdu myslite, ze vam nekdo z vlady udela studii a sdeli jeji vysledek, kdyz maji plan vas s tim do budoucna krmit? Co vam udelali za studie (a sdelili) o Covidu ? Premyslejte !

 • @Xapatan.195
  @Xapatan.195 Před 3 měsíci +23

  Tady si bohužel musí lidi pořádně nabít hubu, aby se probrali 🙈🙈🙈

 • @jaroslavstadler5051
  @jaroslavstadler5051 Před 3 měsíci +4

  Tak tak tá vlna príde...😉

 • @ruzenasimkova3134
  @ruzenasimkova3134 Před měsícem +1

  👏👏👏

 • @irenamader2358
  @irenamader2358 Před 3 měsíci +57

  Začněte každý sám u sebe !

  • @72badry
   @72badry Před 3 měsíci +9

   Kdyby se kazdy staral sam o sebe, tak by svet byl razem lepsi.

  • @jaroslavzapletal8490
   @jaroslavzapletal8490 Před 3 měsíci +4

   Když se každý bude starat jen o sebe, budeme bydlet v jeskyni.
   To nechci.

  • @72badry
   @72badry Před 3 měsíci +5

   @@jaroslavzapletal8490 To si prave nemyslim, protoze kazdy mame sve touhy a potreby a starost o sebe da prostor i druhym.
   Ne, to opravdu neznamena, ze budeme v jeskyni, ale prave naopak.

  • @kuntedan2920
   @kuntedan2920 Před 3 měsíci +4

   Spíš začněme, ne?

  • @drahomiralunackova479
   @drahomiralunackova479 Před 2 měsíci +1

   ​@@72badryano, ale nesmělo by to starání se o sebe, jen o sebe zasahovat do práv i druhého!! Takto by to šlo!! Pokud se každý bude starat jen o sebe, bude sobecký, musel by žít bez potřeb využívat někoho jiného. Jsme společenství...potřebuje jeden druhého. Alespoň v tom smyslu ,že využívá jeho práce!! Ne však zneužívá. Ale stačí ,že využívá. Tedy potřebuje druhého. A dohodu s ním potřebuje...

 • @LadislavNovak-dv3pd
  @LadislavNovak-dv3pd Před 2 měsíci

  A přetím patřila HUNGARY že ANO 🦉

 • @Martin-kt9hs
  @Martin-kt9hs Před 2 měsíci +4

  👍👍👍👍

 • @user-yb9sf5io4h
  @user-yb9sf5io4h Před 3 měsíci +1

  Čitaj sen že nikto zbohatne sa veľmi rýchlo tvár zmeni farbu v najbližšej vojne všetci kto presiahne viac ako 10 rokov zastreliť

 • @Maria-eh8if
  @Maria-eh8if Před 11 dny +3

  Utópia! Ideme do doby, keď prestávajú platiť VŠETKY MORÁLNE PRAVIDLÁ ! SR a ČR získalo NOVÝCH obyvateľov, ktorí sa nezastavia pred NIČÍM ! Čiže, to čo NÁM pomôže PREŽIŤ ( snáď), tento RAUT na ĽUDSTVO je vrátiť sa k PRAVDE, ĽUDSKOSTI a SPOLUPATRIČNOSTI. A dôležité je to, čo Vám nik nemôže vziať... zdravý ROZUM, VEDOMOSTI a ZNALOSTI aj o tom, ako prežili naši predkovia v minulosti povedzme dobu VOJNY ( ľudia bývalej Juhoslávie...). A v neposlednom bode je to aj o šťastí a VIERE vo víťazstvo DOBRA . Náš pobyt na tejto ZEMI je dočasný, zbavme sa preto STRACHU a OBÁV. Svet MÁ PÁNA a NIE JE ním SATAN ! Zvíťazí SVETLO .

 • @katarinakrajna4911
  @katarinakrajna4911 Před 2 měsíci +9

  🤔 páni žiadna EÚ. Pri vstupe ste všetko darovali "EÚ" a zvyšok sa rozkradol tkz.domácimi.
  Každý chce byť pracháč americký😂 nerobiť a zarobiť. Pýtam sa: kedy dostane ľudstvo rozum kedy začne využivať vlastný mozog.Bojíte sa manuál.práce?pozor na mozole😂😂😂

 • @DagmarKuchtickova-pt3cj
  @DagmarKuchtickova-pt3cj Před 3 měsíci +6

  👍

 • @katarinakrajna4911
  @katarinakrajna4911 Před 2 měsíci +5

  🤔👍👏super❤

 • @jirifajkus3538
  @jirifajkus3538 Před měsícem

  Utopie!

 • @andrejpavka2036
  @andrejpavka2036 Před 3 měsíci +17

  Keby sme bolí stále Československo socializmus a obnovt SSSR tak neni ten konflikt na Ukrajine zase za to môžu USA 😢😢😢😢💥💥💥🥶🥶🥶🥶⚒️⚒️⚒️⚒️🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇸🇰🇸🇰🇨🇳🇨🇳🇨🇳🇷🇺🇷🇺🇷🇺

  • @user-bf9jx8iq9d
   @user-bf9jx8iq9d Před 3 měsíci +1

   keby bolo keby boli by sme v nebi, ale nič z toho nie je 😂

  • @jirisimecek3216
   @jirisimecek3216 Před 3 měsíci +2

   dvakrát nevstoupíš do stejné řeky

 • @EddyBystry
  @EddyBystry Před měsícem

  EÚ....ÚNIA NÁRODOV....🤠

 • @pheliux3216
  @pheliux3216 Před 3 měsíci +4

  Ani som to nedopočúvala,žiadna vojna,už mi je zle.

 • @BerenikaBofortova
  @BerenikaBofortova Před 3 měsíci +18

  Pane profesore.Moc dekujeme za zento rozhovor.Pane profesore k tem potravinám
  Nasla jsem v jogurtu larvu ,to se nam bude libit.? V lese vidime omlouvam se ,vidim lejnoa na něm různý hmyz.
  Máme vůbec chut na tyto potraviny? Ne.mi Češi si necháme nadělat na hlavu. Neumime odporovat .Jsme to hloupí národ !.Moc Děkujeme pane profesore preji Vam hodně zdraví moudrost a silu .B.

  • @jaroslavnemec7896
   @jaroslavnemec7896 Před 27 dny

   Bereniko hovořte pouze za sebe.Češi nejsou a nebyli hlupáci.Jen dnešní současná vláda nedělá vlasteneckou politiku pro svoje lidi kteří je platí ze svých daní.Bereniko pokud už píšete tyto svoje bláboly snažte se to prosím dělat bez gramatických chyb.Raději si to po sobě dvakrát přečtěte než to pošlete do sítě.

 • @annatomkovicova5602
  @annatomkovicova5602 Před 3 měsíci +13

  Dakujem
  S uctou

 • @petrsofka1942
  @petrsofka1942 Před 3 měsíci +12

  Niektorý mudrosraći ćo tady piśou by uż mali naraziť na tú żulu aby sa uż prebrali

 • @martabednarikova6099
  @martabednarikova6099 Před 3 měsíci +2

  Nespoja se regiony, lebo su jesitny a zavidia si ti co su na cele. Namiesto, aby sa pokorili a isli zachranit svojich ludi a svoju krajinu Zazila som to.

 • @pheliux3216
  @pheliux3216 Před 3 měsíci +4

  Už zase vojna.Aká vojna?

 • @jankohut9634
  @jankohut9634 Před 2 měsíci +6

  Zdravím.A proč důkladně neprostudovat zákony 424 a327 z roku 1991?Ceskoslovensko stále trvá.

 • @janvalo423
  @janvalo423 Před 2 měsíci +13

  Cesi aj slovaci velmi spohodlneli a to sa odraza aj v tom ako sa chovame na vine su peniaze a penize tzv kapitalizmus -humus

 • @andrejpavka2036
  @andrejpavka2036 Před 3 měsíci +10

  Zdravim vás cechoslovaci obnoviť Československo nové Brick bez politikov zrady podpísať deklaráciu Československo 🇨🇿❤️🇸🇰 yeaaaaaaaaaaaaaaaaa

  • @user-bf9jx8iq9d
   @user-bf9jx8iq9d Před 3 měsíci +2

   spravte niečo s Klausom, ten dodnes behá a roznáša klamstvá, Mečiara aspoň držíme v Elektre na ktorú si nakradol

 • @jirifajkus3538
  @jirifajkus3538 Před 3 měsíci +6

  Budapešť, Bukurešť, všechno jedno...

 • @humorshop
  @humorshop Před 2 měsíci +4

  7:22 Vaduz je Lichtenštejnsko ne Lucemburk bože..🙄🤣

 • @bohuslavkuklik6305
  @bohuslavkuklik6305 Před 2 měsíci +9

  Darwin dokázal velké HOVNO !!! VELKÁ LEŽ A SLEPÁ CESTA MATERIALISMU !!! 🇸🇰🇸🇰🇸🇰❤🇨🇿🇨🇿🇨🇿

 • @nikolmichalikova2498
  @nikolmichalikova2498 Před 3 měsíci +1

  Tento komentár píše priateľ Nikol aby sa vedelo kto píše - useknute v nesprávny čas.

 • @clarkgardner4602
  @clarkgardner4602 Před 3 měsíci +7

  ❤❤❤❤

 • @jannovak5192
  @jannovak5192 Před 3 měsíci +3

  Sedmá minuta: Vaduz není v Luxembourg,ale v Lichtenštejnsku.......

  • @slava5579
   @slava5579 Před 2 měsíci

   Detail splete se člověk, jde ale o něco jiného, informace detailisto.

  • @drahomiralunackova479
   @drahomiralunackova479 Před 2 měsíci +1

   ​@@slava5579jen slušně upozornil. Proč ne. Nijak neurazi...je to ok?? Já mu za to děkuji ..D.L.

  • @drahomiralunackova479
   @drahomiralunackova479 Před 2 měsíci

   Jan Novák.. jste slušný,proč to slušně nenapsal!!??? děkuji ..za váš čas..D.L.

 • @andrejpavka2036
  @andrejpavka2036 Před 3 měsíci +11

  Uz taká politika musí skončiť my sme vláda občanov boží Československo 🇨🇿❤️🇸🇰 yeaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • @patrikmikesz6456
  @patrikmikesz6456 Před 3 měsíci +1

  Je treba se zamerit na lidi,kteri to vedou timto Zpusobem,kdo sou Tito jedinci? A jakou vlastne bibli nasledujou;)?
  Revoluce na technokracii a robokracii;)?

 • @MrTufoz
  @MrTufoz Před 3 měsíci +3

  De sa dá overiť že Poľsko ma potraviny na2,5roku????

  • @jozefkollar5164
   @jozefkollar5164 Před 3 měsíci +1

   Vidím ,že si na nete, tak stačí hľadať Ono -lenivé.

 • @postapo-tvczechrepublic9204

  Ten keř vedle p. Staňka vypadá s tím obličejem jako trpaslík

 • @jaroslavzapletal8490
  @jaroslavzapletal8490 Před 3 měsíci

  Chtěli byste za městem malý jaderný reaktor?
  Kam budeme vozit jaderný odpad?

  • @avrahamstern4550
   @avrahamstern4550 Před 3 měsíci

   odpad bude celej reaktor... až dosloužím chci do sběru :D na překlenutí období k funčnímu nasazení nových technologí je jadernej reaktor dobrej

 • @pl8199
  @pl8199 Před 3 měsíci +2

  To jiste. Dream on, baby! Vy toho tak tady uděláte. Všichni jen umíte kecat, ale to nic nezmění. Méně žvaněni a více skutků.

  • @jindrichzaludek5468
   @jindrichzaludek5468 Před 3 měsíci +2

   Skutky máte udělat vy podle těch keců, abyste věděli, co máte dělat, když jste ještě nic neudělali.

  • @jozefkollar5164
   @jozefkollar5164 Před 3 měsíci

   Tak Ono ,konečne konaj a menej píš.

  • @72badry
   @72badry Před 2 měsíci

   Darebaci jako Che napachali dost skody. My nechceme revoluce, ale chceme kecat a doufat v evoluci.

 • @jakubkares9611
  @jakubkares9611 Před 3 měsíci

  Tam si dejte stoleček a rozdávat letaky

 • @marekmlcoch7308
  @marekmlcoch7308 Před 2 měsíci

  však Babiš prý po tajnu řídí celého fialu atd. tak ja nevím proč sou ti lidi tak nevzdělaní kua pan Tlustý to sice neřek na plno ale tak to je.

 • @jirkasonbenesh
  @jirkasonbenesh Před 2 měsíci +2

  Pane profesore, ve svých 70 letech se na všechno můžu vykadit, lépe řečeno vysrat. Ať padaj třeba trakaře.

 • @14jan141
  @14jan141 Před 3 měsíci +9

  slovensky už nevieš? a regionalizácia? veď ju tu máme: regionálny politici KRADNÚ jak na medzinárodnej úrovni!!!😬👎👎👎

 • @jakubkares9611
  @jakubkares9611 Před 3 měsíci

  Na Moskvu jeďte kluci

  • @jozefkollar5164
   @jozefkollar5164 Před 3 měsíci +2

   Ono dzignuté ,prečo srabe nejdeš ? Určite si v rozpuku a plný síl však.Viem Ono ,že zosraté si.

 • @mirocutka1425
  @mirocutka1425 Před 3 měsíci

  Utópia

  • @vladimirferdas5250
   @vladimirferdas5250 Před 3 měsíci +1

   Utopia-proc ? Myslite jako utopie pro EU-ano,tady souhlas.

 • @zoxoor3759
  @zoxoor3759 Před 2 měsíci +8

  Staneka som kedysi celkom mohol, ale to co stvara od zaciatku korony....to je uz niekedy fakt na kazajku

 • @imisafko4869
  @imisafko4869 Před měsícem

  Trolovia fuj 😮😅😂

 • @annabajnerova
  @annabajnerova Před 3 měsíci

  O

 • @martadurejova4037
  @martadurejova4037 Před 3 měsíci

  nijak

 • @MrTufoz
  @MrTufoz Před 3 měsíci +2

  Nee

 • @achaab979
  @achaab979 Před 3 měsíci +11

  Načo mu je taká chytrá hlava , keď s ňou nič zmeniť nedokáže.

  • @jozefgnip1735
   @jozefgnip1735 Před 3 měsíci +4

   Lebo mu hlupáci nedovolia nič urobiť. On iba otvára oči vám a vy to môžete zmeniť.

  • @user-bf9jx8iq9d
   @user-bf9jx8iq9d Před 3 měsíci +1

   ideálne ho hodiť pod gilotínu. 😂

 • @jirisimecek3216
  @jirisimecek3216 Před 3 měsíci +5

  to co říká pan Stanek je nesmysl, buď můžete regionalizovat nebo spolupracovat ale nejde dělat obojí najednou

  • @jirisimecek3216
   @jirisimecek3216 Před 3 měsíci +1

   @@danmodry945 je to takový ujo jen si říkám tohle jsou ti odborníci co slibují? Ještě prasnice Hamplova na ministerstvu spravedlnosti a ivan novesky co ho vyšetřovali za švindlovani s granty na mpo a je to komplet

 • @oldo.sumava6786
  @oldo.sumava6786 Před 3 měsíci +1

  Třeba by mohl pan profesor uvažovat o zmizení Evropy a jejím opětovném objevení po letech.Věří tomu, chudák v jiných případech a třeba by to pomohlo.

 • @vladimirmodr8253
  @vladimirmodr8253 Před 3 měsíci +2

  ,Rudí chytráci.

 • @user-bf9jx8iq9d
  @user-bf9jx8iq9d Před 3 měsíci +9

  Bože to sú keci, strašenie a strašenie. Ľudia neverte boľševikom ani slovo.

  • @vladimirferdas5250
   @vladimirferdas5250 Před 3 měsíci +2

   Tohle to jste vypotil vy, nebo prebirate info z televize ?

  • @milankriz7482
   @milankriz7482 Před 3 měsíci +2

   Když nejsi schopen přemýšlet,tak sem nelez!

  • @chytrauctarna8248
   @chytrauctarna8248 Před 3 měsíci +1

   tak se vždy ptejte: Kdo, co, kde, jak a proč. Rovněž musí platit rovnice: když A tak B. Nebo ze světa IT: nula nebo jedna. nebo máte jiné poznání?

 • @elanasilu
  @elanasilu Před 3 měsíci +7

  Už se to nedá poslouchat.

 • @ondrejkovacic6498
  @ondrejkovacic6498 Před 3 měsíci +7

  a toto ma prosim pekne volebne pravo a obciansky preukaz..... bludar a konspirator stanek.... zabavac :D

  • @mema007
   @mema007 Před 3 měsíci +3

   A vy máte volebné právo a občiansky preukaz? Povedať na niekoho "TOTO" len ukazuje aký ste človek. Iba urážate bez uvedenia jediného argumentu. Ste len ďalší oklamaný, zmanipulovaný a frustrovaný neoliberálny pionier.

 • @jiri7989
  @jiri7989 Před 3 měsíci +5

  👍👍👍👍👍

 • @DoktorDoktorovic
  @DoktorDoktorovic Před 3 měsíci +8

  Jak tohodle šaška může někdo ještě brát vážně..

  • @avrahamstern4550
   @avrahamstern4550 Před 3 měsíci +3

   zkuste to rozvést :-) co se vám konkrétně nelíbí... že venkov přežije zatímco ve městech nastane konec světa ? jste z města ? :D

  • @BerenikaBofortova
   @BerenikaBofortova Před 3 měsíci +3

   Lidi je potřeba se semknout . táhnout za jeden provaz.Kdyz budeme volit, volit menší zlo než máme nyní.Jak budeme volit tuto bandu tak jsme v zadní části těla.Ja zdravím všechny lidi dobré vůle . Pomáhejme si ať.nevvznikne násilí a zloba jeden proti druhému tak zvaná nenávist.B.

 • @romanfidlercom
  @romanfidlercom Před 2 měsíci +3

  Pan Peter Staněk skládá jednu drobnou skutečnost za druhou aby mu vyšel obraz je pravdy! pozor! je autorem mnoha konspirací a také nevydařených prognóz!! Nevěřte mu lidi! Ověřujte si co říká!