VAROVAL MĚ DUCH - STRAŠIDELNÉ HISTORKY #10

Sdílet
Vložit

Komentáře • 1 018

 • Anna Havlíčkova
  Anna Havlíčkova Před 2 hodinami

  Já jsem strašidlo sama o sobě

 • alic766
  alic766 Před 19 hodinami

  sleduje mě asi 8 letej kluk ale...Někdy se v noci vzbudím cca v 1 až 3 ráno a stojí u moji postele a nebo je za dveřmi (myslete si lidi co chcete až napíšu tohle)
  už mi to nevadí je to můj kamarád a naučil mě jak dočasně opustit lidský svět
  jmenuje se TOM

 • Kristyna Vancurova
  Kristyna Vancurova Před 2 dny

  Prosím další historky úplně je miluju❤❤❤

 • jmnenuju se martina
  jmnenuju se martina Před 3 dny

  Já miluju strašidelné historky je to mě je oblíbená série ❤

 • Frank Dürlich
  Frank Dürlich Před 6 dny

  9:34 XD

 • David Benáček
  David Benáček Před 7 dny

  Dalši natoč pls

 • Vladimíra Biela
  Vladimíra Biela Před 8 dny

  Tak pred rokom.... si kúpila moja sestra heliovy balón na jarmoku. Ja som šl v tedy spať k babke a keď som sa vrátila domov, tak to už bolo v tedy, keď ten balon bol už taký sfučanejší. Otvorila som dvere a ako prvé som videla balón bol v trede mädzi podlahou a stropom. Ten balón sa pomali hýbal z jednej miestnosti do druhej. Ja som sa spytala maminy čo to je. A ona že si to nemám všímať že sa to deje celý deň. Tak ja som to vzala a šla som do izby. Keď ten balón prišiel do našej izby 3 alebo 4 raz tak ma tak zo strandy že sa spytam či to nie je moj zosnuly dedo. Tak som povedala ,,Dedo ak si to ty, tak sa nech sa ten balón otočí o 360°. Ako som to povedala tan balon zastal a začal sa točiť. Ja som sa fak začala báť že som sa pozplakala a prosila som ho nech odýde že ja sa takýchto vecí strašne bojím. Po chvílke sa balón prestal točiť a už sa ani nepohyboval.

 • Eirun De Virot
  Eirun De Virot Před 9 dny

  Nácvik na vraždu asi udělám já za ty reklamy. 😤

 • It'z_ElfieWolf Videos
  It'z_ElfieWolf Videos Před 9 dny

  Stejku, ty se koukáš někam jinam než do kamery. Že ty tam to čteš? Jak nato můžeš vidět?😎😎😓. Že ty vidíš ve tmě?

 • ASKI
  ASKI Před 9 dny

  Mám pro tebe příběh sice se nestal mě ale to je jedno stalo se to moji kamarádce budu to povídat z její osoby Když jsem byla na táboře bylo mi třináct nojo puberťák byla jsem s kamaradkama na chatce samozřejmě nás napadlo vyvolávat duchy dělali jsme to na styl quiji board písmenka byli jsme tam čtyři když jsem to teda započali tak po deseti minutách jedna moje kamarádka odpojila z kruhu a řekla že je to blbost a že na to nevěří my jsme ji říkali ať se neodpojuje z kruhu že se ji něco stane neposlechla a šla si lehnout ráno jsem šli jako každý den kolem rybníka kde jsme se často koupali ale to co se stalo mě straší dodnes byl tak spadlý strom vlastně jenom půlka stromu ulomil se v půlce a na vršku toho kmene byla břichem nabodla moje kamarádka byla mrtvá přijela pro ni záchranka a všichni jsme jeli domů byl to hrozný zážitek nikdy v životě nevyvolavam duchy a nejezdím na tábory.

 • Ivanka Gulikova
  Ivanka Gulikova Před 10 dny

  😥😱

 • Ivanka Gulikova
  Ivanka Gulikova Před 10 dny

  bože ďesivy

 • ELEN Lizakova
  ELEN Lizakova Před 11 dny

  JaSepojim

 • ELEN Lizakova
  ELEN Lizakova Před 11 dny

  Horor😨

 • Letadlo 1230
  Letadlo 1230 Před 13 dny

  už se bojím 😥

 • Sára Cinová
  Sára Cinová Před 18 dny

  já mám na dvou dveří výplň

 • Dark Queen
  Dark Queen Před 18 dny

  Bojím se panenek s lidskýma očima... Ke svým 11. narozkám jsem dostala panenku, seděla na houpačce a měla strašidelné oči. Bála jsem se jí, ale protože mi chtěli rodiče udělat radost, tak jsem si jí vzala. K večeru a ani nevim proč, jsem se koukla té panence do očí a v noci jsem měla odporný sen. Panenka slezla z houpačky, měla kuchyňský nůž v ruce a byla úplně celá od krve a pomalu se ke mě blížila, ze strachu jsem se probudila, koukla se na hodiny, bylo 11.55 a jak jsem lehla, okamžitě jsem usnula a jakoby ten sen pokračoval... panenka byla na mé posteli a svýma krvavýma očima na mě zírala. Chtělo se mi křičet, ale nešlo to, jako by mě škrtila. Z hrozného šoku jsem se probudila a bála jsem se udělat jediný pohyb, klepala jsem se jako osika. Bála jsem se otočit se za sebe, nad sebe i se odkopat i když mi bylo vedro. Usnula jsem až když bylo světlo. Mamce jsem to raději neřekla. Teď je mi 13 a na ten sen nemužu zapomenout a ani nikdy nezapomenu.

 • Frantisek Sandera
  Frantisek Sandera Před 18 dny

  Ten poslední příběh byl ve věřte nevěřte

 • fuck fox herní kanál
  fuck fox herní kanál Před 20 dny

  Na táboře tam prý zabili tři děti

 • Nezvaný Hosť
  Nezvaný Hosť Před 20 dny

  Chceme ďalší diel.. 👍

 • Tobiáš Olejníček
  Tobiáš Olejníček Před 20 dny

  TPČ díval sem se o 2 hodinách ráno

 • Tina Mučková
  Tina Mučková Před 20 dny

  Tenhle příběh se odehrává u nás doma.
  Jednou v noci jak jsem se šla napít do kuchyně, jsem cestou viděla spadnuté bundy tak jsem si myslela že to byl vítr, ale žádné okno nebylo otevřené. To už jsem byla vystrašená. Tak jsem ty bundy znovu dala na věšák a šla jsem se teda šla napít do kuchyně. Jak jsem šla zpátky do pokoje ty bundy byly znovu spadnuté. To jsem utíkala do pokoje za mamkou a řekla jsem jí to. Šli jsme se podívat na bundy, ale ty bundy byly zvednuté. Tohle nebyl sen, ale pravda.

 • Blanka Cupáková
  Blanka Cupáková Před 24 dny

  Stejku ten poslední příběh byl vevěřte nevěřte

 • Sofia Horvathova
  Sofia Horvathova Před 24 dny

  Mám hustú kožu strašne sa bojim😱 aj keď to pozerám cez deň

 • Lili Zykova
  Lili Zykova Před 25 dny

  Já jsem lili a docela se bojim

 • pospa
  pospa Před 25 dny

  To s tou Lili bylo ve věřte nevěřte a byla to pravda

 • Roman brdlík
  Roman brdlík Před 26 dny

  10:34 tahle historka byla v seriálu věřte nevěřte, 12:10 tahle taky :D

 • Věra Smitková
  Věra Smitková Před 27 dny +1

  Fuuuuh s toho budu mít noční múry

 • wolfhard wolfhard
  wolfhard wolfhard Před 28 dny +1

  #11? 2019

 • Almonzo almik
  Almonzo almik Před měsícem

  Ten příběh s tím nožem, vrahem a tou holkou na hřbitově je z věřte nevěřte

 • Paynologic
  Paynologic Před měsícem

  Tady si v bezpečí.

 • Matej Spiller
  Matej Spiller Před měsícem

  😂😂😁😂😂😣🤒🤡🤡🤡🤡😷👻☠️😿😡😸👻😵👻😸👹😻💀😺😸😚👨‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👦‍👦👌👍💋💋👄👄👄👅🖤🍃🍃🍃🍃

 • Matej Spiller
  Matej Spiller Před měsícem

  Super tedka neusnu boží

 • Sarah Dostalova
  Sarah Dostalova Před měsícem

  Me se stalo to ze jsem jednou byla sama doma a zapadalo slunce , kdyz vtom jsem uvidela jak nakdo sedi v mem zahradnim domku.Mela jsem strach tak jsem zavrela vsechny ventylacky a zamkla vsechny okna.Kdyz prijeli rodice domu tak se sli koukat na zpravy v telce .Sla jsem s nima a videla jsem jak rikali ze jeden vrah utekl a ukazovali tam cestu kudy sel a u naseho domu rikali ze se tam zastavil a já jsem se hrozne bala😱

 • Andy cz
  Andy cz Před měsícem

  U našich ve škole se taky ději divně věci protoze v roce 1990 tam zemřel jedna holka Erža a taky naše škola stojí na bývalém hřbitově

 • Tesalonec
  Tesalonec Před měsícem

  9:34 to trochu uklidnilo😂😂

 • Helkooky WTF
  Helkooky WTF Před měsícem

  To bylo hustý

 • Kamila Smigová
  Kamila Smigová Před měsícem +1

  Nepovažuju se za člověka citlivého = vnímavého na paranormální jevy, připadám si jako dost neotesané poleno, kterému se vyhýbají, protože bych mohla kousat. Nicméně pár zajímavých věcí se mi událo: 18.11.2011 mi umřel děda. Tak nějak se to čekalo, že odejde (84,5 let) ale nevypadalo to, že hned. Dva dny před tím spadl - padal dost často kvůli Parkinsonově chorobě (nejistý krok - narušuje rovnovážné centrum v mozku) - babička mi volala o pomoc jej přijít zvednout (bydleli jsme kousek od sebe a vždy když bylo potřeba, zaběhla jsem pomoct) a přišla jsem kvůli tomu pozdě na seminář. O dva dny později (v pátek) mi babi dopoledne volala, že potřebuje pomoct v kuchyni - tak jsem přišla pomoct s bábovkou a na dědu jsem se zaběhla jen podívat z chodby, protože jsem měla pocit, že na mě volá. Ale měl zavřené oči, tak jsem jen nakoukla a vrátila se od kuchyně. Šla jsem zase domů, a ve dvě odpoledne mi babička volala, že dědu nemůže vzbudit. Vyrazila jsem za nimi i s přítelem (dnes už manželem) a šla jsem se na dědu podívat. Nedýchal. A pravděpodobně od toho dopoledne, co jsem babi pomáhala píct, byl mrtvý. Doktorka přijela ohledat tělo a oznámila, že umřel ve spánku pravděpodobně na selhání srdce (měl několik infarktů a byl i na by-pasu).
  Asi i proto, že jsem nezjistila už dopoledne, že není mezi živými, mě po pohřbu chodil strašit do snů jako taková oživlá mrtvola. Jelikož se ten sen pokaždé odehrával v bytě prarodičů a byla v tom snu i babička, měla jsem ten čas celkem problém si večer jít lehnout (začala jsem spávat u babičky, abych jí byla na blízku a pomohla jí, protože taky sama zdravotně víc a víc nezvládala) a usnout, aniž bych neměla noční můry. Jednou jsem si v tom snu ale řekla dost a začala jsem si ten sen reálně snít podle sebe. Babičku jsem poslala do kuchyně uvařit a dědu-zombí jsem pozvala do jídelny, aby si tam se mnou šel popovídat, tak jak to míval rád. Pak jsem popadla klíč visící na dveřích a dědu-zombí jsem v té části bytu zamkla. Od té doby mě děda ve snech už nestrašil. Sice jsem pár snů o něm i o babi měla, ale už to byly ty hezké sny s hezkými vzpomínkami.
  S babičkou se mi pak stalo něco podobného - asi rok a půl po jeho smrti nám babi nevstala z postele - taky ji doběhl Parkinson a zůstala nám i po snaze v nemocnici a rehabilitacích jako ležák, než ji doběhly metastáze z vyléčené rakoviny kůže - na silvestra 2015 ji sanitka odvezla do nemocnice poté, co vyzvracela snídani a den předtím i večeři. Tam ji sice nasadili kapačku, ale doktorka naznala, že máme brzy počítat s koncem. Od převozu do nemocnice byla babi už jen spící. Chodili jsme se každý den na ni dívat, jestli ještě dýchá. Když to trvalo déle jak týden, i já jsem si musela přiznat, že nám ji v pořádku z nemocnice už nevrátí (párkrát jsme ji totiž nechali do nemocnice odvézt a po pobytu na kapačkách, kdy se jim dařilo ji vyživit, nám ji zase vrátili) a bylo by fajn, abych ji pustila, aby mohla odejít. Ten den ve čtvrtek večer jsem vrátila na své místo všechny věci, které táta odklidil z chodby a verandy, aby mohli záchranáři projít s nosítky. Připustila jsem i sobě, že nechci, aby se tu trápila v těle, které dosloužilo. Ráno v osm mě vzbudil telefon (do práce jsem chodila až na 11h - školní družina) a představil se doktor, který měl babi na starosti. Mámě se nedovolal, protože už učila - babička umřela 4:25 tu noc 9.1.2015.

 • brambøra
  brambøra Před měsícem

  jžš. to druhý je píčovina

 • Lucinka Lacková
  Lucinka Lacková Před měsícem

  3:57

 • TH ER
  TH ER Před měsícem

  mne sa stalo: bola uš jeseň v jeseni zomrel môj dedo mam divný zvyk že otváram cez noc oči raz som otvoril oči a z mojej izby vyšla dospela postava človeka vysoká ako môj dedo druhú noc keď som zas bol v izbe a spadla mi lampa z nočného stolíka nikdy sa mi nič podobne nestalo.

 • TERY TERY
  TERY TERY Před měsícem

  Teď se mi stalo tohle: měla jsem mobil opření o krabici a zničeno nic se mi video přetočilo jenže jam když několikrát ťuknu na displej tak se video přetočí o deset sekund a video bez mích ruk se přetočilo o 60 sekund....

 • Kiki Topka
  Kiki Topka Před měsícem +1

  Vítejte v komentářích!
  Tady jste v bezpečí

 • Theodor Čerňanský
  Theodor Čerňanský Před měsícem

  Je vám jasný že duchové vám nic neudělají, ale démoni jo jedině ti jsou nebezpeční

 • Buchne to!
  Buchne to! Před měsícem

  Veľa ľudí chcelo historky a ked sú tak ma len 80k

 • Davo S
  Davo S Před měsícem

  Nejhorší věc co jsem mohl udělat dívat se ve 2:30 ráno

 • elenka kanalosova
  elenka kanalosova Před měsícem +1

  Tenhle příběh se mi opravdu stal....
  Bylo to když mi bylo osm let. Jednoho dne jsem si šla lehnout a spát jako každý večer a probudila jsem se asi kolem druhé nebo třetí hodiny ráno.. Říkala jsem že je to v pohodě že se to může stát, ale druhý den se to stalo znovu a takhle to šlo pár dní. Po chvíli toho jsem si začala myslet že je to normální, ale další noc jsem se probudila a chtěla jsem znovu usnout. Po chvilce se otevřeli vchodové dveře a poté se zase zabouchli bylo to jako by někdo přišel dovnitř. Chvíli jsem bez hnutí ležela a potom jsem se šla ze zvědavosti podívat jestli rodiče spí, když jsem vešla do obýváku uviděla jsem bílou postavu, která stála a nehýbala se. Tak jsem se bleskurychle rozběhla přesvědčit se irští máma s tátou spí, když jsem vešla všichni spali i náš pes ležel a oddychoval. Tu noc už jsem neusnula a od té doby se mi přestalo stávat, ale přesto tu postavu vídám ve snech a někdy ji vidím když jsem sama, vždy když ji vidím tak se mi něco stane...

 • Gamer CZE
  Gamer CZE Před měsícem +1

  Song V Pozadí ?

 • Batcreeper Cz
  Batcreeper Cz Před měsícem

  Ten medvěd se pohnul!!!


  Napsal jsem to kvůli atmosféře.

 • _mikky_ xdd_
  _mikky_ xdd_ Před měsícem

  My máme na dveřích od záchodu skleněnou výplň :D👌🔥

 • Mája DálNeřeš
  Mája DálNeřeš Před měsícem

  minimálně dva tyto ´´příběhy´´ byly i ve věřte nevěřte =D

 • David Zouhar
  David Zouhar Před měsícem

  Ten příběh z toho brhitova je ze seriálu věřte nevěřte na vlas stejný

 • Petleft
  Petleft Před měsícem

  Koukam na ne v 00:00 a zacalo mi cinkat svetlo jako ja jsem clovek co se s duchy bavi a pohybuje se v tehle svetech a astralnim svete a zazil jsme toho hodne mnohem vetsi horsi veci ale bylo to cool :)

 • Tereza Sokolová
  Tereza Sokolová Před měsícem

  00:56 porno😂😂😂

 • David Cervenak
  David Cervenak Před měsícem +1

  kdo se diva v noci like

 • herdoš Ry
  herdoš Ry Před měsícem

  Mne se jednou stalo ze semi zdalo o dedovi ale on umřel a ja jsem to nevedel potom mi mamka rekla za deda umrel a potom jsem bil v pokoji spal jsem a vzbudil jsem se ve 3:15 a potom v mem pokoji spdla židle a potom jsem viděl na zrdcadle dětské otisky prstů ale na druhý den bil vpoho dokud nebil večer potom jsem videl stín dedy ale co byli ty otisky prstu

 • Cringe Lvl. 80
  Cringe Lvl. 80 Před měsícem +1

  Ahoj platí pořád to, že ti můžem nějáký poslat?

 • Lps Lilly
  Lps Lilly Před měsícem

  To si vzal z věřte nevěřte

 • Far fis
  Far fis Před měsícem

  12:54 ten příběh byl i ve věřte nevěřte na barandově

 • Damián
  Damián Před 2 měsíci

  ty *** v tom 1. pribehu ten tien bol toho vraha a nie dakeho ducha

 • Sylva Fantová
  Sylva Fantová Před 2 měsíci

  Kámoška jednou asi okolo 11 večer usinala a najednou na kraji své postele uviděla svou babičku ktera ji něco říkala ale kámoška ji nerozuměla. Máma ji ráno řekla se slzami v očích že ten večer umřela 🙁

 • Letorix 2047
  Letorix 2047 Před 2 měsíci

  5:04 co mám dělat, když můj velice šikovný bratr dveře vyskli?😂😱

 • Ilona Ginova
  Ilona Ginova Před 2 měsíci

  Fajn, taky sem něco napíšu...nestalo se to mně ale strejdovi a tetě, asi 4 ráno... (budu mluvit jako bych byla ona) se z ničeho nic vzbudím a vidím 3 muže v Černém...asi 2-3 metry vysocí, jen stály...koukali jak kdyby na mě...pak jeden z nich položil svůj kufřík a přibližoval se ke mně, snažila jsem se vzbudit manžela(strejdu) a nešel a nešel probudit...tak jsem se jen zachumlala do deky, a koukala jak přichází...po tom co byl u mně tak jsem asi usla....nebo nevím...ale pak jsem se probudila a vše bylo pryč... manžel byl vzhůru.. tak jsem mu vše řekla...on odpověděl že se mu to ten samý den, ve stejnou hodinu stalo taky, taky tam byli 2 metrový týpcy...taky ji nešlo probudit..vše stejné.

 • Nejl
  Nejl Před 2 měsíci

  Konečne 😁 ak budeš môcť twk natačaj viac strašidelných príbehov

 • igor hnízdo
  igor hnízdo Před 2 měsíci

  Budeš ještě na tačet strašidelný historky?

 • Mirek Fako
  Mirek Fako Před 2 měsíci

  Ja se tak bojim

 • Cheer National
  Cheer National Před 2 měsíci

  Je, ten bříběh na konci s tou kudlou na hřbitově byl ve Věřte Nevěřte, ale nebyla to pravda. :D

 • ToastyLP
  ToastyLP Před 2 měsíci

  To s tím nožem na dveřích a nápisem Nepátrej po mě, mi přijde nepravděpodobné :/

 • Kateřina Kinská
  Kateřina Kinská Před 2 měsíci

  Některé příběhy byly v Věřte, Nevěřte

 • Nelisek05
  Nelisek05 Před 2 měsíci

  Ten medvídek ti jednou vzplane😂ale jinak super video, miluji strašidelné historky

 • petang 007
  petang 007 Před 2 měsíci

  Já mám v pokoji skleněnou viplň ve dveřích 😫

 • karolina kaslova
  karolina kaslova Před 2 měsíci

  Ahoj já jsem Kája téměř každý večer sem tak do dvanácti vzhůru buď si čtu a nebo sem na mobilu vždy mám rozsvícenou lampičku no a takle jednou večer sem byla na mobilu koukala jsem na nějaký videa a najednou sem se podívala na lampičku na stole blikala a potom se vypnula najednou se kemě otočila čelem moje židle strašně sem se bála a proto sem se schovala pod peřinu slyšela sem velkou ránu podívala sem se škvírkou pod peřinou a vydělat jsem že židle leží na zemi stávalo se mi to až do tohoto roku 2018 a z ničeho nic to už přestalo upřímně neumím si to vysvětlit

 • karolina kaslova
  karolina kaslova Před 2 měsíci

  Ahoj

 • žužu 666
  žužu 666 Před 2 měsíci

  Víte co je zajímaví ?
  To že ve starým domě u babičky se mi nic nikdy nestalo ale v no vím domě u nás se celkem často stávají dost zvláštní věci jako to že se v noci sama od sebe otevře skříň a vilezou zní černé kosnaté prsty bez kůže a nebo to že ségře někdo ťuká pod postelí nebo jí tam někdo chodí kdyš tam nikdo není nebo u mě že pokaždé kdyš se koukám na ty takoví ty cililnkátka začnou se otáčet ale nato sedá zviknoud i na tu inetu skříň. samořejmě kdyš mám za vřené dveře i okna.

 • Klára Smolková
  Klára Smolková Před 2 měsíci

  Tyhle historky jsme si před lety povidali s kamarady na hristi, kdyz uz se setmelo a rodice nas jedte nevolali domu xddd ❤

 • Matěj Endrych
  Matěj Endrych Před 2 měsíci

  Mám navrh na další historky:
  Jdu takhle lesem a už se mi chce spát. Tu takhle uvidím starou myslyvnu unitř se svítilo tak k ní příjdu a zaklepu na dveře,nikdo mi ale neotevře. Tak zkusím do dveří zatlačit,jsou odemčené. Vešel jsem dovnitř prohlédl jsem si celý ten dům a po chvilce jsem si usmyslel že v domě opravdu nikdo není tak jsem si lehl na pohodlně vyhlížející postel a pokusil se usnout. O chvíli pzději jsem se převalil do pohodlnější polohy zády ke zdi,a tu si všimnul že na zdi za mnou visí obrazy lidí ale ne tak ledajakým lidí ty lidi byli různě znetvoření,někteří neměli ruce někteří neměli nohy a občas tam bylo vidět i lidi obalené v dehtu a peří. Rozhodl jsem se že si toho nebudu všímat a převalil jsem se na druhý bok. Když jsem se ráno probudil ty obrazy tam už nebyli byla tam jen pouhá okna.

 • Freddy gold
  Freddy gold Před 2 měsíci

  Já chci další historky strašidelní

 • Rolse BakeSK
  Rolse BakeSK Před 2 měsíci

  Tie strašidelné kistorky ma vždy vystrašia.A mimochodom dobrý trik ako sa tem medveď v minulom videu híbal😂

 • Laura Mikulaskova
  Laura Mikulaskova Před 2 měsíci

  strašidelné historky please please please

 • anett klennerová
  anett klennerová Před 2 měsíci

  Ten poslední příběh byl ve věřte nevěřte

 • Petra Ledvinkova
  Petra Ledvinkova Před 2 měsíci

  Šela sem do školy a du popřechodu a vylítne namě pes

 • Danca Krajčova
  Danca Krajčova Před 2 měsíci

  Další video Prosím moc dlouho jsem na to čekala

 • Martin Pluhař
  Martin Pluhař Před 2 měsíci

  Moje sestra zná kluka kterému se stalo že vyřešyl nějakou věc od šalamouna a ví v jakém roce umře a taky v kolika letech(jinak dobré video a doufam že budeš natáčet nadále)

 • Dominik Kresta
  Dominik Kresta Před 2 měsíci

  Další prosim

 • axůnj\sdyůoxc 874
  axůnj\sdyůoxc 874 Před 2 měsíci

  ten poslední příběh byl ve Věřte nevěřte

 • Niky H
  Niky H Před 2 měsíci

  HUSTY(+_+)😱😱😱😱😱😱

 • Fjdjf Dndjffj
  Fjdjf Dndjffj Před 2 měsíci

  MňeduHvzalpeřinu

 • Milan Kudrnáč
  Milan Kudrnáč Před 2 měsíci

  pls dalsi

 • Emma Tea
  Emma Tea Před 2 měsíci +1

  Jsem sama doma nemocná a jdu se posrat😂😕

 • martiN malotínskÝ
  martiN malotínskÝ Před 2 měsíci

  kdo je pussy like!

 • Qwasy 03
  Qwasy 03 Před 2 měsíci

  Nejdesivejsi je ten meda vzadu

 • Kiki Halová
  Kiki Halová Před 2 měsíci

  Ahoj. Budeš v tomto pokračovat?

 • honza crime
  honza crime Před 2 měsíci

  Steaku tajty strašidelné příběhy zbožňuju udělaj další

 • KozelTheGamer69
  KozelTheGamer69 Před 2 měsíci

  Mám pro tebe příběh Stejku.
  Jednoho dne jsem byl v nemocnici na jeden týden. Už byla tma a všichni pacienti už spali jen doktoři ne a já jsem se díval na pokojskou televizi na comeback a lepil jsem si dinosaury do své encyklopedie. Když v tom uvidím že najednou zhasne televize a rozsvítí se záchranná světla. Postavil jsem se a šel na chodbu se zeptat někoho co se děje. Došel jsem na chodbu ale tam žádní doktoři. Tak si du zase lehnout a uslyším kroky. Jdu znovu na chodbu ale tam nikdo. Otočím se a všichni moji spolubydlící se na mě koukají a ptají se mně jestli jsem v pořádku. A já jim říkám že jo a zeptám se jich jestli neslyšeli taky kroky. Ale oni říkali že ne. Od té doby radši když jsem v nemocnici tak se snažím usnout hned a když se mi nepodaří usnout tak se mi to stane znovu.

 • Crazy game
  Crazy game Před 2 měsíci

  Ja som Slovák a mám prideh
  Stalo sa to keď som mal 10 rokov
  Rodičia ma presunuli do inej izbi
  Bol som tam asi 3 dní a pomaly som si zvilak na izbu ale keď som išiel spať A zrel som cez dvere dačo čo prebehlo okolo mojich
  Dveri bolo to dačo biele a každý deň sa to opakovalo skončilo sa to asi po mesiaci ale aj tak stále keď som večer alebo ráno v obivačke sám doma vidím čiernu postavu zazeram ju pri dverách až dodnes

  • Crazy game
   Crazy game Před 2 měsíci

   Biela postava prebieha a čierna postava hneď znizla

 • Katka Akrmannová
  Katka Akrmannová Před 2 měsíci

  Mám ráda když se bojim, prosím nezruš tuhle sériji a pokračuj v tom. Tak moc strašidelné příběhy jsem nikdy neslišela :)

 • Valentin Šamko
  Valentin Šamko Před 2 měsíci

  Ty poslední dva příběhy jsou ze seriálu "Věřte nevěřte" 😂😂😂

 • Marketa Draska
  Marketa Draska Před 2 měsíci

  Ahoj, mam tu dve přiběhi.
  1. Já se narodila a vsechni prarodiče uz umřeli. Mama mi o nich vypravela ale neřekla mi ze umřeli. Druhy den jsem je vydela a hrala si s nema. A pak jsem to rekla mamce a ta řekla ze uz jsou nejmin 9 let.
  2.
  U nás doma se stavalo to ze se zaviraly sami dvera, rozbijeji sklenice, a nas pes štekal jen tak do zdi. A segra nasla v knihe o nasem meste a tam stalo ze v nasem domne se obesila zena. Od ti doby co to vime se nam uz nic nestava

  • Krystina Valkova
   Krystina Valkova Před 2 měsíci

   to jako fakt tak kdybych věděla že se v mým domě někdo oběsil tak bych do něho už vživotě nevylezla ...

 • Patrik Prochazka
  Patrik Prochazka Před 2 měsíci +1

  Proč na každým svým zkurvenym videu se tváříš jako čůrák???

 • Naty Myška
  Naty Myška Před 2 měsíci

  Jednou když mi bylo 6 tak jsem měla na poličce panenku po tetě. Když jsem šla spát tak jsem slišela ďecké kroky. I když jsem si toho nevšímala tak jsem nemohla usnout. O půlnoci jsem cítila jak jse mě dotýkají panenčiny ruce a přenesla mě po celém mém pokojíčku ze strachu jsem usla. ráno jsme šli panenku vyhodit. PS tento příběh se stal